МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВіктореАндрійовичу,майте совість.Приструніть своїх однопартійців

04/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Звернення Блоку “За чесну владу” до Президента України Віктора Ющенка

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Ви обіцяли нам на Майдані, що бізнес буде відділений від влади, що відтепер все у нас буде чесно, що народне волевиявлення більше ніколи не буде спотворено. Ви вже розписалися перед усім світом, що вибори в Україні пройшли чесно. Але та ситуація, яка склалася в місті Ірпені, за 15 км від Києва, змушує нас не повірити Вам і, скориставшись міжнародними зв’язками Альянсу громадянських активістів “Майдан”, куди входять і наші активісти, повідомити про це Європарламент, Парламентську Асамблею Ради Європи та інші міжнародні структури.

Окрім того, що Ви є Президентом і гарантом Конституції України, Ви також займаєте посаду Почесного голови партії Народний Союз “Наша Україна”. Ця партія має помаранчевий прапор і логотип “Так!”, під якими Ви стали Президентом завдяки масовій народній підтримці. Але те, що творить Ваша партія в Ірпені, не вкладається ні в які, навіть мінімальні цивілізовані рамки. Такого ми не бачили тут навіть в часи Кучми-Януковича, коли відстоювали наше право на свободу, людську гідність, право вільного вибору.

Сьогодні в Ірпені ми знову мусимо відстоювати ці наші права. Тільки на місці янучар тепер опинилися нашоукраїнці, які виявились іще більш цинічними, більш корумпованими, більш підступними.

На виборах Ірпінського міського голови перемогла позапартійна Мирослава Свистович, що підтверджується протоколами результатів виборів з усіх без винятку дільниць. Ця жінка очолювала в нас виборчий штаб “Нашої України” у 2002 році, і Ви самі можете пересвідчитись на сайті ЦВК, що результат “Нашої України” в Ірпінському та Києво-Святошинському виборчому окрузі (тоді він мав №95) набагато перевищує як середній по області, так і середній по Україні. Ця жінка очолювала також Ваш виборчий штаб у 2004 році. Через те, що вона підтримувала Вас, Вікторе Андрійовичу, за нею було встановлено стеження, на неї завели кримінальну справу “за рекламу Ющенка”, в неї вдома проводився обшук СБУ, вона змушена була переховувати своїх дітей під час виборчої кампанії. Саме ця жінка очолювала Комітет національного порятунку в Ірпені, саме вона організовувала перекриття залізниці та автотраси, щоб не допустити до Києва вона врешті решт, вже після революції, врятувала імідж Вашої дружини, коли донесла до її фонду інформацію про можливу недобросовісність інвестора, і фонд Катерини Ющенко відмовив у підтримці одному з проектів на території Приірпіння. Очолюючи після революції на громадських засадах Робочу групу Київської обласної державної адміністрації з питань дотримання земельного, природоохоронного та лісового законодавства викрила десятки порушень Закону, факти масової роздачі за безцінь землі, в т.ч. й на підставних осіб.

Яку ж подяку вона має від Вас за все це, Вікторе Андрійовичу? Вона збагатилась матеріально, пересівши з “Тойоти” на “Лексус”, як неприховано зробили деякі Ваші штабісти під час виборів? Ні! Вона і досі продовжує проживати в однокімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми та їздить електричками і маршрутками. Вона отримала якусь посаду із високою чи взагалі будь-якою зарплатнею? Також ні! Бо ніколи цього не прагнула. Натомість прагнули цього ті, хто нині входить у нашому Ірпінському регіоні до лав Народного Союзу “Наша Україна”. Люди, які палець об палець не вдарили заради Вашої перемоги, які прибули до Приірпіння буквально напередодні виборів, які ще вчора перебували у лавах Партії регіонів. І вони діють тут, прикриваючись Вашим іменем. І вони не приховують своєї мети – земля і преференції певним бізнесменам на певних умовах. І вони кажуть, що Вас це влаштовує, оскільки Ви не втручаєтесь.

Мирослава Свистович мала пропозицію йти на Ірпінського міського голову під прапором “Наша Україна”. Однак вона відмовилась від такої підтримки, коли Ваші однопартійці не побажали навіть очистити список від одіозних осіб з числа колишньої влади. Вона зареєструвала місцевий виборчий блок “За чесну владу” і перемогла, не маючи ні грошей, ні підтримки потужних політичних сил, ні інших ресурсів. Перемогла лише завдяки своєму чесному імені та титанічній роботі по захисту прав та інтересів мешканців Приірпіння. І саме з цим не можуть змиритися Ваші однопартійці, зокрема голова Київської обласної організації НСНУ Вадим Литвин та дехто з центрального офісу. Вони не можуть зрозуміти, як жінка, яка навіть не мала можливості надрукувати достатню кількість листівок, виграла у всіх грошових мішків з різних партій. Вони та підтриманий ними позапартійний самовисуванець Олег Бондар не розуміють, як може людина не погоджуватись на заманливі грошові пропозиції в обмін на зняття кандидатури. Їм важко зрозуміти, як, роздавши стільки подарунків (тобто, здійснивши підкуп виборців) та прямо давши хабарі деяким членам територіальної та дільничних виборчих комісій, вони все одно програли.

Тепер Ваші однопартійці, діючи у спілці з місцевими регіоналами та старою владою, безуспішно намагаються приписати Мирославі Свистович ті правопорушення, які самі робили на виборах. Тепер вони вимагають визнати вибори недійсними хоча б по одній дільниці, хоча жоден суд ніколи цього не зробить з огляду на малозначущість і рівний вплив на всіх суб’єктів виборів цих порушень.

Нам огидно читати брехню голови Київської обласної організації НСНУ Вадима Литвина на офіційному сайті Вашої партії. Його бізнесовий похід у владу на рівні області закінчився провалом, а в нашому регіоні рівень підтримки Вашої, Вікторе Андрійовичу, партії впав у нашому виборчому окрузі з 34,98% (2002 рік) до 14,10% (2006 рік). І не в останню чергу це сталося саме через отакі дії Ваших, Вікторе Андрійовичу, одно партійців, які в часи Майдану були з нами і Вами по різні боки барикад, а тепер рвуться до влади під Вашим іменем.

Про ситуацію в Ірпені добре знає Роман Безсмертний, який нібито підтримав Мирославу Свистович ще на стадії висування і просив її не відмовлятися від підтримки НСНУ на виборах Ірпінського міського голови, обіцяючи спробувати вплинути на однопартійців (не вплинув). Однак ми бачимо наочно, що всі дії Ваших однопартійців суперечать словам, які регулярно Ви особисто адресуєте народу з телеекранів та радіоефіру.

Сьогодні члени Вашої партії тероризують територіальну виборчу комісію, затягуючи оприлюднення підсумків виборів, обіцяють розповісти про ті порушення Закону (зокрема про підкуп), погрожують її членам, телефонуючи додому серед ночі, навіть не приховуючи своїх прізвищ. Сьогодні вони смітять по всьому місту грошима, шукаючи “свідків” з числа маргінальних осіб, які не вміють навіть засвідчити у суді те, чому їх навчили. Сьогодні вони влаштовують провокації, але навіть це не можуть зробити грамотно (до купи спаленого паперу були підкинуті кілька обгорілих бюлетенів по виборах міської ради, а не міського голови). Вони намагаються будь-що відтягти час, щоб знайти вихід з ситуації та того, хто візьме їхні гроші і зможе вплинути на результат виборів.

Сьогодні вже в центральному офісі Вашої партії лунають розмови, що буде зроблене все, аби чесна та непідкупна Мирослава Свистович, яка ніколи не належатиме до жодного клану, не стала Ірпінським міським головою.

Вікторе Андрійовичу, над Вашою партією і Вами особисто сьогодні вже сміється ледь не весь Ірпінський регіон, який дав за Вас понад 80% голосів на виборах-2004. Лише за рік Ваші однопартійці домоглися того, що рівень недовіри до Вас у Приірпінні сягнув рівня недовіри, який рік тому мав Янукович.

Блок “За чесну владу” поки що не входить до числа цієї величезної маси “недовірливих”. Але якщо і далі Ви будете ховати голову в пісок, нам не залишається нічого, як визнати правдою слова місцевих так званих “нашоукраїнців”, що “Ющенко все знає, і його це влаштовує”. І тоді ми зробимо відповідні висновки. І вже найближчими днями виведемо народ не лише на вулиці Ірпеня, але й до Вашої дачі у Нових Безрадичах та на вулиці Києва – під центральний офіс НСНУ і під Секретаріат Президента.

Ми роками боролися зі злочинним режимом, готували грунт для перемоги, а потім стояли на Майдані не заради Віктора Андрійовича Ющенка, а задля тих принципів, які він декларував. І ці принципи ми готові сьогодні відстоювати навіть у більш радикальний спосіб, ніж це було в грудні 2004-го. Бо зрада своїх завжди обурює найбільше.

Поки що з повагою,
Блок “За чесну владу”
м. Ірпінь Київської області

3 квітня 2006 року

Відповіді

 • 2006.04.03 | Karamello

  Холуйство

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Звернення Блоку “За чесну владу” до Президента України Віктора Ющенка
  >

  > Яку ж подяку вона має від Вас за все це, Вікторе Андрійовичу?

  Холуйское письмо.

  Когда большевики расстреливали друг друга в подвалах Лубянки, те, кого расстреливали тоже упорствовали, что "вождь ничего не знает" и кричали "да здравствует вождь!".

  Удачи вам, конечно. И упорного труда над собой прежде всего. Холуйство выдавливать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

   Re: Холуйство

   Karamello пише:
   > Удачи вам, конечно. И упорного труда над собой прежде всего. Холуйство выдавливать.
   И плётку изо рта вынуть, с которой (по привычке) на четвереньках подползают к пану.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.03 | Михайло Свистович

    Поради Карамело і Спокусу Халепному

    Першому - зробити щось корисне, щоб за допомогою власного прикладу повчати інших щось робити. Другому - переїхати в Україну і також спробувати зробити щось. Бо я бачу, що адекватності в обох явно не вистачає. Бо ж п*діти - не мішки тягати.

    Лист, до речі, викликав миттєву реакцію. Позитивну для нас, звичайно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | один_козак

     Re: Поради Карамело і Спокусу Халепному

     Михайло Свистович пише:
     > Бо ж п*діти - не мішки тягати.
     >
     Вже краще ;о) :о)
    • 2006.04.03 | damoradan

     Советы г-ну Свистовичу

     1. Не давайте советы взрослым людям, если Вас не спрашивают;
     2. Не судите о полезности действий того или иного человека по полезности того, чем занимаетесь Вы;
     3. Не судите о качестве высказываний того или иного человека по месту, в котором он живет. Я, например, гораздо чаще соглашаюсь со Спокусом, чем с Мартынюком. Так что Вы предлагаете - мне уехать в Штаты, или послать туда Мартынюка?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.03 | Роман ShaRP

      По данному случаю признаю правоту Свистовича.

      damoradan пише:
      > 1. Не давайте советы взрослым людям, если Вас не спрашивают;

      С чего бы это?

      > 2. Не судите о полезности действий того или иного человека по полезности того, чем занимаетесь Вы;

      Другой человек сам полез судить и был за это судим.

      > 3. Не судите о качестве высказываний того или иного человека по месту, в котором он живет. Я, например, гораздо чаще соглашаюсь со Спокусом, чем с Мартынюком. Так что Вы предлагаете - мне уехать в Штаты, или послать туда Мартынюка?

      А он и не судит по месту.


      Суть дела: два сэра охарактеризовали письмо к президенту Ющенко злыми и совершенно неадекватными, имхо, словами.

      Поскольку в данном случае Свистович занят делом, и работает на результат (полезный), а не на *имидж* в глазах каких-то сэров, он прав. Что и подтверждает результат.

      В данном случае он был бы прав даже если бы послал этих сэров нах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | damoradan

       Не хочется, конечно, по этому поводу спорить,

       но тем не менее.

       Роман ShaRP пише:
       > damoradan пише:
       > > 1. Не давайте советы взрослым людям, если Вас не спрашивают;
       >
       > С чего бы это?

       Потому что неконструктивно. За "этично" я уже молчу, тем более что форму советов в данном случае приняла упоминаемая Вами ниже фраза "пошли нах". Хочешь послать - так и говори, чего уж там. Тем более, что г-н Бабай уже неделю терпит в заголовке на 1й странице самый настоящий матюк в названии темы от г-на Свистовича.
       >
       > > 2. Не судите о полезности действий того или иного человека по полезности того, чем занимаетесь Вы;
       >
       > Другой человек сам полез судить и был за это судим.

       Комментировалась не полезность действий вообще, а конкретный информационный повод.
       >
       > > 3. Не судите о качестве высказываний того или иного человека по месту, в котором он живет. Я, например, гораздо чаще соглашаюсь со Спокусом, чем с Мартынюком. Так что Вы предлагаете - мне уехать в Штаты, или послать туда Мартынюка?
       >
       > А он и не судит по месту.

       Ну как же: "приезжайте в Украину, здесь все увидите". Так я вижу то же самое отсюда.

       > Суть дела: два сэра охарактеризовали письмо к президенту Ющенко злыми и совершенно неадекватными, имхо, словами.
       >
       > Поскольку в данном случае Свистович занят делом, и работает на результат (полезный), а не на *имидж* в глазах каких-то сэров, он прав. Что и подтверждает результат.

       А никто с этим и не спорит. Г-ну Свистовичу просто помогают понять, что можно выигрывать выборы и без увещеваний гаранта Конституции.
       >
       > В данном случае он был бы прав даже если бы послал этих сэров нах.

       Не думаю, что кто-либо когда-либо посылающий кого-либо нах - неправ. Это как песня - состояние души. Хочешь послать - пошли, не держи в себе. Другое дело, насколько это конструктивно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Роман ShaRP

        Не хотите - не спорьте.

        damoradan пише:
        > Потому что неконструктивно.

        Комментарии сэров также носили совершенно неконструктивный характер.

        > За "этично" я уже молчу, тем более что форму советов в данном случае приняла упоминаемая Вами ниже фраза "пошли нах".

        Как аукнулось, так и откликнулось.

        > Хочешь послать - так и говори, чего уж там. Тем более, что г-н Бабай уже неделю терпит в заголовке на 1й странице самый настоящий матюк в названии темы от г-на Свистовича.

        Бабая на этом сайте сейчас нет. Он вообще в перманентном отпуске.

        > Ну как же: "приезжайте в Украину, здесь все увидите". Так я вижу то же самое отсюда.

        На вкус и цвет фломастеры разные.

        > А никто с этим и не спорит. Г-ну Свистовичу просто помогают понять, что можно выигрывать выборы и без увещеваний гаранта Конституции.

        Чиво?

        Выборы уже были выиграны. Без помощи гаранта, и его супердуперпартии.

        Гаранту написали что? Написали "уберите этих козлов, которые вас под вашим же флагом тут опускают".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | damoradan

         В том-то и вопрос

         Роман ShaRP пише:
         > damoradan пише:

         > > А никто с этим и не спорит. Г-ну Свистовичу просто помогают понять, что можно выигрывать выборы и без увещеваний гаранта Конституции.
         >
         > Чиво?
         >
         > Выборы уже были выиграны. Без помощи гаранта, и его супердуперпартии.
         >
         > Гаранту написали что? Написали "уберите этих козлов, которые вас под вашим же флагом тут опускают".

         А мы здесь при чем?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.04 | Роман ShaRP

          То есть?

          damoradan пише:
          > А мы здесь при чем?

          Я вам что, какие-то претензии предъявлял?

          Смотрите также ответ одному козаку ниже.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.04 | damoradan

           Я в том смысле,

           что стоит ли обнародовать переписку с президентом здесь? Какую она имеет общественную ценность?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.04 | Роман ShaRP

            Нифига вы не шарите в информполитике.

            damoradan пише:
            > что стоит ли обнародовать переписку с президентом здесь? Какую она имеет общественную ценность?

            А ту, что у этого ресурса есть куча читателей. В секретариате преза. И не только в секретариате преза. И даже не только в партии преза.

            Шеляженко эвон уже дал материал в ВВ. Мало? Получите еще.

            Не "свернетесь" - будет вам скандал на всю страну. Свистович не хочет скандала на всю страну, но если надо - скандал будет.

            И през сотоварищи будет по уши в чем?

            Вот и весь месседж. А некоторые <censored> про какое-то "холуйство" втирают.

            Подчиненным своим пусть такое ***** парят. Те может хоть покивают.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.04 | Михайло Свистович

             Re: Нифига вы не шарите в информполитике.

             Роман ShaRP пише:
             >
             > А ту, что у этого ресурса есть куча читателей. В секретариате преза. И не только в секретариате преза. И даже не только в партии преза.
             >
             > Не "свернетесь" - будет вам скандал на всю страну. Свистович не хочет скандала на всю страну, но если надо - скандал будет.
             >
             > И през сотоварищи будет по уши в чем?
             >
             > Вот и весь месседж. А некоторые про какое-то "холуйство" втирают.

             Абсолютно точно. І дивно, що ці елементарні речі не всі розуміють.
       • 2006.04.04 | Михайло Свистович

        Re: Не хочется, конечно, по этому поводу спорить,

        damoradan пише:
        >
        > Г-ну Свистовичу просто помогают понять, что можно выигрывать выборы и без увещеваний гаранта Конституции.

        А ці помічники виграли хоч одні вибори? Так отож. Мля, я ж не вчу Хвізика проводити досліди, чому всі політичні непрактики мене намагаються вчити?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | damoradan

         Потому что это разные области общественной жизни

         Физик может стать политиком, а политик физиком - нет
        • 2006.04.04 | один_козак

         )) Болільники на футболі

         завжди кричать людям на полі, куди бігти і куди бити. )))
      • 2006.04.03 | один_козак

       Re: По данному случаю признаю правоту Свистовича.

       Роман ShaRP пише:
       > Суть дела: два сэра охарактеризовали письмо к президенту Ющенко злыми и совершенно неадекватными, имхо, словами.
       >
       Та взагалі деструктори якісь!

       > В данном случае он был бы прав даже если бы послал этих сэров нах.
       Тьфу... Що на вас найшло?..
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Роман ShaRP

        Re: По данному случаю признаю правоту Свистовича.

        один_козак пише:
        > > В данном случае он был бы прав даже если бы послал этих сэров нах.
        > Тьфу... Що на вас найшло?..

        Пролетарская солидарность. :) Как бы ху... ху... ху...дожественно я не относился к Свистовичу, именно сейчас именно он ковыряется, мягко говоря, в канаве. И тут два сэра заявляют ему: "А хулала-хулала ты тут согнулся в холуйской позе? Чому нэ сокил, чому нэ литаешь"? Краткий ответ тремя краткими словами в данной ситуации выглядит вполне логичным.

        Заметьте, они не обвиняют Свистовича по делу. Им просто не нравится "холуйский тон". Ими же высосанный, из их же пальцев. Если бы хотя бы претензии уже были по делу - ну так мл@, совсем другой ракурс. Но в данном случае все "предъявы" 100% выспренная желчь.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | Karamello

         Почему же не по делу

         Роман ShaRP пише:
         > Ими же высосанный, из их же пальцев. Если бы хотя бы претензии уже были по делу - ну так мл@, совсем другой ракурс.

         По делу, по делу, не волнуйтесь.

         В письме перечисляются заслуги М.С. и спрашивается - что она за это получила от президента в благодарность? Как будто М.С. работала именно на президента и именно ради его благодарности.

         Странным образом упреки в неблагодарности сработали - не закон, не правило или процедура, а кумо-свойские отношения. Ты мне выборы в 2002 году - я тебе уберу черные джипы.

         А там, где несуны опускают БЮТ или Регионы такими же способами - там надежды, получается, никакой. Туда президент благодарность свою не обязан направлять.

         Тьфу, блевотина какая.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.04 | Роман ShaRP

          Два пальца в рот, и все пройдет ®

          Но делать это на форуме не обязательно.


          Что же касается вашей интертрепации письма - <censored>
         • 2006.04.04 | Михайло Свистович

          Re: Почему же не по делу

          Karamello пише:
          >
          > В письме перечисляются заслуги М.С. и спрашивается - что она за это получила от президента в благодарность? Как будто М.С. работала именно на президента и именно ради его благодарности.

          А якби Ваша жовч не заливала Вам очі, то Ви б прочитали наступне речення, в якому йдеться про те, що саме не заради цього вона працювала.

          >
          > Странным образом упреки в неблагодарности сработали - не закон, не правило или процедура, а кумо-свойские отношения. Ты мне выборы в 2002 году - я тебе уберу черные джипы.

          Яка ситуація - такі й дії. Якщо у липні піде сніг - я вдягну чоботи, а не літні сандалії.

          >
          > А там, где несуны опускают БЮТ или Регионы такими же способами - там надежды, получается, никакой.

          Надія є завжди.

          >
          > Тьфу, блевотина какая.

          Так, Ваша писанина - блювотиння рідкісне. По-Вашому, хай страждають люди, хай чиняться злочини, аби Ви залишалися білим та пухнастим. Успіхів у просторікуванні, а нам працювати потрібно. Тяжко працювати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.04 | Karamello

           Re: Почему же не по делу

           Михайло Свистович пише:
           По-Вашому, хай страждають люди, хай чиняться злочини, аби Ви залишалися білим та пухнастим. Успіхів у просторікуванні, а нам працювати потрібно. Тяжко працювати.

           Демагогия. Работают все - кто как может. Вы работаете используя кумовство-свойство-благодарности за оказанные услуги, как следует из письма и его результативности. Может вы для этого услуги оказываете? Скатертью путь далек лежит в ваших нелегких трудах.

           Когда будете ружье Ющенко дарить или другую услугу оказываеть (разумеется, ради помощи страдающим людям) - загляните под диван - может там диктофон чей завалялся.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.04 | Михайло Свистович

            Re: Почему же не по делу

            Karamello пише:
            >
            > Демагогия.

            То не демагожте.

            >
            > Работают все - кто как может.

            І результати цієї роботи теж різні

            >
            > Вы работаете используя кумовство-свойство-благодарности за оказанные услуги, как следует из письма и его результативности.

            До кожного є свій підхід. Головне - результат. Вашого поки що ніхто не знає. Очевидно, через наявність повної відсутності оного.

            >
            > Когда будете ружье Ющенко дарить

            Навіщо? Вінпроти полювання.

            >
            > или другую услугу оказываеть (разумеется, ради помощи страдающим людям)

            токмо заради них, я ж не такий сєбялюб, як Ви.

            >
            > загляните под диван - может там диктофон чей завалялся.

            Облом згинатись. Хай валяється. Мені нема чого приховувати.
         • 2006.04.04 | NeZar

          Це - холуйство? Тоді як ви оціните таке

          Лист місцевого бонзи від НСНУ до Єханурова Наводиться наближено до оригіналу

          Пане премєр! Про Моршин забули. Останнім, хто до нас приїзжав, був Кравчук! Приїдьте Ви та розруліть ситуацію! Вірю, що Ваша команда патріотів-професіоналів зможе вирішити проблеми курорту! Передайте при нагоді й нашому Президенту Віктору Андрійовичу Ющенку запрошення відвідати колись славний курорт Моршин!


          Ця дурня друкується в обласову виданні "Так Захід" та розповсюджується серед місцевого населення, що не в останню чергу посприяло прольоту цього кандидата на посаду мера. Правда, в раду він пройшов.

          Щодо послання Мирослави, під кінець Президенту обіцяється, що з ним буде, якщо не присмирить своїх холуїв. Попередні посилання на кампанію за Ющенка приводиться як доказ здатності та можливості поставити ВАЮ в означену позу, а не як вимагання цукерочка на знак визнаня заслуг.
        • 2006.04.04 | один_козак

         Та 100%! Я такої ж думки. (-)

      • 2006.04.04 | stesin

       По форме и содержанию письма - оно правильно написано.

       Что бы там кто ни звиздел. Правильное письмо. Больше всего интересно, кто и как именно на него отреагировал? Уже сам факт позитивной для Мирославы реакции умиляет практически до слез. Вспоминаю Станиславского и его © "Не верю!"
     • 2006.04.04 | Михайло Свистович

      Re: Советы г-ну Свистовичу

      damoradan пише:
      > 1. Не давайте советы взрослым людям, если Вас не спрашивают;

      Хай не коментують мене, і я цих дорослих людей в упор не помічатиму.

      > 2. Не судите о полезности действий того или иного человека по полезности того, чем занимаетесь Вы;

      То хай і говорять про те, чим займаються вони, а не про те, чим займаюся я. Я ж не сперечаюся з корисністю фізика чи лікаря.

      > 3. Не судите о качестве высказываний того или иного человека по месту, в котором он живет.

      Я порівнюю його висловлювання з реальністю. Проживання за кордоном все ж таки вагомий чинник, хоча не обов"язково він впливає на всіх. Але на декого впливає.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | damoradan

       извините

       Михайло Свистович пише:
       > damoradan пише:
       > > 1. Не давайте советы взрослым людям, если Вас не спрашивают;
       >
       > Хай не коментують мене, і я цих дорослих людей в упор не помічатиму.

       Вы теперь - публичный политик. Привыкайте, что Вас комментируют незнакомые люди, в т.ч. и негативно. Нельзя на каждый наезд отвечать наездом.
       >
       > > 2. Не судите о полезности действий того или иного человека по полезности того, чем занимаетесь Вы;
       >
       > То хай і говорять про те, чим займаються вони, а не про те, чим займаюся я. Я ж не сперечаюся з корисністю фізика чи лікаря.

       см. п. 1
       >
       > > 3. Не судите о качестве высказываний того или иного человека по месту, в котором он живет.
       >
       > Я порівнюю його висловлювання з реальністю. Проживання за кордоном все ж таки вагомий чинник, хоча не обов"язково він впливає на всіх. Але на декого впливає.

       Для политика - это тоже не аргумент.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Михайло Свистович

        Re: извините

        damoradan пише:
        >
        > Вы теперь - публичный политик. Привыкайте, что Вас комментируют незнакомые люди, в т.ч. и негативно. Нельзя на каждый наезд отвечать наездом.

        Я такий самий, як і був. І мінятися не збираюся.

        >
        > Для политика - это тоже не аргумент.

        Позбувайтесь стереотипів.
    • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

     Стандартная переписка по ГОСТ 2005

     Михайло Свистович пише:
     > Спокусу Халепному - переїхати в Україну і також спробувати зробити щось. Бо я бачу, що адекватності в обох явно не вистачає. Бо ж п*діти - не мішки тягати.
     На ваше стандартное замечание (резиновый штамп уже сделали?) я стандартно реагирую:
     Нет такой хуйни на свете, которую можно было бы написать в качестве обращения к президенту, а потом, после некоторых замечаний от дописувачів, не ответить ВАШЕЙ СТАНДАРТНОЙ печаткой.
     Ваш ответ годится для ЛЮБЫХ замечаний, которые могут прозвучать в адрес авторов "обращения к президенту".

     Ещё раз. Само обращение - довольно нормальное.
     Замечание относилось к ТЕНДЕНЦИИ в стиле обращения.
     Через стиль просвечивается, что не президент у вас слуга, а вы слуги у президента.
     Послание не должно смахивать на челобитную. А оно смахивает! Хотя, конечно, уже не так, как когда-то!

     Кстати, с удовольствием поздравляю с избранием. Совершенно чистосердечно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Михайло Свистович

      Re: Стандартная переписка по ГОСТ 2005

      SpokusXalepniy пише:
      >
      > Замечание относилось к ТЕНДЕНЦИИ в стиле обращения.

      Вас цікавить форма, а мене - суть. Результату я досяг.

      > Через стиль просвечивается, что не президент у вас слуга, а вы слуги у президента.

      Це у Вас просто діоптрії не ті на окулярах. Тут всім сподобалося.

      > Послание не должно смахивать на челобитную. А оно смахивает!

      Хіба що для Вас і ще деяких любителів "а пагаваріть".

      >
      > Кстати, с удовольствием поздравляю с избранием.

      Це можна було зробити ще місяць тому з огляду на рейтинг БЮТ.

      Совершенно чистосердечно.
    • 2006.04.03 | Karamello

     Советы будете давать вашму оранжевому господину

     Михайло Свистович пише:

     > Лист, до речі, викликав миттєву реакцію. Позитивну для нас, звичайно.

     Если это правда - тем хуже для страны. Свистовичи тогда ничем не лучше Табачников и Волковых вокруг да около кабинета Кучмы. Разве что цвета другого. Те, кстати, тоже "робили щось корисне" - как они понимали. Кому-то помогали. Тоже как Свистовичи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | пан Roller

      Теперь Свистович не будет просить грошей у людей. (-)

      Karamello пише:
      > Михайло Свистович пише:
      >
      > > Лист, до речі, викликав миттєву реакцію. Позитивну для нас, звичайно.
      >
      > Если это правда - тем хуже для страны. Свистовичи тогда ничем не лучше Табачников и Волковых вокруг да около кабинета Кучмы. Разве что цвета другого. Те, кстати, тоже "робили щось корисне" - как они понимали. Кому-то помогали. Тоже как Свистовичи.
     • 2006.04.04 | Михайло Свистович

      В мене немає пана

      Karamello пише:
      >
      > Если это правда - тем хуже для страны

      Іншої країни в мене для Вас немає.

      >
      > Свистовичи тогда ничем не лучше Табачников и Волковых вокруг да около кабинета Кучмы. Разве что цвета другого.

      Я вважав, що Ваша примітивність все ж таки менша. Даю лише два приклади, чим Свистовичі кращі за Табачників і Волкових. Свистовичі не крадуть і працюють для людей, а не для себе.

      >
      > Те, кстати, тоже "робили щось корисне" - как они понимали.

      Ні, вони чудово розуміли, що роблять негарні речі, коли крали гроші з держбюджету. Не робіть з них ідіотів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | пан Roller

       А люди не крадут и працюють для Свистовичей, а не для себе.

       Михайло Свистович пише:
       > Свистовичі не крадуть і працюють для людей, а не для себе.
       >
       > >
       > > А люди не крадут и працюють для Свистовичей, а не для себя.

       А остальные?

       Не крадут, не працуют, и живут себе приспокойно для себя, а не для Свистовичей и их людей.

       И что характерно, их большинство.Это грамадяне.

       Brgds
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Михайло Свистович

        Ні, люди працюють для себе.

        пан Roller пише:
        >
        > Не крадут, не працуют, и живут себе приспокойно для себя, а не для Свистовичей и их людей.

        Абсолютно точно. І це нормально.

        >
        > И что характерно, их большинство.Это грамадяне.

        І вони обрали Мирославу Свистович ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | пан Roller

         Люди выбирают нелюдей. (-)

         Михайло Свистович пише:
         > пан Roller пише:
         > >
         > > Не крадут, не працуют, и живут себе приспокойно для себя, а не для Свистовичей и их людей.
         >
         > Абсолютно точно. І це нормально.
         >
         > >
         > > И что характерно, их большинство.Это грамадяне.
         >
         > І вони обрали Мирославу Свистович ;)
         Тому,шо Мирослава не людина.

         С чем вас и поздравляю.Теперь вы не люди.
         Плодитесь и размножайтесь.


         Brgds
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.04 | Михайло Свистович

          Хіба Вас кудись обрали? (-)

    • 2006.04.04 | один_козак

     ...і толстий, толстий слой кучманоїдів...

     Михайло Свистович пише:

     > Лист, до речі, викликав миттєву реакцію. Позитивну для нас, звичайно.

     Отже, виходить, те саме, що ми бачили ще рік тому. Є помаранчеві "низи", є помаранчевий президент, а між ними - толстий, толстий слой кучманоїдів.
     Приємно, що в цьому випадку вони програли. А в багатьох інших "цінні фахівці" продовжують з нас сміятися. Як от у справі з захопленням приміщення Патріархії УАПЦ.
    • 2006.04.04 | stesin

     Що - сам Ющенко прочитав? Та ще й відреагував? Не вірю. (-)

  • 2006.04.03 | один_козак

   Гарний лист. Погавкатися ніколи не пізно. (-)

 • 2006.04.04 | mykola

  Re: ВіктореАндрійовичу,майте совість.Приструніть своїх однопартійців

  Хоч лоба пробийте,а Ющ. вам не допоможе.Це не в його стилі.Він багато обіцяв поки дряпався на президентське крісло,це-справа Гонгадзе,=бандитам тюрми=І т.п.За все він забув і надовго.А совість..він забув що це таке.А ваша помилка що видумали якийсь блок замість наступати єдиним фронтом з БЮТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | один_козак

   На дату забули подивитися? ))

   Все давно змінилося.
  • 2006.04.04 | Михайло Свистович

   Re: ВіктореАндрійовичу,майте совість.Приструніть своїх однопарті

   mykola пише:
   > Хоч лоба пробийте,а Ющ. вам не допоможе

   Вже допоміг

   > А ваша помилка що видумали якийсь блок замість наступати єдиним фронтом з БЮТ.

   А як можна наступати з тим, хто цього не прагне?
 • 2006.04.04 | Боец

  Re: ВіктореАндрійовичу,майте совість.Приструніть своїх однопартійців

  Все вірно! Додам лише, що подібне відбувається по всій Україні.
  І якщо, Вікторе Андрійовичу, Ви хочете дійсно щось зробити для України - поверніться на Майдан, на ховайтеся за безпартійностью. Революція не закінчується, але її потихеньку розпродують деякі НСНУшники.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua