МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Французький парламент каже "ні" іміґрантам

05/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Треба було поважних заворушень в країні, щоб французькі депутати вирішили, що Франція - це не прохідний двір Європи. В п'ятницю вночі французький парламент після чотириденного обговорення вирішив піти шляхом Данії та Голандії і обмежити еміґрацію у Францію. Таким чином, прийнято пропозиції "селективної іміґрації" міністра внутрішніх справ Ніколя Саркозі, який запропонував видавати тимчасові трирічні дозволи тим іноземцям, які на думку іміґраційних чиновників мають професійні кваліфікації, потрібні у французькій економіці. Наразі, твердить міністр, більшість іміґрантів зовсім не прагне працювати у Франції.

Згідно зі статистикою, яку оприлюднив парламентарям міністр, лише кожен 15-й іміґран приїхав до Франції працювати. Із 164 тисяч прибульців, яким держава дала дозвіл на побут, 100 тисяч в'їхала на підставі клопотання про об'єднання родин. З них 39 тисяч - це африканці та 13 тисяч - азіяти. Нове положення не лише затрудняє в'їзд осіб з-поза ЄС у Францію, але й обмежує їх можливість у майбутньому об'єднувати родини. Цією ухвалою скасовано закон, згідно з яким людина, яка безперервно мешкала у Франції протягом останніх 10 років автоматично отримувала французьке громадянство. Точної цифри іміґрантів у Франції, внаслідок нелегальщини, не знає ніхто, але експерти оцінюють її цифрою, не меншою, ніж 4 млн. 300 тис. чол.

Ухвала містить в собі також положення про обов'язкове навчання французької мови (ледь не написав - української) а також обов'язковий екзамен знання французької мови та суспільних звичаїв Франції.

Ухвала була прийнята, незважаючи на її гостру критику з боку лівої опозиції в парламенті. Її положення не розповсюджуються на громадян країн Євросоюзу. Ухвала виявилась важливим політичним випробуванням для Ніколя Саркозі, якого тут усі вважають найпершим кандидатом від правих на президентських виборах 2007 року.

М-І

Відповіді

 • 2006.05.06 | Mary

  нема підстав з цього приводу тішитися. україна - теж африка.)

  Хоч я особисто у Франції ніколи не була, (от може цього літа побуваю), і візи французької мені отримувати не доводилося, але тепер тим більше бажання відпаде. мудаки самозакохані.
  Як гвалтувати битими пляшками в тюрмі активісток в Алжирі - то в них історична воля була. А як створити дешевій робочій силі, яку самі ж і заманили, нормальні умови - так фіг.
  То тепер велиці соціалісти гратимуться в великих націоналістів. А насправді то вони такі ж соціалісти були як тепер націоналісти - шо так, шо так - расисти і все тут.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Хвізик

   річ у тому, що вони там всі козли (-)

  • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

   Мері, це дитинство:

   >А як створити дешевій робочій силі, яку самі ж і заманили, нормальні умови - так фіг.


   А як з комунізмом? теж типу в нас як в сраку виїбати то НКВД вміє а як створити комунізм- ФІГВАМ!


   > То тепер велиці соціалісти гратимуться в великих націоналістів. А насправді то вони такі ж соціалісти були як тепер націоналісти - шо так, шо так - расисти і все тут.

   Френчі як френчі, практично всі араби.

   Нормальні як мій товариш виїхали з франції назавжди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.06 | Mary

    бач, яка в тебе увага селективна

    про гвалтування активісток в тюрмах ти випадково пропустив, чи спеціально?

    так от, воно, те гвалтування як знак будь-якої колоніальності, прямо пов'язане (1) і з іміграційною політикою франції після Алжиру, і з (2) крахом тої політики, і з (3) теперішніи конвульсіями, які розставляють все на свої місця, і дуже чітко оприлюднюють діагноз.
    Тепер по-порядку 1-2-3

    (1) - позірне, підкреслюю, позірне запрошення колишніх згвалтованих колоній до влиття в родину (свого роду компенсація за вчинену історичну кривду, як от німецька політика запрошення євреїв). продиктоване почуттям вини, і всіма цими соціалістично-інтелектуальними французькими фішками - інтелектуальна франція була в такому шоці від Алжіру, бо ж хіба це можливо, що інтелігентні французькі солдати поводяться із полоненими (за громадську діяльність) жінками як найзвичайнісінькі варвари??? як наслідок цього абсолютного шоку і почуття вини - подальша іміграційна політика

    (2) - крах тої політики власне в її позірності. тобто формально декларується свобода-рівність-братерство-гуманізм-просвітництво, ітеде. Реально ж нема ні перетравлення свого колоніального досвіду, ні жодних реальних заходів для адаптації запрошених імігрантів, як і "гостинних" аборигенів. Наслідок - французькі аборигени, тобто французькі французи залишаються самозакоханими расистами з комплексом богообраності і більшовартості (тобто такими ж колоніалістами, якими були останні століття), відповідно імігранти були є і будуть громадянами 4-5 сорту. Ну і як наслідок все це вихлюпується.

    (3) тепер ці мудаки займаються черговою серією самодурства, у всіх своїх бідах, знову ж таки звинувачуючи диких варварів, бо як же ж це може бути, щоб інтелігентні і високорозвинуті французи могли бути в чому винні самі? Ой покотяться вони всі кудись дуже скоро... на жаль...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.06 | Shooter

     Я би так сказав:

     іміграція може бути ефективною тоді, коли це є виключно "іміграція за працею" (приклади - Канада, до великої міри США чи Швейцарія). Саме такий вид еміграції забезпечує найкращу асиміляцію (в позитивному сенсі) імігрантів в суспільство країни.

     Аплікація всіх решти "причин" ("компенсація за колоніальне гвалтування" в т.ч.) рано чи пізно приведе до проблем у суспільстві.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.06 | Englishman

      Re: Я би так сказав:

      Shooter пише:
      > іміграція може бути ефективною тоді, коли це є виключно "іміграція за працею" (приклади - Канада, до великої міри США чи Швейцарія).

      дуже смішно. Ви щось про лотерею Грін Кардів чули?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.06 | Shooter

       Re: Я би так сказав:

       Englishman пише:
       > Shooter пише:
       > > іміграція може бути ефективною тоді, коли це є виключно "іміграція за працею" (приклади - Канада, до великої міри США чи Швейцарія).
       >
       > дуже смішно.

       то смійтеся

       >Ви щось про лотерею Грін Кардів чули?

       50 тис. в рік - то є мізер в порівнянні з об'ємами нелегальної еміграції до США (до 250 000 ...і то, думаю, є занижено - 300 000 емігрує щорічно до Канади, якщо не помиляюся).

       Як Ви думаєте - чому уряди США, де-факто, толерують 8-10 млн. нелегальних емігрантів в країні?
    • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

     Мері, ті шо гвалтували і ті шо іміграцію міняють - РІЗНІ

     це як всіх грузинів міряти по джугашвілі а лезбіянок по Андрії Дворкін))
     німців- по гітлеру,
     ляляля
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.06 | Mary

      різні то різні. а ментальність та сама залишилася

      і ця ментальність називається "хіба може таке бути, шо ми - варвари? ні, бо ми ж інтілігєнти. значить у всьому завжди винні всі інші сволочі, а ми білі і пухнасті"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

       ну в нас за твоєю теорією має бути ментальність стукачів

       бо за 70 років лише стукачі і їх онуки вижили

       а чому ти вимагаєш від сувереної країни шоб жлобів вони приймали до себе нашіх жлобів?

       і добре якби лише жлобів і шльондр,

       але скільки працьовитих і обдарованих їде.

       нам не вигідне послаблення іміграції в країни золотого міліарда, бо це краде наше населення.

       І цей фактор перевішує інші в тисячі разів.

       Україна постійно втрачає десятки тисяч НАЙКРАЩІХ своїх.

       ті шо лишаються навіть зібравшися разом не можуть забеспечети собі нормальне урядування, навіть революція в них не вийшла.

       Причина- постійний дренаж інтелекту.

       В той же час в сша, канаді, європі наші стають мілінерами, вченими, професурою, тощо. Зокрема наші жиди створили американцям кіноіндустрію, а починав все Довженко... і так з всім
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.06 | Mary

        це ти з власного досвіду?

        ментальність така штука, яка здатна мінятися і розвиватися. вона і повинна розвиватися. проблеми виникають тоді, коли вона не розвивається, тобто коли ні французи, ні за великим рахунком британці з американцями, свій колоніальний досвід досі не перетравили, і продовжують думати так само як їх предки сотні років тому.

        а в нас, сподіваюся, ментальність розвивається. і хоч кожен із моїх дідів свого часу був "зрадником", причому на "професійному" полі, зате маю благословення, що моїм батькам завжди вдавалося вистояти і не зрадити. Сподіваюся, мені також вдасться.

        Таким чином ментальності якраз і міняються, що діти здатні рефлектувати і вчитися на помилках своїх батьків і дідів, а не повторювати їх.

        Сергій Кабуд пише:
        > бо за 70 років лише стукачі і їх онуки вижили
 • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

  правильно, нарешті лягушатство поумніло(-)

 • 2006.05.06 | Mary

  між іншим, зверніть увагу на цифри

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Згідно зі статистикою, яку оприлюднив парламентарям міністр, лише кожен 15-й іміґран приїхав до Франції працювати. Із 164 тисяч прибульців, яким держава дала дозвіл на побут, 100 тисяч в'їхала на підставі клопотання про об'єднання родин. З них 39 тисяч - це африканці та 13 тисяч - азіяти.

  Відніміть від 100 тисяч 39 африканців і 13 азіатів.
  виходить 48% - це ми і латинська америка.

  азії, африці і латинській америці відносно далеко їхати, на відміну від нас. так кого їхній новий закон найбільше обмежує?

  от вам і матчасть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.06 | Shooter

   Re: між іншим, зверніть увагу на цифри

   Mary пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:

   > азії, африці і латинській америці відносно далеко їхати, на відміну від нас. так кого їхній новий закон найбільше обмежує?

   Забуваєш про фактор мови.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.06 | Mary

    а де французька мова в латинській америці?

    ну хіба в кількох колоніях колишніх, але ж вони зовсім маленькі, і плисти їм дуууже далеко :-).

    я ж на цифри звернула увагу, а не просто на континенти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.06 | Shooter

     іспанська та французька

     блізнєци-сьостри ;)

     на відміну від вкраїнської. чи будеш пертися? :)

     Доречі, в курсі, що ЄС (в ліце Франції) має "певні території" і в Карібіку? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.06 | Mary

      цікаво, а десь є статистика про кількість українців у франції

      легалів та нелегалів?
      українція маю на увазі громадян україни, а не тих, в кого є всякі інші громадянства, і які про візи слабо здогадуються...

      ну і я до чого веду - та до того, що їх політика хоч не хоч зачепить всіх, хто має шось до діла із францією - студентів, бізнесменів, науковців, і т.д. - не тільки тих, хто хоче емігрувати чи на заробітки поїхати, а й тих, хто хоче банально візу отримати. І на дальшу перспективу зачепить тих, хто має шось до діла з Європою взагалі, а не лише з Францією, бо на інші країни чинитиметься тиск робити те саме.

      це як я цього разу 4 рази в німецьке посольство в Торонто ходила шоб документи на візу здати, бо в них на кожному веб-сайті різна інфа стоїть, а сам посол в приватній розмові взагалі шось третє каже, а секретарка тупа якась, не могла з першого разу мені сказати все, чого мені бракує. і сиділа я в черзі в тому посольстві власне із азіятами, африканцями, і іншими варварами, зовсім не з канадійцями, бо канадійцям візи не треба.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.06 | Faargenwelsh

       нeма. за офіційними даними - близько 4000, за нeофіційними

       за нeофіційними - 10-15000; алe я думаю дeсь коло 30-40 по всій франції, якщо рахувати і лeгалів, і нeлeгалів.
      • 2006.05.06 | Shooter

       Re: цікаво, а десь є статистика про кількість українців у франції

       Mary пише:

       > ну і я до чого веду - та до того, що їх політика хоч не хоч зачепить всіх, хто має шось до діла із францією - студентів, бізнесменів, науковців, і т.д. - не тільки тих, хто хоче емігрувати чи на заробітки поїхати, а й тих, хто хоче банально візу отримати. І на дальшу перспективу зачепить тих, хто має шось до діла з Європою взагалі, а не лише з Францією, бо на інші країни чинитиметься тиск робити те саме.

       Навряд чи. Швидше, для саме перерахованих тобою категорій громадян візова політика може взагалі бути полегшена. Натомість, скажімо, увага до "туристів" може бути підвищена.

       В загальному, українці та інші "неЕУ" європейські громадяни не є явною іміграційною загрозою, на відміну від громадян екс-колоній. Оскільки офіційно імігрувати їм дуже важко, будучи ж нелегалами вони не створюють "головної болі" для урядів - не претендують на соціалку, не ризикують з криміналом (найменша "засвітка" загрожує депортацією з країни), а "мовчки" працють (бо інакше просто не проживуть). Звісно, якби масштаби цього явища були би надмірними - може й реакція би була відімінною.

       Глянь на Португалію, доречі - після закону щодо легалізації нелегалів (3-4 роки тому?) українці стали там однією з найбільших національних меншин.

       > це як я цього разу 4 рази в німецьке посольство в Торонто ходила шоб документи на візу здати, бо в них на кожному веб-сайті різна інфа стоїть, а сам посол в приватній розмові взагалі шось третє каже, а секретарка тупа якась, не могла з першого разу мені сказати все, чого мені бракує. і сиділа я в черзі в тому посольстві власне із азіятами, африканцями, і іншими варварами, зовсім не з канадійцями, бо канадійцям візи не треба.

       З власного досвіду - ніяких проблем з німцями не було. Так само з австріяками. А з швейцарцями - взагалі від моменту входу в посольство до моменту отримання візи було 30 хв.

       Найскладніше було отримати візу в Бельгію...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.06 | Mary

        ги, а в мене найменше проблем було з американською візою

        ну але це було давно.

        про австрійську - правда. я чула від багатьох людей, що це найлюдськіше посольство в києві.

        німецьку візу кілька разів отримувала в києві без проблем, але не власноручно, тому нічого не скажу. хоч чула багато нарікань в т.ч. від студентів, і всяких інших. але оця фігня в торонто мене просто вбила. мені довелося навіть мало шо не підкупити китайського доктора, шоб він мені написав липову довідку, що я здорова. 40$ later можна йти в посольство, а це тільки один папірець. там же ж іще міліція, і ще купа подібної фігні, як от оплати страхівку - я кажу я не можу оплатити страхівку звідси, бо мені уні каже, яку страхівку він хоче шоб я там зробила, тому я там платитиму страхівку - ніфіга нас не гребе, роби шо хочеш, давай страхівку. те самі із резервацією квитка - давай вже резервацію, як доказ, чим і коли в'їдеш в німеччину. (а якшо, на приклад, приватною машиною? - вішайся, купуй квиток на літак і їди хоч пішки, аби був квиток.)

        щвейцарську візу дійсно зробила була за день, але то було років 5 тому, і при тому на дворі стояли якісь страшні черги ніби-то повій.

        ще британську візу робила, то було трохи неприємно, але терпимо.

        Shooter пише:
        > З власного досвіду - ніяких проблем з німцями не було. Так само з австріяками. А з швейцарцями - взагалі від моменту входу в посольство до моменту отримання візи було 30 хв.
        >
        > Найскладніше було отримати візу в Бельгію...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

         в сьогоднішньому світі тре мати нормальний паспорт чи скидувати

         владу в Київі шоб не було соромно за такий документ

         власне так зване сучасне 'українське громадянство' є нічим іншим ніж довідкою про закріпачення до совкового концтабору Веселий Жлоб, і одночасово попередженням для інпземців бути обережним.

         Тому і візова політика така
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.06 | Mary

          а я не хочу зрікатися українського громадянства.(-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

           не переводь стрілки, це не українське громадянство

           а посвідчення в кріпацтві


           Справжнє твоє і моє Українське громадянство існує лише в духовній сфері, бо немає поки що інститулізованої української Держави яка б засвідчувала це.
         • 2006.05.07 | Faargenwelsh

          жжош, тоісь палиш (-)

          > власне так зване сучасне 'українське громадянство' є нічим іншим ніж довідкою про закріпачення до совкового концтабору Веселий Жлоб, і одночасово попередженням для інпземців бути обережним.

          :hot: :hot: :hot:
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.07 | Сергій Кабуд

           довели країну паацюки до ручки. (-)

     • 2006.05.06 | Faargenwelsh

      та капєц (-)

  • 2006.05.06 | Сергій Кабуд

   Мері не дурій, українцям навпаки країни ЄС дають легші умови

   не знаю про францію, але інші- точно, Італія, Іспанія,
   а компютерщикам в ірландії навіть не треба дозвіл на роботу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.06 | OF

  Re: Французький парламент каже "ні" іміґрантам

  Молодці, французи! Давно пора.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua