МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потрібне особисте втручання Президента України

05/10/2006 | "ОПОРА"
Те, що робиться зараз з Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного, не робилося за часів кучмізму.

Всі попередники нинішнього голови облдержадміністрації, соціаліста Степана Бульби просто відпочивали. Вони не робили шкоди, але й не давали нікому займати приміщення, де зараз знаходиться бібліотека. Нинішній начальник управління культури і туризму ОДА Володимир Годзенко переплюнув всіх своїх попередників по відношенню до цього закладу. Він погрожує спочатку заблокувати фінансування бібліотеки, а потім взагалі її закрити, якщо представники громадськості не припинять боротьбу за… її збереження.

За те, що директор бібліотеки Леонід Чобітько відмовлявся перевозити майно бібліотеки до НЕЗДАНОГО в експлуатацію приміщення і яке не відповідає вимогам Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» виніс йому догану – наказ управління культури і туризму Полтавської облдержадміністрації №162 від 4 травня 2006 року. Крім того є висновки щодо неможливості використання приміщення, в яке силою заганяють дитячу бібліотеку, проектного інституту «Міськбудпроект» та обласної санепідемстанції.

Те, що приміщення продане НЕЗАКОННО вже доведено у судах. Влада замість того, щоб боротися за збереження у ньому бібліотеки, стала на бік трьох осіб з сумнівною репутацією (двоє з яких працювали у правоохоронних органах, а зараз називають себе «бізнесменами»), які претендують на це приміщення. Може тому міліція м. Полтави не може знайти зловмисників, які тричі намагалися пошкодити приміщення? До речі, у Полтаві подейкують, що справжніми «покупцями» вищезгаданого приміщення є двоє осіб, які нещодавно стали депутатами обласної і міської рад від Партії регіонів і БЮТ.

Міністр культури не зупиняє свавілля полтавських чиновників. Кажуть, що він тільки написав одного листа голові облдержадміністрації, в якому просив зберегти бібліотеку у приміщенні, де вона знаходиться зараз. Але полтавський «губернатор», напевно, не помітив того листа. Варто було б пану-міністру по такому питанню особисто звернутися до Президента України. Може б тоді головний соціаліст Полтавщини почув би кого-небудь.

У Києві всі мовчать щодо «бібліотечної справи». Там є «важливіші» справи. Наприклад, створення парламентської коаліції, від якої вже нудить більшість тих же полтавців.

Порядні керівники, такі як Леонід Чобітько, страждають більше від «рожево-помаранчевих» керівників, ніж від тих, хто керував Полтавщиною за часів правління Л.Кучми. То ж куди котиться держава, яка зветься Україною? І в якій, нібито, працюють Закони?


P. S. Починаючи з 10 по 20 травня обласна влада запланувала вкотре перевозити майно дитячої бібліотеки. Цікаво, хто цього разу буде силою захоплювати приміщення – бандити чи влада?

Відповіді

  • 2006.05.10 | kvitka

    Re: Потрібне особисте втручання Президента України

    Може звернутися до Катерини Ющенко за підтримкою? Треба різним дорогами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua