МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Неукраїнський парламент України

04/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Цю заяву Української народної партії виголосив сьогодні у Верховній Раді України Степан Хмара.

26 березня 2006 року відбулися вибори представницької влади всіх рівнів в сучасній історії України.

Цими виборами закінчився другий етап української Помаранчевої революції – поразкою українського народу.

У боротьбі за владу в Україні перемогу отримали представники великих олігархічних космополітичних кланів. У новообраній Верховній Раді України в сумарній кількості абсолютну більшість отримали представники трьох олігархічних кланів, які конкурують між собою за контроль над Україною і її багатствами.

При будь-яких компромісних комбінаціях при створенні парламентської коаліції й формування уряду контролювати владу будуть олігархи, а їхні клани продовжуватимуть боротьбу між собою за монопольне захоплення влади.

Вперше з 1990 року у Верховній Раді не буде представництва українських патріотичних національно-демократичних сил – виразників національно-культурних, економічних і соціальних інтересів українського народу.

Нинішнім переможцям – представникам великого олігархічного космополітичного капіталу, який виріс на розграбуванні національних багатств українського народу, - чужі проблеми національної культури, малого і середнього національного бізнесу, соціальні проблеми української людності.

Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України.

Створилася парадоксальна ситуація – народ своєю волею проголосував проти своїх інтересів!

Сталося це внаслідок:
- розчарування немічністю й безпорадністю влади, що спонукало значну частину виборців пійматися на популістські приманки Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко;
- повної відсутності контролю за використанням астрономічних фінансових ресурсів на виборчу кампанію, що дозволило олігархічним кланам досягти величезного фінансового та організаційного домінування над неолігархічними політичними партіями у виборчому процесі;
- беззастережної брехні олігархічних космополітичних кланів і недосвідченості виборців;
- майже повної непоінформованості виборців про персональний склад виборчих списків олігархічних кланових команд, захованих за абстрактними назвами партій;
- того, що значна частина патріотичного електорату стала жертвою обману - прагнучи звільнити від сваволі олігархів і симпатизуючи особисто Юлії Тимошенко, вона проголосувала за антиукраїнську олігархічно-кучмістську команду БЮТ.

Результати виборів засвідчують, що становище українського народу не покращилося, а значно погіршилося, і головна боротьба за права українців ще попереду.

Ми дякуємо всім виборцям, які проголосували за Український Народний Блок Костенка і Плюща, проявивши високий патріотизм і громадянську мужність».

Відповіді

 • 2006.04.04 | Роман ShaRP

  Выражает то лицо чем садятся на крыльцо.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Цими виборами закінчився другий етап української Помаранчевої революції – поразкою українського народу.

  Чего никак не поймут всякие Костенки да Хмары и прочие "учителя народа", -- что народ сам в состоянии понять, что ему на пользу, а что нет.

  > Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України.

  Тема жидов не раскрыта!

  > Створилася парадоксальна ситуація – народ своєю волею проголосував проти своїх інтересів!

  Ну да. Назло "патриотам"

  > Результати виборів засвідчують, що становище українського народу не покращилося, а значно погіршилося, і головна боротьба за права українців ще попереду.

  Результаты выборов этого показать не могут. Это может показать только дальнейшая жизнь после этих выборов.

  И хотя я согласен с тем, что борьбы впереди еще хватит, одновременно у меня такое чувство, что в этой борьбе все эти "патриоты", - в лучшем случае бесполезны.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | Sean

   Перепрошую пана

   Роман ShaRP пише:
   > Мандай-ІНФОРМ пише:
   Трохи некоректно, нє?

   > Тема жидов не раскрыта!
   Пан може ставити си до націоналізму як завгодно, але може пан пояснить, при чому УНП і "тема жидов"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Роман ShaRP

    Re: Перепрошую пана

    Sean пише:
    > Роман ShaRP пише:
    > > Мандай-ІНФОРМ пише:
    > Трохи некоректно, нє?

    Ой, справді. Виправив.

    Це, мабуть, щось із трафіком © Мартинюк.

    > > Тема жидов не раскрыта!
    > Пан може ставити си до націоналізму як завгодно, але може пан пояснить, при чому УНП і "тема жидов"?

    Зазвичай всі, хто починає з "неукраїнського парламенту/ЗМІ/etc" закінчують "жидами".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.04.04 | Забойщик.

  Роман пишет:

  "...в этой борьбе все эти "патриоты", - в лучшем случае бесполезны."

  ------В борьбе за СВОИ интересы эти (и не только эти) защитники украинцев могут насрать нам полные карманы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | Забойщик.

   Кто-то здесь писал:"Что Украине делать с Россией?"

   Это настолько глупо,что даже не смешно.Напоминает старый анекдот:
   "-Кум! Я медведя поймал!
   -Так неси его сюда.
   -А он не пускает"

   Нужно в первую очередь блюсти СВОИ интересы,а не думать о том ,как бы насрать России. "Себе навредить,что б другим досадить."
 • 2006.04.04 | damoradan

  Український парламент України

  26 березня 2006 року відбулися перші демократичні вибори представницької влади всіх рівнів в сучасній історії України.

  Цими виборами закінчився другий етап української Помаранчевої революції – подальше очищення суспільства від стереотипів кучмівського часу.

  У боротьбі за владу в Україні перемогу отримали представники великих партій, що сприяє політичній структуризації суспільства. У новообраній Верховній Раді України в сумарній кількості абсолютну більшість отримали представники трьох партій, яки на даний момент є лідерами громадської думки в усіх регіонах України .

  При деяких компромісних комбінаціях при створенні парламентської коаліції й формуванні уряду контролювати владу будуть олігархи, а їхні клани продовжуватимуть боротьбу між собою за монопольне захоплення влади. Цієї ситації варто униктути.

  Вперше з 1990 року у Верховній Раді не буде представництва українських «патріотичних національно-демократичних сил» – «професійних патріотів», яки за полум’яними промовами 1990х та першої половини 2000х років не змогли досягти того, для чого їх, власне, і обирав народ – прозорої влади і рівних правил гри для всіх українських громадян.

  Нинішні переможці не мають можливості марнувати час на пусту балаканину, тому що з «націонал-демократичного» кучмівського періоду вирішення потребують проблеми національної культури, малого і середнього національного бізнесу, соціальні проблеми української людності.

  Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш орієнтованим на конкретну працю за всю історію незалежної України.

  Створилася абсолютно логічна ситуація – народ своєю волею проголосував за свої інтереси, а не за інтереси «професійних патріотів»!

  Сталося це внаслідок:
  - розчарування немічністю й безпорадністю влади, що спонукало значну частину виборців підтримати опозицію, частково (БЮТ) штучно створену президентом і «Нашою Україною» в їх спробах узурпувати виконавчу владу;
  - неефективного використання астрономічних фінансових ресурсів на виборчу кампанію партіями та блоками, які не подолали 3х відсотковий бар’єр. Так, за даними, наведеними в газеті «Деловая Столица», Пора-ПРП, Блок Костенка-Плюща, ЕКО+25% та НеТак! КОЖНИЙ витратили на виборчу кампанію більше ніж 30 млн американськіх доларів. Цікаво, звідки їх взяли, зокрема, костенківці та полум’яний борець з олігархами Степан Хмара;
  - беззастережної брехні більшості учасників виборчої кампанії;
  - доброї поінформованості виборців про персональний склад виборчих списків та команд, які не вдалось заховати за спинами першої п’ятірки;
  - того, що значна частина патріотичного електорату не стала жертвою обману - прагнучи звільнення від сваволі олігархів і симпатизуючи особисто Юлії Тимошенко, вона не проголосувала за олігархічно-кучмістську команду НУ та їх маргінальних сателітів, таких як БКП.

  Результати виборів засвідчують, що становище українського народу покращилося, і він прагне подальшої боротьби за свої права, яка, безумовно, - попереду.

  Ми дякуємо всім виборцям, які проголосували за Український Народний Блок Костенка і Плюща, проявивши свою неспроможність своєчасно позбуватись ілюзій».
 • 2006.04.04 | Stefan Seitz

  Івченко. Ірпінь. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | tomcat

   Брехня, ще раз брехня. здається у чесних журналiстiв знову..

   ..буде важке життя. тiльки викривати доведеться не кучму з медведчуком, а колишнiх "союзникiв" присмоктавшихся до нацiонально-визвольного руху.
 • 2006.04.04 | tomcat

  старе радянське поколiння керiвникiв УНП має дати дорогу молодi.

  ..бо приклад Тимошенко показує що керiвникi УНП абсолютно не володiють сучасними пiар-технологiями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | eume

   не там шукаєте причини

   > ..бо приклад Тимошенко показує що керiвникi УНП абсолютно не володiють сучасними пiар-технологiями.

   Якщо замість УНП поставити НСНУ, нічого не зміниться. Тільки ресурсів в НСНУ було значно більше...

   Вважаю (і вважав на початку кампанії), що причиною ганебного програшу пропрезидентських сил взагалі є вкрай невдале блокування. А зокрема, з боку УНП (і не тільки УНП) йти на вибори самостійно без серйозних союзників (ну не вважати ж таким Плюща?) було великою авантюрою, і найгірше, що це було зрозуміло ще в жовтні-листопаді, перед кампанією. Ось де провина керівництва перед партією і виборцями, а не в тім, що вони начебто "з радянських часів".

   Кажете: треба давати дорогу молоді? Це само нічого не вирішує проблем. Візьміть приклад Пори-ПРП. Вони мали гарні перспективи і давали дорогу молоді, як ніхто інший. І який отримано результат? Ще гірший ніж в УНБКП, хоча за опитуваннями вони звичайно отримували помітно більше.

   Не там шукаєте причини.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

    простіший аналіз вказує причини

    > хоча за опитуваннями вони звичайно отримували помітно більше.

    мудаки типу Кличка чи вори типу касківа просто тупі. І просрали свою біульш-меньш реальну можливість отримати мандати ЛИШЕ тому що не поставили достатньо своїх людей рахувати бюлетні.

    На такій невеликій кількості голосів які їм віддали
    "похибка обвішування" зіграла звою роль.

    Жирноморді сукомольці з жовтої пори як і решта совків просто елементарні ідіоти.

    Те що касків не розрізняє суддів і депутатів і думає що суддів обирають на вибори до районих рад є
    ТИПОВИМ невиглаством жирного вора, який лише й вміє шо красти пожертви і далі на покрадені кошти інтригувати з перефарбованими кучмівськими підпівалами чи не дуже чистоплотними спортсменами від реклами


    >
    > Не там шукаєте причини.

    От саме такі і є причини.

    А от що дійсно радує-
    те що касків і кличко назавжди політичні мерці.
   • 2006.04.06 | Woodstock generation

    А в листі жодного слова про власні прорахунки(помилки) (-)

 • 2006.04.04 | Мінор

  Ігнор аутсайдерам, лузери - геть на задвірки історії

  Під прапором Хмари на фіг з Верховної Ради кроком руш! І Кармазіна не забудьте прихопити і Литвина і весь інший баласт. Мають прийти нові депутати - ви своє вже віддепутатились!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | один_козак

   Дурня в квадраті! Як можна отаке балакати?..

   Мінор пише:
   > Під прапором Хмари на фіг з Верховної Ради кроком руш! І Кармазіна не забудьте прихопити і Литвина і весь інший баласт. Мають прийти нові депутати - ви своє вже віддепутатились!


   1-дурня. В складі НУ крім кучманоїдів є чимало різних "рухівців". А НРУ та КУН (хто там ще?) взагалі входять до блоку.

   2-дурня. Та ще й свинство. Ющенка й Тимошенко націонал-демократичні сили винесли на своїй спині. Я не хочу применшувати власної ролі цих людей, а також ролі наших помаранчевих "грошових мішків". Але, розмовляючи з народом, перед виборами 2002 року, до і під час помаранчевої революції, вони розмовляли мовою УНП, НРУ та інших "рухівців". Вони на початку 2000-х років навчилися промовляти словами нацоналістів та націонал-демократів.
   Неможливим би було таке "аутсайдерство" УНП, якби вона не віддала свої ресурси на перемогу Ющенка в 2002 та в 2004 роках. До цього додалися плоди праці уряду Ющенка-Тимошенко та фінансові ресурси "грошових мішків". Але ідеологічно БЮТ і НУ привабливі на стільки, на скільки вони мають ідеологічні риси "Руху" (в широкому сенсі).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Сергій Кабуд

    це все цілком правильно

    лише ідеологія в НСНУ т БЮТ- це ширма таким самим грабіжницьким інтересам як і в ПРУ

    а антоганізм БЮТ до ПРУ пояснюється тим шо БЮТ хоче забрати їхні статки собі а НСНУ домовилися і готові ділитися 'посправедливості'
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.05 | Адвокат ...

     Абсолютелі!!! ( - )

    • 2006.04.05 | один_козак

     "по понятіям"

     Щож, вибори минули.

     Будемо дивитися тепер, на скільки впливова частина ідейних у складі тах помаранчевих блоків.

     Щодо вашого діагнозу, то я ще не впевнений тільки щодо ступеню запущеності.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

      наші найгірші оцінки насправді є 10% від дійсності

      бо ющенки і юлі з путінами робили в житті такі гидотні вчинки, що я думаю ми тут всі разом не назбираємо в своїх біографіях стіки гімна скіки ці особи роблять кожен щорічно.
  • 2006.04.05 | Адвокат ...

   "Мурку" вже пан вивчив? ( - )

  • 2006.04.05 | eume

   Знаменито! Ось вона - справедливість, за яку варто боротися!..

   Мінор пише:
   > Під прапором Хмари на фіг з Верховної Ради кроком руш! ... ви своє вже віддепутатились!

   Ось вона, Юльчина вдячність. Всім на замітку, до речі.

   Коли вона, не так вже й давно, сиділа в тюрмі, а її життя було під загрозою, на її захист став Степан Хмара. Той самий Хмара, завжди принциповий і відданий Україні чи з мандатом чи без нього, якого сьогоднішній захоплений юлєфан посилає куди подалі. А це ж той самий Хмара, який майже весь час існування цієї ВР, що зараз іде, був одним з найбільш бойових членів фракції БЮТ... Швидко забулося, га?.. Отож.

   Ось вона, справедливість, за яку варто боротися. Чудова нагода дати оцінку БЮТівським гаслам, й тверезо зважити, скільки там є правди, а скільки брехні й облуди.

   А ви, юлєфани, дивіться уважно, щоби того не сталося й вам. Колись з цього корабеля з білим прапором і серцем на ньому неодмінно скинуть ще багатьох, за непотрібністю. А заразом подивіться свій улюблений списочок: у разі чого вельможнії панове Баграєв, Губський, Єдін, Жеваго, Фельдман та інші чи стануть безкорисливо на чийсь захист?.. Ті самі панове, через яких принциповий Хмара буквально кілька місяців тому вийшов з фракції БЮТ? Цікаво, хтось наважиться сказати собі самому "так"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

    Re: Знаменито! Ось вона - справедливість, за яку варто боротися!..

    про Хмару відоме і інше і має воно конкретний присмак корупції посадової особи
  • 2006.04.06 | Shooter

   Re: Ігнор аутсайдерам, лузери - геть на задвірки історії

   Мінор пише:
   >Мають прийти нові депутати - ви своє вже віддепутатились!

   Угу. Типу Васі Хмельницького, Губського (ці, правда, старі) та таких яскравих новачків як чєловєчки Піськуна та Притики. + ще генія українського суддівства тов. Замковенка.
 • 2006.04.04 | Боррачо

  Яйця вчать курку

  > Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України.

  Це що, за етнічною ознакою? :) :)

  > Створилася парадоксальна ситуація – народ своєю волею проголосував проти своїх інтересів!

  Панове, а може, народові таки видніше, які саме в нього інтереси? Ото вже дійсно, яйця курку розуму вчать!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | eume

   хто яйце, а хто курка...

   Коли вєсь совєтскій народ в єдіном поривє підтримував лінію партії і будував комунізм і развітой соціалізм, Хмара вже боровся за незалежну Україну, не шкодуючи себе. Коли такий собі "народ Украины" більшістю голосів обирав Кучму, він знову боровся. Коли фаворитка нинішніх перегонів така собі колишня віце-прем'єрка Тимошенко сиділа в Лук'янівському СІЗО й голодувала, побоюючись отруєння, Хмара відчайдушно домагався її звільнення.

   То де курка, а де яйце?!..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

    а тепер повернеться не тіко кучмізм а й весь марксізм-ленінізм

    з початку Ющ відсмокче в Ахмєтов(вже зроблено, і криворожий ахмєтов став дєпутатом)

    тепер президент обєднається з рештою міліардерів, хто поки що думав що їх не беруть в клуб і стидливо відсижувався на кіпрах)))

    Далі виявиться що клуб цей насправді є власністтю путіна, як і вся "теріторія транзиту".

    Ну і далі можна буде навіть закону про статус російської не приймати, бо є значно ефективніші технології знищення населення "теріторії транзиту"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.05 | Боррачо

     Re: а тепер повернеться не тіко кучмізм а й весь марксізм-ленінізм

     Я з Вами повністю згоден. Тільки до чого тут марксизм з ленінізмом?

     Сергій Кабуд пише:
     > з початку Ющ відсмокче в Ахмєтов(вже зроблено, і криворожий ахмєтов став дєпутатом)
     >
     > тепер президент обєднається з рештою міліардерів, хто поки що думав що їх не беруть в клуб і стидливо відсижувався на кіпрах)))
     >
     > Далі виявиться що клуб цей насправді є власністтю путіна, як і вся "теріторія транзиту".
     >
     > Ну і далі можна буде навіть закону про статус російської не приймати, бо є значно ефективніші технології знищення населення "теріторії транзиту"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

      бо Путін, Ющенко, Янукович і навіть Юля

      є виходці з кпсс. Воно ніколи не було можливим відмитися.

      Коли в ЦЕ вступали, мали підтвердити лояльність. Переважно таким чином, що треба було когось серьозно так сдати в гебе.

      Я думаю що повернення совка якраз для них актуальне, якщо зможуть домовитися між собою, не буквальне повернення, а таке як путін зробив і далі в напрямку лукашенка
   • 2006.04.05 | Боррачо

    Re: хто яйце, а хто курка...

    Ви поважаєте окремо взятого екс-депутата.
    Я - народ України.

    Нащо сперечатись? Все й так зрозуміло.
 • 2006.04.05 | Мірко

  Re: Неукраїнський парламент України

  Тактично необдумана стаття.
  Це щось в стилю "apres moi le deluge". Народьному руху треба союзників, - а така стаття лише відштовхує. Хоч наскільки підтримую Костенка, Хмару, Лукяненка, і т.п. але знаю що скоріше стане Рінат Ахметов українським націоналістом, ніж один із вищезгаданих політиків президентом.
  (хоч хотів би і одне і друге, - а то що Рінат вчиться мову це добрий знак)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

   як можна 'підтримати' Хмару, Лукяненка, Костенка?

   і в чому? Від них нічого не залежить крім ще більших помилок на які вони завжди здатні.

   Їх можна поважати за минулі вчинки, а от в чому підтримати- я не бачу?
   В хмарівському інтриганстві постійному?

   Чи в лукяневському жидоїдстві?

   Чи в костенківському сраколизанню кучми?
 • 2006.04.05 | mykola

  Re: Неукраїнський парламент України

  п.ХМАРА,Пізно чухати там де не свербить.Як політик Ви І не тільки Ви повинні були передбачити стан речей у суспільстві.Протирали штанята на парламентських кріслах і не цікавились якими цінностями живе сьогодні український народ.Чому Ви,Костенко, Тягнибок та інші,наплодили партій як чортополоху.Слави кожному захотілося.От і маєте.Ви з несамовитою люттю поливали брудом Ю.Тимошенко. Думали,що це додасть Вам голосів?..Я не ідеалізую Юлію,але принаймні вона говорить зрозумілою мовою.А всі нормальні люди мають місце для надії.І люди вірять ЮВТ,що і показали вибори.І,що поробиш всі лідери Трохи популісти.
 • 2006.04.06 | Shooter

  Завдячуючи мудакам, які купилися на "3%"

  ПРП-УНП могли би взяти разом 3 відсотки. Тільки для цього потрібно було йти разом і відпахати всю виборчу на ногах, а не ганяючи кліпи з Клічком на ТВ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua