МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Вчора в Ірпені побувала людина від Ющенка

05/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Цей чоловік з найближчого оточення Президента, спілкується з Віктором Ющенком щоденно і має в нього величезну довіру.

Поговоривши зі звичайними виборцями, він зробив належні висновки про ситуацію в Ірпені, де люди надзвичайно обурені, що через півтора місяці після виборів ще не мають нового міського голови. Навіть ті, хто не голосував за Мирославу Свистович, тепер висловили бажання віддати за неї свої голоси в разі повторних виборів.

Людина від Президента сказала, щоб Мирослава Свистович написала листа до Президента, якого цей чоловік передасть особисто в руки, розповівши також Віктору Ющенку свої особисті враження.

Правда переможе!

Відповіді

 • 2006.05.07 | keymaster

  В Ірпені побувала Людина Від Ющенка

  Добрий цар і погані бояре... :(

  А якщо люди не мають можливости доступитися до Людини Від Ющенка так, як це може Свистович? Скільки таких ірпенів по Україні, і все втіхаря затушоване, і ніяким Людям Від Ющенка до цього діла нема.

  ІМХО треба щось робити з законодавством про вибори, п"ять років для них забагато. Взагалі, класно було б, якби так, як в американському Конґресі - половина обирається на чотири роки в один рік, а друга половина, теж на чотири роки, але через два роки. Тримати цих шубравців під стресом - тоді, може, вирішать, що вигідно бути порядними. Хоч і це дуже сумнівно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | catko

   не в законах справа а в часі щоб від совка віддалитись(-)

  • 2006.05.08 | Михайло Свистович

   Re: В Ірпені побувала Людина Від Ющенка

   keymaster пише:
   > Добрий цар і погані бояре... :(

   Не всі "бояре" погані. "Добрий боярин" Оробець регулярно приїздить на суд, "добрі бояре" Безсмертний, Зварич і Жданов не дали зняти з реєстрації по-бєзпрєдєлу.

   >
   > А якщо люди не мають можливости доступитися до Людини Від Ющенка так, як це може Свистович? Скільки таких ірпенів по Україні, і все втіхаря затушоване, і ніяким Людям Від Ющенка до цього діла нема.

   Таких ірпенів по всій Україні, на жаль, сотні, і це дійсно ненормально.

   >
   > ІМХО треба щось робити з законодавством про вибори, п"ять років для них забагато.

   Робити слід не лише з терміном. Місцеві вибори мають проводитись окремо від виборів до ВР, а проводити їх має ЦВК.

   >
   > Взагалі, класно було б, якби так, як в американському Конґресі - половина обирається на чотири роки в один рік, а друга половина, теж на чотири роки, але через два роки.

   Я теж за це.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.08 | Людмила

    відокремлення місцевих виборів

    Михайло Свистович пише:
    > Робити слід не лише з терміном. Місцеві вибори мають проводитись окремо від виборів до ВР, а проводити їх має ЦВК.

    доречі, в багатьох місцях вже полізли законодавчі ляпи, коли тре складати представницькі мандати. і ситуація, коли результатів до ВР ще немає, а по місцевих - вже сесії проводяться (із виборами голів) спричинить не одне судове засідання.
    відокремлення, можливо, вирішить цю проблему.
   • 2006.05.09 | QuasiGiraffe

    Re: В Ірпені побувала Людина Від Ющенка

    Михайло Свистович пише:
    > Місцеві вибори мають проводитись окремо від виборів до ВР, а проводити їх має ЦВК.
    >
    Дивлячись на бідного Давидовича, важко уявити, що ЦВК здатна провести місцеві вибори, навіть окремо від виборів в ВР. Вони від виборів в ВР в милі...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.09 | Михайло Свистович

     Re: В Ірпені побувала Людина Від Ющенка

     QuasiGiraffe пише:
     >
     > Дивлячись на бідного Давидовича, важко уявити, що ЦВК здатна провести місцеві вибори, навіть окремо від виборів в ВР. Вони від виборів в ВР в милі...

     Все вони зможуть, якщо вибори розвести у часі.
 • 2006.05.07 | samopal

  Ага. Чілабітную нада пісать. САМАМУ...

  А що, закони і вся прочяя хвігня, типу справедливості, за яку всі "так боролись на майданах" (а тепер регулярно отримують гроші) знову не діє. А що то за така таємнича особа, котра "рішаєт вапроси напрямую"? Тіпа, "ангел справедливости"? А якщо чілабітную не написати, то правда так і не переможе? Свистовичі, а вона вам потрібна, отака "правда"? "Імєнная"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.08 | Михайло Свистович

   Re: Ага. Чілабітную нада пісать. САМАМУ...

   samopal пише:
   > А що, закони і вся прочяя хвігня, типу справедливості, за яку всі "так боролись на майданах" (а тепер регулярно отримують гроші) знову не діє.

   Не діє.

   > А що то за така таємнича особа, котра "рішаєт вапроси напрямую"?

   Я особа не "рішаєт вапроси напрямую", як і "накривую". Особа просто інформує особу, яка "рішаєт вапроси напрямую", тобто Президента.

   > А якщо чілабітную не написати, то правда так і не переможе?

   Може й не переможе.

   > Свистовичі, а вона вам потрібна, отака "правда"? "Імєнная"...

   Якщо інша неможлива - піде і така. Нам важливіший результат, а не самолюбування на кшталт Вашого.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.09 | samopal

    Про цілі та засоби

    Михайло Свистович пише
    ”Якщо інша неможлива - піде і така. Нам важливіший результат, а не самолюбування на кшталт Вашого.”

    Шановний пане депутат! Правда та справедливість не буває “інша”, як би у цьому Вас не хотіли переконати борці за “персоніфіковану” (тобто “вибіркову”) справедливість. Не вірте, якщо Вам говоритимуть, що це є заслуженим привілеєм чи неодмінною ознакою премоги на “виборах”. Так недалеко і до “класової”, чи до “расової”.
    Сподіваюсь, Ви просто від утоми не надто замислювались над написанням сентенції “Нам важливіше результат...”. Каюсь, мені теж інколи спадає на думку таке самовиправдання. Особливо, коли вже зовсім дістали... Трохи заспокоївшись, Ви зможете побачити, що продовженням таких думок є “Ні важен мєтад, - важен різультат”, “Цель аправдиваєт срєдства”... Саме з них у зовсім ще недавній історії виросла улюблена приказка “Лєс лубят –щєпкі літят”, та напис над брамою “Кожному – своє”. Не думаю, що це додасть Вам натхнення. Але, може, врятує від серйозніших помилок. Адже найважчі випробування у Вас ще попереду. Крізь “вогонь” та “воду” пройшли багато людей. Дехто проскочив, навіть не отямившись. Значно менше змогли витримати “мідні труби”, литаври, широкі повноваження, зручне крісло та почесну варту. Багатьох з них Ви знаєте особисто. Вам подобається як вони себе поводять зараз?

    Не вірю, що Ви відстоювали “гектари” Академії Наук лиш для того, щоб ними “заслужено” зміг розпорядитись нєкто Літвін. Ні, не той, що ваш регіональний, “київський”, а той, що наш “общій”, “державницький”, палковнік-міратворєц, гірой, праффєсар. Кажуть, що він колись теж просто інформував особу, котра “рішала вапроси напрямую”...

    Щодо казок про “доброго царя”, то як писала історія СРСР (а саме її Ви вичали у школі), на теренах Російської Імперії вони закінчилися ще у 1905-му році. І навіть точна дата є. Але більшовики мабуть збрехали. Як завжди.

    А щодо “самолюбування”... Один видатний діяч тут полюбляв казати: “не судіть усіх по собі”.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.09 | Михайло Свистович

     Re: Про цілі та засоби

     samopal пише:
     >
     > Шановний пане депутат! Правда та справедливість не буває “інша”

     А де я писав про іншу? Просто є різні шляхи досягнення результату. І якщо для Вас головне залишатися чистеньким та дивитися, як навколо чиниться несправедливість й ремствувати, що Вам не дала щось змінити система, то для мене головним є результат: використати існуючу систему для припинення несправедливості.

     Запропонуйте варіант, що нам робити у випадку ірпінських виборів, щоб досягти результату. А ще краще - приїдьте і покажіть. Бо разглагольствавать про абстрактні речі кожен може, коли за бащар не потрібно відповідати хоча б перед собою.

     > Сподіваюсь, Ви просто від утоми не надто замислювались над написанням сентенції “Нам важливіше результат...” Каюсь, мені теж інколи спадає на думку таке самовиправдання.

     Це є моє кредо, а ніяка не втома і не самовиправдання.

     > продовженням таких думок є “Ні важен мєтад, - важен різультат”, “Цель аправдиваєт срєдства”...

     Абсолютно правильно. Так воно і є. Просто є рамки срєдств.

     > Саме з них у зовсім ще недавній історії виросла улюблена приказка “Лєс лубят –щєпкі літят”, та напис над брамою “Кожному – своє”.

     Я теж вмію демагожити, але не люблю це робити.

     > Не думаю, що це додасть Вам натхнення. Але, може, врятує від серйозніших помилок.

     Я б хотів, щоб всі, хто вказує на мої помилки, показали, як робити краще. А до теоретиків без практики моє ставлення як до звуків від машин за вікном - я їх не помічаю.

     > Адже найважчі випробування у Вас ще попереду. Крізь “вогонь” та “воду” пройшли багато людей. Дехто проскочив, навіть не отямившись. Значно менше змогли витримати “мідні труби”, литаври, широкі повноваження, зручне крісло та почесну варту. Багатьох з них Ви знаєте особисто. Вам подобається як вони себе поводять зараз?

     Вони і до того були такими, як є зараз. І не треба мені про труби. В мене вже було десятки можливостей їх мати.

     >
     > Не вірю, що Ви відстоювали “гектари” Академії Наук лиш для того, щоб ними “заслужено” зміг розпорядитись нєкто Літвін.

     А де я писав, що я для цього їх відстоював?

     >
     > Щодо казок про “доброго царя”

     Я не вірю в доброго царя.

     >
     > А щодо “самолюбування”... Один видатний діяч тут полюбляв казати: “не судіть усіх по собі”.

     То й не судіть.
 • 2006.05.07 | Karamello

  Гражданское общество по-свистовически

  Не нарадуюсь на Свистовичей. Граждане, выбравшие Мирославу - становятся ее клиентами, а она - их патроном. В свою очередь Мирослава и "Мышко" - клиенты Ющенко, а он - их патрон. Хороший патрон имеет много клиентов и избирается. Плохой патрон имеет мало клиентов и не избирается. Клиенты пишут письма патронам. Патроны их "уважно розглядають".

  Прелестно. Гражданское общество по-свистовически.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.08 | Михайло Свистович

   Ні, це Гражданское общество НЕ по-свистовически

   Ми такого не будували і не хотіли. Але якщо влітку йде сніг і вдарили морози, я вдягаю теплий одяг і шапку.
  • 2006.05.08 | пан Roller

   И все это не бесплатно.(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.08 | Людмила

    ага. морозы летом - дорого стоят(-)

   • 2006.05.08 | Михайло Свистович

    Re: И все это не бесплатно.(-)

    Бесплатно. Але Вам цього не зрозуміти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.09 | пан Roller

     Гражданское общество за 20 баксов-ддя связки слов.

     20 баксов. Вся цена своих вложений. И то те 20, что у австралийского журналиста выпросили, ну еще сто баков Сивковича.

     А все остальное тимчасовое, не тутешнее, американозное.

     Вот тока красиво пишут на плакате "Наш дом приирпенье". Еще землей не обзавелись, а уже домом мриют, луцики.
     Во дают, титулы.

     А эта самое, как его, гражданское общество.Ну, так для отмазки,для связки слов, как и угадывалось с самого начала.

     Brgds
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.09 | Михайло Свистович

      Re: Гражданское общество за 20 баксов-ддя связки слов.

      пан Roller пише:
      > 20 баксов. Вся цена своих вложений. И то те 20, что у австралийского журналиста выпросили, ну еще сто баков Сивковича.

      Приведіть, будь ласка, в порядок свою голову перед тим, як нести ахінею. З датами і подіями наведіть особливий порядок. Бо я не випрошував ні 20 баксів в австралійського журналіста, а тим більше не було там 100 баксів Сівковича, про що давно вже написав Чемери с (але ж Вам хочеться вірити в інше). Власних же коштів я вклав таки на порядок більше, а якщо згадатит притчу про лепту, то й поготів.

      >
      > А все остальное тимчасовое, не тутешнее, американозное.

      Брехати не гарно. Переважна більшість пожертв на нашу боротьбу українського походження.

      >
      > Вот тока красиво пишут на плакате "Наш дом приирпенье". Еще землей не обзавелись, а уже домом мриют, луцики.

      У Вас там зовсім шарики за ролики заїхали? Не судіть усіх по собі.

      >
      > А эта самое, как его, гражданское общество. Ну, так для отмазки,для связки слов, как и угадывалось с самого начала.

      Не судіть усіх по собі, краще зробіть щось корисне. Та хоча б жабку свою зупиніть трошки, а то зовсім задушить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.09 | пан Roller

       Дурить не гарно. (-)

       Михайло Свистович пише:
       > пан Roller пише:
       > > 20 баксов. Вся цена своих вложений. И то те 20, что у австралийского журналиста выпросили, ну еще сто баков Сивковича.
       >
       > Приведіть, будь ласка, в порядок свою голову перед тим, як нести ахінею. З датами і подіями наведіть особливий порядок. Бо я не випрошував ні 20 баксів в австралійського журналіста, а тим більше не було там 100 баксів Сівковича, про що давно вже написав Чемери с (але ж Вам хочеться вірити в інше). Власних же коштів я вклав таки на порядок більше, а якщо згадатит притчу про лепту, то й поготів.
       >
       > >
       > > А все остальное тимчасовое, не тутешнее, американозное.
       >
       > Брехати не гарно. Переважна більшість пожертв на нашу боротьбу українського походження.
       >
       > >
       > > Вот тока красиво пишут на плакате "Наш дом приирпенье". Еще землей не обзавелись, а уже домом мриют, луцики.
       >
       > У Вас там зовсім шарики за ролики заїхали? Не судіть усіх по собі.
       >
       > >
       > > А эта самое, как его, гражданское общество. Ну, так для отмазки,для связки слов, как и угадывалось с самого начала.
       >
       > Не судіть усіх по собі, краще зробіть щось корисне. Та хоча б жабку свою зупиніть трошки, а то зовсім задушить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.09 | Михайло Свистович

        То навіщо Ви дурите людей?

        Тим більше, що тут повно присутніх, які знають ситуацію не з чуток, пліток та домислів, а безпосередньо.
 • 2006.05.07 | damoradan

  Противно читать (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.07 | Сергій Кабуд

   а мені навпаки бо Ющ має низько вклонитися Ірпінцям

   які зуопинили кучмівські війська у Листопаді 2004.

   Цей жест Юща якщо і віодбудеться буде виявом благородства, хоч Ющ і негідник та брехун.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.07 | damoradan

    Я с этим не спорю

    Вот когда Ющ приедет в Ирпень и низко поклонится - тогда я тоже его поприветствую. А сейчас - после всего, что было, присылать "гонца", который "общается с ним каждый день", чтобы "поговорить с простыми избирателями" - это, извините, больше похоже на издевательство, чем на низкий поклон. Как по мне. Это если принять за чистую монету то, что Ющ действительно что-то об этом знает. Если бы он хотел - решил бы вопрос движением мизинца. Не в плане суда, а в том плане, чтобы Бондарь все свои иски отозвал.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.07 | catko

     "двіженієм мізінца" вже кучма рішав. дорішався(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.07 | damoradan

      Я тут только соглашаюсь со Свистовичем

      Это он писал, что единственная помощь, которая им нужна от Юща - это чтобы он надел намордник на Бондаря. А это ему как почетному председателю (а не как президенту) должно быть по силам. Если есть желание.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.07 | SpokusXalepniy

       Бондарь выдвигался как независимый кандидат, а не от НСНУ. (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.07 | damoradan

        Вы знаете, я не буду спорить по деталям истории,

        которую я знаю только по сообщениям на этом сайте. А читал я следующее: НУ предлагала баллотироваться Мирославе, но она отказалась, и взамен НУ поддержала Бондаря, на которого работал областной штаб НУ под руководством Литвина. Если что-то из вышеизложенного не соответствует истине, то я не виноват. За что купил - за то продал.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.08 | Михайло Свистович

         Re: Вы знаете, я не буду спорить по деталям истории,

         damoradan пише:
         > которую я знаю только по сообщениям на этом сайте. А читал я следующее: НУ предлагала баллотироваться Мирославе, но она отказалась, и взамен НУ поддержала Бондаря, на которого работал областной штаб НУ под руководством Литвина.

         Так і було.
       • 2006.05.08 | Михайло Свистович

        Re: Бондарь выдвигался как независимый кандидат, а не от НСНУ. (

        НСНУ офіційно підтримував Бондаря. І то не словом, а ділом. І продовжує це робити. Якби не підтримка і навіть тиск з боку НСНУ, Бондар вже давно б попустився.
      • 2006.05.07 | catko

       це все слова. опишіть механізм

       прозорого і відкритого впливу ющенка на бондаря але такий де не задіюються повноваження ющенка-президента.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.07 | Предсказамус

        Вообще-то при желании это просто

        Как почетный председатель НСНУ Ющенко мог бы пригласить Литвина и заслушать его отчет об участии Киевской областной организации в выборах мэра Ирпеня, после чего дать сообщение пресс-службы НСНУ о результатах. Думаю, хватило бы за глаза.
        Но я вот попытался припомнить что-то открытое и прозрачное, что делал Ющенко в последнее время, и ничего в голову не пришло. Зато для решения ряда вопросов ему хватало совершенно незаконных телефонных звонков.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.09 | Чучхе

         Взагалі, зараз важко встановити взаємозв"язки Ющенко-НСНУ

         Номінально він вважається почесним головою цієї партії

         але в реалі мені іноді видається, що він навіть не є її членом, принаймні він вже давно не займається партбудівництвом.
       • 2006.05.07 | damoradan

        Зачем открытое и прозрачное?

        Никого не интересует, чтобы это было в газетах - главное результат.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.07 | catko

         ну то чим вас вас виїзд "емісара" не влаштовує?(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.07 | damoradan

          Еще раз объясняю

          "Выезжать" нужно было месяц назад, а сейчас "узнавать мнение избирателей" уже поздно. Всем все ясно, а если в президентской администрации не ясно, то они не ловят мышей. Меры нужно принимать, а "выяснение мнения" на данной стадии говорит либо о том, что президент ни хера не знает, что делается в стране, либо о том, что знает, но прикидывается. Какой вариант Вас больше устраивает - такой и выбирайте.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.07 | catko

           це не пояснення а спіч з трибуни шаблонний(-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.07 | damoradan

            Странная критика (-)

          • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

           краще у листопаді 2004 забути про Юща

           коли він засцяв в штани і пішов в кучми просити вибачення
          • 2006.05.08 | Михайло Свистович

           Re: Еще раз объясняю

           damoradan пише:
           > "Выезжать" нужно было месяц назад, а сейчас "узнавать мнение избирателей" уже поздно.

           Ні, не пізно.
       • 2006.05.08 | Михайло Свистович

        Re: це все слова. опишіть механізм

        Насправді механізмів є ціла купа. Саме зараз ми їх і майструємо, щоб подати як пропозиції до тих механізмів, які вони можуть задіяти там самі і без наших порад.
    • 2006.05.08 | Михайло Свистович

     Re: Я с этим не спорю

     damoradan пише:
     > Вот когда Ющ приедет в Ирпень и низко поклонится - тогда я тоже его поприветствую.

     А я - ні. Він вже сто разів кланявся народу. Не потрібно мені його поклонів та подяк. Потрібно виконання даних на Майдані обіцянок.

     > А сейчас - после всего, что было, присылать "гонца", который "общается с ним каждый день", чтобы "поговорить с простыми избирателями" - это, извините, больше похоже на издевательство, чем на низкий поклон. Как по мне. Это если принять за чистую монету то, что Ющ действительно что-то об этом знает. Если бы он хотел - решил бы вопрос движением мизинца.

     Не згоден. В нього, окрім Ірпеня, є купа інших справ і питань. Він не може все знати, а інформація доходить різна. Тому перед тим, як ворушити мізинцем, треба вивчити ситуацію. І чоловік цей, що тут був, не має приналежності до жодного клану, не має політичних інтересів, а просто є ющенківцем до мізку кісток. Він з Ющенком вже багато років. Тому буде об"єктивним.

     А от з тим, що треба було раніше - згоден.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.08 | AK

      Спробую вгадати

      Михайло Свистович пише:
      > І чоловік цей, що тут був, не має приналежності до жодного клану, не має політичних інтересів, а просто є ющенківцем до мізку кісток. Він з Ющенком вже багато років.

      Рибачук.

      Вгадав?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.08 | saha

       Я також так подумав(-)

      • 2006.05.08 | Михайло Свистович

       А я загадок не задавав

       AK пише:
       >
       > Рибачук.
       >
       > Вгадав?

       Я не скажу ні "так" ні "ні" на будь-які відгадки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

        я теж подумав на Р., але як він гидко брехав для бібісі(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.08 | AK

         Нічого він не брехав(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

          раджу почитати транскріпт. Рибачук- політичний труп

          після такого, як публічний політик, він нуль
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.08 | AK

           Читав і бачив відеозапис. Не бачу причин для таких висновків (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

            почитайте ще раз(-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.08 | AK

             Нема потреби. Я читав і слухав уважно. (-)

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.05.08 | Сергій Кабуд

              добре, можна Вас попросити прокоментувати це:

              04-05-2006 16:33, Stefan Seitz
              нАшо я це дивився

              ну і ну...
              ну нічого, з ким не буває.

              Міні-лайз:
              - Ющ не те мав на увазі про укр учасників Укренерго
              - Ющ сам просив Райс дослідити Росукренерго
              - Ющ не знавзасновників (пана Фірташа)
              - Ющ не винний тому що не він підписував контракт
              - РУЕ нормальна компанія тому що поставляє газ в Європу
              - Ющ не має відношення до НСНУ/НУ
              - Юля виграла на базі того, що вона говорила про лояльність Ющу
              - Ющ не стояв за НУ

              Чорті-що.

              Щось про водку казав ...

              ооо!

              - "як ви можете пояснити що Андрій Ю. мав машину за 90 000 фунтів і тел за 20 000 фунтів?"
              - та так же як Юля написала у своїй декларації про доходи!


              Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 164 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1146749627
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.09 | AK

               Коментую

               Сергій Кабуд пише:
               > 04-05-2006 16:33, Stefan Seitz
               > нАшо я це дивився
               >
               > ну і ну...
               > ну нічого, з ким не буває.
               >
               > Міні-лайз:
               > - Ющ не те мав на увазі про укр учасників Укренерго
               > - Ющ сам просив Райс дослідити Росукренерго
               > - Ющ не знавзасновників (пана Фірташа)
               Ющ ймовірно знав Фірташа, але міг не знати, що Фірташ є одним зі співзасновників "Росукренерго". У всякому разі я ніде не бачив гідних уваги аргументів, які б говорили б про протилежне.

               Цілком імовірно, що Ющ міг прости Кондолізу про допомогу США у встановленні співзасновників "Росукренерго". Чому це має бути брехнею?

               > - Ющ не винний тому що не він підписував контракт

               Там такого сказано не було. Там було сказано, що Ющ не підписував контракт, що є абсолютною правдою, бо президенти контракти не підписують.

               > - РУЕ нормальна компанія тому що поставляє газ в Європу
               Про те,що вона нормальна, Рибачук не говорив, а те що вона поставляє газ країнам ЄС - правда.

               > - Ющ не має відношення до НСНУ/НУ
               Рибачук так не говорив. Почитайте транскрипт, а тоді починайте когось звинувачувати у брехні.

               > - Юля виграла на базі того, що вона говорила про лояльність Ющу

               Юля дійсно таке говорила. Вона скрізь кляла "оточення" Президента але ніде не заявляла, що вона не погоджується з програмою чи курсом Президента.
               І дійсно, багато призильників Юльки продовжують підтримувати Ющенка, особливо в Зах. Україні.


               > - Ющ не стояв за НУ

               Те, що сказав Рибачук з цього приводу, повністю відповідає дійсності.


               >
               > Чорті-що.
               >
               > Щось про водку казав ...

               Ну і що?


               >
               > ооо!
               >
               > - "як ви можете пояснити що Андрій Ю. мав машину за 90 000 фунтів і тел за 20 000 фунтів?"
               > - та так же як Юля написала у своїй декларації про доходи!

               Дійсно цікаве питання. Чого це Юлеманів зовсім не турбує Юлькина декларація? У будь-якої об'єктивної людини виникла б маса питань.
          • 2006.05.08 | Людмила

           о, якби ви мали змогу послухати решту... (-)

     • 2006.05.08 | Стайєр

      Re: Я с этим не спорю

      Михайло Свистович пише:
      > В нього, окрім Ірпеня, є купа інших справ і питань. Він не може все знати, а інформація доходить різна.
      >

      Я што-то нє пойму, Ви - "за большевіков, ілі за коммуністов"?

      Чому Ви до цих пір так добросовісно захищаєте Президента?
      Добре все він знає. Але все ще дозволяє глумитися над людьми, кому справді має бути зобов"язаним, в тому числі - життям (останнє - не про Вас).

      Слабак він. Справді.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.09 | Михайло Свистович

       Re: Я с этим не спорю

       Стайєр пише:
       >
       > Я што-то нє пойму, Ви - "за большевіков, ілі за коммуністов"?

       Я за Інтернаціонал

       >
       > Чому Ви до цих пір так добросовісно захищаєте Президента?

       Я захищаю істину, а не Президента.

       > Добре все він знає.

       Не смішіть. Бо навіть я не знаю добре всього, хоча є значно менш зайнятий.

       >
       > Слабак він. Справді.

       Це інше питання. В цій же гілці мова йшла про його поінформованість подіями в Ірпені. Він знає про них, але знати і скласти цілісну картину - зовсім різні речі.

       А взагалі треба вміти ставити себе на місце іншого, а не вважати, що всім болить те саме, що й нам. В людей є й інші, не менш важливі проблеми.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua