МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому я проти коаліції НУ з ПР ? Тому що:

04/08/2006 | Pavlo
- Випустять бандитів, які сидять в тюрьмах. Сепаратисти залишаться бескарними і зможуть розробляти теорії федерального феодалізму.
- ПР заблокує адміністративну реформу, яка проводиться.
- З Партією Регіонів у владу потраплять люди бізнесу.
- Регіонали навчать нашеукраїнців брати хабарі.
- ПР зможуть спокійно контролювати пів-України, проводячи антиєвропейську агтацію. На наступних виборах вони зможуть набрати більше третини голосів.

Відповіді

 • 2006.04.08 | otar

  і ще

  Як на мене, найгірший наслідок НУ+ПР - це тотальне розчарування виборців НУ і симпатиків Ющенка, що поверне Україну в її стан до 2001 року: недовіра і зневага до будь-якої влади, невіра у власну спроможність щось змінити в державі, аполітичність, підтримка на виборах сумнівних політичних сил. Міф Майдану буде розвіяно, адже ПР і Янукович - ті сили, проти яких стояв Майдан - будуть повернуті до влади руками політиків, яким Майдан довіряв. Мобілізувати людей вдруге на щось подібне до помаранчевої революції буде можливо лише у разі, якщо влада буде ще цинічнішою і паскуднішою за кучмівську.
 • 2006.04.08 | Нестор

  Чому я ЗА коаліцію НУ з ПР? Тому що:

  - Тоді стане очевидним той факт, що Порошенко нічим не відрізняється від Волкова, а Ющенко нічим не відрізняється від свого батька Кучми, що безумовно прискорить повторення Ющенком і Порошенком долі своїх колег.

  - Тоді Тимошенко не доведеться на себе рати відповідальність за крадіжки та хабарі деяких виродків з НУ: http://pravda.com.ua/news/2006/4/7/40747.htm

  - НУ і ПР контролюватимуть економіку України та відповідатимуть за наслідки газової угоди і мирних угод зі злодіями і прокравшись на наступних виборах не зможуть набрати і 10 % голосів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Pavlo

   Читайте уважніше і критичніше.

   - Бандити сидять в тюрьмах ?
   - Сепаратисти покарані ?
   - Адмін реформа відбувається ?
   - Вертикаль хабарництва ліквідована?
   - Хто контролює пів-України ?

   Спробуйте перечитати мій перший пост знов.


   Нестор пише:
   > - Тоді стане очевидним той факт, що Порошенко нічим не відрізняється від Волкова, а Ющенко нічим не відрізняється від свого батька Кучми, що безумовно прискорить повторення Ющенком і Порошенком долі своїх колег.

   А ось це не факт. Порошенко чимось, та й відрізняється. Хоча б рекламою Roshen "Від - краю до краю".


   > - Тоді Тимошенко не доведеться на себе рати відповідальність за крадіжки та хабарі деяких виродків з НУ: http://pravda.com.ua/news/2006/4/7/40747.htm
   >
   > - НУ і ПР контролюватимуть економіку України та відповідатимуть за наслідки газової угоди і мирних угод зі злодіями і прокравшись на наступних виборах не зможуть набрати і 10 % голосів

   Оце все теж не факт. А питання вгорі - факт.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Нестор

    Re: Читайте уважніше і критичніше.

    Pavlo пише:
    > - Бандити сидять в тюрьмах?

    Ні, бо їх звідти повипускали після меморандуму і загнати їх назад вже не зможе жодна коаліція. Докази знищені, кримінальні справи розвалені, свідки добре усікли як швидко підсудні можуть стати їх начальниками.

    > - Сепаратисти покарані?

    Ні не покарані, бо Президент хоче, щоб Схід і Захід були разом

    > - Адмін реформа відбувається?

    Відбувається. Стільки вже нових корупційних схем Пєтя придумав, що кучмівську систему вже не впізнати

    > - Вертикаль хабарництва ліквідована?

    Не ліквідована, а підсилена і укріплена.

    > - Хто контролює пів-України?

    Великий бізнес. Причому значно більше ніж пів України. Тому то я і за те, щоб відповідальність лягла на представників великого бізнесу - НУ і ПР.
 • 2006.04.08 | ПатриВот

  А нас с вами ниХто и не спросит! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua