МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інфантильність є за НЕЇ варто боротись (л)

04/18/2006 | observer
Інфантильність – бажання індивіда задовольняти свої первинні потреби без витрат енергії, нічого не робити й одержувати все, що потрібно для життя.
http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/17/41028.htm

Відповіді

 • 2006.04.18 | Pavlo

  Правда є в тому, що ЮВТ під час свого прем"єрства абсолютно не

  використовувала свої колосальні можливості по мобілізації людей.
  Вона могла сказати своїм фанам - передвиньте гори, і вони би їх зрушили. Замість цього ЮВТ казала з екрана: трохи зачекайте, і я зроблю чудо, манна небесна впаде на вас.

  Чому вона це не робила, я не розумію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.18 | Ukrod

   Re: Правда є в тому, що ЮВТ під час свого прем"єрства абсолютно не

   Pavlo пише:
   > використовувала свої колосальні можливості по мобілізації людей.
   > Вона могла сказати своїм фанам - передвиньте гори, і вони би їх зрушили. Замість цього ЮВТ казала з екрана: трохи зачекайте, і я зроблю чудо, манна небесна впаде на вас.
   >
   > Чому вона це не робила, я не розумію.

   А шо тут розуміти протиріччя видно неозброєним оком, - Чи будуть вернути гори люди, які чекають на манну небесну ?
 • 2006.04.18 | Чернигов

  Re: Інфантильність є за НЕЇ варто боротись (л)

  Редко читал подобную гадость! Оно конечно понятно: "Кто с ножем - тот и с мясом!" И, поверьте, "прагматическая" коалиция это дакажет. Ну а "инфантильные" пенсионеры, инвалиды, селяне, учителя и врачи - за несколько лет вымрут, и расчистят место латифундий и для тупых наемников на них. Глобализация, однако.
 • 2006.04.18 | О.Бутирський

  коаліційна параша

  Я і сам за неї не голосував і не маю до неї надмірної любові, а тим більше до її вірних соратників. І весь негатив про неї, тут висловлений - в принципі, з ним погоджуюсь. Але, як мені не прикро це визнати, уже соромно, що я за НУ голосував. БЮТ - єдиний блок, що зараз публічно адекватно поводиться! НУ одержали 3 місце, а гонору...
  Ну, й такий момент. Добре, БЮТ - популісти, потенційні авторитарники і т.ін., але що пропонує велемудрий автор натомість??? ОЧевидно, що "з мухами дружити",цебто з рИгіонами. Це буде неокучмізм мінус Пінчук-Медведчук. Плюс повне розчарування й аполітичність мас (чудовий ґрунт для авторитаризму і без запальних тимошенківських промов). Плюс соціальна моральна реабілітація "блатних" і "попуск" тих, хто зарвався у своїх громадянських прагненнях. Що ж до потенційних економічних результатів "міцних доенцьких господарників" - ні, ну це, звісно, всоте вже сказано, але справді, візьміть і відвідайте цю чарівну область, чесне слово, подивіться, як там живуть! Мене особливо зворушує історія з одного села - там узимку тяжко з вугіллям: воно то задороге, то його не дістати...
  Ну, й іще один момент.
  Здебільшого обговорюється, хто пасуватиме у коаліції такій креативній силі, як НУ. Я хоч, повторюся, й голосував за них, АЛЕ! Як на мене, вони зовсім не проявили себе гарвардськими вундеркіндами, чиї геніальні комбінації буде сковувати бютівський популізм або морозівська дитяча хвороба лівизни. Мені навіть більш здається, що по суті немає жодної принципової різниці у тому, хто сидітиме в уряді з існуючої колоди НУ-БЮТ-ПРУ-СПУ. Результат буде співмірний. Але це у матеріальному вимірі, тобто я не сподіваюся жодного прориву до стандартів европейських і т.ін. Але є суттєва різниця моральна - чи лишається у повітрі хоч якийсь слід від нашої Революції, чи лишаються у країні якісь позамонетарні цінності, чи ми хочемо вичавлювати з себе худобу? По-моєму, заради цього можна послухати вульгарний Юльчин вереск і 5, і 10 років.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.18 | Ukrod

   Re: коаліційна параша

   Адекватно, хоч і звеликим натягом поводить себе якраз НУ і СПУ. Вони хочуть намалювати програму коаліції. Звичайно у НУ є бажання не пропустити ЮВТ в ПМ, або хоча б жорстко "прописати" її дії. Це також зрозуміло і не є чимось страшним. Звичайний торг. Я думаю їм це не вдасться, але "папітка-нє пітка".
   У БЮТ цель номер-раз, це ЮВТ == ПМ, тому будь-які спроби піддати це сумніву розцінюються як посягання на святе.
   З іншого боку якщо БЮТ переможе тотально і Юля в якості ПМ почне просто виконувати те шо в неї намальовано в меморандумі, то манав я цю країну. Але, думаю, виконувати вона не почне у неї бригата бродських за спиною, яка аж слиною бризкає, так "справедливості" хоче. По київраді видно. Тому цілі будуть інші, які начебто і не пропишеш так сходу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.18 | Нестор

    Re: коаліційна параша

    Ukrod пише:
    > Адекватно, хоч і звеликим натягом поводить себе якраз НУ і СПУ.

    Ви шановний видаєте бажане за дійсне. СПУ якраз повністю знаходить порозуміння з БЮТ. Так що амбіції НСНУ залишилися наодинці

    > Вони хочуть намалювати програму коаліції. Звичайно у НУ є бажання не пропустити ЮВТ в ПМ,

    Цікаво, а на якій основі таке бажання грунтується?

    > У БЮТ цель номер-раз, це ЮВТ == ПМ, тому будь-які спроби піддати це сумніву розцінюються як посягання на святе.

    Можна подумати, що в НСНУ якась інша ціль. Не треба ля-ля. Ціль та сама. Тільки підстав її вимагати за будь-яку ціну вдвічі менше.

    > З іншого боку якщо БЮТ переможе тотально і Юля в якості ПМ почне просто виконувати те шо в неї намальовано в меморандумі, то манав я цю країну.

    Пошукайте собі іншу країну або змиріться з думкою більшості людей. Не дурніших ніж ви.

    > По київраді видно. Тому цілі будуть інші, які начебто і не пропишеш так сходу.

    По київраді видно, що нахрапистий потяг несунів до корита не може зупинити ніщо навіть моральність об"єднання з рекетирами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.18 | Боровик

     Re: коаліційна параша

     Нестор пише:
     > > У БЮТ цель номер-раз, це ЮВТ == ПМ, тому будь-які спроби піддати це сумніву розцінюються як посягання на святе.
     >
     > Можна подумати, що в НСНУ якась інша ціль. Не треба ля-ля. Ціль та сама. Тільки підстав її вимагати за будь-яку ціну вдвічі менше.
     Не погоджуюсь. Якщо БЮТ висуне на ПМ іншу нормальну особу, то коаліція буде до завтрашнього ранку. Саме Юлю не хочуть бачити ПМ.
     І вже переписано купу паперу з поясненням чому саме.
     Ідеальний варіант - технічний прем*єр, який не йшов в списках.
     Також добрий варіант - НУ та СПУ вибирають ПМ із запропонованого списку від БЮТ.
     Ще кращий варіант - БЮТ висуває 10-х, з них НУ вибирає 3-х, а СПУ з цих трьох вибирає ПМ. Всі довольні (крім Юлі, звичайно, бо у неї нема шансів).
     Звісно, все це з області фантастики. Але Юля ще дограється, що НУ заблокується з ПРУ, висунуть Ляпіну в ПМ, а регіони отримають все що хочуть в рамках тієї ж угоди про коаліцію, що вже написана для БЮТ...
     При Ляпіній-прем*єрі з Юлі до наступних виборів буде там де була в 1997 році.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.18 | saha

      Re: коаліційна параша

      > При Ляпіній-прем*єрі з Юлі до наступних виборів буде там де була в 1997 році.

      Налякали їжака голою жопою. Бачив я цю Ляпіну :(.
      А от з коаліцією ПРУ буде НУ там де зараз комуністи, а може й там де Литвин :(.
     • 2006.04.19 | Нестор

      Re: коаліційна параша

      Боровик пише:
      > Не погоджуюсь. Якщо БЮТ висуне на ПМ іншу нормальну особу, то коаліція буде до завтрашнього ранку.

      А сенс? Надія на те, що "інша нормальна особа від БЮТ" одобрить дерибан газу? Чи буде мати замалу працездатність і не встигатиме слідкувати за всіми Пєтіними тєлодвіжєніямі: :)

      > Ідеальний варіант - технічний прем*єр, який не йшов в списках

      Ага. Ми вибирали одних, а призначають інших :) На хера тоді вибори? :)

      > Також добрий варіант - НУ та СПУ вибирають ПМ із запропонованого списку від БЮТ.

      Так воно і є зараз. Приводжу повний список запропонований БЮТ:

      1. Тимошенко Юлія Володимирівна

      Кінець списку :)

      > Ще кращий варіант - БЮТ висуває 10-х, з них НУ вибирає 3-х, а СПУ з цих трьох вибирає ПМ. Всі довольні (крім Юлі, звичайно, бо у неї нема шансів).

      Не довольні 23 % виборців БЮТ, бо чітко знають за кого голосували.

      > Звісно, все це з області фантастики. Але Юля ще дограється, що НУ заблокується з ПРУ, висунуть Ляпіну в ПМ, а регіони отримають все що хочуть в рамках тієї ж угоди про коаліцію, що вже написана для БЮТ...

      Прапор вам в руки :)

      > При Ляпіній-прем*єрі з Юлі до наступних виборів буде там де була в 1997 році.

      Зараз підтримка Ющенка скоротилася до географічних меж Гуцульщини. Цікаво що буде з цими межами в разі коаліції з донецькими бандитами? :) Отож бо.

      Так що прапор вам в руки.
 • 2006.04.18 | ziggy_freud

  аффтар місцями сильно перебільшує.

  месидж статті: всі інфантильні виборці проголосували за БЮТ. Це агітпроп, трохи притрушений "аналітикою".

  Дійсно, БЮТ пройшов на популістських гаслах. Як інші партії, що потрапили до ВР. Будь ласка, один приклад не-популістської виборчої компанії. Або приклад партії, за яку голосували винятково зрілі люди.

  observer пише:
  > Інфантильність – бажання індивіда задовольняти свої первинні потреби без витрат енергії, нічого не робити й одержувати все, що потрібно для життя.
  > http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/17/41028.htm

  Наукоподібності дотримано.
 • 2006.04.19 | Timeo

  Re: Інфантильність є за НЕЇ варто боротись (л)

  Стаття - нікудишня. Автор вигадав собі уявних виборців несимпатичної йому ЮВТ, потім їх скопом розкритикував. Брехливо розкритикував.

  Серед моїх знайомих чимало тих, хто голосував за БЮТ - я в Києві живу. Що можна було найчастіше почути від них на аргументацію їхнього вибору? Зазвичай це звучало приблизно так:

  Україні життєво необхідні реформи. Реформувати, оновлювати необхідно практично все. Юля за це взялася. Але маштабні зміни неможливі без якихось локальних проблем: перекриття контрабанди м`яса спричинило зменшення його надходжень, розчищення ринку НПЗ обурило діячів що мали зиск з непрозорості, перші кроки до впровадження законності - реприватизація найбільш скандально приватизованих підприємств - викликала опір олігархів. Усе це проблеми росту, вони тимчасові та за відповідної наполегливості їх би було вирішено. На жаль, Президент не підтримав Юлю, а злякався труднощів. Останнім часом від реформ відмовились, все потроху повертається до заведених за кучми звичаїв, тільки замість ЗаЄду тепер НУ. Це засмучує. Є лише надія, що Юля на посаді прем`єра продовжить розпочате на Майдані, а не зосередиться, як це зробила НУ, на "пусканні коріння".

  Нмсд, вельми аргументовано та заслуговує на повагу, навіть якщо з такою позицією не згоден.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua