МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Збільшено кількість пільг у галузі оплати ЖКП і транспорта. (/)

04/10/2006 | Роман ShaRP
http://www.expres.ua/articles/2006/04/10/6831/

Понеділок, 10 квітня, 2006 > СПЕЦТЕМИ
Пiльговикiв побiльшало

Президент України пiдписав змiни до "Закону про бюджет на 2006 рiк". Новведеннями розширено перелiк осiб, якi мають право на пiльги в оплатi за житлово-комунальнi послуги та послуги громадського транспорту.

Якi категорiї громадян стали пiльговиками? Коли почне дiяти пiдписаний закон? Про це "Експрес" розпитав Катерину Фоменко, голову пiдкомiтету Комiтету Верховної Ради з питань бюджету.

-- Кого зараховано до пiльговикiв?

-- Це ветерани Другої свiтової вiйни i особи, якi мають особливi заслуги перед Батькiвщиною. У разi їх смертi або загибелi пiльги матимуть удови (удiвцi) i батьки цих
осiб. Також до пiльговикiв належать удови (удiвцi) i батьки померлих або загиблих осiб, якi мають особливi трудовi заслуги перед Україною, а також дiти громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською трагедiєю. I ще пiльги надано батькам i членам родин вiйськовослужбовцiв, якi загинули або зникли безвiсти пiд час несення служби.

-- Якi пiльги матимуть цi категорiї громадян?

-- Вони матимуть право на пiльги в оплатi за житлово-комунальнi послуги та при проїздi в громадському транспортi. Компенсуватимуть пiльги з державного бюджету.

-- Куди звертатися за наданням пiльг?

-- Усю необхiдну iнформацiю люди отримають у житлово-експлуатацiйних конторах за мiсцем проживання. Пiсля набуття чинностi закону там матимуть всю iнформацiю про те, якi саме документи i куди слiд подавати.

-- Коли ж закон набуде чинностi?

-- Одразу пiсля опублiкування в офiцiйнiй пресi. Думаю, що це станеться найближчими днями.

Дмитро КОНЮШОК, Експрес


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua