МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Після виборів в Прилуках...

04/20/2006 | Іван
Після проведення парламентських виборів в м. Прилуки виникла напружена атмосфера яка пов”язана з політичним тиском на членів Партії регіонів.
Працівниками міліції, з мовчазливої згоди прокуратури міста безпідставно порушено кримінальну справу за ст.202 КК України (порушення порядку зайняття господарською діяльністю) відносно одного підприємства керівником якого є член Партії регіонів.
Правоохоронні органи знаючи про те, що немає складу злочину, порушили кримінальну справу, так як це давало їм можливість проводити слідчі дії, таким чином узаконили безпідставні обшуки, допити, арешти документації. Правда результату, на який розраховували правоохоронці, ніякого не досягли, проте який ажіотаж і тиск визвали!
Працівниками міліції на підставі порушеної кримінальної справи проведено ряд обшуків, накладений арешт на бухгалтерську документацію підприємства (діяльність підприємства практично зупинена), а результатів як кажуть „нуль”. Тоді органи міліції змінили тактику і по нерозкритим злочинам минулих років стали проводити обшуки у керівників підприємств, та й на самих підприємствах, пов”язаних з членами Партії регіонів (обо засновник, або керівник є членом Партії регіонів). З якою метою проводиться ця „акція” нікому не відомо але той факт що, спокійного життя регіоналам не бачити це точно.
На всі звернення і скарги до прокуратури на незаконні дії працівників міліції відповіді не дочекались. Стає питання, що в даній ситуації робити, залишається одне пікетувати силові структури. Підґрунтя для проведення таких акцій є, так як на даний момент тиск не припиняється і вже в хід пішла важка артилерія, так як перевірки по підприємствам, власниками яких є члени Партії регіонів, проводять співробітники обласного апарату УМВС в Чернігівській області. З цього випливає, що керівництво УМВС, або не довіряє місцевим правоохоронцям, або виконує чиєсь замовлення для тиску на підприємців які є членами Партії регіонів.
Підсумовуючи наведене виникає питання, кому заважають члени Партії регіонів, чому тільки на цю партію здійснюється тиск? Висновки робити Вам.
Далі буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua