МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путін пішов шляхом Ющенка: бореться за зростання народжуваності

05/10/2006 | Чучхе
Мене ж в цьому контексті цікавить: а як там наші жіночки з животиками, про які так любив казати Ющенко? Я, як пам"ятаєте, прогнозував тоді, що дітей народять тільки сім"ї, які хотіли мати дитину, але не зважувались через фінансову скруту. Таким чином, можливий був бі спалах народжуваності, який уже зараз мав би змінитися на спад, оскільки б всі, хто хотів би отримати гроші на дітей, вже б їх отримали.

Мене цікавить, чи є якась статистика по демографії за останній час? Прошу тільки не посилатися на передвиборчі брошюрки НСНУ, бо наприклад показник безробітних там занижений в 2 рази в порівнянні з держкомстатом.

І ще. А Путін таки зробив більш розумніше за Ющенка: будуть дотуватись сім"ї з другою та третьою дитиною, бо як відомо першу народжують "і так"

Відповіді

 • 2006.05.10 | afterstep

  ага, і додайте до тої статистики соціальний статус матерів

  бо народжуваність дійсно збільшилася. Але не серед середнього статку сімей, а серед "групи ризику". Хоча, після того як виявилося, що допомогу видають не всю відразу і можуть не видати взагалі, якщо дитину забрали в дитбудинок - "хвиля спала" ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | Чучхе

   І в Києві це дійсно не покатить, ще ось чому

   Тут вже багато народу (в т.ч. і я) пробували отримати обіцяні Омельченком п"ять тисяч на народження дитини. Після цього хто ж Ющенку повірить?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua