МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

04/01/2006 | Sych
Навіяло http://www.zn.kiev.ua/ie/show/591/53040/ Сенкс Роллер.

Раджу всім перечитати цю статтю.

НМД оптимальний (єдиний?!) вихід для Ющенка в ситуації що склалася - помаранчева коаліція з пропорційним результатам виборів залученням представників помаранчевих до КМ. Можливо, навіть бажано, із залученням когось "толкового" з Ригіонів на непринципове місце, тобто хто не визиває алєргію у помаранчевого електората і кого можна постійно тицяти під ніс медіа та ригіонльному електорату - мов, бачите, ви теж не обділені, демократія, єднання етц.

Позитиви?

1. Для Ющенка: нарешті він припиняє смугу антипомаранчевих діянь та відновлює в якійсь мірі довіру електорату. Показує, що він сильна та впевнена людина (кхе, кхе :) ) яка не боїться майбутніх конкурентів (презвибори 2009; хоча, навіщо Юльці президентсво?). Одночасно це нагода раз і назавжди покінчити з Тимошенко як політичним конкурентом якщо вона не справиться з (черговим :) ) виведенням економікі з кризи та накуролєсіт ще щось. Але повторюю, для цього Ющу треба переступити через себе та дати їй повнонаження, які, до речі, їй належать законно за результатами останніх виборів. (Для Юльки (щоб мати шанс "розвернутися" ;) ) треба мати, як мінімум, СБУ, мінекономіки/фінансів, паливаенергетики; окрім того Генпрокуратуру)

2. Для Тимошенко: Пост ПМ, можливість (НАРЕШТІ!) самореалізуватись завдяки наявності у КМ своєї команди та, сподіваюсь, нарешті вивести Україну на зрозумілий та перспективний шлях. АЛЕ, це також і ситуація "пан або пропав" для неї. Якщо Юлька дійсно аферістка то хапуга, це вилізе на поверхню та стане її політичною смертю. До речі, ми всі зацікавлені щоб діяльність уряду Тимошенко було якмога прозоріша.


3. Для ригіонів: who cares? :) Якщо Україні все нарешті піде більш-меньш, ригіони просто розсмокчуться як при рецесії ракової пухлини.

НМД, всі пєснєпляскі навколо любодрузівського "єднання України" не мають ніякої перспективи. Любодрузі вже є політичними трупами майже без усякої перспективи у політиці. Але їм не терпиться хоч якось зачіпитись за політику ось вони і (вкотрий раз!) підставляють Ющенка, якому світить 100% політична смерть.

До речі, зволікання Ющенка зі створення пом. коаліції, як от новозпечений перерахунок голосів, тільки поглиблює недовіру для нього. Бо народ вже не дурний, та бачить що нагорі вже щось "стряпають". Так що для Ющенка "промєдлєеніє смєрі подобно".

Чи є якісь інший вихід для Ющенка? Не бачу.

Відповіді

 • 2006.04.02 | Роман ShaRP

  Дякую. Дуже хороша стаття Мостової. Реально.

  І суботнє радіозвернення преза (http://ww7.president.gov.ua/news/data/25_7255.html) підтверджує те, про що пише Мостова.

  Тезі "Коаліція з ПРУ - політичне самогубство" на ВФ була присвячена ціла гілка, а звернення преза я прокоментував у http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1143921023
 • 2006.04.02 | Адвокат ...

  Є такий вихід.

  Замініть у Вашому тексті прзвище Тимошенко на прізвище Януковіч. І буде Ющеві ще один "вихід".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | TrollSeeker

   Re: Є такий вихід.

   Адвокат ... пише:
   > Замініть у Вашому тексті прзвище Тимошенко на прізвище Януковіч. І буде Ющеві ще один "вихід".

   ...до унітазу. Причому - гарантований.
  • 2006.04.02 | Sych

   І куди той "вихід" Юща заведе? (-)

 • 2006.04.02 | QuasiGiraffe

  Re: Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

  Sych пише:
  > (Для Юльки (щоб мати шанс "розвернутися" ;) ) треба мати, як мінімум, СБУ, мінекономіки/фінансів, паливаенергетики; окрім того Генпрокуратуру)
  >
  Здається, найменшого приводу віддавати Тимошенко СБУ та прокуратуру немає, якщо я правильно розумію політреформу. Чим, думаю, Ющенко скористається.
  Тоді як дійсно, найбільший ефект могла б дати присутність БЮТ саме в цих гілочках, та ще в мінпаливенерго. Мінекономіки і фінансів і досі було "інтернаціональним", Пинзеник від ПРП, Терьохін та Яценюк навіть не знаю від кого. Всі працюють.
  І малахольного Кінаха з РНБО треба гнати. Навіть не може висловити позицію щодо Білорусі. Можливо, це не його справа, але хай би тоді висловив хоч якусь позицію хоч щодо чогось.

  > 2. Для Тимошенко: Пост ПМ, можливість (НАРЕШТІ!) самореалізуватись завдяки наявності у КМ своєї команди та, сподіваюсь, нарешті вивести Україну на зрозумілий та перспективний шлях. АЛЕ, це також і ситуація "пан або пропав" для неї. Якщо Юлька дійсно аферістка то хапуга, це вилізе на поверхню та стане її політичною смертю. До речі, ми всі зацікавлені щоб діяльність уряду Тимошенко було якмога прозоріша.
  >
  Якщо прокуратура і подібні будуть працювати, як працювали, нічого не зміниться з Тимошенко чи без неї. І судову реформу теж, здається, має рухати не Кабмін.
  Єдиний, НМД, позитив може бути в тому, що з'явиться можливість штовхати Президента, щоб не спав.
  >

  > Чи є якісь інший вихід для Ющенка? Не бачу.
  Чому? Є. Наступні вибори якого року? До тих пір можна робити що завгодно. Можна утворити коаліцію з ПР. Імпічмент виключається, а пояснити щось своїм симпатикам - так, як і в випадку з меморандумом. Тим більше, їх вже значно менше. Тоді Тимошенко зрадила, нанесла удар в спину Президенту, тепер - власні виборці...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | damoradan

   Насчет выборов

   В случае коалиции НУ-ПР выборы будут наверняка досрочными. Даже не так: в любом случае эта рада 5 лет не протянет, но в случае коалиции НУ-ПР, не дотянет до 5 лет больше.

   Объясняю почему. Даже если принять оптимистическую версию о том, что при коалиции ПР-НУ будет наблюдаться экономический рост, рост этот не может быть быстрым, т.к. никакого серьезного реформирования экономики не будет. Плюс мы так или иначе станем свидетелями внутренней борьбы в коалиции, а также скандалов, связанных в поведением приближенных ко двору олигархов. Все это уже в течение 1-1.5 лет приведет к значительному падению рейтингов как ПР, так и НУ, (впрочем, к этому приведет уже сам факт формирования коалиции и "сдача" обеими сторонами принципов, из-за которых их избиратели за них голосовали) и значительному росту рейтинга БЮТ. Вдобавок в обеих партиях обострится внутрипартийная борьба.

   В этот момент перед лидерами каждого из участников коалиции - и НУ, и ПР - встанет вопрос: Что лучше - досиживать все 5 лет, постоянно отбиваясь от внутренней и внешней оппозиции, и потом рисковать получить мизерные фракции, или все-таки пойти на досрочные выборы, да, проиграть их БЮТ со значительным отрывом, но все-таки получить шанс участия в следующей коалиции на правах младшего партнера (последнее относится только к НУ), или, по крайней мере, обеспечить себе достойное присутствие в парламенте. Рано или поздно, либо у НУ (скорее), либо у ПР нервишки не выдержат. Я даю на это не более 1.5-2 лет.

   Тем, кто делает упор на юридический подход, и утверждает, что ПР и НУ никогда не согласятся на досрочные выборы, а возможностей их принудить нет, хочу возразить следующее: на сегодняшний день, рейтинг ПР+НУ+СП=51% голосов избирателей. Когда этот суммарный рейтинг станет 25%, в стране будут проходить массовые акции протеста, а результативные голосования в парламенте обеспечить будет невозможно, работать такая коалиция не сможет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | tomcat

    помечтайте, помечтайте... (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.02 | damoradan

     Я мечтаю не об этом

     Я мечтаю о том, чтобы была создана оранжевая коалиция.

     Если НУ такие твердолобые, и не хотят видеть Юлю-премьера, предлагаю следующий вариант. Соотношение голосов между участниками коалиции: Всего - 41.88% (принимаем за 100%), из которых БЮТ - 53%, НУ - 33%, СП - остальные 14%. Кто-то сомневается в том, что участие в исполнительной власти (включая оранжевых губернаторов) должно быть пропорциональным набранным голосам? ОК, идем дальше.

     Оцениваем каждую позицию по баллам. Думаю, что ПМ может быть оценен не менее чем в 25%. Таким образом, если БЮТ отказывается от поста ПМ (в пользу того же Еханура, Господи прости), то от оставшихся 75% власти БЮТ должен получить 53/75=71% в органах исполнительной власти! Иными словами, ситуация будет противоположной той, в которой Юля оказалась год назад: это Ехануров будет свадебным генералом, а рулить страной будет БЮТ и пришедшие по квоте БЮТ политики.

     Я думаю, что БЮТ стОит немедленно озвучить этот вариант, и высказать свою готовность принять его. Таким образом, все разговоры о личных интересах Тимошенко будут похоронены раз и навсегда, а НУ, дорогие друзья и Ющ потеряют последнюю возможность отмыться после создания коалиции с ПР. При этом, естественно, НУ никогда на этот вариант не пойдет и, вполне возможно, мысль о Тимошенко-премьере покажется уже не такой неинтересной.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.02 | tomcat

      устраивает. с правом НУ и БЮТ отставки Кабмина..

      damoradan пише:
      > Я мечтаю о том, чтобы была создана оранжевая коалиция.
      >
      > Если НУ такие твердолобые, и не хотят видеть Юлю-премьера, предлагаю следующий вариант. Соотношение голосов между участниками коалиции: Всего - 41.88% (принимаем за 100%), из которых БЮТ - 53%, НУ - 33%, СП - остальные 14%. Кто-то сомневается в том, что участие в исполнительной власти (включая оранжевых губернаторов) должно быть пропорциональным набранным голосам? ОК, идем дальше.

      НУ и ВАЮ твердолобые в плане отстаивания украинской государственности, для них это превыше всего а вот для Юли - элемент пиара.

      >
      > Оцениваем каждую позицию по баллам. Думаю, что ПМ может быть оценен не менее чем в 25%. Таким образом, если БЮТ отказывается от поста ПМ (в пользу того же Еханура, Господи прости), то от оставшихся 75% власти БЮТ должен получить 53/75=71% в органах исполнительной власти! Иными словами, ситуация будет противоположной той, в которой Юля оказалась год назад: это Ехануров будет свадебным генералом, а рулить страной будет БЮТ и пришедшие по квоте БЮТ политики.
      >
      > Я думаю, что БЮТ стОит немедленно озвучить этот вариант, и высказать свою готовность принять его. Таким образом, все разговоры о личных интересах Тимошенко будут похоронены раз и навсегда, а НУ, дорогие друзья и Ющ потеряют последнюю возможность отмыться после создания коалиции с ПР. При этом, естественно, НУ никогда на этот вариант не пойдет и, вполне возможно, мысль о Тимошенко-премьере покажется уже не такой неинтересной.

      да ради бога. важно что в случае отхода Бют от проУкраинской линии - всеобщая отставка и перевыборы.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | damoradan

       Re: устраивает. с правом НУ и БЮТ отставки Кабмина..

       tomcat пише:
       > damoradan пише:

       > да ради бога. важно что в случае отхода Бют от проУкраинской линии - всеобщая отставка и перевыборы.

       Так-то Вы легко сдались. Посмотрим, что скажут Ваши старшие товарищи по разуму, т.е. НУ.

       А перевыборами пугайте их же и ПР. БЮТ первыборов не боится, хоть сейчас.

       Ну и, конечно, перевыборы будут тогда, когда это решит большинство парламента, а не когда левая нога Ваша, или чья-то еще решит что-то там о предательстве национальных интересов. Это записано в конституции, почитайте ее на досуге, отрезвляет.

       В целом, Ваше согласие - лакмусовая бумажка. Если уж Вы согласились, то аргументов у НУ точно не будет.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.02 | tomcat

        мене цiкавлять не особистостi, а ПРОУКРАIНСЬКА лiнiя ..

        damoradan пише:
        > tomcat пише:
        > > damoradan пише:
        >
        > > да ради бога. важно что в случае отхода Бют от проУкраинской линии - всеобщая отставка и перевыборы.
        >
        > Так-то Вы легко сдались. Посмотрим, что скажут Ваши старшие товарищи по разуму, т.е. НУ.
        >
        > А перевыборами пугайте их же и ПР. БЮТ первыборов не боится, хоть сейчас.

        не уверен. думаю максимум для Бют достигнут, а вот НУ и УНП-ПРП свои ошибки учтут

        >
        > Ну и, конечно, перевыборы будут тогда, когда это решит большинство парламента, а не когда левая нога Ваша, или чья-то еще решит что-то там о предательстве национальных интересов. Это записано в конституции, почитайте ее на досуге, отрезвляет.

        да не хипишите вы так, читаю я ее читаю :)

        >
        > В целом, Ваше согласие - лакмусовая бумажка. Если уж Вы согласились, то аргументов у НУ точно не будет.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.02 | Sych

      Класна ідея. Тільки треба щоб Юлька це дуже внятно озвучила

      для народа: типа, бачите - заради ...бла-бла-бла... іду на віце по ПЕК :) .. Але, хай сволoчі, несподіваюцця - Єхануров буде постійно відчувати тяжолоє диханіє в затилок, а якщо шо, то і тупую боль в заду... :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | damoradan

       При такой конфигурации я бы на месте Юли

       остался в парламенте и рулил оттуда. Ее место в правительстве - только на должности премьера.

       Не забывайте, что результатом оранжевой коалиции станет быстрый распад ПР. В случае успешного правительства БЮТ, НУ будет маргинализирована. Таким образом, через пару лет все равно для БЮТ открывается возможность инициировать и выиграть досрочные выборы с боее ощутимым, чем сегодня, результатом. И тогда Юля займет свое место.

       Даже еще до этого, если правительство БЮТ будет относительно успешным, через полгода-год давление на Ющенко по поводу того, чтобы сделать Юлю премьером, станет очень сильным. Тогда можно будет провести ротацию - Юля становится премьером, а БЮТ отдает 25% исполнительной власти НУ - в результате которой самые слабые назначенцы БЮТ уходят. Для страны в целом этот процесс будет достаточно здоровым.
      • 2006.04.03 | Englishman

       Re: Класна ідея. Тільки треба щоб Юлька це дуже внятно озвучила

       декілька днів тому я казав майже те саме

       http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1143787868&first=&last=&pattern=englishman

       продовжую вважати, що це був би непоганий варіант.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.03 | damoradan

        Сорри, не проследил

        Предлагаю назвать идею "предложением Englishman'a-damoradan'a", и таким образом ссылаться на нее в дальнейшем :).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.03 | Englishman

         пойдет

         Имхо, показательно, что несколько человек почти одновременно до этого додумались. Может, действительно в этом выход.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.03 | damoradan

          специфика ситуации

          Я о такой возможности писал еще задолго до выборов в дискуссии со Спокусом. Но мне и в голову не приходило, что при победе БЮТ, НУ и Ющ будут настолько безответственными, что будут требовать от Юли отказаться от премьерства. На вариант отдать большинство исполнительной власти Юле они, конечно, никогда не пойдут.

          Специфика ситуации состоит в том, что, по мнению НУ и Юща, БЮТ должен отказаться от премьерства, НЕ ПОЛУЧИВ НИЧЕГО ВЗАМЕН. Поэтому предложение БЮТ, сформулированное так, как я предлагаю, - это просто PR ход, который будет призван оттенить тот факт, что НУ и Ющ выдвигают необоснованные условия возможным партнерам по коалиции.
 • 2006.04.02 | samopal

  Нє ісчітє чьорний ход в тьомной комнатє. Особєнно, коли там його

  нема.
  Голосування (як і вся виборча кампанія) з усією очевидністю показали. що Ющ та його любі друзі ніхвіга не січе сітуацію. Неадекватність особливо виявилася в пронесунячій пресі, коли всі гарячково почали досліджувати, що ж сталося за останні два тижні до виборів. І гдє Юля зробила такий хвінт ушамі, шо всі їхні рожеві соцпрогнози пішли в жопу. Це означає, що хлопці так нічого і не зрозуміли. І тепер повним ходом діють ісхадя із саєво паніманія. Ющ - той взагалі лох, бо не бачить, що при Юлі у нього є певний шанс домалювати розпочаті картінки з коровами та маленькими українцями. Хоча б тому, що вона надто вже нажимала на єдність із прізідєнтам. З ригіонами - повний пральот. Їм він взагалі не потрібен (а вдячна Юля під улюлюкання обманутих помаранчів візьме та й проголосує разом з социками та яниками розширення конституційної рехворми...). Але є ще одне але. Це - повна жопа хозяйствінніка Їхануріва та його (з Прізідєнтам) унікального уряду. Він же ж ніфіга не робив. Навіть якщо зараз вдасться впровадити галубую мєчту пельмєня і, незформувавши більшості (чи не визнавши результатів виборів), протягнути ще зо два місяці, а потім ще зо три (до нових осінніх виборів)- нічого не вийде. Повний провал економіки ще зовсім не означає, що Іханура радо бачитимуть у новому парламенті в одних рядах з мілим Шуфрічєм. Але найгірше те, що оту економіку насправді може витягнути тільки Юля своїми пратівними мєтадамі. І Азаров вже фскользь про це заявив. А які мєтади може запропонувати Азарав - ми всі вже добре знаємо. Єдине над чим вони мають перевагу - це над повною анархією чи громадянською війною...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | Sych

   Я сподіваюсь що у Юща спрацює рефлекс самозбереження.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | tomcat

    напевно так думали янук з кучмою пiсля отруєння ВАЮ (-)

  • 2006.04.02 | tomcat

   Re: Нє ісчітє чьорний ход в тьомной комнатє. Особєнно, коли там його

   samopal пише:
   > нема.

   якби не було, юля б так не верещала :)

   > Голосування (як і вся виборча кампанія) з усією очевидністю показали. що Ющ та його любі друзі ніхвіга не січе сітуацію. Неадекватність особливо виявилася в пронесунячій пресі, коли всі гарячково почали досліджувати, що ж сталося за останні два тижні до виборів. І гдє Юля зробила такий хвінт ушамі, шо всі їхні рожеві соцпрогнози пішли в жопу. Це означає, що хлопці так нічого і не зрозуміли. І тепер повним ходом діють ісхадя із саєво паніманія.

   ну i що ж вони не розумiють? вiдкрийте секрет :)

   > Ющ - той взагалі лох, бо не бачить, що при Юлі у нього є певний шанс домалювати розпочаті картінки з коровами та маленькими українцями.

   це для цього вiн майже на смерть пiшов? щоб гатити собою шлях для фальшивки-кiдали Грiгян та ii кодли?

   > Хоча б тому, що вона надто вже нажимала на єдність із прізідєнтам.

   вона про це МИТТєВО забуде пiсля отримання ПМ, як зараз вже нiхто не чує що треба негайно скасувати газову та ОЯТ контракти. пригадайте, ви чули це вiд неi пiсля 26-го ? напевно скаже що-небудь як про полiтреформу, проти якоi вона палко "боролася".

   > З ригіонами - повний пральот. Їм він взагалі не потрібен (а вдячна Юля під улюлюкання обманутих помаранчів візьме та й проголосує разом з социками та яниками розширення конституційної рехворми...).

   не проголосує, ви забули що для цього потрiбен КС, який може цю реформу взагалi скасувати.

   > Але є ще одне але. Це - повна жопа хозяйствінніка Їхануріва та його (з Прізідєнтам) унікального уряду. Він же ж ніфіга не робив.

   пiар був поганий, це дiйсно. нагадаю що у серпнi падiння ВВП було 1.5%, а за пiдсумками року - зрiст 2.6%. також РЕФОРМА пром-ринку газа, яку всiм своiм серцем ненавидiть Грiгянша.

   > ... оту економіку насправді може витягнути тільки Юля своїми пратівними мєтадамі.

   коротка ж у вас пам'ять...

   > І Азаров вже фскользь про це заявив.

   вiн розумний паскуда, знає що "методи" юлi повнiстю та остаточно скомпрометують помаранчев владу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | nick2

    А чи не варто Вам припинити виставляти себе клоуном?

    Бо реально крім відчайдушних "воплєй" і бездоказових звинувачень Ви нічого не кажете. Цитування пролюбидрузівської "аргументації" не варто брати до уваги: вона розрахована на дурнів (бу "любі друзі", як і всі не дуже умні люди, вважають себе розумнішими за інших). А вибори довели, що народ України набагато розумніший, ніж декому здається.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.02 | tomcat

     Може варто Вам вiдповiдати по сутi, а не обговорювати мене?..

     nick2 пише:
     > Бо реально крім відчайдушних "воплєй" і бездоказових звинувачень Ви нічого не кажете.

     де ви iх побачили? а ну процитуйте мене..

     > Цитування пролюбидрузівської "аргументації" не варто брати до уваги: вона розрахована на дурнів.

     яке ще цитування? ви що - перепили трохи?

     > (бу "любі друзі", як і всі не дуже умні люди, вважають себе розумнішими за інших). А вибори довели, що народ України набагато розумніший, ніж декому здається.

     мабуть з великого розуму вiдносна бiльшiсть голосувала за "рыгiони" :) Шановний! прокиньтесь, вибори фактично виграла ПРУ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.02 | nick2

      Re: Може варто Вам вiдповiдати по сутi, а не обговорювати мене?..

      По-перше, особисто Вас я не обговорював, не обговорюю, і обговорювати не збираюсь. А тепер "по суті".

      >"якби не було, юля б так не верещала"

      Верещіте саме Ви. Юля лише чітко сказала, що 1) вона ЗА помаранчеву коаліцію, але 2) ЛИШЕ за умови надання їй посади ПМ та права формувати Уряд відповідно до Конституції. Вона МАЄ ПРАВО на такий "ультиматум", бо, по-перше, вона отримала більше довіри виборців, ніж НСНУ та СП разом взяті; і, по-друге, це цілком відповідає передвиборчим домовленостям. Особисто мені така позиція цілком зрозуміла: влада і відповідальність нероздільні, і розумній людині не варто брати на себе відповідальність, довіривши владу комусь іншому. Вона розуміє, що дасть Україні коаліція ПР+НСНУ (а вірити в процвітання країни під керівництвом Ахметова та Порошенка (якщо останній зможе зберігти при Ахметові хоть якийсь вплив, в чому я дуже сумніваюся) може лише не дуже далекоглядна людина, м`яко кажучи). Саме тому вона і закликає до створення саме помаранчевої коаліції. Навіть якщо вона не дуже щира (а я цього НЕ виключаю), з точки зору впливу на людей така позиція абсолютно вірна. Перехід в опозицію для неї зараз - запорука справді блискучої перемоги на наступних виборах, які з великою ймовірністю можуть бути достроковими.

      >яке ще цитування? ви що - перепили трохи?

      Не розумійте все так буквально. Ось, Ви пишете, наприклад:

      >"це для цього вiн майже на смерть пiшов? щоб гатити собою шлях для фальшивки-кiдали Грiгян та ii кодли?"

      По-перше, травили Ющенка (якщо взагалі травили), напевне, не питаючи в нього дозволу. По-друге, де ДОВЕДЕННЯ Вашого твердження про "фальшивку-кiдалу"? Подібні твердження легко побачити в "пролюбідрузівських" виданнях та почути на каналі "чесних" новин. Якщо Ви переписали їх своїми словами, вони не перестають бути "цитуванням". До речі, за останні 2-3 місяці Ви навели чимало бездоказових і образливих звинувачень на адресу Юлі. А це, між іншим, є наклепом.

      Інший приклад "цитування":

      >"також РЕФОРМА пром-ринку газа, яку всiм своiм серцем ненавидiть Грiгянша."

      Ви знаєте, я також "всім своїм серцем ненавиджу" цю так звану "реформу". І зовсім не тому, що її ненавидить Юля. А "реформою" цю зраду МОЇХ в тому числі інтересів назвав Єхануров, так що Ви не оригінальні.

      Далі:

      >"вона про це МИТТєВО забуде пiсля отримання ПМ, як зараз вже нiхто не чує що треба негайно скасувати газову та ОЯТ контракти. пригадайте, ви чули це вiд неi пiсля 26-го ? напевно скаже що-небудь як про полiтреформу, проти якоi вона палко "боролася".

      По-перше, Я чув це від неї і після 26-го (на каналі "чесних" новин, до речі). По-друге, якщо Ви тільки не ясновидючий, то звідки Ви знаєте, про що вона "забуде", а про що - ні? І, насамкінець, звітувати вона має лише перед СВОЇМИ виборцями. Очевидно, не перед Вами.

      >мабуть з великого розуму вiдносна бiльшiсть голосувала за "рыгiони" :) Шановний! прокиньтесь, вибори фактично виграла ПРУ.

      Ну то нехай "переможець" ПРУ формує коаліцію (якщо зможе). А БІЛЬШИСТЬ з тих, хто голосував у 2004-му за Ющенка, зараз підтримали саме БЮТ. І я не думаю, що Ви насправді не зрозуміли сенс моїх слів про народ України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.02 | tomcat

       Re: Може варто Вам вiдповiдати по сутi, а не обговорювати мене?..

       nick2 пише:
       > По-перше, особисто Вас я не обговорював, не обговорюю, і обговорювати не збираюсь. А тепер "по суті".
       >
       > >"якби не було, юля б так не верещала"
       >
       > Верещіте саме Ви. Юля лише чітко сказала, що 1) вона ЗА помаранчеву коаліцію, але 2) ЛИШЕ за умови надання їй посади ПМ та права формувати Уряд відповідно до Конституції. Вона МАЄ ПРАВО на такий "ультиматум", бо, по-перше, вона отримала більше довіри виборців, ніж НСНУ та СП разом взяті; і, по-друге, це цілком відповідає передвиборчим домовленостям.

       БРЕХНЯ! не було передвиборчих домовленностей, юля пiдписала угоду сама з собою

       > Особисто мені така позиція цілком зрозуміла: влада і відповідальність нероздільні, і розумній людині не варто брати на себе відповідальність, довіривши владу комусь іншому. Вона розуміє, що дасть Україні коаліція ПР+НСНУ (а вірити в процвітання країни під керівництвом Ахметова та Порошенка (якщо останній зможе зберігти при Ахметові хоть якийсь вплив, в чому я дуже сумніваюся) може лише не дуже далекоглядна людина, м`яко кажучи).

       коалiцiя НУ-ПРУ мене влаштує тiльки за прем'єра Еханурова. ахметов отримує майновi гарантii i не заважає будувати державу

       > Саме тому вона і закликає до створення саме помаранчевої коаліції. Навіть якщо вона не дуже щира (а я цього НЕ виключаю), з точки зору впливу на людей така позиція абсолютно вірна. Перехід в опозицію для неї зараз - запорука справді блискучої перемоги на наступних виборах, які з великою ймовірністю можуть бути достроковими.

       ви вважаєте ПРУ та НУ цього не розумiють? тому вони зроблять ВСЕ можливе для успiшного розвитку економiки :)

       >
       > >яке ще цитування? ви що - перепили трохи?
       >
       > Не розумійте все так буквально. Ось, Ви пишете, наприклад:
       >
       > >"це для цього вiн майже на смерть пiшов? щоб гатити собою шлях для фальшивки-кiдали Грiгян та ii кодли?"
       >
       > По-перше, травили Ющенка (якщо взагалі травили), напевне, не питаючи в нього дозволу. По-друге, де ДОВЕДЕННЯ Вашого твердження про "фальшивку-кiдалу"?

       те що справжнi патрiоти Хмара та Чобiт пiшли з Бют - це що? а про ii вереск про "басманний суд", передачу ГТС та сховищ, НIЧИМ не пiдтвердженнi заяви про особисту зацiкавленiсть Петра Ющенка та iнших в РУЕ?

       > Подібні твердження легко побачити в "пролюбідрузівських" виданнях та почути на каналі "чесних" новин. Якщо Ви переписали їх своїми словами, вони не перестають бути "цитуванням". До речі, за останні 2-3 місяці Ви навели чимало бездоказових і образливих звинувачень на адресу Юлі. А це, між іншим, є наклепом.

       попереду у нас багато цiкавого, коли Плачков, Стельмах, Iвченко, Ехануров та iншi подадуть на Юлю позови за наклепи.

       >
       > Інший приклад "цитування":
       >
       > >"також РЕФОРМА пром-ринку газа, яку всiм своiм серцем ненавидiть Грiгянша."
       >
       > Ви знаєте, я також "всім своїм серцем ненавиджу" цю так звану "реформу". І зовсім не тому, що її ненавидить Юля. А "реформою" цю зраду МОЇХ в тому числі інтересів назвав Єхануров, так що Ви не оригінальні.

       в чому саме зрадили вашi iнтереси?

       >
       > Далі:
       >
       > >"вона про це МИТТєВО забуде пiсля отримання ПМ, як зараз вже нiхто не чує що треба негайно скасувати газову та ОЯТ контракти. пригадайте, ви чули це вiд неi пiсля 26-го ? напевно скаже що-небудь як про полiтреформу, проти якоi вона палко "боролася".
       >
       > По-перше, Я чув це від неї і після 26-го (на каналі "чесних" новин, до речі). По-друге, якщо Ви тільки не ясновидючий, то звідки Ви знаєте, про що вона "забуде", а про що - ні? І, насамкінець, звітувати вона має лише перед СВОЇМИ виборцями. Очевидно, не перед Вами.

       я не ясновидячий, просто спостерiгаю за нею протягом десь 5 рокiв. можемо заключити парi. :)

       >
       > >мабуть з великого розуму вiдносна бiльшiсть голосувала за "рыгiони" :) Шановний! прокиньтесь, вибори фактично виграла ПРУ.
       >
       > Ну то нехай "переможець" ПРУ формує коаліцію (якщо зможе). А БІЛЬШИСТЬ з тих, хто голосував у 2004-му за Ющенка, зараз підтримали саме БЮТ. І я не думаю, що Ви насправді не зрозуміли сенс моїх слів про народ України.

       люди за звичкою вiрять всьму поганому що говорять про владу. така вже ментальнiсть украiнцiв, вони десь 300 рокiв не мали власноi держави, i думка що влада це завжди погано сидить в них глибоко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.03 | nick2

        Re: Може варто Вам вiдповiдати по сутi, а не обговорювати мене?..

        tomcat пише:
        >>відповідає передвиборчим домовленостям.
        >
        > БРЕХНЯ! не було передвиборчих домовленностей, юля пiдписала угоду сама з собою

        Існує певна різниця між ПИСЬМОВИМ ДОГОВОРОМ (якого справді не було) і ДОМОВЛЕНОСТЯМИ, існування яких визнав навіть Безсмертний. Але це все ж таки другорядне, а головне - ДОВІРА ВИБОРЦІВ.

        > коалiцiя НУ-ПРУ мене влаштує тiльки за прем'єра Еханурова. ахметов отримує майновi гарантii i не заважає будувати державу

        Проблема лише в тому, що "хазяін" ПР Ахметов не настільки дурний, щоб дозволити реально керувати політсилі, яка безнадійна програла йому на виборах. Отже, влаштує Вас це чи ні, але фактично керувати буде саме він (прізвище ПМ при цьому несуттєве). Посилатись на "помаранчевого" Президента не варто: після "політрехформи" реальної влади за межами НУ він не має. Втім, і в НУ не він є головною особою.

        > ви вважаєте ПРУ та НУ цього не розумiють? тому вони зроблять ВСЕ можливе для успiшного розвитку економiки :)
        >

        Було б дуже гарно, якби з ціллю "вбити" Юлю (або з будь-якою іншою ціллю) ПРУ+НУ "зробили все можливе для успішного розвитку економіки". Але невже Ви самі вірите в це?

        >
        > те що справжнi патрiоти Хмара та Чобiт пiшли з Бют - це що?

        По-перше, я не вважаю цих людей "справжніми патріотами". Бо щось не можу пригадати за ними майже нічого "патріатичного" (хіба що націоналістичне). По-друге, сам по собі їхній уход нічого не доводить. ДОВЕДЕННЯМИ могли б бути ФАКТИ кидалова, зради підтвердженим обіцянкам і таке інше. Навіть якщо Ви згадали б, наприклад, що фракція БЮТ голосувала ЗА надання недоторканості "місцевим" депутатам, це було б переконливіше (саме тому, а також ще з деяких подібних причин я НЕ переконаний в абсолютній щирості Юлі).

        >а про ii вереск про "басманний суд", передачу ГТС та сховищ,

        Це не "вереск", а ЮРИДИЧНО ДОВЕДЕНІ ФАКТИ.

        >НIЧИМ не пiдтвердженнi заяви про особисту зацiкавленiсть Петра Ющенка та iнших в РУЕ?

        Про Петра Ющенка я БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД ЮЛІ не чув. Чув від "обрізаних", комуністів і їм подібних, але при чому тут Юля? Може, підкажете, коли і де саме ВОНА про це казала? А щодо "напівкримінального РосУкрЕнерго" - то це правда, бо не маюча відношення до криміналу фірма не стала б "маскуватися" і відразу подала б в суд за наклеп.

        >
        > попереду у нас багато цiкавого, коли Плачков, Стельмах, Iвченко, Ехануров та iншi подадуть на Юлю позови за наклепи.

        Ну ось коли подадуть та ДОВЕДУТЬ СВОЮ ПРАВОТУ, тоді і поговоримо.

        >
        > в чому саме зрадили вашi iнтереси?

        Не прикидайтеся наївним! Ви добре розумієте, як відіб`ється ця "реформа" на цінах, причому не лише на газ.

        >
        > я не ясновидячий, просто спостерiгаю за нею протягом десь 5 рокiв. можемо заключити парi. :)

        Знаєте, зі мною тут один вже намагався заключити парі, стверджуючи, що НСНУ набере значно більше, ніж БЮТ, на виборах. Але я теж не ясновидючий і не настільки дурний, щоб вірити в кристально чесних політиків. Я сподіваюсь, що Юля не "забуде" своїх обіцянок (бо інакше з нею станеться те ж саме, що з НСНУ 26 березня); але гарантувати цього не візьмуся.

        >
        > люди за звичкою вiрять всьму поганому що говорять про владу. така вже ментальнiсть украiнцiв, вони десь 300 рокiв не мали власноi держави, i думка що влада це завжди погано сидить в них глибоко.

        На жаль, така думка небезпідставна. І не лише в Україні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.03 | tomcat

         Re: Може варто Вам вiдповiдати по сутi, а не обговорювати мене?..

         nick2 пише:
         > tomcat пише:
         > >>відповідає передвиборчим домовленостям.
         > >
         > > БРЕХНЯ! не було передвиборчих домовленностей, юля пiдписала угоду сама з собою
         >
         > Існує певна різниця між ПИСЬМОВИМ ДОГОВОРОМ (якого справді не було) і ДОМОВЛЕНОСТЯМИ, існування яких визнав навіть Безсмертний.

         де i коли це вiн визнав? БРЕХЛО! до виборiв всi спроби домовитись закiнчились нiчим, а пiсля виборiв вiн сказав що "iнiцiатива має виходити вiд переможцiв"

         >
         > > коалiцiя НУ-ПРУ мене влаштує тiльки за прем'єра Еханурова. ахметов отримує майновi гарантii i не заважає будувати державу
         >
         > Проблема лише в тому, що "хазяін" ПР Ахметов не настільки дурний, щоб дозволити реально керувати політсилі, яка безнадійна програла йому на виборах.

         тодi перевибори. :)

         > > ви вважаєте ПРУ та НУ цього не розумiють? тому вони зроблять ВСЕ можливе для успiшного розвитку економiки :)
         > >
         >
         > Було б дуже гарно, якби з ціллю "вбити" Юлю (або з будь-якою іншою ціллю) ПРУ+НУ "зробили все можливе для успішного розвитку економіки". Але невже Ви самі вірите в це?

         а ви самi вiрите що Губський, Бродський, Васадзе та iншi рвуться до влади заради виснажливоi працi для народу?

         >
         > >
         > > те що справжнi патрiоти Хмара та Чобiт пiшли з Бют - це що?
         >
         > По-перше, я не вважаю цих людей "справжніми патріотами". Бо щось не можу пригадати за ними майже нічого "патріатичного" (хіба що націоналістичне).

         ОСЬ ВАША СУТНIСТЬ НАРЕШТI I ПРОЯВИЛАСЬ :) . "нацiоналiст" для вас (i мабуть для Грiгян також) є лайкою.

         > По-друге, сам по собі їхній уход нічого не доводить. ДОВЕДЕННЯМИ могли б бути ФАКТИ кидалова, зради підтвердженим обіцянкам і таке інше.

         доводить. ii кiдалово - це про патрiотiв Украiни засновникiв партii Батькiвщiна, якi сидiли в тюрмах та реально боролись за Украiну, поки Грiгян пiд дахом Лазаренка гребла бабло, не кажучи вже про Васадзе, Бродського, Фельмана та цiлу орду Бютiвцiв на мiсцевому рiвнi.

         > Навіть якщо Ви згадали б, наприклад, що фракція БЮТ голосувала ЗА надання недоторканості "місцевим" депутатам, це було б переконливіше (саме тому, а також ще з деяких подібних причин я НЕ переконаний в абсолютній щирості Юлі).
         >
         > >а про ii вереск про "басманний суд", передачу ГТС та сховищ,
         >
         > Це не "вереск", а ЮРИДИЧНО ДОВЕДЕНІ ФАКТИ.

         ким i коли "ЮРИДИЧНО ДОВЕДЕНІ"? дайте лiнк. також прошу надати лiнк на документи про передачу ГТС та сховищ в чиєсь управлiння.

         >
         > >НIЧИМ не пiдтвердженнi заяви про особисту зацiкавленiсть Петра Ющенка та iнших в РУЕ?
         >
         > Про Петра Ющенка я БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД ЮЛІ не чув.
         > Чув від "обрізаних", комуністів і їм подібних, але при чому тут Юля? Може, підкажете, коли і де саме ВОНА про це казала?

         ви нiколи не чули про "любiх друзiв"? чи вам нагадати слова Юлi що коли ВАЮ заборонив iй втручатись у компетенцiю НАК "я зрозумiла що РУЕ отримав новий дах".

         > А щодо "напівкримінального РосУкрЕнерго" - то це правда, бо не маюча відношення до криміналу фірма не стала б "маскуватися" і відразу подала б в суд за наклеп.

         цiкаво те що власне про РУЕ Юля нiчого поганого не говорить, вона каже що серед акцiонерiв РУЕ є злочинцi i що "любi друзi" є таємними акцiонерами.

         >
         > >
         > > попереду у нас багато цiкавого, коли Плачков, Стельмах, Iвченко, Ехануров та iншi подадуть на Юлю позови за наклепи.
         >
         > Ну ось коли подадуть та ДОВЕДУТЬ СВОЮ ПРАВОТУ, тоді і поговоримо.

         не свою правоту - вони не зобов'язанi доводити що вони не верблюди, а те що Грiгян звинувачує iх без нiяких фактичних та документальних пiдстав. у порядних людей такого вироку бiльш нiж достатньо

         >
         > >
         > > в чому саме зрадили вашi iнтереси?
         >
         > Не прикидайтеся наївним! Ви добре розумієте, як відіб`ється ця "реформа" на цінах, причому не лише на газ.

         1. до 2005 року Украiна купувала рос.газ по 80уе, це лише тiльки у 2005 цiна була 50уе, турк.газ завжди був десь не нижче 76уе
         2. а чи ви розумiєте як вiдiб'ється на цiнах коли Украiна буде без турк.газа, який складає десь 40% баланса украiни?

         >
         > >
         > > я не ясновидячий, просто спостерiгаю за нею протягом десь 5 рокiв. можемо заключити парi. :)
         >
         > Знаєте, зі мною тут один вже намагався заключити парі, стверджуючи, що НСНУ набере значно більше, ніж БЮТ, на виборах. Але я теж не ясновидючий і не настільки дурний, щоб вірити в кристально чесних політиків. Я сподіваюсь, що Юля не "забуде" своїх обіцянок (бо інакше з нею станеться те ж саме, що з НСНУ 26 березня); але гарантувати цього не візьмуся.

         я ж не про виборцiв, а саме за Юлю..

         >
         > >
         > > люди за звичкою вiрять всьму поганому що говорять про владу. така вже ментальнiсть украiнцiв, вони десь 300 рокiв не мали власноi держави, i думка що влада це завжди погано сидить в них глибоко.
         >
         > На жаль, така думка небезпідставна. І не лише в Україні.
  • 2006.04.03 | Сергій Кабуд

   БЮТ та НСНУ мали циклічну популярність

   яка коливалася повільно від 15% до 25%.

   Юлі пощастило що вибори прийшлися на її пік

   і вся масква))
 • 2006.04.02 | Stefan Seitz

  імхо, уже пізно (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | damoradan

   Почему же?

   Обратите внимание - активно за коалицию выступает только ПР. НУ не может найти аргументов, чтобы начать организованную PR кампанию. Я вообще себе не представляю, как в этих условиях они могут на это пойти. Вот в газовом скандале хоть какие-то слабые аргументы были: мол, не можем без тепла сидеть. А тут?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | Stefan Seitz

    Re: Почему же?

    А тут їм просто не хочеться ніякох коаліцій, типу тому що ми влада. Їм не подобається Юлія, і все.

    Напрасно Юлія відмовилася від того, щоб мати БЮТівського спікера :)
    Спікер набагато важливіший за ПМ, бо організовує процес прийняття законів :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | Сергій Кабуд

     в цій мутній політреформі невідомо на шо перетворять спікера(-)

 • 2006.04.02 | fahid

  Re: Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

  Sych пише:
  > Навіяло http://www.zn.kiev.ua/ie/show/591/53040/ Сенкс Роллер.
  >
  > Раджу всім перечитати цю статтю.
  >
  > НМД оптимальний (єдиний?!) вихід для Ющенка в ситуації що склалася - помаранчева коаліція з пропорційним результатам виборів залученням представників помаранчевих до КМ. Можливо, навіть бажано, із залученням когось "толкового" з Ригіонів на непринципове місце, тобто хто не визиває алєргію у помаранчевого електората і кого можна постійно тицяти під ніс медіа та ригіонльному електорату - мов, бачите, ви теж не обділені, демократія, єднання етц.

  Не пойдет никто из ПР туда. Нах надо?

  А выход и правда единственно возможный. Но в рамках этого выхода есть куча вариантов.

  >
  > Позитиви?
  >
  > 1. Для Ющенка: нарешті він припиняє смугу антипомаранчевих діянь та відновлює в якійсь мірі довіру електорату. Показує, що він сильна та впевнена людина (кхе, кхе :) ) яка не боїться майбутніх конкурентів (презвибори 2009; хоча, навіщо Юльці президентсво?).

  Ну вы блин даете... А навіщо тоді Юльці ПМ-ство?

  >Одночасно це нагода раз і назавжди покінчити з Тимошенко як політичним конкурентом якщо вона не справиться з (черговим :) ) виведенням економікі з кризи та накуролєсіт ще щось.

  А что со страной будет если "не справица"? Это Юща не должно волновать?

  >Але повторюю, для цього Ющу треба переступити через себе та дати їй повнонаження, які, до речі, їй належать законно за результатами останніх виборів. (Для Юльки (щоб мати шанс "розвернутися" ;) ) треба мати, як мінімум, СБУ, мінекономіки/фінансів, паливаенергетики; окрім того Генпрокуратуру)

  Законно все это принадлежит коалиции+презу(СБУ,ГПУ).
  Вариант "Отдадим Юле фсё" Ющ не продавит через НУ при всем желании, не говоря уже про СПУ.

  > 2. Для Тимошенко: Пост ПМ, можливість (НАРЕШТІ!) самореалізуватись завдяки наявності у КМ своєї команди

  И команды любых друзив, и команды социков. Мы уже видели, как она в таких условиях работала.

  > та, сподіваюсь, нарешті вивести Україну на зрозумілий та перспективний шлях. АЛЕ, це також і ситуація "пан або пропав" для неї. Якщо Юлька дійсно аферістка то хапуга, це вилізе на поверхню та стане її політичною смертю. До речі, ми всі зацікавлені щоб діяльність уряду Тимошенко було якмога прозоріша.
  >
  >
  > 3. Для ригіонів: who cares? :) Якщо Україні все нарешті піде більш-меньш, ригіони просто розсмокчуться як при рецесії ракової пухлини.

  Мечты... бесконфликтное развитие и борьба лучшего с хорошим бывают только у классиков соц. реализма. Реальный выбор сейчас - развитие с конфликтами и непопулярными мерами или стагнация тоже с конфликтами и запаздываюшими непопулярными мерами.

  > НМД, всі пєснєпляскі навколо любодрузівського "єднання України" не мають ніякої перспективи. Любодрузі вже є політичними трупами майже без усякої перспективи у політиці. Але їм не терпиться хоч якось зачіпитись за політику ось вони і (вкотрий раз!) підставляють Ющенка, якому світить 100% політична смерть.

  Ошибаетесь. у коалиции всего 243 места. Любодрузі имеют такую же золотую акцию как СПУ.

  > До речі, зволікання Ющенка зі створення пом. коаліції, як от новозпечений перерахунок голосів, тільки поглиблює недовіру для нього. Бо народ вже не дурний, та бачить що нагорі вже щось "стряпають". Так що для Ющенка "промєдлєеніє смєрі подобно".

  Как уже было сказано, вопрос не в том создавать ли коалицию а вопрос как она будет устроена и как будет работать. Нет гарантии что задача о создании работоспособной коалиции вообще имеет решение. А вы про промедление...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | Sych

   Re: Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

   fahid пише:
   > Не пойдет никто из ПР туда. Нах надо?

   Ну і хрєн з ними! :)

   > Ну вы блин даете... А навіщо тоді Юльці ПМ-ство?

   Правильно, маючи ПМа їй нафіг не треба пост преза!

   > А что со страной будет если "не справица"? Это Юща не должно волновать?

   А хто справіцца? Ющ та Ко шось краще можуть запропонувати? Ось бурят вже "нє справілся", і шо, Ющ думає його якось туранути? Ні. Бо прєданний той дуже хазяіну, а це "еліта" цінить. Так що особливого піклування за інтереси держави якось не видно.

   > Законно все это принадлежит коалиции+презу(СБУ,ГПУ).
   > Вариант "Отдадим Юле фсё" Ющ не продавит через НУ при всем желании, не говоря уже про СПУ.

   > И команды любых друзив, и команды социков. Мы уже видели, как она в таких условиях работала.

   СПУ і так претендує тільки на кожний восьмий пОртфєль. Несуни не повинні дістати більше третини. Ну а з 53% пОртфелів можна працювати НАБАГАТО КРАЩЕ, ніж маючи ОДНОГО (!!!) міністра, як в першому уряді.

   > Мечты... бесконфликтное развитие и борьба лучшего с хорошим бывают только у классиков соц. реализма. Реальный выбор сейчас - развитие с конфликтами и непопулярными мерами или стагнация тоже с конфликтами и запаздываюшими непопулярными мерами.

   Translation, please.

   > Ошибаетесь. у коалиции всего 243 места. Любодрузі имеют такую же золотую акцию как СПУ.

   Сподіваюся, що "існінних" любодрузів, тобто тих хто наважиться накласти болта на волю Ющенка небагато. В усякому випадку не більше 17 голів ;)... Поки що социки на стороні БЮТ. Та і особливо рипатись їм нема куди. Хоча вишукана гандонність Мороза і компанії річ загальновідома...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.03 | fahid

    Re: Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

    Sych пише:
    > fahid пише:
    >
    > > Ну вы блин даете... А навіщо тоді Юльці ПМ-ство?
    >
    > Правильно, маючи ПМа їй нафіг не треба пост преза!

    ПМ - очень связанный в своих действиях человек, если только не имеет твердых 226 своих людей в ВР.

    > > А что со страной будет если "не справица"? Это Юща не должно волновать?
    >
    > А хто справіцца? Ющ та Ко шось краще можуть запропонувати? Ось бурят вже "нє справілся", і шо, Ющ думає його якось туранути? Ні. Бо прєданний той дуже хазяіну, а це "еліта" цінить. Так що особливого піклування за інтереси держави якось не видно.

    В том-то и дело что никто сам не справится. Только вместе и засунув в жопу свои амбиции, обиды и прочие тараканы в голове. Ехануров справлялся не хуже Юли. Флейм на эту тему можете не начинать - отвечать не буду.

    > > Законно все это принадлежит коалиции+презу(СБУ,ГПУ).
    > > Вариант "Отдадим Юле фсё" Ющ не продавит через НУ при всем желании, не говоря уже про СПУ.
    >
    > > И команды любых друзив, и команды социков. Мы уже видели, как она в таких условиях работала.
    >
    > СПУ і так претендує тільки на кожний восьмий пОртфєль. Несуни не повинні дістати більше третини. Ну а з 53% пОртфелів можна працювати НАБАГАТО КРАЩЕ, ніж маючи ОДНОГО (!!!) міністра, як в першому уряді.

    Вы проект меморандума читали? Про первых замов. Это, например, раз.
    Имея хоть 100% министров, но не имея 226 голосов в ВР Юля будет таким же шефом пожарной команды как полуотставленный Ехануров. Это, например, два. Хотя по значению - один.


    > > Мечты... бесконфликтное развитие и борьба лучшего с хорошим бывают только у классиков соц. реализма. Реальный выбор сейчас - развитие с конфликтами и непопулярными мерами или стагнация тоже с конфликтами и запаздываюшими непопулярными мерами.
    >
    > Translation, please.


    1) Utility rates must be raised sharply
    2) Foreign trade regulations will evolve to the state agreed with the WTO, badly hitting some industries.
    3) Pension and social insurance reform is badly needed. It can't be popular since the goal of the reform is to reduce "social" burden on the businesses, thus cutting (or at least producing a risk of cutting) current or future (by raising the pension age for example) pension and welfare income for too many. In the best case it will be the loss relative to the salary incomes, but still a loss.

    enough?


    > > Ошибаетесь. у коалиции всего 243 места. Любодрузі имеют такую же золотую акцию как СПУ.
    >
    > Сподіваюся, що "існінних" любодрузів, тобто тих хто наважиться накласти болта на волю Ющенка небагато. В усякому випадку не більше 17 голів ;)...

    Регулярно - может и так. По отдельнім вопросам - и гораздо больше 17 может быть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | Sych

     В принципі все правильно але трошки про рехформи

     fahid пише:
     > 1) Utility rates must be raised sharply
     > 2) Foreign trade regulations will evolve to the state agreed with the WTO, badly hitting some industries.
     > 3) Pension and social insurance reform is badly needed. It can't be popular since the goal of the reform is to reduce "social" burden on the businesses, thus cutting (or at least producing a risk of cutting) current or future (by raising the pension age for example) pension and welfare income for too many. In the best case it will be the loss relative to the salary incomes, but still a loss.
     >
     > enough?
     >

     З першими двома згоден, окрім "sharply" та "badly hitting". Треба робити все з головою, пам"атаючи що працюємо з людями а не з худобою. Залиште дикий капіталізм дикому заходу :).

     Стосовно третього пункту - пардон, ЯКІ В ПОПУ businesses?! В Україні фактично не існує малого та середнього бізнесу (завдяки усяким пинзеникам, до речі). Тобто, перед тим як знімати податкову ношу з бізнесу, його треба спочатку мати. І я не маю на увазі "поіметь" :)
 • 2006.04.02 | Slavko46

  Re: Останній шанс для Ющенка та пан-або-пропав для Тимошенко

  Панове Майдановцы!Ну а сейчас что будем делать? Приветствовать Януковича? Ющенко Икона Украины,все сделал чтобы этот бандит в прошлом пришел к власти.
  Sych пише:
  > Навіяло http://www.zn.kiev.ua/ie/show/591/53040/ Сенкс Роллер.
  >
  > Раджу всім перечитати цю статтю.
  >
  > НМД оптимальний (єдиний?!) вихід для Ющенка в ситуації що склалася - помаранчева коаліція з пропорційним результатам виборів залученням представників помаранчевих до КМ. Можливо, навіть бажано, із залученням когось "толкового" з Ригіонів на непринципове місце, тобто хто не визиває алєргію у помаранчевого електората і кого можна постійно тицяти під ніс медіа та ригіонльному електорату - мов, бачите, ви теж не обділені, демократія, єднання етц.
  >
  > Позитиви?
  >
  > 1. Для Ющенка: нарешті він припиняє смугу антипомаранчевих діянь та відновлює в якійсь мірі довіру електорату. Показує, що він сильна та впевнена людина (кхе, кхе :) ) яка не боїться майбутніх конкурентів (презвибори 2009; хоча, навіщо Юльці президентсво?). Одночасно це нагода раз і назавжди покінчити з Тимошенко як політичним конкурентом якщо вона не справиться з (черговим :) ) виведенням економікі з кризи та накуролєсіт ще щось. Але повторюю, для цього Ющу треба переступити через себе та дати їй повнонаження, які, до речі, їй належать законно за результатами останніх виборів. (Для Юльки (щоб мати шанс "розвернутися" ;) ) треба мати, як мінімум, СБУ, мінекономіки/фінансів, паливаенергетики; окрім того Генпрокуратуру)
  >
  > 2. Для Тимошенко: Пост ПМ, можливість (НАРЕШТІ!) самореалізуватись завдяки наявності у КМ своєї команди та, сподіваюсь, нарешті вивести Україну на зрозумілий та перспективний шлях. АЛЕ, це також і ситуація "пан або пропав" для неї. Якщо Юлька дійсно аферістка то хапуга, це вилізе на поверхню та стане її політичною смертю. До речі, ми всі зацікавлені щоб діяльність уряду Тимошенко було якмога прозоріша.
  >
  >
  > 3. Для ригіонів: who cares? :) Якщо Україні все нарешті піде більш-меньш, ригіони просто розсмокчуться як при рецесії ракової пухлини.
  >
  > НМД, всі пєснєпляскі навколо любодрузівського "єднання України" не мають ніякої перспективи. Любодрузі вже є політичними трупами майже без усякої перспективи у політиці. Але їм не терпиться хоч якось зачіпитись за політику ось вони і (вкотрий раз!) підставляють Ющенка, якому світить 100% політична смерть.
  >
  > До речі, зволікання Ющенка зі створення пом. коаліції, як от новозпечений перерахунок голосів, тільки поглиблює недовіру для нього. Бо народ вже не дурний, та бачить що нагорі вже щось "стряпають". Так що для Ющенка "промєдлєеніє смєрі подобно".
  >
  > Чи є якісь інший вихід для Ющенка? Не бачу.
 • 2006.04.03 | Shooter

  Останній шанс для Юлі, швидше

  Яка має чудову можливість продемонструвати, що загальна справа і благо країни для неї є важливішими за її персональні амбіції. Навіть забувши на хвилю про її невміння, яке вона продемонструвала від березня до вересня минулого року( Englishman²е -- надіюся на 5 балів від Вас ;) ), не важко спрогнозувати, що Юля-ПМ знову буде не консолідуючим фактором помаранчевої коаліції, а джерелом напруження.

  Коли Ющенко виграв вибори - він заради помаранчевої єдности пішов на ризикований крок, поставивши ЮЛЮ ПМ-ом.

  Чому би Юлі сьогодні заради тієї ж самої цілі не помогодитися на нейтрального ПМ-а?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | Englishman

   Re: Останній шанс для Юлі, швидше

   http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1143787868&first=&last=&pattern=englishman
  • 2006.04.03 | Sych

   Гонітє, дарагой

   Shooter пише:
   > Яка має чудову можливість продемонструвати, що загальна справа і благо країни для неї є важливішими за її персональні амбіції. Навіть забувши на хвилю про її невміння, яке вона продемонструвала від березня до вересня минулого року..., не важко спрогнозувати, що Юля-ПМ знову буде не консолідуючим фактором помаранчевої коаліції, а джерелом напруження.

   Невміння Юльки - Гонітє, дарагой. То було скоріше вміння любодрузів встромляти дрючки в колеса. Але на цью тему я припиняю, тому що мені добре відоме ваше вміння швиденько навалити гору добре обгрунтованих фактів :). Стосовно напруження: я думаю - половина кабміну та все РНБО бігає за ПМом встромляючи дрючки в колеса; як тут не бути напрузі!

   > Коли Ющенко виграв вибори - він заради помаранчевої єдности пішов на ризикований крок, поставивши ЮЛЮ ПМ-ом.

   Ющенко не виграв вибори. Йому їх виграли ми з вами; і Юлька в тому числі. І ПМа тоді вона заслужила тому що вклад в перемогу у неї був на декілька порядків більший ніж у Пеці, який так бідолаха рвався на ПМа користуючись дуже характерною логікою: я типа гроші в Юща вгателив, oтo треба ж їх якось відбити... Нічьо не скажеш, патріот...

   >
   > Чому би Юлі сьогодні заради тієї ж самої цілі не помогодитися на нейтрального ПМ-а?

   Цей варіант, думаю, все ж не виключаться. З іншого боку, а з якої радості Тимошенко буде віддавати ПМ в помаранчевій коаліції? Чому б любодрузям не розслабитись? Вони ж то вибори просрали, а не вона! Юлька може вимагати ПМ по праву сильнішого в коаліції.

   Дивна у вас логіка однак. По-вашому, Юлька буде у вас винуватою, якщо заартачиться вимагаючи логічного за законного права на пост ПМа та винудить любодрузів злягатися с ригіонами. Логіка з серії "афуеть"!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.03 | samopal

    А шо дєлать? Гонєва-то на виживаніє...(-)

   • 2006.04.03 | Shooter

    :) закоханим все може здаватися

    Sych пише:
    > Shooter пише:
    > > Яка має чудову можливість продемонструвати, що загальна справа і благо країни для неї є важливішими за її персональні амбіції. Навіть забувши на хвилю про її невміння, яке вона продемонструвала від березня до вересня минулого року..., не важко спрогнозувати, що Юля-ПМ знову буде не консолідуючим фактором помаранчевої коаліції, а джерелом напруження.
    >
    > Невміння Юльки - Гонітє, дарагой. То було скоріше вміння любодрузів встромляти дрючки в колеса.

    :) Вони її заставляли казати цінам на паливо "стой, раз-два"? Чи силували її грати на боці Коломойського в конфлікті навколо НЗФ? Економічні (а не піарі) результати діяльности уряду Тимошенко були відвето слабенькі.

    >Стосовно напруження: я думаю - половина кабміну та все РНБО бігає за ПМом встромляючи дрючки в колеса; як тут не бути напрузі!

    Я про сьогодні, а не про вчора. Як, на Вашу думку, хто буде викликати менш напруги і тертя в коаліції - Тимошенко чи, скажімо, Арсенюк?


    > > Коли Ющенко виграв вибори - він заради помаранчевої єдности пішов на ризикований крок, поставивши ЮЛЮ ПМ-ом.
    >
    > Ющенко не виграв вибори.

    Бла-бла-бла. Юля також не виграла вибори. Ще менше, ніж Ющенко в 2004. Проте Ющ її поставив ПМ-ом, знаючи, що з цього можуть бути значні проблеми.

    > > Чому би Юлі сьогодні заради тієї ж самої цілі не помогодитися на нейтрального ПМ-а?
    >
    > Цей варіант, думаю, все ж не виключаться. З іншого боку, а з якої радості Тимошенко буде віддавати ПМ в помаранчевій коаліції?

    Див. вище.

    > Чому б любодрузям не розслабитись? Вони ж то вибори просрали, а не вона!

    Мені "любодрузі", в принципі, до сраки. З іншого боку - Юля є яскравою особистістю, котра вміє файно говорити, частенько прибріхуючи чи й відверто брешучи (+ її "ворли" типу Турчинова), носить в мороз колготки (з підігрівом ;)), а частина НСНУ є хоч і сірими публічними політиками і в колготках перед публікою не мала шансу покрасовацца, проте за ефективністю щоденної праці - таки кращі за Тимошенко.

    Тому ще раз - якщо Тимошенко дєствітєльно патрійотка, то заради майбутнього держави та її народу, каторому она свойо сєрдце отдайот, мала би погодитися на нейтрального (НЕ НСНУшного) ПМ-а.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | Englishman

     Re: :) закоханим все може здаватися

     Shooter пише:
     > Sych пише:
     > > Shooter пише:
     > > > Яка має чудову можливість продемонструвати, що загальна справа і благо країни для неї є важливішими за її персональні амбіції. Навіть забувши на хвилю про її невміння, яке вона продемонструвала від березня до вересня минулого року..., не важко спрогнозувати, що Юля-ПМ знову буде не консолідуючим фактором помаранчевої коаліції, а джерелом напруження.
     > >
     > > Невміння Юльки - Гонітє, дарагой. То було скоріше вміння любодрузів встромляти дрючки в колеса.
     >
     > :) Вони її заставляли казати цінам на паливо "стой, раз-два"?

     А ви в курсі, що вже Єхануров почав скаржитися на "зговір нафтотрейдерів"? ;)

     Чи силували її грати на боці Коломойського в конфлікті навколо НЗФ? Економічні (а не піарі) результати діяльности уряду Тимошенко були відвето слабенькі.
     >
     > >Стосовно напруження: я думаю - половина кабміну та все РНБО бігає за ПМом встромляючи дрючки в колеса; як тут не бути напрузі!
     >
     > Я про сьогодні, а не про вчора. Як, на Вашу думку, хто буде викликати менш напруги і тертя в коаліції - Тимошенко чи, скажімо, Арсенюк?

     ви Яценюка маєте на увазі? ІМХО, він занадто молодий, та без власної команди. Хто його, в разі чого, буде захищати?


     >
     >
     > > > Коли Ющенко виграв вибори - він заради помаранчевої єдности пішов на ризикований крок, поставивши ЮЛЮ ПМ-ом.
     > >
     > > Ющенко не виграв вибори.
     >
     > Бла-бла-бла. Юля також не виграла вибори. Ще менше, ніж Ющенко в 2004. Проте Ющ її поставив ПМ-ом, знаючи, що з цього можуть бути значні проблеми.


     >
     > > > Чому би Юлі сьогодні заради тієї ж самої цілі не помогодитися на нейтрального ПМ-а?
     > >
     > > Цей варіант, думаю, все ж не виключаться. З іншого боку, а з якої радості Тимошенко буде віддавати ПМ в помаранчевій коаліції?
     >
     > Див. вище.
     >
     > > Чому б любодрузям не розслабитись? Вони ж то вибори просрали, а не вона!
     >
     > Мені "любодрузі", в принципі, до сраки. З іншого боку - Юля є яскравою особистістю, котра вміє файно говорити, частенько прибріхуючи чи й відверто брешучи (+ її "ворли" типу Турчинова), носить в мороз колготки (з підігрівом ;)), а частина НСНУ є хоч і сірими публічними політиками і в колготках перед публікою не мала шансу покрасовацца, проте за ефективністю щоденної праці - таки кращі за Тимошенко.
     >
     > Тому ще раз - якщо Тимошенко дєствітєльно патрійотка, то заради майбутнього держави та її народу, каторому она свойо сєрдце отдайот, мала би погодитися на нейтрального (НЕ НСНУшного) ПМ-а.

     я б віддав саме нушному, і подивився, що з того буде ;). Бо знову почнеться- ніхто ні за що не відповідальний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua