МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олег Скрипка будуватиме Січ

04/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Олег Скрипка збирається збудувати Січ. Вона розташується, як і належиться, на Дніпрі, а саме на Трухановому острові у Києві, і складатиметься з трьох ударних цитаделей.

Аби в істориків не виникало плутанини з минулими козацькими укріпленнями, творіння вевешника матиме й свою особливу назву: то буде "РОК-СіЧ" – саме так називатиметься новий Всеукраїнський фест, започаткований знаним рокером.

Втілити дійство планується 6-7 травня ц.р. Забава триватиме на трьох сценах – вони і будуть отими "цитаделями" –, кожна з яких матиме своє спрямування. На одній гратимуть гурти "стандартного" року: гард-рокові, етно-рокові, рок-мейстрімні тощо. На других підмостках зосередяться рок-рої надважкого року, а третя сцена об'єднає рокерів-читанкарів (реп-метал, гіп-гоп-рок і т.д.).

Головна задумка Олега Скрипки полягає в тому, аби створити впливове щорічне рок-дійство, яке привертало би увагу всіх вітчизняних ЗМІ, а відтак дати поштовх ширшому розвою рок-музики в Країні і показати, нарешті, загалові, що не такий страшний рок, як його таврують. На "РОК-СіЧ" запрошуватимуться винятково Українські гурти, які, на думку нашого провідного рокера, давно вже й кількісно, і якісно дозріли, аби потіснити з вітчизняного простору тричі вжите співоче шмаття як з ближнього, так і з дальнього зарубіжжя. Попередні здобутки Скрипки свідчать: він має звичку завжди втілювати задумане. При чому, на найякіснішому рівні.

Інформація від www.fdr.com.ua
info@fdr.com.ua
Юрко Зелений

Відповіді

  • 2006.04.05 | Капітаан Немо

    Re: Олег Скрипка будуватиме Січ

    То це добре чи погано ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua