МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко: Майбутнє Партії Регіонів в "очищенні через опозицію"

04/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
«Україні не потрібен тимчасовий або перехідний уряд, про який останнім часом неформально говорять радники та «друзі» Президента. Нашій країні потрібна стабільна, демократично-мисляча і зорієнтована на виконання своїх передвиборчих програм влада». Таку думку заступник керівник БЮТ висловив під час інтерв’ю газеті «Комментарии».

На переконання Томенка, саме на цьому мусять базуватися і переговори про формування коаліції демократичних сил. «Наша команда налаштована саме на такий підхід і готова зробити предметом публічних домовленостей програму та принципи співпраці в форматі цієї коаліції на період майбутньої діяльності, включно з президентською кампанією 2009-го року», - зазначив Томенко.

Він зауважив, що суспільство вже стомилося від виборів і розмов про перевибори, а тому прагне почути від влади чіткі гарантії того, що політики нарешті будуть працювати на власний народ. «Я сподіваюся, що голосування Верховної Ради 4 квітня про пільги народним депутатам було останнім не лише для парламенту, що йде у минуле, а і для думання української політики в цілому, яка діяла за принципом «Спочатку думай про себе, а потім - про виборців», - зазначив Томенко.

Стосовно перспектив для Партії регіонів, то, на думку заступника керівника БЮТ, її майбутнє можливе лише через своєрідне «очищення» опозицією. «Лише опозиційна діяльність ПР зможе дозволити створити на основі цієї фракції реальну політичну, а не бізнесову партію, яка з часом зможе претендувати і на формування влади», - вважає Микола Томенко.

Прес-служба М.В. Томенка

Відповіді

  • 2006.04.22 | Юрій

    Re: Томенко: Майбутнє Партії Регіонів в "очищенні через опозицію"

    Дуже цікава думка п.М.Томенка,так і хочеться побачити "очищених" в опозиції Януковича,Ахметова,його охоронця і шофера,та всю їхню банду.Мені ж здається,що їхнє "очищення" повинно розпочатися з суду над ними,а потім в місцях позбавлення волі.І не потрібно видумувати новий ровер п.Миколо Томенко!Бандити повинні сидіти у тюрмі!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua