МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВСІ НА ІРПІНЬ! СУДОВИЙ БЄСПРЄДЄЛ МУСИТЬ БУТИ ЗУПИНЕНИЙ!

05/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прохання до всіх народних депутатів, депутатів Київської обласної та районних рад, журналістів, просто громадян, які мають можливість і хоча б крихту совісті, прибути сьогодні якомога швидше до Ірпінського міського суду, де відбувається небачений в Україні бєспрєдєл.

Суд знаходиться по вулиці Мінеральній, 3 поряд з міліцією і буде продовжуватись до пізньої ночі, оскільки проплачені підтримуваним "Нашою Україною" кандидатом Олегом Бондарем судді мають твердий намір оголосити недійсними вибори Ірпінського міського голови по всьому округу. Для цього судді хочуть оголосити вибори недійсними по двох дільницях, а потім, всупереч всім вимогам Закону, приєднати УСІ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ, ЯКІ БУЛИ ВІДДАНІ ЗА ВСІХ КАНДИДАТІВ + НЕДІЙСНІ до голосів проти всіх. При цьому суддів не хвилює, що позначки "не підтримую жодного кандидата" та "недійсний" - це є абсолютно різне волевиявлення.

Таким чином у суддів вийде, що в цілому по округу голосів "проти всіх" набирається більше, ніж голосів за Мирославу Свистович, і тоді територіальна комісія оголосить повторні вибори.

ВСІ В ІРПІНЬ. Судове засіданя, яке триватиме нескінченно довго, відбувається на другому поверсі Ірпінського суду в залі №2 (зайшовши до будівлі суду, слід повертати ліворуч).

Відповіді

 • 2006.05.03 | Сергій Кабуд

  хто поїде- може сюди вписатися. Хто може- підтримайте(-)

 • 2006.05.03 | Хвізик

  перекривайте там залізницю (-)

 • 2006.05.03 | Yoko

  Re: ВСІ НА ІРПІНЬ! СУДОВИЙ БЄСПРЄДЄЛ МУСИТЬ БУТИ ЗУПИНЕНИЙ!

  Через 5 хвилин виходжу. Може, щось треба з собою взяти? Кава, чай? Папір, щоб робити літачки і пускати в суддів?=).
  Приколи приколами, але якщо щось треба, пишіть я ще 15 хвилин вдома.
 • 2006.05.03 | Yoko

  Re: ВСІ НА ІРПІНЬ! СУДОВИЙ БЄСПРЄДЄЛ МУСИТЬ БУТИ ЗУПИНЕНИЙ!

  Щойно дзвонила. Михайло каже, що сьогодні вже не актуально, але от на 9 ранку завтра було б всіх чудово бачити. Це для тих, хто може вже зібравсь, і хотів виходити на штурм суду=).
 • 2006.05.03 | Soft

  Где на этой карте здание суда?

  http://dyrpen.org/map/b2.gif
  http://dyrpen.org/map/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.03 | Englishman

  А що про це думає "поінформований" Ющ? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | Vavilov

   Мабуть вирішив, що він ще "недостатньо поінформований"

   Або пригадав собі, як Свистович "вавсєуслишаніє" не захотів скуштувати його президенського меду. НУ, того, шо по півмільйона за барильце...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.04 | Михайло Свистович

    Re: Мабуть вирішив, що він ще "недостатньо поінформований"

    Vavilov пише:
    > Або пригадав собі, як Свистович "вавсєуслишаніє" не захотів скуштувати його президенського меду. НУ, того, шо по півмільйона за барильце...

    Навряд чи він пам"ятає такі дрібниці
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.04 | Hanna1

     Мщже було б корисно,

     Написати відкритий лист. Адресатом, нмд, має бути Політрада НУ (тобто колективний орган, а не якась певна особа, хоч і Президент). Добре було б зібрати підписи під цим листом і практично одночасно з відправленням його на фдресу Політради відправити його також у всі можливі ЗМІ. текст листа може бути приблизно таким:

     "Звернення до політради НСНУ активістів сайту «Майдан»……

     Шановні члени політради,

     Вже понад місяць в Ірпені Київської обл. чиняться неподобства стосовно виборів міського голови. Хоча в місті перемогла кандидат блоку «За чесну владу» Мирослава Свистович, яку просто неможливо запідозрити в застосуванні будь-якого адмінресурсу (чи інших брудних технологій), бо цього адмінресурсу в неї просто нема і не може бути, інший кандидат Бондар намагається скасувати волевиявлення Ірпінської громади, застосовуючи прийоми, які, на нашу думку, мали б залишитися вже в минулому.

     Серйозною проблемою, на нашу думку, є те, що Бондар, якого формально підтримала на виборах Київська обласна організація НСНУ, надзвичайно шкодить іміджу партії. Оскільки конфлікт все більше виходить поза межі регіону і стає широко обговорюваним в суспільстві (посилання) вважаємо своїм обов’язком застерегти політраду: Бондар не є членом НСНУ, тому формально партія не може вплинути на нього. Але якщо Політрада публічно не відмежується від дій і методів Бондаря, партії доведеться розділити з ним відповідальність за його дії. На жаль, це призведе до поглиблення розчарування серед активної та свідомої частини українського суспільства.

     Сподіваємося на розуміння

     Підписи".

     До Ірпеня, на жаль, приїхати не можу, а щось же робити треба...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.04 | Михайло Свистович

      Я бачив у пошті цей Ваш лист

      Його зараз взялися трошки лоробити, але опоненти забирають весь час у всіх нас, тож руки ще не дійшли до кінця. А цей лист тим важливіший, що сьогодні остаточно вияснилось, що Порошенко не те що не стоїть за Литвином в ірпінських подіях і навіть сильно незадоволений ним. Тож "даху" Литвин у НСНУ немає, і там зріє поступово невдоволення ним. Просто там також до нього руки не доходять, адже партія має купу інших справ - коаліції, переговори, інтриги тощо. Та й всередині там такий розгардіяш, що поки збереш все докупи...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua