МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" в Ірпені залишила "трофеї" на "полі бою"

04/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Два помаранчевих новеньких, "не заплямованих боротьбою з кучмістами чи виборчою кампанією", намети з написом "Наша Україна. Блок Ющенка" сиротливо стирчать на порожній вечірній площі міста Ірпеня Київської області. Біля них немає жодної людини.

Стела з годинником запаскуджена жовтими наліпками з одним словом - "ПОРА", а також плакатом "Ні брехні". Поряд з плакатом на стелі висять бюлетені по виборах до міської ради з відколупаними і загнутими кінцями. Ці кінчики є яскравим свідченням брехні тих, хто наклеїв на стелі плакат "Ні брехні", бо нашоукраїнці, кунівці, пористи розповідали перехожим, що це - бюлетені, які свідчать про фальсифікацію виборів. Насправді ж виявилось, що з другого боку бюлетені білого кольору, тоді як справжні є синіми з обох сторін. Отже, для своєї агітації ті, хто вчора був синьо-білим (як вивішені ними бюлетені-фальшивки), а сьогодні вліз до лав помаранчевих, виготували майстерно зроблену фальшивку, але забулися взяти для цього синій з обох боків папір. Ну, забули люди з 26 березня, якими були бюлетені насправді. Так само, як кількома днями раніше, спалюючи папір і підкидаючи до нього кілька обгорілих шматків винесених ними ж з дільниці бюлетенів та парочку зіжмаканих цілих бюлетенів, забулися, що для голосування на мера видавалися бюлетені жовтого кольору, а не синього.

Ганьба "Нашої України", КУНу й "Пори" в Ірпені триває. І така поведінка їхніх членів підмочує і так невисоку репутацію цих партій у пристоличному місті. Бо люди судять про партіях не лише по лідерах, але й по їхніх членах, з якими стикаються щоденно на вулицях. Адже усі в Ірпені пам'ятають, хто насправді тут боровся з кучмістами та янучарами, а хто, перебігши з табору Януковича або з'явившись зненацька вже після перемоги, намагався використати революційні кольори, щоб дорватися до влади або залишитись у ній.

Відповіді

  • 2006.04.10 | им

    Re: "Наша Україна" в Ірпені залишила "трофеї" на "полі бою"

    сми


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua