МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА:Вибори збираються "по бєспрєдєлу" оголосити недійсними

05/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Причому не лише по міському голові, але й по міській раді. В креативі бєспрєдєла брали участь ірпінські судді.

На "Майдан" надійшла інформація, що завтра о 10.00 Ірпінська міська територіальна виборча комісія на замовлення "кришованого" обласною "Нашою Україною" бізнесмена Олега Бондаря вже заготувала рішення і має намір оголосити недійсними вибори міського голови по всьому округу, не зважаючи на те, що для цього немає жодних законних підстав: рішення про визнаня виборів дійсними не прийнято лише по 2 з 37 дільниць (але по них не прийнято рішення щодо недійсності виборів), терміни оскарження результатів виборів на інших дільницях пройшли, навіть на двох "проблемних" дільницях порушення було суто технічним і не вплинуло на підсумки виборів.

А зараз в Ірпінському суді розпочалось засідання за позовом кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який вимагає в суду визнати не лише недійсними по всьому округу вибори міського голови, але й вибори до міської ради по двох дільницях, хоча до останніх О. Бондар, який не висувався кандидатом в депутати, не має жодного стосунку.

На завтрашнє засідання ТВК на 10.00 мають намір прибути народні депутати України від "Нашої України" (Бондаря підтримує лише Київський обласний, але не центральний НСНУ) та блоку Юлії Тимошенко, депутати обласної ради, юристи та журналісти, щоб можливий бєспрєдєл не залишився непокараним.

До речі, переможець виборів Ірпінського міського голови Мирослава Свистович також подала до суду позов на бездіяльність тервиборчкому, який витребував в окружної комісії списки виборців до Верховної Ради по 2-х дільницях (вся "проблема" полягає не в тому, що комусь не дали проголосувати, на когось здійснювався тиск чи було несанкціоноване вкидання бюлетенів до скриньок), але, не шануючи час і працю членів ОВК, які спеціально для видачі списків збиралися на засідання та проштамповували печаткою кожен аркуш, відмовився встановиту істину (хто голосував на цій дільниці) шляхом відкриття пакетів з контрольними талонами виборчих бюлетенів, на яких є номер вибрців у списку та підпис виборця і члена комісії, який видав бюлетень. Зіставивши номери і підписи на контрольних талонах зі списком виборців до Верховної Ради, можна легко встановити, хто насправді проголосував на цих дільницях, і чи було порушення, яке вплинуло на результати виборів. Але завдання "простимульованої" територіальної комісії полягає у визнанні виборів недійсними, а не у встановленні істини.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua