МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сюр

04/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Київська обласна рада на своєму першому засіданні, яке розпочалося о 10.00, досі не може обрати лічильну комісію.

Як передає кореспондент УНІАН, депутати бурхливо обговорюють, за яким принципом обирати склад лічильної комісії – списком чи персонально.

Фракції БЮТ і СПУ наполягають на тому, щоб їхні фракції також мали більшість і у лічильній комісії. 4 інші фракції – «Наша Україна», Партії регіонів, Народного блоку Литвина і Української народної партії - наполягають на тому, щоб у лічильній комісії були представлені всі фракції обласної ради.

У цей час депутати від фракцій «Наша Україна», Партії регіонів, Блоку Литвина і УНП блокують трибуну. Депутат від фракції Партії регіонів Петро МЕЛЬНИК вирвав мікрофон у головуючої на сесії, голови Київської обласної виборчої комісії Віри ЮРЧЕНКО, висловлюючи таким чином свою незгоду з нібито порушенням з її боку регламенту сесії.

Нагадаємо, зранку представник фракції БЮТ в облраді запропонував список членів лічильної комісії, у якому більшість складали б представники фракції БЮТ. Депутат обласної ради від фракції Української народної партії, голова Київської облдержадміністрації Євген ЖОВТЯК назвав такий порядок обирання лічильної комісії недемократичним і запропонував внести до складу лічильної комісії представників від кожної політичної сили, яка представлена у новообраній раді.

Як повідомляв УНІАН, 19 квітня Печерський районний суд Києва прийняв до розгляду позови трьох новообраних депутатів Київської обласної ради щодо заборони проведення першої сесії цієї облради. Депутат облради від Українського народного блоку Костенка і Плюща Микола СТЕЛЬМАХ, Володимир ФЕДОСЄЄВ і Олег ЧЕРНЕЦЬКИЙ (обидва - від блоку „Наша Україна”) подали позови з проханням визнати дії голови обласної територіальної виборчої комісії Віри ЮРЧЕНКО неправомірними, а також такими, що порушують вимоги пунктів 3 і 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування”. За словами М.СТЕЛЬМАХА, закон встановлює, що сесія може бути скликана не раніше, ніж через 10 днів після оприлюднення рішення про це. Як сказав М.СТЕЛЬМАХ, голова ТВК повідомила, що 17 квітня комісія призначила дату проведення першої сесії на 20 квітня 2006 року. „Проте, нам не було надано копії цього рішення, і є підстави вважати, що такого рішення комісії взагалі не було”, - сказав депутат.

Згідно із законодавством, суд має розглянути позов протягом 10 днів, він також може прийняти ухвалу про призупинення проведення сесії до вирішення справи по суті.

За підсумками виборів 26 березня 2006 року, до Київської обласної ради пройшли: Блок Юлії Тимошенко, який отримав 65 депутатських мандатів, „Наша Україна” – 16, Соціалістична партія України – 14, Партія регіонів - 11, Народний блок Литвина – 7, Український народний блок Костенка і Плюща - 6.

За даними обласної виборчої комісії, Київська обласна рада п‘ятого скликання працюватиме у складі 119 депутатів замість 120 за регламентом, оскільки БЮТ фактично отримав більше мандатів, ніж подав кандидатів у виборчому списку.

Джерело - УНІАН

Відповіді

 • 2006.04.20 | catko

  отут деякі пікантні деталі по облраді(л)

  http://kiyany.com.ua/news/2006/4/20/15041.htm

  В облраді б'ються помаранчеві (оновлюється)

  Київрада працює, але з перебоями

  У засіданні Київської обласної ради знову оголошено перерву. Голови фракцій хочуть порадитися щодо порядку денного сьогоднішнього засідання. На порядку денному – одне питання: обрання голови обласної ради Київщини.

  Лід зрушив з місця. У Київській облраді – перше голосування!

  Депутати обласної ради Київщини нарешті дійшли консенсусу. По-перше, розв’язано головне конфліктне питання – голосування за представників лічильної комісії. Вирішено голосувати за обрання лічильної комісії списком, при цьому за таку процедуру проголосували 111 депутатів із 120. У список потрапили два представника БЮТ та по одному партійцю з «Нашої України», СПУ та Блоку Литвина. Партія регіонів відмовилася пропонувати свою кандидатуру. За згодою головувати в лічильній комісії буде представник БЮТ.

  Таємним голосуванням депутати проголосували за внесений список, цю пропозицію підтримало 110 членів облради.

  Також розв’язано конфлікт щодо процедури голосування. Депутати перед заходом в кабінку віддаватимуть мобільні телефони, демонструватимуть своє тимчасове посвідчення та документ, що посвідчує особу. Кабінку для голосування поставили на такому місці, щоб її було добре видно. Нарешті, кілька рядів у залі засідань, які знаходяться найближче до кабінки для голосування, під час голосування будуть пустими. Це, на переконання обранців, захистить їх від будь-якого впливу.

  Засідання ради не принесло депутатам радості

  В кабінці для таємного голосування знайшли мініатюрні 4 чи 5 ліхтарів. Депутати «Нашої України», які зробили знахідку, одразу почали перевіряти їх на можливість вмонтування в них відеокамери. Головуюча пояснює, що ліхтарі там лежали на випадок вимкнення світла, але на слово їй не повірили, і ліхтарі були перевірені.

  Після того, як сандал з ліхтарями улігся, представники НУ почали шукати відеокамери на бокових стінках кабінки, на шторі, під гербом, а також на стелі над кабінкою. Потім вирішили, що кабінку встановили саме в тому місці спеціально, щоб сфальсифікувати вибори та прийняли рішення примусово перенести її у більш безпечне місце. Щоправда, бажаючих попрацювати фізично не знайшлося, і кабінка під пильним наглядом «Нашої України» залишилася стояти на своєму місці.

  Перерва в засіданні Облради Київщини триває.

  В облраді зламано перший мікрофон

  В результаті неузгодженості позицій щодо кандидатур до лічильної комісії, обласна рада продовжує бездіяти. БЮТ та соціалісти, які попередньо утворили коаліцію, хочуть отримати 3 з 5 місць у лічильній комісії. Представники «Нашої України» та Блоку Костенка-Плюща не згодні з цим і вимагають віддати їм лише два місця.

  Наразі БЮТ відмовляється голосувати за узгоджений раніше список, тому що у ньому немає кандидата від соціалістів. А «Наша Україна», Блок Костенка-Плюща, Партія регіонів та народники Литвина тепер відмовляються голосувати по персоналіях.

  Головуюча засідання, яка постійно намагається навести хоча б видимий лад в сесійній залі, постійно стає жертвою словесних нападок депутатів. Вже є перші пошкодження: «Наша Україна» продовжує блокувати трибуну, а п’ять хвилин тому депутат від НУ Мельник позбавив права голосу головуючу засідання, зламавши її мікрофони. Таким чином, техніка пала жертвою політичної конфронтації. «Наша Україна» вимагає ще одної перерви для узгодження позицій лідерів фракцій.

  Знову перерва. Жодне рішення не ухвалено

  В облраді знову оголошена перерва для того, щоб депутати могли «випустити пар», а керівники фракцій - визначитися з кандидатурами до лічильної комісії.

  Між представниками "Нашої України" та БЮТу виникла бійка.

  Між представниками БЮТ і «Нашої України» в облраді виникла бійка. Коли представник НУ хотів забрати погоджений під час перерви список кандидатів до лічильної комісії. Таке бажання в нього виникло, коли БЮТ і соціалісти, які становлять абсолютну більшість, проголосували за те, щоб представник кожної фракції, представлений в облраді, вносив свою кандидатуру, таким чином відмовившись від умовно узгодженого списку.

  Основною причиною виникнення цієї проблеми є те, що вчора відбулася погоджувальна рада, на якій були присутні лише СПУ, БЮТ та Народний блок Литвина. Таким чином, саме на них лягла відповідальність за підготовку до сесії. За пропозицією, згідно якої члени лічильної комісії пропонуватимуть керівників фракцій, проголосували 78 депутатів.

  Кабінку поновили. Голосування врятоване, але миру нема


  Згідно пропозиції чотирьох політичних сил, голосування за голову облради відбуватиметься у кабінці для таємного голосування, яка знаходиться прямо на сцені в сесійній залі. Щоправда, сьогодні зранку ця кабінка була розтрощена невідомими молодиками, яких зранку «записали» в БЮТ та СПУ, але на даний момент «малу архітектурну форму» встигли відновити.


  В облраді Київщини парадокс – умови диктує меншість


  До облради потрапили шість політичних сил, розподіл мандатів між ними такий: Блок Литвина - 7 депутатів, СПУ - 14, БЮТ - 66, Партія регіонів - 11, Блок Костенка-Плюща - 6, НСНУ - 16. Сьогодні в порядку денному, крім обрання лічильної комісії та секретаріату, стоїть питання про обрання голови та створення коаліції. Хоча, як видно по розподілу мандатів, навіть якщо БЮТ залишиться наодинці, а інші п’ять сил створять свою коаліцію, більшість залишиться у БЮТ.

  Представник Блоку Костенка-Плюща Євген Жовтяк повідомив про те, що на сьогодні задекларована одна коаліція між БЮТ та СПУ. За його словами, ця коаліція є закритого типу, оскільки було відмовлено у вступі до коаліції «Нашій Україні» і Блоку Костенка-Плюща.


  Микола Ковбота, представник БЮТ, запевнив журналістів, що коаліція БЮТ та СПУ є абсолютно відкритою для всіх, і вступ до неї може бути обумовлений лише повагою до волевиявлення виборців. Тобто, партія, представництво якої складається з кількох народних депутатів, не може ставити жорсткі умови фракції БЮТ.


  Голова фракції СПУ Костянтин Бондарєв вважає коаліцію з БЮТ закритою. Об’єднуватися з УНП, що входить до Блоку Костенка-Плюща, вони не хочуть через те, що УНП підтримує Партію регіонів. Щодо «Нашої України», запрошення до вступу до коаліції їм було надіслано ще місяць назад, а вчора о 22.00 було отримано відмову від вступу до коаліції. «Наша Україна» пояснила це тим, що об’єднується з Блоком Костенка-Плюща. Голова фракції СПУ вважає, що основним кандидатом на посаду голови облради повинен бути Володимир Майбоженко від БЮТ, оскільки 40% виборців проголосували саме за цю політичну силу.


  Велика коаліція світить і Київській області

  Представники «Нашої України» намагалися поставити на голосування питання про недовіру головуючої облради. Замість оголошених 5 хвилин, перерва триває вже півгодини.

  Попри хаос, який панує в обласній раді Київщини, позиціонування політичних сил вже проглядається. Зокрема, можна говорити про утворення «великої коаліції» за участю «Нашої України», Партії регіонів, Блоку Литвина, Блоку Костенка та Плюща. На противагу цим силам виступає союз з Блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України. До речі, подібні «великі коаліції» вже створено в Закарпатський області та столичній міській радах. Щоправда, на Київщині ці сили навіть об'єднавшись все одно будуть у меншості.

  "Наша Україну" підозрюють в зриві сесії


  У Київській облраді на першому ж засіданні виник конфлікт, як кажуть, на рівному місті. Новообрані депутати облради не можуть прийняти рішення, за якою системою обирати голів лічильної комісії. Одні політичні сили пропонують провести голосування по узгодженому списку, інші - по персоналіям. Обрання голів лічильної комісії за списком депутати «Нашої України» вважають спробою фальсифікації обрання голови облради. Депутати «Нашої України» не дають проводити засідання головуючій облради, постійно перекрикуючи її.


  Кілька хвилин тому головуюча оголосила невелику перерву, яка так і не завершилась. Представники фракцій шести політичних сил ведуть переговори щодо способу голосування. А в цей час «Наша Україна» блокує трибуну. Серед деяких депутатів шириться думка, що «в когось просто виникло бажання зірвати цю сесію».

  Сьогодні вранці пред відкриттям першої сесії Київської обласної ради п'ятого скликання трапився інцидент.

  Група депутатів демонтувала кабінку для таємного голусування.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.20 | saha

   Я хужею від дій НУ (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.20 | catko

    а я від дій бют (л)

    http://kiyany.com.ua/news/2006/4/20/15041.htm

    20.04.2006 | 17:24
    Облраді скоро пришиють голову
    Депутати Київської облради нарешті затвердили форму бюлетеня для голосування на посаду голови облради, а також затвердили кандидатів на цю посаду. Блок Литвина запропонував члена Партії регіонів Миколу Урупу, а БЮТ висунув Володимира Майбоженко. Голосування відбудеться сьогодні. Зараз у засіданні технічна перерва – друкуються бюлетені для голосування.


    --------
    29.03.1998 Чергові вибори
    За станом на : 14.03.2006 18:21:30
    Майбоженко Володимир Володимирович
    Рік народження 1965
    Освіта Незакінчена вища
    Партійність член Народно-демократичної партії
    Посада (заняття) Керуючий справами акціонерного банку "Перший інвестиційний банк"
    Проживає в м.Вишгороді Київської області
    Багатомандатний виборчий округ Народно-демократична партія /№ у списку: 142/
    Дата реєстрації кандидата по багатомандатному виборчому округу 15.12.1997
    --------

    http://www.vlasti.net/index.php?Screen=news&id=151862

    [18-04-2006 16:22]
    Украина. Кто и как будет "рулить" Киевской областью?

    {skip}
    Как утверждают весьма информированные источники, основным претендентом на губернаторский пост сегодня рассматривается руководитель областного штаба БЮТ Сергей Осыка. На пост первого заместителя Осыки прочится «водочный» король, 34-летний предприниматель Константин Бондарев, прошедший в облраду по списку Соцпартии. БЮТовцы уже объявили о создании коалиции с социалистами, и демонстративно игнорируют другие политические силы

    Для реализации всего плана предполагается на первой же сессии облрады избрать новым председателем рады заместителя Осыки по областному штабу БЮТ Владимира Майбоженко. Последний представляет ту же бизнес-группу, что и Осыка с Бондаревым. Новый председатель должен будет поставить вопрос о недоверии губернатору. Дальше схема понятна, как говорится, дело техники.

    Логику действий победителей выборов трудно оспорить: возглавлял работу в области – получай пост номер один в области. Но, по мнению весьма многих, выбор этот может обернуться весьма непростыми последствиями и для Киевской области, и для самой Тимошенко.
    {skip}
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.20 | saha

     Re: а я від дій бют (л)

     Кого ставити головою обл. ради то вже проблема БЮТ.
     Вони отримали більшість не зможуть нею(владою) скоритатися.
     пролетять на наступних виборах.
     Це і є демократія.
     Але ж не тоді коли меншість навіть менше 30% буде диктувати те що робити більшості.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.20 | catko

      розшифруйте бдлск "скористатись владою" і "проблема бют"(-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.20 | saha

       Re: розшифруйте бдлск "скористатись владою" і "проблема бют"(-)

       1. це викоистовуючи владні механізми виконати обіцінки.
       2. проблема БЮТ це хай вони думають кого ставить головою обл ради де у них самих більше 50% а не партія у якої 5% :(
    • 2006.04.23 | Михайло Свистович

     а я хужею від дій усіх (-)

  • 2006.04.20 | Сергій Кабуд

   чи є Михайло Свистович одним з депутатів?

   то я спокійний за результати бійки тоді буду!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.20 | Albes

    Re: чи є Михайло Свистович одним з депутатів?

    Он давно об этом сказал. И неоднократно. Так что, можете спать спокойно. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.20 | Сергій Кабуд

     прекрасно! хай повибиває несунам і прусарні кілька зубів(-)

   • 2006.04.23 | Михайло Свистович

    Є

    Сергій Кабуд пише:
    > то я спокійний за результати бійки тоді буду!

    Бійки не було, а в ту штовханину животами я хотів втрутитися лише як миротворець, але вона скінчилась швидше, ніж я вийшов у прохід між стільцями зі свого закутка. Там не було за що битись, а займатися дуркою просто так - несолідно. До речі, я зі своїми 95 кг вважаюся у Київоблраді майже худеньким :) Давно я не бачив такого зібрання "суперважковаговиків" в одному місці. Шкода, що не мав фотоапарату, щобь засняти як два нашоукраїнці шепосуться на вушко. Вушка знаходились в метрі один від одного, бо ближче підійти заважали обом животи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.23 | Сергій Кабуд

     я тут довго сміявся, майже до сліз(-)

  • 2006.04.23 | Михайло Свистович

   Re: отут деякі пікантні деталі по облраді(л)

   catko пише:
   >
   > В облраді б'ються помаранчеві

   Та не бився ніхто. Було так: Мельник в черговий раз підійшов до Мостепан, щоб поговорити про лічильну комісію. Настроєний був мирно, але не витримали нерви у 2-х бютівців, які стали йому на шляху зі словами: "Та чкільки можна вже діставати жінку". Мельник зі словами "О, тєлохранітєлі" відштовхнув їх животом. Вони штовхнули його руками, на допомогу Мельнику прибіг ще бічльш товстий Фєдосєєв з НУ, до місця події збіглося десь по 5 депутатів, які поштовхалися руками, а інші потім з різних фракцій стали посередині і сказали: "Ви що, ненормальні? На нас же дивиться вся Україна". І все це тривало півхвилини, більшість з депутатів, які знаходилися далеко від події, навіть у прохід вийти не встигли, вони лише встали з місця, щоб подивитися, що там відбувається, як все закінчилось.

   Взагалі вся ця історія з голосуванням за лічильну комісію та параноєю щодо контролю не варта виїденого яйця і не варта того, щоб виставляти себе на посьмиховисько, як це зробили Жовтяк і НУ.

   >
   > Депутати обласної ради Київщини нарешті дійшли консенсусу. По-перше, розв’язано головне конфліктне питання – голосування за представників лічильної комісії. Вирішено голосувати за обрання лічильної комісії списком, при цьому за таку процедуру проголосували 111 депутатів із 120. У список потрапили два представника БЮТ та по одному партійцю з «Нашої України», СПУ та Блоку Литвина. Партія регіонів відмовилася пропонувати свою кандидатуру. За згодою головувати в лічильній комісії буде представник БЮТ.
   >
   > Таємним голосуванням депутати проголосували за внесений список, цю пропозицію підтримало 110 членів облради.

   Це голосування було відкритим.

   >
   > Представник Блоку Костенка-Плюща Євген Жовтяк повідомив про те, що на сьогодні задекларована одна коаліція між БЮТ та СПУ. За його словами, ця коаліція є закритого типу, оскільки було відмовлено у вступі до коаліції «Нашій Україні» і Блоку Костенка-Плюща.

   Не було НУ відмовлено. Навпаки, БЮТ та СПУ, окрім НУ, були не проти, щоб залучити до коаліції ще й Блок Литвина (Володимира), але тих не влаштували умови коалції.

   >
   > Представники «Нашої України» намагалися поставити на голосування питання про недовіру головуючої облради.

   Не намагались, це просто хтось таке вигукнув. Там взагалі стільки вигуків було, що, якщо кожен вважати намаганням поставити питання...

   >
   > У Київській облраді на першому ж засіданні виник конфлікт, як кажуть, на рівному місті.

   Це точно.

   >
   > Група депутатів демонтувала кабінку для таємного голусування.

   Це також не варто виїденого яйця. Її демонтували на сцені, а потім змонтували в залі біля сцени, щоб усі бачили, що ніхто не втручається у таємницю голосування.
 • 2006.04.20 | Сергій Кабуд

  Re: Сюр

  >За підсумками виборів 26 березня 2006 року, до Київської обласної ради пройшли: Блок Юлії Тимошенко, який отримав 65 депутатських мандатів, „Наша Україна” – 16, Соціалістична партія України – 14, Партія регіонів - 11, Народний блок Литвина – 7, Український народний блок Костенка і Плюща - 6.


  Так якого хріна? НУ має всього 16 місць)))))))пру і литвин разом 18,
  а БЮТ і СПУ разом 79!!


  >За даними обласної виборчої комісії, Київська обласна рада п‘ятого скликання працюватиме у складі 119 депутатів замість 120 за регламентом, оскільки БЮТ фактично отримав більше мандатів, ніж подав кандидатів у виборчому списку.

  ідіоти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.20 | Albes

   Re: Сюр

   "Так якого хріна? НУ має всього 16 місць)))))))пру і литвин разом 18,
   а БЮТ і СПУ разом 79!!"

   Какого-какого ? Лошадиного ! ("Ну", "Пру") :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.20 | saha

    Хтось тут казав що як би БЮТ набрав

    51% то типу тоді б і була ЮВТ ПМ. я починаю сумніватися що НУ і тоді б погодилася.:(
   • 2006.04.20 | Сергій Кабуд

    БЮТ і СПУ має взяти верхи чи ні?(-)

 • 2006.04.20 | Woodstock generation

  Щось я ніяк не вкурю

  Дарйте, але ж ідеться про ЛІЧИЛЬНУ комісію. Як на мене - це не позбавлено логіки, щоб там були члени від усіх фракцій. Я би тут НУ нічого не закидав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.20 | Сергій Кабуд

   дійсно, щось незрозуміло, хтось поясне?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.20 | catko

    а все ймовірно дуже просто

    верхівка бют і спу домовились кого обирати головою облради. але частина їх депутатів з цим не згодна. та бют вирішила жорстко проконтролювати щоб депутати проголосували "правильно" (про заздалегідь зібрані заяви про складання повноважень депутата від бют надіюсь всі памятають?). от і боряться за відкрите чи принаймні "прозоре" голосування. кабінку розібрали... лічильна комісія порахує правильно...
    а в ну свої розклади - там литвин (ірпінь памятаєте?) бабло з людей не тільки за депутатство зібрав - він ще й напевне комусь помогти стати головою пообіцяв. хоча напевне не стільки стати скільки жовтяку губернатором залишитись. бю бют чітко націлена жовтяка зняти. а ну ні.

    хоча це все версії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.23 | Михайло Свистович

     Re: а все ймовірно дуже просто

     catko пише:
     > верхівка бют і спу домовились кого обирати головою облради. але частина їх депутатів з цим не згодна. та бют вирішила жорстко проконтролювати щоб депутати проголосували "правильно" (про заздалегідь зібрані заяви про складання повноважень депутата від бют надіюсь всі памятають?). от і боряться за відкрите чи принаймні "прозоре" голосування. кабінку розібрали... лічильна комісія порахує правильно...

     Кінець кінцем голосування пройшло без контролю, і ніякого "чуда" не сталося. А лічильна комісія не могла порахувати неправильно, бо ж 199 бюлетенів на очах усіх сфальсифікувати просто неможливо.

     > а в ну свої розклади - там литвин (ірпінь памятаєте?) бабло з людей не тільки за депутатство зібрав - він ще й напевне комусь помогти стати головою пообіцяв. хоча напевне не стільки стати скільки жовтяку губернатором залишитись. бю бют чітко націлена жовтяка зняти. а ну ні.

     НУ була націлена зняти Жовтяка ще більше, ніж БЮТ, але тепер вже попустилася після виборів, бо не з їхї результатом це робити.
  • 2006.04.23 | Михайло Свистович

   Re: Щось я ніяк не вкурю

   Woodstock generation пише:
   > Дарйте, але ж ідеться про ЛІЧИЛЬНУ комісію. Як на мене - це не позбавлено логіки, щоб там були члени від усіх фракцій. Я би тут НУ нічого не закидав.

   Тут в БЮТ і СПУ була параноя, що, якщо у строкатої коаліції буде більшість в лічильній комісії, то вона не підпише протокол голосування
 • 2006.04.23 | Михайло Свистович

  Re: Сюр

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Депутат від фракції Партії регіонів Петро МЕЛЬНИК вирвав мікрофон у головуючої на сесії, голови Київської обласної виборчої комісії Віри ЮРЧЕНКО, висловлюючи таким чином свою незгоду з нібито порушенням з її боку регламенту сесії.

  Від цьго виривання мікрофонів з дротами, як мені сказали техніки (я їх давно знаю), полетіла й інша апаратура, ледь не згорів мікшер, і люди цілу ніч працювали, щоб усе це відновити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.23 | ОРИШКА

   ReА чи буде депутат Петро Мельник платити

   за нічну працю людей та нову техніку?

   З цього треба починати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.23 | Михайло Свистович

    Думаю, що не буде. Хоча варто було б (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.23 | Albes

     Не понял !

     В ВР за такое бабки мс нардепов снимают "ы автомате", а в облраде, значит, не будут ? А как насчет оформления статьи за хулиганства в общественном месте ?
     Миша, только такими способами можно привести борзоту в чувство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.24 | Михайло Свистович

      Re: Не понял !

      Albes пише:
      > В ВР за такое бабки мс нардепов снимают "ы автомате", а в облраде, значит, не будут ?

      В облраді нема з чого знімати, там депутати працюють без зарплати.

      > А как насчет оформления статьи за хулиганства в общественном месте ?

      Думаю, що ніяк.

      > Миша, только такими способами можно привести борзоту в чувство.

      Я знаю, хоча Мельник достатньо багатий, щоб заплатити наперед іще за 10 зламаних мікрофонів.
 • 2006.04.23 | AST

  Це - не сюр. Це - Україна без Кучми.

  Те, до чого ви прагнули.
  Зате ми ось-ось в НАТО вступимо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.24 | Михайло Свистович

   Re: Це - не сюр. Це - Україна без Кучми.

   AST пише:
   > Те, до чого ви прагнули.

   Ні, ми до такого не прагнули

   > Зате ми ось-ось в НАТО вступимо.

   Це було б добре


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua