МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вінський: підтримує призначення Тимошенко прем*єром (/)

04/08/2006 | Роман ShaRP
http://gpu-ua.info/index.php?id=108331

СПУ не претендує на пост прем'єра

Перший секретар політради Соціалістичної партії України Йосип Вінський заявив, що кандидатуру на пост прем'єр-міністра України визначить Блок Юлії Тимошенко. Про це він повідомив під час інтерв'ю.

– Це визначить Блок Юлії Тимошенко, це їхнє право. Ми визнали, що серед учасників коаліції пропонувати кандидатуру на пост прем'єра повинна та політична сила, яка має більшу підтримку населення, – зазначив він.

Вінський також наголосив, що кандидатуру на пост спікера парламенту визначить «Наша Україна».

– Вони визначаться, ми погодимося, – сказав він.

За його словами, Соцпартія розглядатиме кандидатури на посади міністрів лише після того, коли визначиться з посадами, які будуть закріплені за партією.

Крім того, Вінський заявив, що у СПУ ще нема попередніх кандидатур на міністерські посади.

– Сьогодні немає сенсу говорити про це, тому що та система, яка запропонована по розподілу посад, не дозволяє вирішувати питання завчасно, – вважає Вінський, пише ForUm.


http://ua.proua.com/news/2006/04/07/165048.html


Йосип Вінський: Призначення «технічного» прем’єра поставить хрест на політреформі
proUA / 07.04.2006 16:50

Народний депутат України, Перший секретар Політради СПУ Йосип Вінський вважає, що після набуття чинності політреформи неприпустимо призначати на посаду голови Кабінету Міністрів «сіру конячку» або «технічну» кандидатуру. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Тоніс», повідомляє прес-служба партії.


«Сьогодні, коли вступила в силу політична реформа, коли переходить вся повнота влади до Верховної Ради, ставити прем’єр-міністром України так звану технічну кандидатуру або «сіру конячку» – це політично неправильне рішення, яке поставить хрест на всій політичній реформі», - підкреслив соціаліст.


За словами народного депутата, «зміст того політичного прецеденту, який відбувається в Україні, полягає в тому, що повинен бути створений сильний парламент, який ми сьогодні маємо, і якому довіряють люди».

«Повинен бути сильний уряд, і прем’єр-міністр, якому довіряють. Сьогодні так трапилося, що серед політиків, які складають коаліцію, люди понад усе довіряють Тимошенко. Якщо ми демократи, повинен бути об’єктивний підхід», - додав він.

При цьому Вінський нагадав, що «СПУ була єдиною партією, яка конструктивно піддавала критиці уряд Тимошенко, маючи при цьому своїх міністрів».

«У кадрових питаннях, якщо немає принципів, вступає суб’єктивний чинник: хто раніше зайшов, з чим зайшов і т.д. Саме тому, коли ми працювали над нашим Меморандумом, ми домовилися і записали чітку математичну формулу», - підкреслив Вінський.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua