МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Еще о том же -- о Юле

05/13/2006 | ilia25
Из последней стати Мостовой:
"Один из наиболее влиятельных членов Партии регионов сказал «ЗН» следующее: «Лучше всего для нас было бы перестать возиться с этим президентом и с его партией и договориться с Тимошенко. Но она не хочет»."

Все о том же. Юля сама отдет все карты в руки своему самому любимому Президенту. Нафига?! Если бы у нее было хоть немного политического чутья, она была бы уже премьером, а Ющенко был бы в заднице.

Регионалам нужны две вещи -- чтобы их не сажали в тюрму, и не отбирали у них их собственность решениями суда. А евроатлантическая интеграция, или что бы какой-то Миттал у них их заводы скупил, если у него денег хватит -- так они за это обоими руками!

Відповіді

 • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

  ні, я думаю голубого майбутнього не буде- популярність помаранчо

  популярність в юлі лише помаранчова

  це як раз елементарно і саме тому вона типу створює імідж самої помаранчової надії

  так чи інакше а популярність тепер це найбільший ресурс хоч і виборів немає.

  Головний ресурс української політики-
  це здатність нації у випадку загрози одразу ставати всім на бандерівські державницькі позиції.

  Так от це сила більша ніж вибори
 • 2006.05.13 | толя дейнека

  Re: Юля прозора, як сльоза дитини

  просто в випадку коаліції БЮТ-НУ-СПУ Юля буде прем'єром і гратиме першу скрипку і в уряді, і в коаліції.
  так само налаштування СПУ на помаранчеву коаліцію пояснюється, що в інших можливих коаліціях вони на фіг нікому не треба.

  Велика коаліція є доброю у всіх відношеннях, крім одного. Адже в любій коаліції невідворотньо виникатимуть тріщини і напруги, і стійкою, сталою буде лише коаліція де жодного учасника не можна позбутися, не втративши більшість. Інша коаліція в складних ситуаціях просто буде випльовувати зайвих учасників, і першим кандидатом буде саме СПУ.

  тож юліна позиція прозора, як сльоза піонерки. Вона твердо стоятиме на померанчевій коаліції, попутно збираючи пропагандиські бонуси в померанчевого електорату. Якщо раптом станеться, що в любих-друзів дах поїхав повністю і вони не підуть на милість під Юліну спідницю, то - в передостанній день Юля з жалем констатує безнадійну клініку НУ, і утворює конституційну більшість з ПР під гаслом "Прєвєд, Ющенка!". Це буде справжнє жорстке "одруження з розрахунку", але цілком стабільне.

  Я вже порівнював післявиборчу позицію НУ з героєм Віцина, який з двома могутнішими друзями спиняє на дорозі кавказьку плєнніцу. Кінець після нетривалого смикання буде той самий. Єдина відмінність, що Віцин був один, і смикався дуже недовго. А НУ людей з сотню, тож смикаються трохи довше. Але кінець буде той самий, на колінях.
  Власне, відставка молдована Кінаха і бурята Єханурова про це свідчить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | TrollSeeker

   Re: Юля прозора, як сльоза дитини

   толя дейнека пише:
   > Якщо раптом станеться, що в любих-друзів дах поїхав повністю і вони не підуть на милість під Юліну спідницю, то - в передостанній день Юля з жалем констатує безнадійну клініку НУ, і утворює конституційну більшість з ПР під гаслом "Прєвєд, Ющенка!".

   Це - абстрактне припущення, чи є реальні факти, які можуть це підтвердити?
   Hint: як політик, Тимошенко не збирається жити одним днем, тому їй зовсім не байдуже відношення електорату і майбутньої перспективи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.13 | толя дейнека

    Re: тому їй зовсім не байдуже відношення електорату

    не бачу жодних перепон з боку електорату. Електорат, як відомо, голосував за ПР 32%, БЮТ 22%, решта значно відстала. От на цьому електоральному полі і має смисл пастися, набуваючи бали на наступні вибори.
    Це особливо актуально, бо Ющ показав повну неспроможність завоювати голубий електорат в надсприятливих для себе умовах, яких вже ніколи не буде.

    Але знов таки, як я сказав - це варіант запасний і в цілому небажаний для Юлі і ко. Цей варіант може бути задіяний в останній день перед можливим розпуском Ради, і в передостанній - для шантажу (приведення до тями) любих-друзів. Пропагандиське забезпечення такого кроку в останій день теж буде очевидним.

    PS звісно, всі мої міркування мають припускати, що не відбуватимуться складніші процеси всередені фракції. Припущення сильне, але є сильний інструмент до того - імперативний мандат
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.13 | TrollSeeker

     Re: тому їй зовсім не байдуже відношення електорату

     толя дейнека пише:
     > не бачу жодних перепон з боку електорату.

     Насмілюсь спитати, з боку чийого електорату?

     > Електорат, як відомо, голосував за ПР 32%, БЮТ 22%, решта значно відстала. От на цьому електоральному полі і має смисл пастися, набуваючи бали на наступні вибори.

     Якісь фантазії. На якому такому "електоральному полі"? "Своїх" розгубити, "чужих" не знайти. Тимошенко можна багато чого приписати, але не відсутність "думалки". Це більше притамане НУ.


     > Це особливо актуально, бо Ющ показав повну неспроможність завоювати голубий електорат в надсприятливих для себе умовах, яких вже ніколи не буде.

     То й не треба думати, що Тимошенко дурніша за нього, щоб мати ілюзіі на рахунок такого "завоювання".

     >
     > Але знов таки, як я сказав - це варіант запасний і в цілому небажаний для Юлі і ко. Цей варіант може бути задіяний в останній день перед можливим розпуском Ради, і в передостанній - для шантажу (приведення до тями) любих-друзів. Пропагандиське забезпечення такого кроку в останій день теж буде очевидним.

     Я так розумію, що це - приватна думка толі дейнеки. З цим сперечатись не буду.

     > PS звісно, всі мої міркування мають припускати, що не відбуватимуться складніші процеси всередені фракції. Припущення сильне, але є сильний інструмент до того - імперативний мандат.

     Так на чому, все ж таки, базуються припущення про "каваліцію" ПРУ і БЮТ? Досі ніяк не второпаю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.13 | толя дейнека

      Re: точка біфуркації

      TrollSeeker пише:
      > > не бачу жодних перепон з боку електорату.
      > Насмілюсь спитати, з боку чийого електорату?
      звісно, українського :) іншого в нас немає

      > Якісь фантазії. На якому такому "електоральному полі"? "Своїх" розгубити, "чужих" не знайти. Тимошенко можна багато чого приписати, але не відсутність "думалки". Це більше притамане НУ.
      хто такий свій для Юлі? для кого Юля своя? дурниці це все - виборець, той що приносить перемогу, не ділиться на "свій-чужий". "Свій-чужий" це термінологія для тих, хто збирається програвати вибори, як то КПУ чи УНП. Переможець це той, хто не відчувається чужим, в певному смислі той, хто не роз'єднує, а об'єднує.

      > > Це особливо актуально, бо Ющ показав повну неспроможність завоювати голубий електорат в надсприятливих для себе умовах, яких вже ніколи не буде.
      > То й не треба думати, що Тимошенко дурніша за нього, щоб мати ілюзіі на рахунок такого "завоювання".
      ілюзії-неілюзії, а іншої дороги все одно не має. Наприклад, Кучма зміг відвоювати Донбас в комуністів, і до речі пишався тим, і до речі - правильно.
      Якщо розраховувати на регіональний електорат - це стратегія поразки, при чому в гіршому випадку поразка може бути значно глибша, ніж проста поразка на виборах. Принципово важливо те, що в нас нема виборця "кращого-прогресивного" і "гіршого-забитого-совкового" - голос кожного однаково важливий.
      Здається, ці прості речі вже втямили в ПР, останні їхні сигнали про це говорять. Наприклад, вчорашня заява нового кримського спікера Гриценка, що віднині Крим працюватиме виключно в правовому полі України, а конфлікти Крим-Україна - в минулому. Така заява сприйметься позитивно виборцем будьде в Україні.

      > > Але знов таки, як я сказав - це варіант запасний і в цілому небажаний для Юлі і ко. Цей варіант може бути задіяний в останній день перед можливим розпуском Ради, і в передостанній - для шантажу (приведення до тями) любих-друзів. Пропагандиське забезпечення такого кроку в останій день теж буде очевидним.
      > Я так розумію, що це - приватна думка толі дейнеки. З цим сперечатись не буду.
      звісно, приватна думка, я інших не висловлюю. Одначе, коли я висловлюю якийсь прогноз, я рідко помиляюся.

      > Так на чому, все ж таки, базуються припущення про "каваліцію" ПРУ і БЮТ? Досі ніяк не второпаю.
      на точці розламу двох досить різних сценаріїв - розпуск чи нерозпуск Ради. Якщо питання стане руба, думаю Юля і Регіони виберуть нерозпуск. По перше партії вже досить витратилися, а досягти якогось результату відмінного від отриманого на виборах, наймовіріше не вдастся, на нових виборах отримаємо той самий клинч. То навіщо його затягувати, коли зі скрипом, але питання можна вирішити вже зараз.

      Але скоріше, питання про розпуск Ради не стоятиме, і до коаліції з ПР діло не дійде - буде утворена помаранчева коаліція.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.13 | TrollSeeker

       Re: точка біфуркації

       толя дейнека пише:
       > TrollSeeker пише:
       > > > не бачу жодних перепон з боку електорату.
       > > Насмілюсь спитати, з боку чийого електорату?
       > звісно, українського :) іншого в нас немає

       Що загалом він увесь український, заперечень не буде. Точнісінько як і те, що гривня - українські гроші. Але ж бо ті, що лежать в моїй кишені, то таке як - мої, а ті, що в кишенях інших людей, то начебто як і не зовсім... Думаю, натяк зрозумілий.

       >
       > > Якісь фантазії. На якому такому "електоральному полі"? "Своїх" розгубити, "чужих" не знайти. Тимошенко можна багато чого приписати, але не відсутність "думалки". Це більше притамане НУ.
       > хто такий свій для Юлі? для кого Юля своя? дурниці це все - виборець, той що приносить перемогу, не ділиться на "свій-чужий". "Свій-чужий" це термінологія для тих, хто збирається програвати вибори, як то КПУ чи УНП. Переможець це той, хто не відчувається чужим, в певному смислі той, хто не роз'єднує, а об'єднує.

       Ну, ну. "Свій" - це той, хто проголосує, або хоч потенційно це може зробити, "чужий" - той, хто проголосує за іншого в будь-якому випадку. При тій поляризації, яка існує на теперішній момент, годі буде сподіватись на якісь відчутні зміни в цьому розкладі. Ренегатство добрячий відсоток "своїх" відверне, "чужих" не додавши. Хіба не є наочним приклад несунів? То невже Тимошенчиха настільки дурна, що пройдеться по цих же граблях? У мене, наприклад, виник би сумнів у розумових здібностях або в чесності того, хто б таке настійно стверджував.
       Друге діло, що послідовність в відстоювання проголошених принципів і виконанні обіцянок може привернути "чужий" електорат, якшо він зневіриться в своєму обранці. Як на мій погляд, то це більш реальне

       > > > Це особливо актуально, бо Ющ показав повну неспроможність завоювати голубий електорат в надсприятливих для себе умовах, яких вже ніколи не буде.
       > > То й не треба думати, що Тимошенко дурніша за нього, щоб мати ілюзіі на рахунок такого "завоювання".
       > ілюзії-неілюзії, а іншої дороги все одно не має. Наприклад, Кучма зміг відвоювати Донбас в комуністів, і до речі пишався тим, і до речі - правильно.

       Не варто плутати божий дар з яєшнею. Завоювувати "чужих" не означає зраджувати "своїх". Бо пшик вийде на обох напрямах. Он уже було - "Не зрадь..." з підковою. То хто придбав, а хто згубив?

       > Якщо розраховувати на регіональний електорат - це стратегія поразки, при чому в гіршому випадку поразка може бути значно глибша, ніж проста поразка на виборах. Принципово важливо те, що в нас нема виборця "кращого-прогресивного" і "гіршого-забитого-совкового" - голос кожного однаково важливий.
       > Здається, ці прості речі вже втямили в ПР, останні їхні сигнали про це говорять. Наприклад, вчорашня заява нового кримського спікера Гриценка, що віднині Крим працюватиме виключно в правовому полі України, а конфлікти Крим-Україна - в минулому. Така заява сприйметься позитивно виборцем будьде в Україні.
       >
       > > > Але знов таки, як я сказав - це варіант запасний і в цілому небажаний для Юлі і ко. Цей варіант може бути задіяний в останній день перед можливим розпуском Ради, і в передостанній - для шантажу (приведення до тями) любих-друзів. Пропагандиське забезпечення такого кроку в останій день теж буде очевидним.
       > > Я так розумію, що це - приватна думка толі дейнеки. З цим сперечатись не буду.
       > звісно, приватна думка, я інших не висловлюю. Одначе, коли я висловлюю якийсь прогноз, я рідко помиляюся.

       Ну, то й мені теж ніхто не зможе завадити Касандром самоназватись... :) Але цього замало, таки, буде. ;)

       > > Так на чому, все ж таки, базуються припущення про "каваліцію" ПРУ і БЮТ? Досі ніяк не второпаю.
       > на точці розламу двох досить різних сценаріїв - розпуск чи нерозпуск Ради. Якщо питання стане руба, думаю Юля і Регіони виберуть нерозпуск. По перше партії вже досить витратилися, а досягти якогось результату відмінного від отриманого на виборах, наймовіріше не вдастся, на нових виборах отримаємо той самий клинч. То навіщо його затягувати, коли зі скрипом, але питання можна вирішити вже зараз.

       Якби Юля справді хотіла того, то давно б на п'ятаки розмінялась. Але, повторюсь, вона, як політик, на голову вище за своїх суперників. Тому не бачу реальних мотивів для цього. Хіба що так - пофантазувати...

       > Але скоріше, питання про розпуск Ради не стоятиме, і до коаліції з ПР діло не дійде - буде утворена помаранчева коаліція.

       Навіть для НУ це буде менш ганебним. Стратегічно.
 • 2006.05.13 | ІІ Михайло Волошин

  Помаранч

  ilia25 пише:
  > Если бы у нее было хоть немного политического чутья, она была бы уже премьером, а Ющенко был бы в заднице.
  Саме це і є тим, про що вона неоднократно говорила - її цікавить не посада, а можливості реалізувати ідею. Вона не один раз пояснювала, що й у вересні могла б легко зберегти крісло. Та от ми всі разом би втратили останню надію на помаранчеву ідею. Вона єдина, хто підтримує її в людях.
  Уявляєте, якби під тим осіннім меморандумом стояв і її підпис? Зараз ми б дивились навколо себе і тільки здвигували б плечима. А з більшості телеканалів ("5", ICTV, ТРК "Україна"...) чули б про те, що помаранчева ідея давно перемогла і навіть Янукович змінився під її впливом та разом з іншими працює над поглибленням цієї помаранчевої ідеї.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | ОРИШКА

   Ні, з ПР Юля не об'єднається, той електорат за нею

   не піде, а свій загубить. Вона зовсім не безмозгла. Могу побитися об заклад - не вийде, як вона хоче - піде в опозицію, там паче сама про це казала, а досі на брехні про свої кроки ще спіймана не була. Тоді - наступні вибори - ЮВТ на білому коні.

   Але хотілося б, все ж, щоб зараз. І я не розумію, невже всі підзабули, що ЮВТ не була відправлена караючою рукою президента, а САМА пішла з прем'єрства, не захотіла здати своїх. Тобто, вона була "найкращим прем'єром" саме за наявністю Турчинова та Терьохіна в уряді, а як тіки їх не стало - вона стала самою страшною "какою". Мені досі смішно, а великі мужі солідно продовжують знаходити слова на підтримку ВАЮ в цьому питанні. Театр абсурду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.13 | ilia25

    Електорат має властивість змінювати уподобання

    І Юля мала б це розуміти краще за інших.

    На мою думку, електорат буде оцінювати в першу чергу дії її уряду. І якщо ці дії йому сподобаються, то і Юліна популярність лише зростатиме -- навіть якщо на своїй посаді вона опиниться завдяки голосам регіонів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.13 | ОРИШКА

     Re: Електорат має властивість змінювати уподобання

     Але для цього треба, щоб цілі ЮВТ та ПР співпадали. Щось не те.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.13 | ilia25

      Re: Електорат має властивість змінювати уподобання

      ОРИШКА пише:
      > Але для цього треба, щоб цілі ЮВТ та ПР співпадали. Щось не те.

      Якщо дивитись на Регіони не як на партію відморожених рекетирів, а як на партію крупного бізнесу -- то виходить саме те. З вільним ринком, захистом приватної власності, євроатлантичною інтеграцією і так далі за списком.

      Аби лише вони не виявились занадто правими для Юлі. Втім, вони самі вважають, що домовитись не проблема.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.13 | Предсказамус

       Если бы у бабушки была борода, она была б дедушкой (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.13 | ilia25

        Именно -- заводы не являются типическими аксессуарами рекетиров

        Зато их владельцы -- все как на подбор крупные бизнесмены. И направление мыслей у них соответсвующее.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.13 | Предсказамус

         Ну почему? Как отрекетируют завод, так становится аксессуаром(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.13 | ОРИШКА

          ilia25 , я вас прочла - и как будто в другой

          стране живу. Все так красивенько. Внушаеть. А потом оглянусь - щось не те, їй-Богу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.13 | ilia25

           Re: ilia25 , я вас прочла - и как будто в другой

           ОРИШКА пише:
           > стране живу. Все так красивенько. Внушаеть. А потом оглянусь - щось не те, їй-Богу.

           Где ж вы у меня нашли, что все красивенько? Я пишу, что все красивенько может получиться, -- если у той же Юли хватит мозгов это понять. Чего пока не случилось, иначе я не имел бы удовольствия вести с вами эту переписку :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.13 | ОРИШКА

            Re: ilia25 , я вас прочла - и как будто в другой

            ilia25, красивенько про ПР. Если уж Кужель за голову хваталась, увидев, кто там в теремочках, а не в тюрьмочках живет, то не о солидности и европейсткости говорить следует. Как бы там ни было, я тоже хочу:
            а) чтобы у ЮВТ хватило мозгов;
            б)иметь удовольствие общаться с вами и дальше, ибо мы толерантные оппоненты( я правильно выражаюсь? :-)) а не агрессивные наездуны. ОК?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.13 | ilia25

             Аргументов -- их есть у меня

             ОРИШКА пише:
             > ilia25, красивенько про ПР. Если уж Кужель за голову хваталась, увидев, кто там в теремочках, а не в тюрьмочках живет, то не о солидности и европейсткости говорить следует.

             Ну об их репутации все наслышаны. Просто я в этом вижу тех же самых бизнесменов, которые были вынуждены работать в период первоначального накопления. Т.е. передела собственности.

             Просто как только все лакомые куски поделены, у тех же бизнесменов возникает потербность в уважении к праву и неприкосновенности частной собственности -- чтобы защить нажитое в тяжелых боях. Такая вот диалектика -- и я уверен, что не открываю этим никому Америки.

             Поэтому главная проблема мне видится не в менталитете регионалов. А в неспособности что Ющенко, что Тимошенко понять, что коалиция с ПР будет для них концом политической карьеры только в одном случае -- если результаты деятельности правительства будут неудовлетворительными по их собственной вине.

             Хотя, быть может, они как раз этого и боятся.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.05.14 | Раціо

              Паяльник і праска -- значно сильніші аргументи

              ilia25 пише:
              > Ну об их репутации все наслышаны.

              Брехня. Наслишані тіко деякі, ті шо подалі. А для тих шо поближче відповідний експірієнс аж ніяк не обмежується чутками. Я так думаю, ilia25 не горить бажанням пофілати діференс.

              > Просто я в этом вижу тех же самых бизнесменов, которые были вынуждены работать в период первоначального накопления.

              Бачиш, малчік: ти не бачиш, ти уявляєш. Уява то є штука необхідна, але науковий підхід вимагає перевіряти її результати емпірично. Тобі тут намагалися вказати на оце-ось невеличке слабке місце в твоєму "баченні".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.15 | ilia25

               И шо, у тебя тоже вся жопа в шрамах?

               Раціо пише:
               > Бачиш, малчік: ти не бачиш, ти уявляєш. Уява то є штука необхідна, але науковий підхід вимагає перевіряти її результати емпірично.

               Фотографии шрамов на лично вашей жопе -- в студию. А иначе -- сам умолкни, урод (это и Предсказамусу, разумеется, относится).
          • 2006.05.13 | Предсказамус

           Я б не судил строго

           ОРИШКА пише:
           > А потом оглянусь - щось не те, їй-Богу.
           Не исключено, что Ахметов очень похож на серьезного бизнесмена, а Янукович - на крепкого хозяйственника, если, как Илья, смотреть с того берега океана. При взгляде издалека детали теряются...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.13 | ОРИШКА

            Не, Предсказамус, при наличии Интернета

            условия равны для всех. Уже не отвертеться недостатком инфы.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.13 | Предсказамус

             Экран - не тухес, простите, ему не больно

             Вот отобрали бы у Ильи тут какое-нибудь дело донецкими методами, можно было бы с ним поговорить о цивилизованных бизнесменах из ПРУ. А так...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.05.13 | ilia25

              Вы недооцениваете мою способность сопереживать чужой боли

              И, очень сильно подозреваю, преувеличиваете количество шрамов на собственной попе, полученных в героической защите своего родного бизнеса от донецких.

              Раз уж вы снова переводите тему на личности ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.13 | Предсказамус

               Зато вполне в состоянии оценить Вашу адекватность

               ilia25 пише:
               > И, очень сильно подозреваю, преувеличиваете количество шрамов на собственной попе, полученных в героической защите своего родного бизнеса от донецких.
               Я очень сильно подозреваю, что Вы отдаленно не понимаете, о чем говорите, иначе не шутили бы на подобные темы.

               > Раз уж вы снова переводите тему на личности ;)
               А что делать, если человек набирается наглости рассказывать из Штатов, что из себя представляют местные бандиты и как просто с ними договариваться? Только сообщить ему, что он мудак, что с сожалением и вынужден регулярно делать.
             • 2006.05.14 | толя дейнека

              Re: цікава феномена

              чим ближче до безпосереднього поля діяльності донецьких бандитів, тим вища їхня, бандитів підтримка виборцем. Певно, людям подобається жити з паленими тухесами?
              Ющеві треба було, як в Донецьк приїжжав, не теревені розводити, а привселюдно показати свій непалений тухес - як можна жити в цивілізованій європейській країні. Як це радники не підказали? Чи може він в нього самого палений?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.14 | Предсказамус

               Этому феномену уже много лет

               толя дейнека пише:
               > чим ближче до безпосереднього поля діяльності донецьких бандитів, тим вища їхня, бандитів підтримка виборцем. Певно, людям подобається жити з паленими тухесами?
               Не помните случайно, какой у нас была поддержка блока коммунистов и беспартийных в прошлом веке?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.05.14 | толя дейнека

                Re: Ющенко заборонив посилатися на спадщину "тяжкого минулого"

                я так розумію, ви досі повторюєте оповідки про донецьких бандитів з любові до прекрасного, бо саме це було рішальним аргументом в перемозі народного президента Ющенка.

                Але - досить слів. Пора вже братися до діла. На моє глибоке переконання, розсадником донецького бандитизму є діючі підприємства. В Харкові - заводи ВПК, від них точно нічого доброго чекати. Досить їх спинити, покласти додолу, і - ситуаця почне потрохи вирівнюватися. Україна стане економічно однорідною. Головне - люди нарешті звільняться.
              • 2006.05.14 | SpokusXalepniy

               Эта "феномена" очень хорошо описана в книге...

               "Крестный отец".
               Дон Карлеоне был уважаемым человеком среди местных жителей. К нему даже обращались за наведением справедливости (ну, не в суд же идти, правда!)
               А сколько рабочих мест он дал...! А авплаты за семьям за потерю "кормильца"...! И без всякого государственного вмешательства.

               Не помню, у Донецка город побратим, случайно, не Палермо? :)
    • 2006.05.13 | Нестор

     Електорат також має елементарну пам"ять (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.13 | ОРИШКА

      to 13-05-2006 22:17, ilia25

      Что мне делать, если я могу спокойно рассуждать о каком-то там очень прошлом периодже накопления капиталов в Америке, Юропе, но не могу видеть улыбающегося Ахметова, который свои пазлы бизнеса получил после исчезновения и убиения людей? Мне кто-то расскажет, что это случайные совпадения - исчез человек, погиб человек - бизнес переходит к симпатичному Ринату? Не могу я видеть в нем радетеля интересов Украины, равно как и в дебиле Януковиче.
      И как мне это пережить? Если они мне с экранов будут рассказывать, какие они хорошие премьеры и президенты - я просто уеду в Канаду, благо есть возможность. Оттуда я тоже смогу рассказывать, как это все равно для страны, какими путями нажит капитал у убийц в европейских подштанниках.

      Ухожу злиться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.13 | ilia25

       Это та же старая тема -- шашечки vs ехать

       ОРИШКА пише:
       > И как мне это пережить? Если они мне с экранов будут рассказывать, какие они хорошие премьеры и президенты - я просто уеду в Канаду

       А если они будут рассказывать о том, какая хорошая Юля и почему ПР нужно было голосовать за ее премьерство -- вы это переживете? ;)

       Ведь именно об этом и идет речь, когда обсужадется коалиция с регионами. Донецким -- возможность сохранить и развивать свой бизнес, Юле -- пост премьера и вся политика. Этот вариант должен устроить и Юлю, и донецких, и нас с вами. Один Ющенко тогда в пролете, но его не жалко.

       Заминка только в том, что Юля вообще ни о чем с донецкими разговариваривать не хочет.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.14 | Oleg

        А как насчет более сцщественного ?

        Illia 25: Донецким -- возможность сохранить и развивать свой бизнес, Юле -- пост премьера и вся политика.

        Стоило бы уже понять, что Юля не Иуда. И это к ней притягивает.
        Не то что у НСНУ-шных козлов, думают одно, говорят другое и к тому же
        не могут этого скрыть из-за своей тупости.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.15 | ilia25

         Re: А как насчет более сцщественного ?

         Oleg пише:
         > Illia 25: Донецким -- возможность сохранить и развивать свой бизнес, Юле -- пост премьера и вся политика.
         >
         > Стоило бы уже понять, что Юля не Иуда. И это к ней притягивает.

         Что "это"? Я пишу о возможности сделать Украину европейской страной основанной на демократии, уважении к праву и частной собственности. Что донецким миллиардерам, в их нынешней ситуации, нужно не меньше, чем Биллу Гейтсу. Но если это к Юле не притягивает -- то кто ей доктор? Вернее кто вам доктор, если вы ее за это любите?
       • 2006.05.14 | afterstep

        Re: шашечки vs ехать

        Насколько я понимаю, вы уже свой вопрос - шашечки vs ехать - решили.
        Не превращайтесь в типичного "рагуля" и не вещайте "прописные истины" из-за океана. Либо умолкните, либо приезжайте сюда на месячишко-другой поработать. Только бабла много с собой не берите - говорят, обладание определенной сумой оч-чень, знаете ли, вредно для здоровья...
 • 2006.05.13 | Карт

  Re: Еще о том же -- о Юле

  Хоча тема майже вичерпана, додам свої 5 копійок.
  Погоджуюсь з Волошиним - Юліну позицію не можна розглядати лише з технологічної точки зору. Адже у неї є своє цілісне бачення шляху України, ПР не підходить для партнера на такому шляху. НУ і СПУ теж не є надійними партнерами, але цього разу вони є достатньо слабкими заважальниками, а Юля, навпаки, стала сильнішою не тільки завдяки результатам голосування, а й дякуючи отриманому досвіду-2005.
  Її твердий поступ до створення коаліції і крісла №1 викликає повагу і дає надії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | ОРИШКА

   ilia25 , так заминка в том, что Юля

   с донецкими разговаривать не хочет, а вариант великолепный: "Донецким -- возможность сохранить и развивать свой бизнес, Юле -- пост премьера и вся политика.Этот вариант должен устроить и Юлю, и донецких, и нас с вами.."

   Я - пас. У нас с вами, к счастью, разные мамы (с)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua