МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Губернаторы, в отставку стройся. (/)

04/27/2006 | Роман ShaRP
http://gpu-ua.info/index.php?id=110539
27.04.2006

Уряд запропонував Ющенку звільнити 5 губернаторів та голову Севастополя

Кабмін звернувся до Президента Віктора Ющенка з пропозицією звільнити від виконання обов'язків голів Одеської міської державної адміністрації Василя Цушка, Кіровоградської - Едуарда Зейналова та Полтавської - Степана Бульбу в зв'язку з їх обранням депутатами Верховної Ради.

Також урядовці запропонували Президенту звільнити голів Рівненської області Василя Червонія, Київської Євгенія Жовтяка та голову Севастопольської міськадміністрації Сергія Іванова в зв'язку з погіршенням ситуації в регіонах.

Про це повідомив прес-секретар в.о. прем'єр-міністра Валентин Мондрієвський, посилаючись на прийняті сьогодні на засіданні Кабміну рішення,

Крім того, уряд рекомендує Президентові звільнити Станіслава Аржевітіна з посади заступника міністра з питань надзвичайних ситуацій, В'ячеслава Передерія - з посади заступника міністра охорони здоров'я, Олександра Бондаря - з посади заступника голови Фонду державного майна України у зв'язку з обранням у Верховну Раду.

Аржевітін і Бондар були обрані до парламенту за списком блоку "Наша Україна" N56 і N37 відповідно, Передерій - від БЮТ (N102 у списку).

Цушко пройшов у Верховну Раду 5-го скликання за списком Соціалістичної партії (N12), Зейналов - за списком блоку "Наша Україна" (N65), Бульба - за списком СПУ (N11), пише Корреспондент.net.

Відповіді

 • 2006.04.27 | Нестор

  Несуни добивають поранених?

  Жовтяк і Червоній - єдині представники при владі програвшого УНП. Очевидно несуни вирішили добити УНП цими двома відставками і влити їх в себе. Цікаво чи вийде?
 • 2006.04.27 | Роман ShaRP

  А вот и замены (/)

  Что вы о них знаете?


  http://rep-ua.com/32770.html

  Кабмін знайшов заміну Жовтяку і Червонію

  Уряд рекомендує Президенту звільнити від посад голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергія Іванова, голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Червонія і голови Київської ОДА Євгенія Жовтяка «у зв'язку з погіршенням соціально-економічного стану цих регіонів».

  Кабінет міністрів рекомендує Президенту України призначити головою Севастопольської міськдержадміністрації Михайла Єжеля, Рівненської обласної держадміністрації – Віктора Матчука і Київської ОДА – Володимира Мовчана. Про це журналістам повідомив прес-секретар прем'єр-міністра Валентин Мондрієвський за результатами засідання Кабміну, пише УНИАН.

  За його словами, Єжель раніше обіймав посаду головнокомандуючого Військово-морськими силами ВСУ, донедавна Матчук був депутатом Рівненської обласної ради, Мовчан був народним депутатом України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.27 | Нестор

   Це просто пісня

   Роман ShaRP пише:
   > Уряд рекомендує Президенту звільнити від посад голови Севастопольської міської державної адміністрації Сергія Іванова, голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Червонія і голови Київської ОДА Євгенія Жовтяка «у зв'язку з погіршенням соціально-економічного стану цих регіонів».

   Кракаділ нє плодітся, нє растьот какос. Відна в панєдєльнік іх мама раділа :)
  • 2006.04.27 | Роман ShaRP

   Что накопал я.

   Ежель

   Впечатляющий послужной список (http://www.ezhel.openua.net/).
   После выхода в отставку, -
   У 2003-2004 році - радник президента компанії «Київміськбуд».
   Останнє місце роботи - заступник директора, керівник представництва держпідприємства «Дельта-лоцман».
   (http://ua.proua.com/news/2006/04/27/173936.html)


   Володимир Мовчан

   По другому источнику - не на Киев, а на Кировоград. Что в общем-то логичнее, хотя еще лучше было бы, наверное, этого кучмиста вообще никуда не назначать.

   Биография на http://www.movchan.openua.net/


   Віктор Матчук

   Местный "начальник несунов". Бизнесмен. Одержим идеей уволить Червония. По ссылке http://www.volyn.rivne.com/2006/2/764-5.htm обвиняется в неблаговидных делах и называется человеком Порошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua