МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зі святом! Міжнародним.

05/03/2006 | samopal
Вітаю всіх учасників форуму (а надто, професійних журналістів) та адміністраторів сайту “Майдан-Інформ” з міжнародним святом свободи слова! Насправді – це дуже важливе свято. Адже усі, хто тут присутній, цілком конкретно (буквально – кінчиками пальців) відчувають значення слів “постіндустріальне” чи “інформаційне” суспільство, навіть, якщо хтось при словах “поштова скринька” усе ще спершу згадує про звичайний залізний ящик, а не “e-mail”. Лиш свобода інформації веде до свободи думки та духу, свободи особистості, а відтак і до свободи фізичної. Несвобода інформації навіть “вільну” людину шляхом обману та брехні рано чи пізно приводить до духовного, а потім і до фізичного рабства.

Не буду вправлятися у красномовстві. Думаю, професіонали зможуть більш переконливо та яскраво написати про нерозривність свободи та правди. Ні, не тієї лєнінсьої, “свято” якої вдзначатимуть післязавтра ностальгуючі фанати життя “за старим стилем”. А тієї, котра чесність. У тому числі – професійна.
У такий день не можна не згадати Георгія Гонгадзе, а нинішнім редакторам “Української правди” нагадати, що від отієї “лєнінської” вона повинна відрізнятись саме чесністю та об’єктивністю, а не лиш “язиком абщєнія”.
Варто відзначити і “перші несміливі кроки” у згубному напрямку нової “демократичної” влади – сайт ORD.

Атдєльний прєвєд працівникам (фахівцям та аматорам, найманим та добровільним) трольлейбусної лінії, котру проклали до “Майдану” та за поблажливості адмінів експлуатують з наростаючої інтенсивністю. Свобода не визнає обмежень, але це зовсім не “бєспрєдєл”. І справа тут не у “регламенті”, а у чесності. Як полюбляє казати один із “засновників”: брехати – не гарно. Але це ще дуже лагідне зауваження, бо “як пише Книга”, брехати шкідливо, і в решті решт, згубно. Не забувайте про це.

За свободу слова! За вашу і нашу свободу!

Відповіді

 • 2006.05.03 | Сергій Кабуд

  А дійсно- Свобода Слова - це свято! Поздоровляю!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | Vavilov

   Учорашній день мало не став ще й днем "свободи правосуддя"

   Від закону... Може вирішили, що то трохи забагато свободи. В один день. Тому вирішили перенести на сьогодні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua