МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хамєлєони: Всеукраїнського інформаційно – культурного центру

05/05/2006 | Tatarchuk
Зараз ця жінка отримає обіцяні 9 мильйонів гривінь на "українізацію" Криму. У 2004 вона писала письма Кучмі, де називала Ющенка "сотоною, який втратив обличчя коли до нього піднесли хреста" http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_krym&key=1144679842&first=1145642315&last=1144438610

А зараз => Хмільовська хоче лікувати обличчя Ющенка світлою енергією
© Яна Холодна, Андрій Чеснов
5 травня, МЕДІАКРИМ
http://mediacrimea.com.ua/index.php?new_id=97

Журналістам МЕДІАКРИМУ вдалося зустрітися з Галиною Хмільовською, керівником Всеукраїнського інформаційно – культурного центру перед початком одного із мистецьких заходів, що відбувався у Сімферополі. За час розмови пані Галина відповіла на всі поставлені нами запитання, щоправда лист до Кучми написаний 2004 року (МЕДІАКРИМ друкував його у статті “У відомстві Чижа псевдопатріоти”) вона не впізнала і взяла на власну експертизу.

Наша розмова з пані Галиною розпочалася з визначення напрямків діяльності Всеукраїнського інформаційно-культурного центру:
- Напрямки діяльності нашого центру наступні: просвітницька, культурно-просвітницька, виставкова, видавнича діяльність, зв’язки з громадськими і творчими організаціями, міжрегіональні зв’язки і все це в контексті відродження і розвитку культур народів і етносів Криму, а ми від себе додаємо їхню інтеграцію через культуру в українське суспільство. У майбутньому наш центр має постати як Український Дім Дружби – це та ідея, яка закладена в постанові Кабінету Міністрів. Ми ж працюємо з усіма національно-культурними товариствами, а через них і з їхніми країнами. Зараз ми долаємо паперові мури нового уряду по створенню, точніше, будівництва у Криму Українського Дому Дружби. .

- Пані Галино, а який бюджет Всеукраїнського інформаційно – культурного центру?
- Бюджет центру із зарплатою - 300 тисяч гривень на рік з бюджету Держкомтелерадіо, раніше була більша сума 530-580 тисяч.

- Скільки у центрі працює людей?
- Було спочатку 47 ставок, потім почалося скорочення робочих місць, зараз працює приблизно 28-30 людей.

- Чи змінилося щось із приходом до влади Ющенка, можливо центру стало легше працювати?
- Я б відмітила стабільність фінансування, яка триває 2 роки, тобто щомісяця ідуть заплановані гроші, тобто, якщо у нас заплановано 100 гривень на заходи, то вони обов’язково будуть .
Зараз ми чекаємо призначення нового уряду і почнемо знову писати звернення до чиновників про доцільність будівництва в Криму Українського Дому. Раніше такі листи ми писали до всіх очільників уряду, в тому числі і Юлії Тимошенко, коли вона була прем’єром , вона підтримала цю ідею, але ж сталося так, що її відправили у відставку.
Такий лист є і у Ющенка, ми написали його відразу після приходу його приходу до влади. З цією ідеєю знайомий і Анатолій Матвієнко, який обіцяв підтримку. Ми також зрушили з мертвої точки будівництво бібліотеки імені Франка, а тому і Куніцин і Матвієнко заявляли, що туди переїде Український Дім Дружби, тобто, ми переїдемо. І в останній доповіді Дейча, надрукованій у “Кримській світлиці” йшлося про те, що ми будемо там розміщуватися.
Я з Бурдюговим кілька разів зустрічалася по питанню будівництва Українського Дому Дружби, він мені сказав працювати з помічником, а останній почав блокувати мої питання, тоді я вирішила дочекатися вже нового уряду.

- Є така інформація, що Ви їздили за підтримкою для центру у Київ до Катерини Ющенко-Чумаченко?
- Хмільовську не залишать без реклами (сміється). Ні, жодного разу я не була у неї. У нас була така думка, але тоді, коли вона перебувала у Криму, у Феодосії, ми знали, що вона буде у Херсонесі, хотіли зустрітися, але нам так і не вдалося зреалізувати цю ідею.

- Ви задоволені своїм київським керівництвом?
- Бачите, мене брав на роботу Іван Драч, а коли прийшов Чиж, я звичайно, хвилювалася, бо не знала його ніяк.
Мені дивно було те, що людина, яка очолює партію, це було ще у ті “кучмівські часи” жодного разу не ставила питання про залучення працівників центру в осередки чи створення осередку партії. І за це я йому дуже вдячна, бо у нас багатонаціональний колектив – тут працюють і татари, і українці, і євреї, і росіяни і затягувати у якусь партію цих людей було б нерозумно. За це я ціную Чижа, за те, що не було тиску на працівників.

- Як ви сприйняли помаранчеву революцію?
- Це не була моя революція. Я не прийняла цієї революції. Чому? Через цивілізаційні процеси, це моя думка. Тут про політику не йдеться.

- А ваш лист 2004 року до Президента Кучми це була необхідність, чи внутрішній стан ?
- Я не бачила цього листа, давайте, я з ним ознайомлюся. Треба взяти експертизу. (Ми передали лист для вивчення)
Я вірю в Україну, в її незнищенну силу в її світлий початок і те, що вона не потребує нікого для свого зростання, а потребує очищення від одних, від третіх, від десятих, і покаяння і самореалізації. Але її політика має бути багатовекторна, як сонце, вона має працювати і з ворогами, щоб мати зиск з цього. Ми повинні іти не в один чи інший бік, ми повинні встати і залишитися самими собою. Оце моя позиція. А в нас так, з одного рабства в інше пішли. Хай мене спростує історія, що ми не пішли у рабство, що ми піднялися з колін і уже такі вільні сьогодні. Ні, ми ще не піднялися, ми не просвітилися і якщо хтось думає, що ми вже піймали “бога за бороду”, то це не так. Над Україною така темрява, над усім слов’янським світом – нам потрібна багатовекторність. Україна має напрацьовувати свою енергетичну ауру, але в добрі і світлі. І ми не можемо “лягати” під одні структури, виходячи з інших, тому що це призведе до поліпшення життя, ну й добре, що ми пішли, тим шляхом, буде у нас ріст життя, але люди будуть знищувати свою культуру, вони будуть захоплюватися чимось чужим, не нашим, а ми маємо зберігати і розвивати своє, тому Україна має збудувати Український Дім Дружби.

- Як ви особисто ставитеся до Ющенка?
- По перше, мені дуже хочеться його вилікувати від того зараження, яке він отримав, тому що це величезна трагедія красивої людини, у якої зараз таке обличчя. Це можливо зробити за допомогою світлої енергетики та Божої благодаті, які зцілять людину, не медициною, яка носить в собі все штучне, хімічне, а тому йде від темряви. А темрявою вилікувати темряву, яди, отруту неможливо. Чорнобиль неможливо темрявою знешкодити, тільки світлом, рак неможливо, люди вмирають, трохи щось вдається зробити, але загалом неможливо.
Є інші шляхи, якими можна це зробити, і я йому про це писала, як він тільки прийшов до влади. Адже різні пророки дають йому різні терміни життя, і це психологічно впливає на людину, навіть якби вона була здорова повністю, але я вважаю, що його можна вилікувати. Мені хочеться, щоб в Україні був президент – красень. Я повісила його портрет із хрестами навколо, тому що це є певні обереги. Справа у тому, що обличчя людини, стан президента – це є матриця, яка накладається на всю націю, тобто ми можемо відчувати докори що це сталося, але це психологічно впливає на людей, вони цього навіть не помічають, але це новітня зброя – знищити президента, щоб знищувати нас. І коли були суперечки, якого президента вішати в кабінетах, то я вважаю, що президента потрібно вішати такого, якого затвердили. Коли світлою енергетикою лікують людей – то все зле повертається тому, хто це зробив. Зробили це на Заході - хай отримують, зробили це на Сході – хай отримують.
А ставлення загалом до Президента... мені Ющенко за ці роки нічого поганого не зробив, крім братів-українців, які писали наклепи на наш Центр, які знищували психологічно мене – інша б людина вже давно зламалась, а я живу світлом, і це моя зброя і те, чого в мене ніхто не забере. Можна знищити людини тіло, але душа залишається. І ми живемо тут складаючи екзамен майбутнього, екзамен, тому що життя вічне. Якщо ми екзамен не склали, але там, ми всі постанемо перед Богом...
У мене найбільша біда це Україна, за яку я переживаю і борюся...

Відповіді

 • 2006.05.05 | Tatarchuk

  "Пан Ющенко, вчинив два пекельних гріха"

  Відкритий лист-звернення до Президента України Кучми Л.Д.

  Високоповажний Пане Президенте!
  Дорогий Леоніде Даниловичу!

  Багатонаціональний трудовий колектив Всеукраїнського інформаційно-культурного центру в місті Сімферополі, який я очолюю, щиро радіє перемозі Віктора Федоровича Януковича! Це – історична перемога усіх нас, українського народу, всієї України, всіх світлих сил над силами пітьми.

  Великий український поет-черкащанин Василь Симоненко писав:

  Україно, ти моя молитва,
  Ти моя розпука вікова...
  Громотить над світом люта битва
  За твоє життя, твої права.

  Україна справді є ареною боротьби між двома світами і світоглядами – Заходом і Сходом. І не треба обманюватися: західна цивілізація ніколи не несла нам Світло, бо Сонце ніколи не сходить на Заході! А якщо Захід і освітлював нас, то вогнями інквізицій, печами концтаборів, мільйонами скинутих на мирне населення бомб!

  Західна цивілізація запалювала свої диявольські сонця в Хіросімо і Нагасакі. Ми добре запам`ятали (і ще пригадаємо!), як не допомогли нам сховати від людства чорне сонце нашої Чорнобильської біди, щоб захистити світ, захистити український народ! Тільки представники пітьми можуть не дати гроші на закриття Чорнобилю!

  Тільки лицеміри-цивілізатори, говорячи про права і демократію, жадають бачити Україну вічним сировинним придатком, а нас – вічними рабами-зомбі, що моляться не Богу, а міфічним, скомпроментованим самим Заходом правам людини, які, насправді, є формулою і знаряддям вторгнення в інші суверенні держави і їхні суспільства. Хочеться нагадати гордим і самовпевненим представникам Заходу, що вавілонська вежа була зруйнована Богом через погорду людей.

  Під знаком жовчі і вогню західні цивілізатори привела в нашу політику і ведуть на державний престол свого ставленика. Ви це добре знаєте, шановний Пане Президенте. Під диригування Заходу, підкуплена всілякими фондами і таємно зазомбована українська еліта, вклонившись оранжевій сатані, прагне запалити Україну і скинути її в пітьму безодні.

  Якщо Ви прислухаєтеся до нашіптувань західних спостерігачів, що „прийшли до нас в овечих шкурах, а насправді є вовками лютими”, бо здійснюють психологічний тероризм, якщо Ви вклонитеся сатані і скасуєте вибори чи визнаєте їх недійсними хоча б в декількох округах, то заробите перед Богом і українським народом вічне прокляття. Як кажуть, не приведи Господь!

  Сьогодні ми цінуємо Вас за те, що впродовж десяти років Ви мудро і ненастанно оберігали Україну і український народ від лиха дестабілізації і війни, провівши нас неушкодженими крізь усі економічно-фінансові і політичні рифи, подарувавши надію і впевненість у своїх силах, а ще – в тяжкому протистоянні забезпечили Україні суверенність, зберігши мирний і сонячний Крим, не дозволивши віковій ненависті українців вилитись на Росію, а Росії відшматувати від нас бодай один солоний острівець – косу Тузлу! Перед невідворотністю загарбницької навали Заходу Ви зуміли замирити нас зі Сходом!

  І нині, в цей час історичний момент вибору наступного Президента України (а не Америки, чи Євросоюзу!), Ви, шановний Леоніде Даниловичу, маєте бути з україною і з Богом! Ви мусите прислухатися до волі більшості народу і підтримати Віктора Януковича. Адже Ви не хочете, щоб нашу країну світова жандармерія перетворила на спливаючий кров`ю Ірак, і все це заради того, щоб привести на наш державний престол ставленика пітьми!

  Народна мудрість стверджує: „Хто зрадив своїй сім`ї, той зрадить Батьківщину”. На мою думку, Пан Ющенко, вчинив два пекельних гріха. І Бог явив українському народу диво: отримавши в дар хреста, представник темних сил змінив своє обличчя! Прості кримчани кажуть: сатана відкрив обличчя. Жоден лікар не здатен вилікувати від Божої кари!

  Зазомбованим темними силами західникам Бог явив перед другим туром ще один знак, хоч вони і не зрозуміли цього: саме в тих областях, які найдужче підтримали протеже Заходу, пройшли немилосердні снігові бурі... Бо лише аморальна громада може підтримувати перелюба і зрадника, перша дружина якого, кажуть, пішла у черниці! Ії молитвами (якщо це так) і молитвами не завойованого Заходом нашого православного народу і усіх, хто, сповідуючи інші релігії, щирістю і світлом своєї душі протистоїть пітьмі, ми сьогодні вистоємо, вистоїть Україна!!!

  Не дай Боже, Вам, шановний Леоніде Даниловичу, піддатися спокусі сатани, оголосити вибори недійсними і продовжити управління державою! Це – пастка. Адже саме на це вони розраховують! І хоча під час виборчої кампанії Вм були виведені з-під критики (гарний шанс піти на злеті), але насправді всі воювали не з Януковичем, а з Вами!

  Визнання результатів виборів недійсними і скасування юридичного факту обрання Президентом України Віктора Януковича, ніяк не втримає Вас (на жоден місяць!) і лише відкриє шлях і розв`яже руки оранжевим хрестоносцям Заходу. Закликаємо на Вас Божу милість і благодать!

  Український народ мудрий. Він втихомириться. Але наївно сподіватися, що сили пітьми полишать Україну. Вони і надалі підбурюватимуть своїх зомбі (згадаймо Марію-Деві!), аж допоки організатори і виконавці волі сатани не будуть ізольовані від нашого українського суспільства. Завдання надскладне. Але з нами Господь Бог.

  Хочеться ще багато сказати, але зараз не час. Для нації, для України настав час випробувань. Оранжево-коричнева чума повзе. Згадаймо, що писала Анна Ахматова в блокадному Ленінграді:

  Мы знаем, что ныне лежит на весах
  И что совершается ныне.
  Час мужества пробил на наших часах.
  И мужество нас не покинет!

  Не дамо розшматувати Україну! Не дамо перетравити себе в череві західних зайд! У нас є духовні і матеріальні ресурси, щоб вистояти. Ми мудрі і роботящі. Ми миролюбні, та в наших жилах тече козацька кров, а ще – кров амазонок! Нехай підступні завойовники пам’ятають про це! Україна непереможна!
  І наостанок, процитую сама себе:
  Ні, мій народ не вмре, бо Фенікс він!
  Окриленому крил не зав’язати!
  Він переміг себе, він встав з колін.
  Його ще важко буде наздогнати!

  Шановний Леоніду Даниловичу, Ви були президентом нашого крилатого народу на його легендарному старті. Тож, передаючи важілі управління польотом Віктору Януковичу, подаруйте нам світле небо, очищене від пітьми!

  З повагою,

  Генеральний директор Всеукраїнського
  інформаційно-культурного центру
  в м. Сімферополі, лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка
  Галина Хмільовська (Алексєєва Г.І.)
  22 листопада 2004 р.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.05 | afterstep

   В меморіз! Зачот адназначна! Країна має знати своїх героїв! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.05 | Tatarchuk

    Re: Країна має знати своїх героїв

    > В’ячеслав КИРИЛЕНКО також відзначив, що Україна створила найкращі в Європі умови для розвитку мов і культур національних меншин, насамперед – російської. Він зауважив, що з огляду на такі обставини в поточному році виділено 9 мільйонів гривень на розвиток української мови та культури в Севастополі.

    Уявляю, який відповідальний є пан Кириленко. В такі надійні руки передавати кошти. Не зря млін тьотя так себе гарно почуває.

    > „Держава проводить зважену й відповідальну мовну політику, і такою ж має бути й політика органів самоврядування незалежно від їх партійного забарвлення”, - підсумував В’ячеслав КИРИЛЕНКО.

    Ага. Угу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.05 | afterstep

     Кириленко нагородити званням "Герой України!"

     з молодіжної естради:
     "Я не хочу бути Героєм України,
     не шанує героїв своя країна..."

     Їй-богу, якщо мене не приведи господи колись держава спробує нагородити якоюсь відзнакою - привселюдно відмовлюсь, ще й сплюну при цьому ;)

     "...
     Просвітити, кажуть, хочуть
     Материні очі
     Современними огнями.
     Повести за віком,
     За німцями, недоріку,
     Сліпую каліку.
     Добре, ведіть, показуйте,
     Нехай стара мати
     Навчається, як дітей тих
     Нових доглядати.
     Показуйте!.. за науку,
     Не турбуйтесь, буде
     Материна добра плата.
     Розпадеться луда
     На очах ваших неситих,
     Побачите славу,
     Живу славу дідів своїх
     І батьків лукавих.
     ... "
 • 2006.05.05 | один_козак

  Ууууууууу.... (((

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Tatarchuk

   Читаючи архіви Кучмостану (додаток) Вірші пані Х.

   "Кримська Свiтлиця" > #49 за 03.12.2004

   Сборник віршей під умовною назвою "Оранжевій вклонились сатані"

   О Заходе стожалий, зупинись!
   Вгамуй в собі загарбника і звіра!
   За наш паркан отьмарено не пнись, -
   Непереможні ми! І наша Віра.
   Хоч сім століть нас гнали нагаєм
   Й топтали, як на шумнім перехресті,
   Та не здались ми!.. Україна - є!
   Наш прапор майорить на Евересті!
   Ми на "Зенітах" цілимось в зеніт.
   В руках Оранти - нездоланна сила.
   Народ, який міцніший за граніт,
   Не поведе у рабство свого сина!
   Америко, Європо! За межу
   Не дай вам Бог тепер переступити! -
   Ми бумерангом повернемо лжу,
   Заставимо всю жовч до дна допити.
   Бо Україна - це наш власний дім.
   Знімайте черевики біля входу!
   Якщо в гостях - не хазяйнуйте в нім,
   Не вчіть, як жити нашому народу!
   У нашім домі - власні кольори:
   Блакить небес і сонячність зернини,
   Козацтва малинові прапори
   Й червоно-чорні стяги України...
   Але не жовч, зомбуючо-їдка!
   Не колір сатани у наших душах!
   Америко, міцна твоя рука.
   Та Україну вільну не задушиш!
   Загарбнице! Будь проклята в віках,
   Де ти ступала вогняним підбором!
   Нас не поставить на коліна страх,
   Ми стратимо його і переорем!
   А ти іще підеш на ешафот,
   Відповідати будеш перед людством!
   І сльози всіх тобі ще віділлються!!! -
   Зійде на нас найкраща із свобод!

   25 листопада 2004 р.

   * * *
   Народе мій, одурений, прокиньсь!
   Повзе пітьма столика і кривава!..
   Наш поступ тільки вгору, а не вниз!
   І схибити ми вже не маєм права.
   Полуду скинь!
   Наш час не для сліпців!
   Сліпі вожді ведуть лише в безодню!
   Оранжеві стрічки в твоїй руці -
   Вогні пекельні! Не любов Господня!
   Я заклинаю Богом: схаменись,
   Народе мій!
   Цей помаранч - як пута.
   Розлита Україною отрута...
   Та є ще вибір: вгору - або вниз!

   Галина Хмільовська.
   25 листопада 2004 р.
   м. Сімферополь.

   Політики загралися в Месію.
   Оранжевій вклонились сатані.
   Кривава жовч хлюпоче на Росію,
   Вся Україна - в привидах вогнів.
   Народе мій!
   Ти хворий на жовтуху.
   Кипить в тобі жовтогаряча лють.
   Ірже в містах іржава завірюха!
   То не пісні - вітри пожеж гудуть...
   Хто підпалив? Яка пекельна сила
   Покликала молитися війні?
   Вкраїно, встань!
   Верни з походу сина!
   Скажи пітьмі своє рішуче "Ні!"

   Галина Хмільовська.
   21 листопада 2004 р.


   Стаття в Світлиці з цього приводу:

   ПОЕТИКИ В ПОЛІТИКІВ ЗАГРАЛИСЬ...
   Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ.

   Перемикаючи вранці в понеділок телеканали, зупинився на передачі ДТРК "Крим", бо побачив там знайоме обличчя і почув рідну мову. Та перша радість змінилась розчаруванням, бо почув якісь дивні розмисли п. Галини Хмільовської, генерального директора Всеукраїнського інформаційно-культурного центру в м. Сімферополі про те, що "ми самі зробимо революцію, якщо треба" та про американські впливи на перебіг українських виборів.
   Залишалась невеличка надія на те, що накинутий на шию біло-синій шарфик ще не мав символіки провладного кандидата. Але даремно. Далі пролунала негативна оцінка кількаденної стотисячної підтримки Віктора Ющенка на Майдані Незалежності в Києві, засудження помаранчевого кольору як "чужого для української нації", позитивна оцінка п. Хмільовською зібрання в Сєверодонецьку, яке "освятив" і висвітив (засідання в українському місті записувалося за допомогою російських ЗМІ) мер Москви Лужков без кепки. Але ж ні для душі, ні для розуму там не було ніякої поживи! Одні негативні емоції від примітивних промов політиканів і злочинних намагань роздерти нашу країну. Здається, всі кримчани назавжди вкарбували собі в пам'яті загарбницькі висловлення цього імперця, але це не насторожило нашу героїню. Очевидно, що перед цим вона вже довго говорила і ведуча через силу надала ще кілька секунд для декламації поетесою вірша, написаного в день виборів. Наводячи його нижче, сподіваюсь на те, що читачі вповні зможуть оцінити поетичний талант кримчанки.

   Не треба вищої освіти, ба не треба навіть бути українцем, щоб зауважити, що все у віршику відображено з точністю до навпаки. Навіть сатана у поетеси чомусь жіночого роду. Що за "кривава жовч", яка чомусь "хлюпоче на Росію"? Як народ може бути цілком хворим "на жовтуху", на основі чого використано словосполучення "жовтогаряча лють" - невже були якісь приклади, що спонукали до ужитку у вірші скількох негативних поетичних образів? Зараз увага більшості глядачів - навіть європейських на "Euronews" - прикута саме до подій у центрі столиці нашої Батьківщини, бо всі стривожені - чи переможе демократія в Україні.
   І прикута саме через людяність самого процесу протесту, через те, що щодня там лунають молитви - бо Бог - це Любов, а зовсім не ненависть, через те, що протести проходять суто в правових рамках Конституції. Акцію підтримали визначні представники української еліти. Навіть не можна порівнювати цей океан добра із всуціль сердитими і агресивними обличчями людей на провладних мітингах. Розділ українців проходить нині на межі Правди і Брехні, Добра і Зла, Народу і Влади, а зовсім не за географічними ознаками. Натомість п. Хмільовська цілком в руслі Кобзона твердить про війну.
   Великий і досі не осягнений всіма українцями Іван Франко поставив вічне питання для українців:
   ...Чому у нас відступників так много?
   Чому для них відступництво не страшне?..
   Розумію, що тиск, який чиниться на держслужбовців, ким є і п. Хмільовська, неймовірний. Але відомо, що справжні українці завжди мають в кишені дулю проти поневолювачів, інакше не збереглися б як нація. Тобто можна промовчати на такий тиск, а подумати і проголосувати так, як підказує совість. Але хто міг примусити написати злий і повністю неправдивий вірш талановиту поетесу Галину Хмільовську? Хто примусив її скрутити і показати дулю не тим, хто визискує наш народ, а всім кримським українцям, з якими вона роками стояла поруч у боротьбі за людські права і людське життя?

   http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_krym&key=1146902616&first=1146910085&last=1145948748
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.06 | afterstep

    на державну премію витягує однозначно! (-)

   • 2006.05.06 | Kohoutek

    Я плакалъ! © (-)

   • 2006.05.06 | Tatarchuk

    "Ми бумерангом повернемо лжу" (так в тексті)

    Цикаво що вона мала на увазі :)

    А якщо серьйозно - то Галина Хмельовська досі випускає вірши. Та справа не в тому, що вона вважає себе поетом, - а втому, що ЦІ КНИЖКИ випускають ЗА РАХУНОК отого Центру, тобто за держбюджетні кошти. Як мені повідомів знайомий, цього року вона випустила дві нові такі збірки, і більш нічого той Центр не друкував взагалі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua