МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: новини останньої години

05/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Мирослава Свистович подала до суду заяву щодо перенесення судового засідання по розгляду скарги колишнього кандидати в мери Ірпеня О.Бондара. Наразі невідомо чи задовольнить заангажований суд заяву Мирослави Свистович.

Тим часом біля будинку, де розташоване ТВК ( до речі, для проведення легітимного засідання ТВК кворуму немає) відбувається мітинг на підтримку законно обраного мера Ірпеня Мирослави Свистович. З двох агітаційних наметів активісти компанії на підтримку Мирослави Свистович роздають матеріали, в яких міститься повна інформація про перебіг подій навколо виборів мера Ірпеня, про злочинні дії керівництва обласної організації НСНУ та й про „героїчний політико-бізнесовий шлях” цього керівництва: від комуняк віа партія „Солідарність” - у керівництво обласної НСНУ та до продажу „прохідних” місць у списках партії.

Відповіді

 • 2006.05.04 | Петро

  Re: ІРПЕНІАДА: новини останньої години

  Правда переможе. Бондар буде мером. Мирослава лузер
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: новини останньої години

   Петро пише:
   > Правда переможе.

   Безперечно

   > Бондар буде мером.

   Ви переплутали в останньому слові літеру "м" з "х"

   > Мирослава лузер

   Ви вивчили нове слово? Вітаю. Але незле було б вивчити ще й його зміст. Лузер в даній ситуації той, хто, витративши купу грошей і маючи купу ресурсів, прграв жінці, яка проживає в однокімнатній квартирі, не має машини і грошей навіть на достатню кількість листівок :)

   А Бондар не переміг би навіть, якби зараз оголосили повторні вибори, а Мирославу зняли б з реєстрації. На нього вже б ніхто не поставив. Він уже списаний матеріал. Навіть його нинішні тимчасові попутники вже крутять шашні з інщим можливим претендентом, якщо будуть повторні вибори. Але їх не буде.
 • 2006.05.04 | Юра

  Re: ІРПЕНІАДА: новини останньої години

  Безграмотрно пишете, не "Ірпенського" а "Ірпінського" тому що не Ірпень а Ірпінь.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua