МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як „Наша Україна” і суди воюють з громадянським суспільством

04/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
18 квітня 2006 року о 9.00 в приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція на тему „Як „Наша Україна” бореться з громадянським суспільством”, присвячена конфлікту навколо виборів Ірпінського міського голови.

26 березня на виборах Ірпінського міського голови перемогла позапартійна Мирослава Свистович, яка керувала в Ірпінському регіоні виборчими штабами „Нашої України” (вибори-2002) та Віктора Ющенка (вибори-2004), забезпечивши результат, значно вищий за середній по області та Україні. В 2004 році за нею було встановлено стеження, „за рекламу Ющенка” на неї завели кримінальну справу, в її квартирі проводила обшук СБУ. Керуючи місцевим відділенням Комітету національного порятунку, вона організовувала перекриття залізниці та автотраси, щоб не допустити до Києва поїзди та автобуси з прихильниками Януковича. Але відкинула пропозицію іти на вибори Ірпінського міського голови від „Нашої України” через присутність у списку до міської ради людей, які іще вчора перебували у лавах Партії регіонів та боролися за перемогу Віктора Януковича.

Не зважаючи на відсутність фінансів та політичної підтримки згори, вона перемогла на виборах Ірпінського міського голови, оскільки 8 років займалася розбудовою громадянського суспільства у регіоні, відстоюючи права та інтереси місцевої територіальної громади. Однак до сьогодні офіційні результати виборів Ірпінського міського голови не оприлюднені через протидію Київської обласної „Нашої України”. Підтримуваний „Нашою Україною” кандидат Олег Бондар, об’єднавши зусилля з Конгресом українських націоналістів та збанкрутілою старою владою робить все можливе, щоби зробити вибори недійсними, закидаючи суди численними скаргами. Оскільки офіційні результати виборів оскаржити неможливо, О. Бондар і Ко оскаржують формальні процедурні рішення, і з певного моменту, коли до справи активно підключився голова Київського обласного відділення Вадим Литвин, судді Ірпінського міського суду почали приймати постанови та ухвали (в т.ч. й „заднім числом”), які суперечать одне одному, і які неможливо виконати. Таким чином виборчий процес за допомогою юридичних маніпуляцій заводять в глухий кут, і роблять це люди, які не брали участі у Помаранчевій революції, але тепер прикриваються нею та ідеалами Майдану заради своїх меркантильних цілей.

Ранній час прес-конференції пояснюється тим, що Мирослава Свистович постійно перебуває у судових засіданнях.

В прес-конференції візьмуть участь:

Мирослава Свистович – переможець виборів Ірпінського міського голови.

Тетяна Монтян – адвокат, яка представляє інтереси Мирослави Свистович.

Михайло Свистович – новообраний депутат Київської обласної ради.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua