МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бальшой Прєвєд захисникам Мазура-Тополі, ксенофоба (/)

05/01/2006 | Роман ShaRP
http://5tv.com.ua/newsline/184/0/24886/

Націонал-патріоти вимагають виїхати всіх нелегалів з України
А от Україна повинна закрити свої кордони для іноземних заробітчан, і Свято трудящих має перетворитися на день боротьби з нелегалами. До цього закликали у Києві кількасот представників націонал-патріотичних сил. Вони обіцяють на свій кшталт вболівати за працевлаштування та народжуваність передусім в українських родинах.
"Україна для українців!"," Нелегалів - геть!" - під такими гаслами поруч із пам'ятником Шевченку зібралися кількасот представників націоналістично налаштованих сил - та співчувальники. Свою позицію щодо представників нетитульних націй більшість із них на камеру пояснювати відмовились. "Я не хочу нічого коментувати, бо мені ще в університеті вчитись, в Україні власну думку мти не можна."

Більш говіркими та активними виявилися організатори та літні співчувальники ідеї видворення нелегалів та біженців за межі України. Твердять - все, на що здатні імігранти - відбирати в українців роботу і продавати наркотики.

Ігор Мазур-Тополя, представник УНА-УНСО:
- В народі стало ім'я власним от ломоносова, де можна і наркотики, і дівчинку маленьку купити. Ці нелегали, вони ж не вчаться, вони торгують наркотиками і відбирають в українців хорошу роботу. А скільки неукраїнців пролізли у вищі керівні структури, у парламент. Ми хочемо Україну для українців.

Літня бабуля:
- Я хочу українську Україну, щоб говорили українською і жили, як раніше. я прийшла сюди, аби побачити справжню україну. А вони тут російською говорять, і я таку Україну не хочу, як вони представляють.

Слава нації, смерть ворогам, геть нелегалів - Із такими вигуками колона під нашорошеними поглядами перехожих рушила напівпорожнімим київськими вулицями. Імігранти та нелегали часто володіють українською краще, аніж представники титульної нації, твердять кияни. Позицію "Україна для українців" більшість із них не поділяє. Кажуть - для генетичного спадку нації це погано. А робота знайдеться для всіх, було б лише бажання.

Гімн України та короткі оплески - так закінчилася офіційна частина єднання націонал-патріотів з трудящими. Далі учасники мітингу згорнули прапори і злилися з натовпом - так для них почалася неофіційна частина нинішнього свята. Пообіцяли - погромів не буде.http://gpu-ua.info/index.php?id=110747
(15:00) 01.05.2006

Першого травня УНА-УНСО боротимуться з нелегалами

Сьогодні активісти громадської організації УНА-УНСО провели в Києві низку заходів, присвячених 1 травня.

Під час урочистого ходу один з лідерів організації Ігор Мазур заявив, що головною метою акції є боротьба з нелегалами.

– Наші вимоги - таке явище як нелегали повинно перестати існувати, - підкреслив він.

У акції взяли участь близько 100 чоловік. В ході ходу активісти УНА-УНСО поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Акція проходила під прапорами УНА-УНСО, державними прапорами України, а також під прапорами із зображенням фашистської символіки.

Лідер організації також відзначив, що цього дня українські патріоти солідарні з робочим класом.

Як очікується, після покладання квітів учасники акції пройдуть на Майдан Незалежності, де проведуть мітинг, пише Інтерфакс.Ну і ви ж розумієте, що "ксенофоба" - це м*яко. Взагалі таких зараз звуть фашистами.

Відповіді

 • 2006.05.01 | Хвізик

  цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.02 | Боррачо

   а Ви як думаєте? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.02 | AxeHarry

    Я думаю шо приблизно стільки як і у ліваків (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.02 | Боррачо

     Звісно, є й серед ліваків

     хіба можна без цього? :)
     Проте, хіба лівакі роблять якісь провокації?
  • 2006.05.02 | леоніід

   Re: цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

   Добродію, якщо Ви це про Тополю, який відбував свій строк політв'язня в найтяжчих умовах, то дозвольте запитати, а що Ви робили й куди писали про провокаторів в часі УБК?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.02 | Боррачо

    Re: цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

    леоніід пише:
    > Добродію, якщо Ви це про Тополю, який відбував свій строк політв'язня в найтяжчих умовах,

    То що він від того перестав бути расистом?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.02 | леонід

     Re: цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

     І, на Вашу думку, боав участь в УБК та відсидів строк саме за расизм?
     Бога бійтеся.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.03 | Боррачо

      Re: цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

      леонід пише:
      > І, на Вашу думку, боав участь в УБК та відсидів строк саме за расизм?

      Ні. Але це не завадило йому бути ксенофобом. А УБК - не індульгенція.

      > Бога бійтеся.

      Бога нема. А люди однакові, та мають рівні від природи права, не заважючи на кольор їх шкіри.
   • 2006.05.03 | Один з нас

    принцип незгадуваності заслуг (-)

   • 2006.05.03 | Хвізик

    Re: цікаво, скільки з них є агентів гб і провокаторів? (-)

    леоніід пише:
    > Добродію, якщо Ви це про Тополю
    ???? Хіба я вжив де якусь чи чиюсь фамілію ???
 • 2006.05.02 | Боррачо

  Фашня

  яка старанно вчиться у расєйськіх калєг. Щоб незабаром в нас теж відбувалось по два расистських вбивства на день, а світ ще більше жахався від України.
 • 2006.05.02 | Роман ShaRP

  А от що пишуть представники цієї погані. (/)

  http://www.untp.kiev.ua/index.php?id=112

  Українці проти імміграції

  1 травня УНТП, УНА-УНСО і «Патріот України» провели марш протесту проти соціального визиску трудящих і нелегальної імміграції в Україну.

  О 13 годині молоді люди почали збиратись біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Гарна погода сприяла піднесеному настрою. З іншого боку парку збирались на своє святкування міліціонери з оркестром.

  За півгодини учасники почали шикуватись у колону і вирушили на вулицю. Над колоною несли кількаметровий державний прапор України. В момент, коли колона виходила з парку почав грати міліцейський оркестр, ніби проводжаючи українських патріотів в добрий путь.

  Колона пройшла вулицею Володимирською, далі по бульвару Тараса Шевченка спустилась до Хрещатику і марширувала до Майдану Незалежності. По дорозі гучно лунали гасла: “Україна для українців!”, “Іммігранти – геть з України!”, “Україна – понад усе!”. Перехожі кияни висловлювали свою підтримку і охоче приєднувались до ходи.

  Відчувалось, що вночі потрудились ліві українофоби. Вздовж заздалегідь оголошеного маршруту ходи були зіпсовані стіни будинків та рекламні короби, на яких фарбою були намазані українофобські гасла та образи на адресу УНТП, УНСО і всіх українських патріотів. Ліваки продемонстрували справжню неповагу до роботи трудящих комунального господарства (ось вам і “захист трудящих” в дії).

  На Майдані Незалежності патріоти провели мітинг. Виступили Ігор Мазур (УНА-УНСО), Євген Герасименко (УНТП), Олесь Вахній, Олена Білозерська (УНА-УНСО), а також представник “Патріоту України” Роман Вовк, що приїхав з Харкова.

  Учасники мітингу нагадали, що Конституція дає громадянам право стежити за всім тим, що відбувається в державі. І якщо міліція не виконує покладений на неї обов’язок – захист країни від навали беззаконня – то це робитимуть самі патріоти.

  Під час мітингу пролунала думка про необхідність щорічного відзначання Свята Труду правою молоддю. Адже саме трудівники – тобто ті, хто заробляє власною працею – є основою правих партій і всього нашого народу. Натомість на Першому Травні паразитують комуністи – вороги трудящих. Ідеологія лівих побудована на тому, щоб забрати плоди праці трудящих і поділити її між ледарями. Тож Дню Праці треба повернути його справжній зміст. Учасники акції також наголошували, що олігархи, які завозять в Україну іммігрантів і визискують українців, самі є чужинцями – іммігрантами старих хвиль, тому їх ворожа політика щодо корінного народу цілком зрозуміла.

  Пару слів про кількість учасників мітингу, бо ЗМІ подали відверто неправдиву інформацію. О 13:00 біля пам’ятника Т.Шевченка було біля сотні людей і майже десяток телекамер (маються на увазі професійні телевізійні групи). Було ще кілька фотокореспондентів та пара чоловіків з військовою виправкою та портативними відеокамерами.

  На момент, коли колона зібралась вирушати з парку, в ній налічувалось вже приблизно 500-550 чоловік. 80 відсотків – молоді хлопці у віці до 30 років. Дівчат було біля 20. Коли до Ігоря Мазура підійшли кілька літніх людей і сказали про своє бажання приєднатись до колони, то він відповів, що хоча хода мирна, але не виключені спроби провокацій, тому краще літнім людям йти окремо – про всяк випадок.

  Провокацій не було, і колона спокійно дійшла до Майдану Незалежності. По дорозі і безпосередньо на Майдані до мітингу приєдналась ще сотня чоловік. Отже в мітингу на Майдані брали участь більше 600 чоловік.

  Телеканал “НТН” повідомив про півтори сотні учасників, “1+1” – про одну сотню, назвавши при тому патріотів «неонацистами». Схоже на те, що записане у блокноти о 13 годині вони видали в ефір. І у випадковість цього повірити важко, бо надалі журналісти супроводжували колонну і могли бачити реальну кількість учасників.

  Треба також звернути увагу на те, що на мітингах комуністів всі учасники – літні люди. На мітингу правих патріотів – майже сама молодь. За ким молодь – за тим майбутнє.

  Майбутнє належить нам!


  Дулю їм, а не майбутнє. В Києві набагато більше людей, які не збираються підтримувати цю недолугу фашню.

  А виділений курсивом абзац, гадаю, потішить учасників дискусії про лівих-правих, яка нещодавно відбувалася на цьому форумі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.02 | Нестор

   Re: А от що пишуть представники цієї погані. (/)

   Роман ShaRP пише:
   > А виділений курсивом абзац, гадаю, потішить учасників дискусії про лівих-правих, яка нещодавно відбувалася на цьому форумі

   Виділений курсивом абзац якраз і свідчить, що коричневі фашисти дуже мало чим відрізняються від червоних фашистів :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.02 | Боррачо

    Re: А от що пишуть представники цієї погані. (/)

    Нестор пише:
    > Роман ShaRP пише:
    > > А виділений курсивом абзац, гадаю, потішить учасників дискусії про лівих-правих, яка нещодавно відбувалася на цьому форумі
    >
    > Виділений курсивом абзац якраз і свідчить, що коричневі фашисти дуже мало чим відрізняються від червоних фашистів

    Він свідчить лише на ненавість до червоних з боку фашистів-наци.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.03 | Забойщик

     Я согласен с Боррачо - ненавидят...

     Боррачо пишет:"Він свідчить лише на ненавість до червоних з боку фашистів-наци."

     Наибольшая ненависть ВСЕГДА среди близких по духу партий. Фашики и комми - это ребята одного пошиба,одной и той же подлости. И те и другие делят людей на своих и чужих и чужим объявляют войну. Иногда заменяя слово война борьбой. Но это замена слов ,а не смысла.
     И разница между ними одна единственная. Фашики это самое деление проводят по национальной принадлежности. А комми - по социальной.
     Вот и всё. То есть по гамбургскому счету и те ,и другие - кровавая СВОЛОТА!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.03 | Забойщик

      Забыл сказать,что красная сволота......,

      то есть комми,уничтожили намного больше людей,чем фашики.

      А в остальном,что одни,что другие СВОЛОТА!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.03 | Хвізик

       Re: Забыл сказать,что красная сволота......,

       Забойщик пише:
       > то есть комми,уничтожили намного больше людей,чем фашики.
       >
       > А в остальном,что одни,что другие СВОЛОТА!
       комуністи у німеччині голосували за гітлера у 33 році
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.03 | Забойщик

        Через Коминтерн Йося приказал валить

        соц-демов путем голосования за Адольфа.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.03 | Хвізик

         Re: Через Коминтерн Йося приказал валить

         Забойщик пише:
         > соц-демов путем голосования за Адольфа.
         еге ж. а генерала власова об"явив прєдатєлєм. хто ж насправді прєдатєль?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.03 | Хвізик

          що не кажи, а добре діло берія зробив, що отруїв цю навовлоч(-)

       • 2006.05.03 | Боррачо

        Вчить матчасть

        Хвізик пише:
        > комуністи у німеччині голосували за гітлера у 33 році

        Можна не любити комуністів, але брехати - не гарно. На виборах 5 березня 1933 року КПН виступала окремо та отримала 4 848 тисяч голосів. На цей час вона, фактично, діяла нелегально, у гострій політичній конфронтації із гітлерівським урядом.
        Інша справа, що Сталін заборонив КПН укласти альянс з СДПН - хоча, останні теж не зробили задля цього належних зусиль.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.03 | Хвізик

         Re: Вчить матчасть

         Боррачо пише:
         > Хвізик пише:
         > > комуністи у німеччині голосували за гітлера у 33 році
         >
         > Можна не любити комуністів, але брехати - не гарно. На виборах 5 березня 1933 року КПН виступала окремо та отримала 4 848 тисяч голосів. На цей час вона, фактично, діяла нелегально, у гострій політичній конфронтації із гітлерівським урядом.
         > Інша справа, що Сталін заборонив КПН укласти альянс з СДПН - хоча, останні теж не зробили задля цього належних зусиль.
         там була купа локальних союзів на місцевтх рівнях. напр, я чув про страйк десь у сх прусіїї, що відбувався під черв прапором на якому боло намальовоно і свастику, і серп, і молот.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.03 | Боррачо

          Re: Вчить матчасть

          Хвізик пише:
          > Боррачо пише:
          > > Хвізик пише:
          > > > комуністи у німеччині голосували за гітлера у 33 році
          > >
          > > Можна не любити комуністів, але брехати - не гарно. На виборах 5 березня 1933 року КПН виступала окремо та отримала 4 848 тисяч голосів. На цей час вона, фактично, діяла нелегально, у гострій політичній конфронтації із гітлерівським урядом.
          > > Інша справа, що Сталін заборонив КПН укласти альянс з СДПН - хоча, останні теж не зробили задля цього належних зусиль.

          > там була купа локальних союзів на місцевтх рівнях. напр, я чув про страйк десь у сх прусіїї, що відбувався під черв прапором на якому боло намальовоно і свастику, і серп, і молот.

          Ви - розумна людина. Потрібно зрозуміти, що у 1933 році між КПН та НСДАП не було і не могло бути жодних союзів. Йшла жорстока боротьба, із чисельними вуличними сутичками, акціями, тощо. Якщо Вам цікаво, я дам хроніку ціх подій, які скінчилися фактичним винищенням КПН фашистами до кінця року. Те ж, про що Ви пишете, мало місце набагато раніше, ще у 20-х, та й тоді мова йшла про поодинокі, курьозні випадки, які не мали суттєвого політичного значення. Навіть брати Штрасери, яких часто (і не вірно) називають "лівим" крилом НСДАП, ніколи не вели мову про альянс із Тельманом. Ці політичні сили мали дуже різну соціальну базу. КПН являла собою класичну партію промислового пролетаріату, тоді як НСДАП спирався на дрібнобуржуазні прошарки, вкрай збіднілі за часи Веймарської республіки.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.03 | Хвізик

           Re: Вчить матчасть

           > Потрібно зрозуміти, що у 1933 році між КПН та НСДАП не було і не могло бути жодних союзів. Йшла жорстока боротьба, із чисельними вуличними сутичками, акціями, тощо. Якщо Вам цікаво, я дам хроніку ціх подій, які скінчилися фактичним винищенням КПН фашистами до кінця року. Те ж, про що Ви пишете, мало місце набагато раніше, ще у 20-х, та й тоді мова йшла про поодинокі, курьозні випадки, які не мали суттєвого політичного значення.
           може були і сутички, але були і союзи. тей випадок, про який я пишу був десь на початку 30х років. Як на мене, це не так суттєво. Значно важливіша теза (і з нею Ви, здається, погодилися), що якби не сиділо те гівно вусате у Кремлі та не давало вказівок, то і гітлера би не було при владі.

           > Навіть брати Штрасери, яких часто (і не вірно) називають "лівим" крилом НСДАП, ніколи не вели мову про альянс із Тельманом. Ці політичні сили мали дуже різну соціальну базу. КПН являла собою класичну партію промислового пролетаріату, тоді як НСДАП спирався на дрібнобуржуазні прошарки, вкрай збіднілі за часи Веймарської республіки.
           А щодо соціальної бази особисто в мене є сумніви. Гітлер получив 43% голосів. Чи не завеликий дрібнобуржуазний прошарок? А Тельман получив 10% голосів. Чи не замало пролетарів?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.03 | Боррачо

            Re: Вчить матчасть

            Хвізик пише:
            > > Потрібно зрозуміти, що у 1933 році між КПН та НСДАП не було і не могло бути жодних союзів. Йшла жорстока боротьба, із чисельними вуличними сутичками, акціями, тощо. Якщо Вам цікаво, я дам хроніку ціх подій, які скінчилися фактичним винищенням КПН фашистами до кінця року. Те ж, про що Ви пишете, мало місце набагато раніше, ще у 20-х, та й тоді мова йшла про поодинокі, курьозні випадки, які не мали суттєвого політичного значення.
            > може були і сутички, але були і союзи. тей випадок, про який я пишу був десь на початку 30х років. Як на мене, це не так суттєво. Значно важливіша теза (і з нею Ви, здається, погодилися), що якби не сиділо те гівно вусате у Кремлі та не давало вказівок, то і гітлера би не було при владі.

            Так, я згоден з тим, що Сталін - ворог народу. Але у сходженні Гітлера винний не лише він, а й Чемберлен, Даладьє, Рузвельт, пілсудчики, та купа інших політиканів.

            > А щодо соціальної бази особисто в мене є сумніви. Гітлер получив 43% голосів. Чи не завеликий дрібнобуржуазний прошарок? А Тельман получив 10% голосів. Чи не замало пролетарів?

            Звісно, ні. Організований промисловий пролетаріат за кількістю завжди поступається дрібнобуржуазним масам. Проте, справа не лише в цьому. Ті вибори дуже нагадували наш перший та другий тур у 2004 році - з тією різницею, що гітлерівські отряди різали комунистів та есдеків не лише у окремій області, але по всій країні. А фальсифікації були такі, що у Баварії, наприклад, червоних подекуди просто не допускали на дільниці.
  • 2006.05.02 | Хвізик

   Re: А от що пишуть представники цієї погані. (/)

   > Телеканал “НТН” повідомив про півтори сотні учасників, “1+1” – про одну сотню, назвавши при тому патріотів «неонацистами».
   невже не могли більше народу найняти?
   у гебні бабло закінчується, чи гавнюки на україні перевелися?
  • 2006.05.02 | CYM-XAPKIB

   А до чого тут фашня?

   Тисячі негрів та азіятів порушують візовий режим України та перебувають тут нелегально, працюючи нелегально уникають сплати податків. При цьому вони експлуатують українських жінок, користуючись ситуацію. Достатньо сходити на ринок Барабашова у Харкові і ви відчуєте, хто там господар. Підтримка невиконання державними посадовцями законодавчих актів України про перебування тут іноземних громадян, не сприяє будівництву Української держави.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.02 | Хвізик

    Ви чудово вловлюєте суть

    CYM-XAPKIB пише:
    > Підтримка невиконання державними посадовцями законодавчих актів України про перебування тут іноземних громадян, не сприяє будівництву Української держави.
    отже, вимоги слід пред"являти до наших корумпованих посадовців, а не огульно до імігрантів, абсолютна більшість яких є людьми знедоленими і дуже нещасними. багато з них нещадно експлуатовані як лідерами своїх земляцтв, так і нашими корупціонерами
   • 2006.05.02 | Роман ShaRP

    Були б ні до чого, та повилазили, кляті.

    Вам сюди, тут вже все з цього приводу сказано: http://www2.maidan.org.ua/n/about/1145409730

    Як написав нижче Хвізик, вимога виконання законів України радикально не тотожня воланню ідіотських фашистських гасел.
 • 2006.05.02 | Хвізик

  я знаю, що де-хто зі мною не погодиться, але ці хлопці становлят

  становлять ще одну категорію людей, які вимагають пиз#$лів.
  підозрюю, що де-які, на побіжний погляд різні, сили насправді працюють під дахом однієї структури - ФСБ Росії. Зверніть увагу на останні події, які ідуть ланцюгом:
  - одні україну розкрадають
  - другі вимагають державності рос мови
  - треті приймають регіональний статус рос мови
  - та ще й якісь ультра-праві з"являються на додачу і закликають до розправи над імігрантами, людьми і без того нещасними
  - Крім того зверніть увагу, що укр правосуддя нездатне нікого покарати!

  Переконаний, ТАКА комбінація подій неможлива без підтримки впливових у світі сил. Їхня мета - будь що розбурхати укр суспільство, дестабілізувати його і використати заворушення або для розчленування країни, або для її поневолення під поноленим пануванням москви.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.02 | CYM-XAPKIB

   Хвізику

   -Вживання брудної московської лайки є справою корисною для ворогів України та її культури.
   -Розправи над емігрантами ніхто не вимагає, вимагається виконання законів України (повальне порушення правил перетину кордону, візового режиму, трудове законодавство)
   -Вам буде не боляче, якщо вашу доньку вживає не дуже молодий африканець з південно-західного Заїру, користуючись недосвідченістю дівчини та загальним моральним занепадом та економічною скрутою? Що ви скажете людині, яка буде буде лише похвалювати вашого т.зв. тимчасового зятя, а про вас скаже, що ви працюєте на ФСБ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.02 | Сергій Кабуд

    смішно робити вигляд що порушення візового режиму є найстрашніші

    в суспільстві явищем.

    Україна є маріонетка кремля, тому і бандитизм, теракти і також порушення візового режиму.

    Протестуйте проти окупації- вам будуть вірити

    Найнебеспечніші іноземці в Україні це співробітники ФСБ, які можливо причетні до подібних провокацій.

    Найкраще б такий елемент висилати в Росію примусово, але для цього з початку потрібно щоб НАТО розмістив по дівізії в Харкові, Київі, ДОнецьку, Луганську, Миколаїві та Одесі.
    це була б надійна запорука від шкідливого впливу іноземців з фсб
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.02 | CYM-XAPKIB

     Нелегальні емігранти масово порушують законодавство

     кожен, хто приїхав в Україну зобов'язаний дотримуватись діючого законодавства. В Україні спостерігається великий відсоток безробіття серед наших громадян. Але на диво, люди, які тяжко володіють навіть російською мовою (про державну нічого вже й казати) отримують роботу, хоча не мають на це права. Масове хабарництво, аби дивилися крізь пальці на порушення нелегалів - це добре? Фіктивне навчання у вищих навчальних закладах, фіктивні шлюби, сприяння проституції нелегалами - це добре? Мова йде про виконання діючого законодавства.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.02 | Сергій Кабуд

      ці питання ніколи не будуть вирішені з таким довгим кордоном

      з Росією. НАТО то єдина відповідь.

      Це так само як розводять лохів в сша боротьбою з нелегалами не закриваючи кордонів належним чином.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.02 | CYM-XAPKIB

       Для початку зробити рейди на ринках типу Барабашова

       перевірити документи. Студентська віза не дає право на працю (тим паче коли вона прострочена або взагалі відсутня разом з документами). У випадках порушення діяти згідно чинного законодавства. Такі перевіри можуть здійснюватися працівниками МВС та добровільними народними дружинами.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.02 | Боррачо

        Re: Для початку зробити рейди на ринках типу Барабашова

        CYM-XAPKIB пише:
        > Такі перевіри можуть здійснюватися працівниками МВС та добровільними народними дружинами.

        "Добровільні народні дружини"! От вже й повіяло ку-клукс-кланом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.02 | Stefan Seitz

         "народні дружини"

         Боррачо пише:
         > CYM-XAPKIB пише:
         > > Такі перевіри можуть здійснюватися працівниками МВС та добровільними народними дружинами.
         >
         > "Добровільні народні дружини"! От вже й повіяло ку-клукс-кланом.

         Уявляю собі салтівських чудиків, які в складі "народних дружин" перевіряють україномовність небілих студентів на базарі одягу Барабашова. :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.02 | Боррачо

          Re: "народні дружини"

          Stefan Seitz пише:
          > Боррачо пише:
          > > CYM-XAPKIB пише:
          > > > Такі перевіри можуть здійснюватися працівниками МВС та добровільними народними дружинами.
          > >
          > > "Добровільні народні дружини"! От вже й повіяло ку-клукс-кланом.
          >
          > Уявляю собі салтівських чудиків, які в складі "народних дружин" перевіряють україномовність небілих студентів на базарі одягу Барабашова. :)

          Ага :)

          І гаманці їх перевіряють. Здебільшого :)
       • 2006.05.03 | k.tkachenko

        У сeбe в голові "зачістку" влаштуй, а нe на ринку

        У сeбe в голові "зачістку" влаштуй, а нe на ринку
       • 2006.05.03 | tkachenko.k

        У сeбe в голові "зачісткі" організовуй

        У сeбe в голові "зачісткі" організовуй, а нe на ринку. Бо у тeбe там такі мухи завeлись, що вжe мабуть ніякий спeцназ нe допоможe.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.03 | Боррачо

         Гарна ідея (-)

         tkachenko.k пише:
         > У сeбe в голові "зачісткі" організовуй, а нe на ринку. Бо у тeбe там такі мухи завeлись, що вжe мабуть ніякий спeцназ нe допоможe.
       • 2006.05.03 | Мірко

        Не робіть стиду Сумівце,

        забракло просвітницької роботи в Харкові?

        Ті що найбільшу шкоду нашому народу роблять ще з 91-го мають громадянство! Це жодна запорука, - це лиш папірець.

        А ці ваші нелегали не представляють жодної загрози, - ані ті що вивчили українську краще від половини громадян України. Я б на вашому місці пишався що країна вже на такім рівні що до неї втікають а не від неї, як звичайно було.

        А замкнувши таких у вязниці замість дати їм працювати, це лиш додатковий видаток з бюжету. (Краще загнати до рідних шкіл українську вивчати!)

        Населення України з 50-ти мілйонів вже нижче 47 впало. Якщо дітей не родите, то навчайте чужинців українську мову. :)

        В нашій історії безліч чужинців дали свій вклад у розвиток народу. Почати можна від варягів, а не забувайте Петра Могилу (молдован), Максима Кривоноса (кажуть- шотландець), Василя Вишиваного (австрійський герцоґ), Андрія Шептицького (поляк, або українець із спольщеної родини), ..... а на кінець може і Юлю Тимошенко. ;) :bic:
     • 2006.05.02 | Боррачо

      Re: Нелегальні емігранти масово порушують законодавство

      CYM-XAPKIB пише:
      > кожен, хто приїхав в Україну зобов'язаний дотримуватись діючого законодавства. В Україні спостерігається великий відсоток безробіття серед наших громадян.

      І що, в цьому винні нелегали? Знайшли, на кого звалити.

      > Але на диво, люди, які тяжко володіють навіть російською мовою (про державну нічого вже й казати) отримують роботу, хоча не мають на це права.

      Чому не мають? Вони ж люди. Їсти хочуть не меньше за вас. І працюють не гірше.

      > Масове хабарництво, аби дивилися крізь пальці на порушення нелегалів - це добре?

      То й виступайте проти хабарництва взагалі - воно в нас на кожному кроці. Хабарництво нелегалів - це крапля в морі, 1-2 відсотки загального хабарообороту.

      >сприяння проституції нелегалами - це добре?

      А сприяння проституції з боку "білих" українців, які, всупереч міфам расистів, здебільшого й контролюють цей "ринок" - це вас не хвилює?

      > Мова йде про виконання діючого законодавства.

      Мова йде про подвійні стандарти. Законодавство порушують сотні тисяч українців, а ви причепилися лише до жменьки іноземних громадян.
     • 2006.05.03 | Anneken

      от же ж фашистів розвелося

      "Українські трудящі проти нелегальної міграції" - це брєд. добрий відсоток українських трудящих якраз і перебуває у нелегальній міграції.
      CYM-XAPKIB пише:
      > Але на диво, люди, які тяжко володіють навіть російською мовою (про державну нічого вже й казати) отримують роботу, хоча не мають на це права.
      у нас всі чиновники українською володіють? так отож. почніть з цього.
      або побігайте, як один мій друг, кілька днів з парою чеченських мігрантів, допомагаючи їм легалізуватися в Україні, шукаючи для них помешкання і вислуховуючи від них історії про звєрства кадировців. одразу вся дурість з голови вийде.
     • 2006.05.03 | Хвізик

      Re: Не пойняв...

      CYM-XAPKIB пише:
      > люди, які тяжко володіють навіть російською мовою (про державну нічого вже й казати)
      ???????????????????????
      Це що, по Вашому, знання рос мови є необхідною передумовою для знання української?
      Я з Вами докорінно не згоден. Українська мова має багатий словниковий запас та фразеологічне різноманіття і є цілком самодостатньою.
   • 2006.05.02 | Павло

    Re: Хвізику

    Ви пришете:
    "-Вживання брудної московської лайки є справою корисною для ворогів України та її культури.
    -Розправи над емігрантами ніхто не вимагає, вимагається виконання законів України (повальне порушення правил перетину кордону, візового режиму, трудове законодавство)
    -Вам буде не боляче, якщо вашу доньку вживає не дуже молодий африканець з південно-західного Заїру, користуючись недосвідченістю дівчини та загальним моральним занепадом та економічною скрутою? Що ви скажете людині, яка буде буде лише похвалювати вашого т.зв. тимчасового зятя, а про вас скаже, що ви працюєте на ФСБ?"

    З Вами важко не погодитися щодо цих тез. Але демонстрації тут нічого не допоможуть. Це лише дешевий піар, яким хочуть замінити справжню працю. Найпростіше будувати свою політику на ненависті та розпалюванні побутової ворожнечі, ніж намагатися:
    1. Вести справжню діяльність щодо зменшення вживання брудної лайки (має бути якась інформаційно-просвітницька діяльність щодо висвітлення цієї проблеми і створення негативної громадськї думки щодо вживання брудної лайки).
    2. Говорити що у тому, що українці погано живуть хтось винен. Насправді винні вони самі, тому що треба вимагати а) законодавчого забезпечення вже зараз мінімальної оплати за годину роботи (чому б, наприклад, такі заходи не проводити під гаслом вимоги мінімальної оплати праці 5$ за годину, за вирішення житлового питання); б) Тим українцям, хто має змогу, допомагати іншим, хто такої змоги не має: наприклад пропонувати роботу, допомагати знайти роботу, допомагати оволодіти фахом, допомагати знайти замовника тощо (хоча звучить утопічно але це єдиний спосіб принести користь для своїх соплемінників). Тобто потрібна щоденна і зовнішньо не яскрава робота, а не махання прапорами, скандування гасел, співання революційних пісень та жбурляння каминня.
    3. Іміграція - це факт. Можливо треба сприяти натуралізації або асиміляції імігрантів в українське суспільство.
    4. Але головне - намагатися сприяти збільшенню конкурентоздатності самих українців. І, поки українці не почнуть любити один одного, НІЧОГО у цій країні не зміниться. Причому, можливо не всі, але хоча б певна критична маса. Навіть, якщо вони виживуть звітси усіх іноземців, то проблеми не зникнуть, а лише набудь інших форм. Тим більше що українці їдуть працювати за кордон не тому що тут занадто багато імігрантів, а з інших причин.
   • 2006.05.02 | Боррачо

    Расистські комплекси

    CYM-XAPKIB пише:
    > -Вам буде не боляче, якщо вашу доньку вживає не дуже молодий африканець з південно-західного Заїру, користуючись недосвідченістю дівчини та загальним моральним занепадом та економічною скрутою? Що ви скажете людині, яка буде буде лише похвалювати вашого т.зв. тимчасового зятя, а про вас скаже, що ви працюєте на ФСБ?

    А якщо вашу доньку буде вживати не дуже молодий українець, з будь якого регіону, на ваш вибір, користуючись тією самою скрутою та занепадом? Тоді ви будете почуватися ліпше? То так і скажіть, що маєте звичайну расистську ворожнечу до людей з іншим кольором шкіри.

    Я, до речі, знаю чудові, інтелигентні україно-африканські пари. І знаю купу нещасливих та алкоголічних мононаціональних українських родин, де покидьок-чоловік жінку як дерево лупить. Тому, будь ласка, не треба ціх дешевих спекуляцій.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.03 | CYM-XAPKIB

     Бораччо, тільки чесно

     конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця? Напевне більшість батьків - українців - не побажала б мати онуків - мулатів. Мова не про комплекси чи вивищені однієї раси чи нації над іншою. Не кажемо, що,наприклад, іноземці гидкі, а українці чудові. Серед арабів та инших азіятів було багато видатних людей, східна медицина, математика в свій час залишала далеко позаду европейську. Напевне, що серед негрів є багато достойних людей. Питання не в перевагах однієї раси над иншою, питання в неприродньості мішання крови, сексуальной розбещеності, яку нелегали вносять та втому, що нелегали є порушниками законодавства України. Безперечно, це абсолютно не виправдовує негідну поведінку представників титульної нації у будь-якій сфері.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.03 | Englishman

      Re: Бораччо, тільки чесно

      CYM-XAPKIB пише:
      > конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця? Напевне більшість батьків - українців - не побажала б мати онуків - мулатів. Мова не про комплекси чи вивищені однієї раси чи нації над іншою. Не кажемо, що,наприклад, іноземці гидкі, а українці чудові. Серед арабів та инших азіятів було багато видатних людей, східна медицина, математика в свій час залишала далеко позаду европейську. Напевне, що серед негрів є багато достойних людей. Питання не в перевагах однієї раси над иншою, питання в неприродньості мішання крови, сексуальной розбещеності, яку нелегали вносять та втому, що нелегали є порушниками законодавства України. Безперечно, це абсолютно не виправдовує негідну поведінку представників титульної нації у будь-якій сфері.

      Колись в мене була гьорлфренд- азійка, і якби хтось мене взявся повчати, що то є "неприродньо", я б із задоволенням дав йому по голові. До речі, змішаних браків на Заході дуже багато, і нічого, по статистиці вони одні з найстійкіших.
     • 2006.05.03 | Хвізик

      Re: Бораччо, тільки чесно

      CYM-XAPKIB пише:
      > конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця?
      було би нормально. навіть прикольно.
      а якщо та мішана сім"я була би україномовною, то справляла би гарний приклад для малоросів, які страждають від комплексів меншовартості
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.03 | gavrilaf

       Re: Бораччо, тільки чесно

       Мене товариш обіцяв познайомити з одним хлопцем. 18 років, розмовляє українською, носить вишиванку, займається Спасом (!!!). Ідеальний справжній українець. Але чорний :)))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.03 | Сергій Кабуд

        краще б той чорний хлопець був гарною дівчиною(-)

     • 2006.05.03 | Мірко

      Re: Бораччо, тільки чесно

      Сумівець пише
      >конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця?<

      А може найби зулуса аби не москаля! :lol:
     • 2006.05.03 | Боррачо

      Чесно

      CYM-XAPKIB пише:
      > конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця?

      Конкретно кажу, що хотів би для неї коханого та порядного чоловіка - хоч би то був зулус чи бушмен. А от покидька-українця - не хотів би. а таких в нас чимало, на жаль.
      Я вам навіть більш чесно скажу. Я мав особисті стосунки із представницями негроїдної раси. Зокрема, і в Україні. Так ось, це були чудові людські почуття - якщо ви здатні таке розуміти.

      > Напевне більшість батьків - українців - не побажала б мати онуків - мулатів.

      Послухайте, розписувайтесь за себе. Нормальним пересічним людям треба, аби онуки були здорові, розумні та щасливі. А кольор шкіри хвилює тільки жменьку фанатиків.

      > Питання не в перевагах однієї раси над иншою, питання в неприродньості мішання крови,

      Дурниці. Люди усіх рас являють собою єдиний, вільносхрещуваний вид. Люди інших рас кохають один одного і дають здорове, повноцінне потомство. А євгенічні забобони облиште для нашого закомплексованого бонхедівського гітлерюгенду с УТНП та Свободи.

      >сексуальной розбещеності, яку нелегали вносять

      Нелегали?? Масанга? Гадаєте, хтось вам повірить?

      >та втому, що нелегали є порушниками законодавства України.

      Ну то що? В нас лише самих чиновників-порушників законів в 10 разів більше за нелегалів. Давайте ліпше їх депортуєм :)
     • 2006.05.03 | Капітаан Немо

      ми за Вас, шановний пане СУМ-ХАРКІВ !

      CYM-XAPKIB пише:
      > конкретно Ви, аби мали дочку на порі, бажали б їй чоловіка, скажімо, зулуса чи українця? Напевне більшість батьків - українців - не побажала б мати онуків - мулатів. Мова не про комплекси чи вивищені однієї раси чи нації над іншою. Не кажемо, що,наприклад, іноземці гидкі, а українці чудові. Серед арабів та инших азіятів було багато видатних людей, східна медицина, математика в свій час залишала далеко позаду европейську. Напевне, що серед негрів є багато достойних людей. Питання не в перевагах однієї раси над иншою, питання в неприродньості мішання крови, сексуальной розбещеності, яку нелегали вносять та втому, що нелегали є порушниками законодавства України. Безперечно, це абсолютно не виправдовує негідну поведінку представників титульної нації у будь-якій сфері.


      Згоден з кожним Вашим словом !
      А Вашим опонентам бажаю, аби їхніх родичок покористували нелегальні іммігранти з Африки, хворі на СНІД або ще якусь африканську хворобу, тоді вони , можливо, візьмуть назад свої слова про "фашню".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.03 | Боррачо

       Бу-га-га! Справжнього Немо, індуса за походженням

       наш Сум-харків першим депортував би у Мумбаї.
       Гітлер капут, любий друже! Не підчипить СНІД від слов`янки чи слов`янина!
       :)

       Капітаан Немо пише:
       > Згоден з кожним Вашим словом !
       > А Вашим опонентам бажаю, аби їхніх родичок покористували нелегальні іммігранти з Африки, хворі на СНІД або ще якусь африканську хворобу, тоді вони , можливо, візьмуть назад свої слова про "фашню".
      • 2006.05.04 | Мірко

       Re: ми за Вас, шановний пане СУМ-ХАРКІВ !

       Дивує мене ваше ставлення пане Немо. Африканці ніколи не були загрозою українському народові. Реальна загроза багато ближче.
   • 2006.05.02 | Stefan Seitz

    і що буде?

    Габі Масанга - 5й Канал

    Мирослав Кувалдін - М1 - http://m1stereo.tv/ua/about/persons/kuvaldin.html

    Кароліна Ашіон - М1 - http://m1stereo.tv/ua/about/persons/karolina.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.03 | Englishman

     Кароліна нічого так

     цікава суміш- проглядаються азійські, африканські та європейські риси. Якщо не помилився :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.03 | Хвізик

      а мені габріела подобається (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.03 | Englishman

       Re: а мені габріела подобається (-)

       шкода, там немає її профілю. Але чув, що кобіта дуже популярна і добре українською володіє.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.03 | Хвізик

        Re: а мені габріела подобається (-)

        Englishman пише:
        > шкода, там немає її профілю. Але чув, що кобіта дуже популярна і добре українською володіє.
        українська - абсолютно природна.
        фігура 5+
        обличчя ніжне, тендітне, з трохи пушкінськими рисами
      • 2006.05.03 | Чучхе

       А до Тіни Кароль як ви ставитеся?

       це я натякаю, що в ній є щось гебрейське, але змішана кров робить її зовнішність більш красивою (принаймні як на мій смак) ніж у багатьох інших єврейських жінок
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.03 | Хвізик

        Re: А до Тіни Кароль як ви ставитеся?

        Чучхе пише:
        > це я натякаю, що в ній є щось гебрейське, але змішана кров робить її зовнішність більш красивою (принаймні як на мій смак) ніж у багатьох інших єврейських жінок
        я таке теж помітив. суміщ крові часом дає цікаві наслідки. а дівчата, роджені від суміші євреїв зі слов"янами бувають надзвичайно красивими
      • 2006.05.04 | Stefan Seitz

       Кароліна класніша за Габі... (-)

   • 2006.05.03 | Хвізик

    Re: Хвізику

    CYM-XAPKIB пише:
    > -Вживання брудної московської лайки є справою корисною для ворогів України та її культури.
    Рос мова, як ніяка інша, має чудовий інструмент для вираження емоцій - сакральні матірні вирази. Звиняйте, що вжив запозичення, але без нього передача тієї ж самої думки потребувала би значно більшої кількості слів.

    > -Розправи над емігрантами ніхто не вимагає, вимагається виконання законів України (повальне порушення правил перетину кордону, візового режиму, трудове законодавство)
    абсолютно

    > -Вам буде не боляче, якщо вашу доньку вживає не дуже молодий африканець з південно-західного Заїру, користуючись недосвідченістю дівчини та загальним моральним занепадом та економічною скрутою? Що ви скажете людині, яка буде буде лише похвалювати вашого т.зв. тимчасового зятя, а про вас скаже, що ви працюєте на ФСБ?
    Що значить "вживає"? Якщо мою неповнолітню дитину хтось спробує піддати сексуальній експлуатації, то він відповість по закону. Якщо моя дитина закохається в громадянина якої іншої країни, то я не можу цьому заважати. Більше того, якщо обранець прийде до мене і попросить укр мовою, хай і з акцентом, мого батьківського благословення, то він матиме шанса його отримати.
 • 2006.05.03 | Юрій Шеляженко

  Хіба Тополя не у тюрязі по справі 9 березня?

  З цих провокаторів станеться назвати когось зі своїх пацанчиків і Ігорем, і Мазуром, і Тополею. Ви мені фотку їхнього Мазура покажіть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.03 | Dworkin

   Був. Але вийшов ще напочатку 2004 року! (-)

 • 2006.05.03 | Роман ShaRP

  Виявляється, вони все це лайно на собі ще й вивезли (/)

  http://nesam.in.ua/page.php?id=1482

  Марш київських фашистів на День Праці врятувало ... УНА-УНСО (ФОТО)


  Схоже, унсовців вдалося "підключити" до недільної акції мало не в останній момент, власне починаючи із п'ятниці сайт «української націонал-патріотичної трудової партії» почав розповсюджувати свій прес-реліз, заручившись «дружнім» логотипом червоно-чорних. Знак УНА-УНСО має додати авторитету поширюваній інформації, хоча граматичні помилки від цього з прес-релізу не зникають.

  «Ви взагалі зареєстрована організація?» – питаються в провідника УНТП журналісти. Євген Герасименко на прізвисько "Кріт" авторитетно повідомляє: «Ми легалізовані шляхом повідомлення, є така форма реєстрації, але є плани офіційно зареєструвати партію...»

  Оскільки УНА-УНСО організація відома, то на ній – офіційні організаційні клопоти, зокрема інформування влади про ходу «націонал-патріотів».

  13.00 – біля пам’ятника Кобзарю збираються націонал-патріоти, тут керівник УНСО Ігор "Тополя" Мазур намагається зібрати їх у колону. Неналежні до УНСО скіноподібні елементи дисциплінуються тяжко.

  Запитання «Чиї це бритоголові?» адресуємо керманичу київського УНСО. «Частина – це ті, що на них має вплив наша організація. Частина – просто скінхеди... Як на мене, краще вони вийдуть висловити свої погляди, аніж різатимуть чорношкірих у підворітнях...», - щиро висловлюється "Тополя".

  Детальніше хто є хто у колоні намагаємось дізнатись у молодиків, що роздають листівки. Це єдині прокламації на акції, але чомусь надруковані російською і зводяться до короткого опису наруги, вчиненої невідомими неграми на метро «Шулявка» щодо двох слов’янських дівчат. Нижче підпис – Украинское движение против нелеальной иммиграции і адреса інтернет сайту.

  "Український сайт зараз не працює", - пояснює координатор УРПНІ Василь Капітаненко. "Але всю детальну інформацію про наш рух можна прочитати ... на московському сайті аналогічної організації". В марші УРПНІ – неофіційно, їх не більше трьох десятків. Стільки ж у колоні і УНТПістів, каже Капітаненко. Решта – молодь від УНА-УНСО. Якби останні не підписалися, хода видалася б дуже ріденькою.

  «Я взагалі був проти цієї авантюри, - каже один з керівників УНСО, - зв’язалися з дилетантами. Адже з такою організацією це просто сміх, а не акція...»
  Зокрема, організатори забули подбали про таку не останню на мітингу річ, як мегафони і шлях до Майдану Незалежності колона долала лишень у звуковому супроводі міліцейських рацій. Ситуацію рятувала «генеральська» горлянка сотника Тополі, що спрямовував учасників ходи на одноманітне скандування штибу «Україна понад усе!» та «Імігранти – геть з України». Частина маніфестантів, скандуючи, підносила руку в нацистському привітанні.

  Коли хода сягнула кінцевої точки свого маршруту, виявилось, що і тут рятівним колом «націонал-патріотам» стане безцінний організаційний досвід старших товаришів.
  Без всіляких там мегафонів голос головного унсовця облітає натовп. Ветеран акції «Україна без Кучми» говорить просто і досяжно для простих хлопців з робочих кварталів, пояснюючи чому вони сьогодні виступають проти іноземців. Один із аргументів безпосередньо стосується «наркоти та іншого блядства, яке вони чинять з нашими жінками». Інші оратори не можуть похвалитись таким потужним голосом, їх заледве чутно у задніх рядах. Втім, вони нічого нового і не говорять, лише переповідають прес-реліз із граматичними помилками.

  Мітинг триває заледве півгодини, після виконання національного гімну націонал-патріотам пропонують розійтись для «продовження святкування».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.03 | Боррачо

   Re: Виявляється, вони все це лайно на собі ще й вивезли (/)

   Роман ShaRP пише:
   > Детальніше хто є хто у колоні намагаємось дізнатись у молодиків, що роздають листівки. Це єдині прокламації на акції, але чомусь надруковані російською і зводяться до короткого опису наруги, вчиненої невідомими неграми на метро «Шулявка» щодо двох слов’янських дівчат. Нижче підпис – Украинское движение против нелеальной иммиграции і адреса інтернет сайту.
   >
   > "Український сайт зараз не працює", - пояснює координатор УРПНІ Василь Капітаненко. "Але всю детальну інформацію про наш рух можна прочитати ... на московському сайті аналогічної організації". В марші УРПНІ – неофіційно, їх не більше трьох десятків. Стільки ж у колоні і УНТПістів, каже Капітаненко.

   Увага! Російське ДПНІ є відвертою креатурою Суркова та ФСБ! Здається, без них тут дійсно не обійшлося.
  • 2006.05.03 | Хвізик

   Re: Виявляється, вони все це лайно на собі ще й вивезли (/)

   Роман ShaRP пише:
   > Детальніше хто є хто у колоні намагаємось дізнатись у молодиків, що роздають листівки. Це єдині прокламації на акції, але чомусь надруковані російською
   оце і э справжня мета тих, хто прагне надання усяких статусів рос мові - мати можливість використати її, щоб нас патріотизму навчати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.04 | Роман ShaRP

    Не пийте несвіжої горілки. (-)

 • 2006.05.04 | Stefan Seitz

  Прєвєд від ОПОРИ: пікет "СТОП НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ!!!" в Одесі

  "СТОП НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ!!!" в Одесі

  Під таким гаслом в Одесі, 26 квітня, в день Чорнобильської трагедії, відбувся пікет організований громадянською мережею "ОПОРА" та Всеукраїнським об’єднанням „Свобода”. Приводом для організації пікету став намір міської влади Одеси, побудувати, за сприяння ООН, центр для розміщення біженців з країн Азії та Африки.

  Одесити, які зібралися біля міськради, висловили своє глибоке обурення намірами влади. Представники громадянської мережі "ОПОРА" та ВО „Свобода” передали Заяву до міської ради.
  Пікетуючи висловили намір продовжувати акції протесту та планують почати збір підписів одеситів які виступають проти будівництва центру для біженців.

  новинар3 - 02/05/2006

  http://www.opora.org.ua/news.php?news=325&
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | Предсказамус

   Мля.

   Stefan Seitz пише:
   > "СТОП НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ!!!" в Одесі
   > Під таким гаслом в Одесі, 26 квітня, в день Чорнобильської трагедії, відбувся пікет організований громадянською мережею "ОПОРА" та Всеукраїнським об’єднанням „Свобода”.
   ОПОРА... Такое хорошее слово споганили.

   > новинар3 - 02/05/2006
   А вот так ("новинар3") и нам бы не грех делать. Шоб дурь каждого видна была.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.06 | Роман ShaRP

    Да вот, смотрите:

    http://users.livejournal.com/_yoko_/86276.html

    Завтра-післязавтра.

    Я не сильно симпатизую ідеології та кадровому складу партій, що роблять цей захід. Мене нудить від їх пафосної листівки. Пробиває на хі-хі, коли ці люди щось говрять про робочий клас(позаяк самі до нього в білшості не відносяться). Я далека від націонал-соціалізму. Тим більше, у їх розумінні цього слова.

    Але.
    Я не хочу, щоб хачі гуляли по Хрещатику з українськими дівчатами.
    Я не хочу, щоб якийсь араб щипав мене у метро за сідниці, пробачте, користуючись великим натовпом.
    Я не хочу, щоб чорножопі позволяли собі погрожувати двом дівчатм, що не так на них подивились і грозитись від***дити прямо на вулиці.
    Я не хочу, щоб якийсь обдолбаний іранець, повисав, як мавпа, в дверях вагону метро, тикаючи пальцями на мене і волаючи шось своєю мовою вперемішку з російськими пошлостями.
    Я не хочу китайських погромів в КПІ.

    Якщо вже більш чим менш тимчасово вони тут мають перебувати(навчання, туризм, ін.) то хай повадять себе виховано і чемно. Як в гостях, а не як вдома.

    Тож.
    Марш проти нелагальної імміграції.
    1 травня, 13:30, пам*ятник Шевченка(в парку Шевченка, метро "Університет") - місце і час збору.
    Маршрут до Майдану.

    П.С.: Хто на фінал Кубку збирається? Завтра за квитком хочу з*їздити, хто зі мною?    Это Yoko®. Раньше - "Черная Пора", потом... не знаю. Возможно, что и "Опора".

    Иногда пишет на Майдан. Сейчас, видел, убеждает в ЖЖ, что участники этого марша - никакие не неонацисты.

    Интересно, а кто же они тогда?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.06 | Предсказамус

     Закономерно

     Для части политически активной молодежи критична черно-белая ситуация, тут друзья, там враги и спутать невозможно.
     В политике теперь такое неактуально, как ни кричи "Юлька-воровка", "Ющ-предатель", все равно они какие-то свои. Януковичи пока не в теме, да и Ющ на них дружественно поглядывает. Короче, черно-белого нет.
     Зато тема нелегальной имиграции тут в струю. Кто друзья, кто враги - не спутаешь. Кстати, нечто подобное наблюдается и в языковой теме.
  • 2006.05.04 | Боррачо

   Ще один кандидат у Гітлерюгенд

   Stefan Seitz пише:
   > "СТОП НЕЛЕГАЛЬНІЙ МІГРАЦІЇ!!!" в Одесі
   >
   > Під таким гаслом в Одесі, 26 квітня, в день Чорнобильської трагедії, відбувся пікет організований громадянською мережею "ОПОРА" та Всеукраїнським об’єднанням „Свобода”.

   Ще й разом з тягнибоківськими наци - навіть нема чому дивуватись. Добра опора провокаційним ксенофобським кампаніям!
 • 2006.05.04 | Stefan Seitz

  Це ще не все. National.org.ua - покинутий сайт Нац Альянса

  National.org.ua, покинутий сайт Націонльного Альянсу теж долучився: повісив на сайті відео німецько-фашистської пропаганди.

  Я не відкривав файли "гітлер югенд", але знайшов інфо по іншому фільму, що висить там же:

  http://www.imdb.com/title/tt0025913/
  Triumph des Willens (1935)
  Directed by
  Leni Riefenstahl

  Writing credits
  Leni Riefenstahl
  Walter Ruttmann

  Plot Summary for Triumph des Willens (1935)
  A legendary propaganda/documentary of the Third Reich's 1934 Nuremberg Party Rally. Featuring a cast of thousands as well as, of course, Hitler, Himmler, Goebbels, Hess, Goering and other top party officials.
  Summary written by Dawn M. Barclift


  Designed by Nazis, for Nazis, and about Nazis. Triumph of the Will was filmed by the German Propaganda Ministry in 1934 and covers the events of the Sixth Nuremburg Party Congress. The original intention was to document the early days of the NSDAP, so as future generations could look back and see how the Third Reich began. In reality, Triump des Willens shows historians how the Nazi state drew in the masses through propaganda and also how Adolf Hitler had a unique and terrifying ability to entice crowds to his beliefs by the very power of his words.  Index of /media/video/foreign_dokumental/hitler jugend
  Name Last modified Size Description
  --------------------------------------------------------------------------------
  Parent Directory 30-Apr-2006 11:45 -
  1.AVI 30-Apr-2006 22:50 218M
  2.AVI 01-May-2006 10:26 204M
  3.avi 01-May-2006 18:33 211M
  4.AVI 01-May-2006 21:38 161M
  5.AVI 02-May-2006 00:57 152M
  6.AVI 02-May-2006 08:59 221M
  Thumbs.db 02-May-2006 08:59 17k


  --------------------------------------------------------------------------------

  Apache/1.3.31 Server at national.org.ua Port 80  Index of /media/video/foreign_dokumental
  Name Last modified Size Description
  --------------------------------------------------------------------------------
  Parent Directory 30-Apr-2006 11:16 -
  Leni Riefenstahl - H..> 30-Apr-2006 16:00 58.2M
  Triumph.des.Willens...> 02-May-2006 01:56 580M
  hitler jugend/ 02-May-2006 08:59 -


  --------------------------------------------------------------------------------

  Apache/1.3.31 Server at national.org.ua Port 80
 • 2006.05.06 | Роман ShaRP

  Бонхеды с Мазуром снова вместе. (/)

  http://5tv.com.ua/newsline/184/0/25157/

  "Марш свободи" у Києві за толерантне ставлення до тих, хто вживає легкі наркотики, не відбувся. Його учасників заблокували кордони міліції і представники УНСО. Не обійшлося і без провокацій. Були бійки, димові шашки, п'ятьох людей затримали і це все відбувалося під акомпонемент африканських барабанів.

  Кілька десятків осіб під кольоровими прапорами в облозі міліції. Решта стоять поза периметром кордону людей у формі. Пристрасті нагнітають і представники УНСО, які також прийшли на Михайлівську площу столиці. Ці - проти легалізації марихуани. Кажуть, що це зло, яке призводить до швидкої і неминучої смерті. Натомість люди в кольорових беретах під яскравими прапорами із ними не погоджуються. Вони не за легалізацію марихуани - вони за свободу дій тих, хто її вживає.

  Дмитро Невідомський:
  - Я не сприймаю наркотики як щось несприйнятне. Це не значить, що я наркоман. Я за те, щоб люди до цього ставилися толерантно, терпимо. А написи - "Легкі наркотики - легка смерть" - це не так. Це просто підбурює людей на негатив. Я проти насильства.

  Українська земля - не носитиме тих, хто курить конопляне зілля. Так вважають представники УНСО. Вони силою намагалися перешкодити ході. Адже марихуана, на їхню думку, шлях до злочинності і безпробудної наркоманії. У цьому переконався сам ватажок УНСО - Ігор Мазур. Зізнається, що у студентські роки курив "план".

  Ігор Мазур-Тополя, лідер УНСО:
  - Чесно скажу, що після того відчуття були дуже погані. Та ж "розкумарка". І я вирішив, що у моєму житті - це негативне явище. Я бачив друзів, частина яких зараз уже не живі.

  По тому, як "унсовці" пішли з площі, учасники маршу, що не відбувся випустили у повітря кілька десятків повітряних куль. Утім кажуть, що їхня ідея - легалізувати себе - не зависне у повітрі.

  Ілля Калюкін, Тарас Бурмич, 5 канал  Вот мне интересно, Devrand® и Стопудів® таки убедитиль, что не так уж и далеко от Мазура до Коваленко, или как?
 • 2006.05.06 | Stefan Seitz

  Бонгедство є відступ від ідеалів Помаранчевої революції

  http://ukrajna.org/100percent/aaa

  http://ukrajna.org/protectingfuture/acp

  http://ukrajna.org/protectingfuture/aco
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Роман ShaRP

   Яка революція? Ющенко продав українців жидомасонам. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua