МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російський співак забув, що він у гостях

05/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Поп-звезда" Серёга, выпив всё спиртное, весь рейс полуголым скакал по самолету. Довёл стюардессу до слез и устроил драку с таксистом. Исполнитель известных хитов "Черный бумер" и "Возле дома твоего" поп-певец Серега, прилетев в Киев, устроил драку в аэропорту "Борисполь", но почему-то не был депортирован домой.

В семь вечера 9 мая из здания Киевского аэропорта вышла шумная компания: пять молодых людей и девушки, прилетевшие в столицу Украины из Праги.

"Кто отвезет нас в город за тысячу баксов?!" — по данным газеты, заорал один из молодых людей. В нем узнали известного исполнителя Серегу. "Ну поехали, раз за тысячу", — подошел к парням 50-летний Жора, местный таксист со стажем.

"Да я тебе и пятнадцати гривен не дам! — якобы захохотал Серега. — Вы тут хапуги все, черти! Ладно, давай за полтинник". Таксист оскорбился таким поведением певца и сказал: "Сынок, ты, главное, веди себя прилично, и я тебя нормально довезу".

Возмутившись обращением "сынок", "бумер" бросился в атаку. После пререканий с таксистом, Серега снял куртку, часы и ударил обидчика в глаз. Ответный удар последовал мгновенно. На Жору с кулаками двинулись остальные музыканты. Тут же подтянулись таксисты со всей площади, перед центральным входом в аэропорт разгорелась потасовка.

В драке участвовало такое большое количество человек, что дежурящие милиционеры поначалу даже растерялись, пишет газета. Однако вскоре зачинщиков драки забрали в отделение, где и признали в человеке с разбитыми губами Серегу. Был составлен акт о задержании, милиционеры начали уговаривать таксиста и Серегу помириться. В конце концов был заключен мир, но когда участники драки были отпущены и вышли на площадь, кто-то из бэк-вокалистов сделал попытку продолжить разборки. С трудом его удержали, чтобы драка не вспыхнула с новой силой.

Серега на прощание объявил таксистам "вендетту" — пообещал пожаловаться на них местному "авторитету". "Нам потом пассажиры, которые с ним одним рейсом летели, руки жали и спасибо говорили, — рассказали таксисты. — Девчонки рассказывали, как эти поп-звезды весь рейс полуголые по самолету скакали и орали. Все спиртное выпили и стюардессу до слез довели".

Джерело: "Комсомольськая правда"
http://www.3dway.org/articles/1/19/2675/

Відповіді

  • 2006.05.15 | karmeluk

    У Празі подію рекламували українські дипломати

    У Празі був "Слов'янський вечір": виступав Сєрьога з піснею "Чорний бумер", подію рекламували українські дипломати

    посольство Павел Маша, сам колишній посол Чеської республіки в Києві, в інтерв'ю Радіо "Свобода" дав таку пораду українським дипломатам: "Гадаю, що вони мали перевірити, хто є організаторами. Те, що серед них є якийсь український студент, іще недостатньо. Режисура зрозуміла: з огляду на фірми, які там були і яких запрошували, – це класичне коло російських і чеських фірм, які мають величезний політичний інтерес у тому, щоб до Росії в нас ставилися позитивно. А оскільки використовується бренд слов'янства, то думають: давайте ще когось залучимо, захистімося тим, що там є ще хтось інший". Таким чином, каже Павел Маша, коли Україна підтримала "Слов'янський вечір" у Люцерні, то добровільно зіграла роль другої скрипки за Росією.

    Мар’яна Драч

    Прага, 6 травня 2006 (RadioSvoboda.ua) – Що таке слов'янська культура? Над цим запитанням замислилася кореспондентка Радіо "Свобода", яка в суботу в Празі побувала на "Слов'янському вечорі". Вечір відбувся у славетному концертному залі "Люцерна", що його збудував дід колишнього президента Чехії Вацлава Гавела. Концерт і дискотеку, які зібрали майже півтори тисячі людей, влаштував український студент. Головною родзинкою події став виступ співака Сєрьоги з піснею "Чорний бумер". А провели вечір під егідою посольств України, Росії і Казахстану в Чеській Республіці.Євгенові Колеснику 23 роки, він колишній киянин. Цього року закінчує в Празі Вищу економічну школу. Євген розповів Радіо "Свобода", що все своє студентське життя у Чехії йому бракувало виступів сучасних виконавців "із дому". Це й спонукало його організувати великий концерт, над назвою якого довго думав: "Якби назвали російський вечір, то не прийшли б українці. Український, то не прийшли б росіяни. Вечір СРСР чи СНД? Врешті-решт зупинилися на Слов'янському вечорі".

    Хоча вечір не назвали "російським", концертний зал "Люцерни" оздобили двома прапорами Росії, а публіку вітав представник російського посольства. Напівпорожній зал розважав переспівами популярних російських пісень Кріс Кондор, інший гурт переспівував пісні гурту "Бітлз", танцювали дівчата з Казахстану. Зіркою вечора, який по-справжньому розігрів публіку, був співак із Білорусі Сєрьога з піснею "Чорний бумер":

    "Я вырос на окраине рабочей городской –
    Парнишка в модной кепке, зуб потёртый золотой.
    Парнишка – вид простой и вовсе не красавец я,
    А мне навстречу все девчонки улыбаются…
    Ведь у меня есть чёрный бумер, он всегда со мной,
    Ведь у меня есть чёрный бумер быстрый и шальной…"

    Зустрічаю знайомого празького галериста Мирослава Зузука. Він веселий, але налаштований критично: "Російські прапори. Слов'янський вечір. Це однозначно державна політика Росії – все повернути собі і все зробити як було, не втратити імперії. Популярною музикою вони приваблюють людей. І як на такого середнього обивателя воно, звичайно, приємно".

    На плакатах, розклеєних Прагою, можна побачити, що "Слов'янський вечір" підтримує Посольство України в Чехії. Ось як це пояснив у розмові з Радіо "Свобода" радник посольства України в Чеській республіці Андрій Стативка: "Ми не могли просто залишитися осторонь цього заходу. До нас звернулася група українських студентів, які навчаються в Чехії. І ми вважали, що ми маємо підтримати цю групу і тим самим підтримати такий український елемент у цьому заході".

    А підтримка полягала у тому, що українське посольство поширювало інформацію про вечір, щоб, за словами Андрія Стативки, "якомога більше людей, якомога більше українців прийшли на цей захід і створили певний, так би мовити, фон".

    Українські дипломати порадили запросити до участі в концерті гурт чеських українців "Іґніс". У цьому фольклорному колективі співають і грають голова "Української ініціативи" в Чеській республіці Віктор Райчинець і його син Богдан. Публіка в "Люцерні" тепло підтримувала українців.

    Про враження після виступу запитую у соліста гурту "Іґніс" Віктора Райчинця: "Добре!"

    А що для Вас слов’янська культура? – "Для мене слов'янська культура, що збираються всі слов'яни, танцюють, гуляють і співають", – із посмішкою відповідає Віктор Райчинець.

    Хто ж гуляв на "Слов’янському вечорі"? Середня ціна квитків 600 крон, це приблизно 25 доларів. Для студентів – скидка наполовину. Але й це немалі гроші для пересічних пражан, незалежно від національності.

    В очі впадає те, що на вечір в "Люцерні" зібралася грошовита публіка. Серед гостей 22-річний Роман, який нещодавно переїхав до Праги з Одеси. Роман вечором задоволений: "Атмосфера дуже гарна. Тим паче, що на фоні останніх нестиковок України з Росією це дуже гарно, коли люди з України і Росії збираються під одним дахом і проводять дуже гарно свій час". Щоправда, Роман хотів би бачити в Празі й українських зірок, таких, як "Океан Ельзи".

    Чому ж на "Слов'янський вечір" не запросили нікого зі співаків з України? На це організатори відповідають, що не було спонсорів, готових оплатити їхні гонорари. Євген Колесник каже, що за виступ співака Сєрьоги – 10 тисяч доларів – заплатив його батько-підприємець. Перевезення оплатила українська компанія "Аеросвіт". Крім цього, допомагали численні спонсори – переважно російські фірми.

    Організатори сподівалися, що "Слов'янський вечір" у Празі збере 3 тисячі людей, проте прийшло вдвічі менше. Євген Колесник трохи розчарований, але готовий і далі влаштовувати подібні події, розширивши географію музичних груп – до Грузії, Вірменії та Азербайджану.

    Що ж для нього означає слов'янська культура, запитую в організатора празького "Слов'янського вечора". Євген Колесник: "Я живу в Чехії і трохи не відчуваю ту слов'янську культуру, в якій я ріс на Україні. Для мене все-таки слов'янська культура – це більше така російська культура, українська культура і трохи незахідна культура. Гадаю, що такими святами, коли виступають колективи зі Сходу, то ми маємо шанс хоча б на вечір повернутися до себе додому, тому що всюди одні росіяни, дівчата гарні, хлопці в піджаках, і всім весело".

    Натомість для чеського журналіста і колишнього дипломата Павла Маші "Слов'янський вечір" був передовсім піар-акцією російської держави. Павел Маша помічає, що останнім часом Росія пропагує свою культуру в Чехії під маркою слов'янcтва. Чехам хочуть пригадати 19-те століття, коли в моді були слов'янофіли, а з іншого боку, притлумити біль, що його завдала окупація в радянські часи.

    А Україну, на думку чеського оглядача, організатори "Слов'янського вечора" до певної міри використали. Павел Маша, сам колишній посол Чеської республіки в Києві, в інтерв'ю Радіо "Свобода" дав таку пораду українським дипломатам: "Гадаю, що вони мали перевірити, хто є організаторами. Те, що серед них є якийсь український студент, іще недостатньо. Режисура зрозуміла: з огляду на фірми, які там були і яких запрошували, – це класичне коло російських і чеських фірм, які мають величезний політичний інтерес у тому, щоб до Росії в нас ставилися позитивно. А оскільки використовується бренд слов'янства, то думають: давайте ще когось залучимо, захистімося тим, що там є ще хтось інший".

    Таким чином, каже Павел Маша, коли Україна підтримала "Слов'янський вечір" у Люцерні, то добровільно зіграла роль другої скрипки за Росією.

    У понеділок, 8 травня, під вечір тут буде опубліковано і фотографії до цієї статті.



    Зауваження: До речі, низку проектів від громадської організації "Форум Українців ЧР", у тому числі відомий усьому світу український футбольний клуб, українські представники в посольстві ігнорували...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.15 | ziggy_freud

      діпламатофф з Влтави перевести на Клязьму

      наче дипломат за визначенням має бути не зовсім рагулем. І це ж які вони привезли роги з історичної батьківщини, якщо навіть в Празі в них добряче лишилось???

      Тому що вважають культурним заходом виступ чма, якому в Києві навіть таксисти б*ють пику. Варіант подальшої кар*єри тих діпламатофф:
      - в 24 години відправити на Клязьму;
      - оголосити серед бориспільских таксистів конкурс на заміщення посади культурного аташе у Празі.

      Соромно, панове. Чехи нам в культурному обміні - класні фільми, а ми їм у відповідь - пальцате підмосковне чмо, в якого на пиці написан діагноз алкоголізм і стаття злісне хуліганство.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.16 | Сергій Кабуд

        А пана Зі- міністром культури, насправді найкращій вибір(-)

      • 2006.05.16 | Харцизяка

        А хто у нас іде в дипломати? Де такі кадри навчають?

        Ще за совка "на дипломатів" йшла пальцато-мажорна публіка. Старі пердуни за совка навчені, або у почесному засланні нардепи - така собі пика України у світ.

        Космополітичний молодняк, виходить, мало себе ідентифікує з Україною, хіба як із роботодавцем, згадувати якого й не обов*язково. На всі країни Павличків не вистачить... Про Україну говорити бояться, як і мовою українською - а раптом росіяни образяться. Культура таких "дебло-матів" аж через край.

        То лише в телевізорі чесно розкажуть, що посольство - окраєць рідної землі, турбота про громадян і місцевих братів, місток для просування знань про державу і огранізатор культурно-економічних зв*язків. І потрапляють на таку службу(!) - кращі з кращих. Ерудити, віддані патріоти, що свідомо йдуть на життя далеко від Батьківщини, аби нести горде ім*я України у світ... ЗаплАчу, не виртимаю.

        Короче, щира тобі дяка, рідне МЗС, що за наші гроші находиш таких достойників. Наступний "Слов*янський вечір" присвятіть Павлу Судоплатову, Вл.Путіну, та пропаганді братської слов*янської допомоги Празі у 1968 р. Робота, достойна українських дипломатів.

        Отакоє от.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.16 | Сергій Кабуд

          добре сформульовано, хоч і сумно, але корисно(-)

        • 2006.05.16 | ziggy_freud

          підготовка дипломатів. Почнемо здалека.

          Харцизяка пише:
          > Ще за совка "на дипломатів" йшла пальцато-мажорна публіка. Старі пердуни за совка навчені, або у почесному засланні нардепи - така собі пика України у світ.

          Взагалі дипломатів готує Міжнародний КНУ (тепер - окремий Інститут). Хто має голову і бажання вчитись, той навчиться. Хоча поступити туди і важко, і дорого. Якщо додатково їх підготовкою займеться МАУП чи ще який колишній тракторно-балетний коледж, кадрова проблема навряд вирішиться. Бо

          інша справа, хто працюватиме дипломатом. Призначення лише іноді враховують реальну дип. кваліфікацію, знання країни перебування, не кажучи про патріотизм. До того, як бачимо, культурним аташе чи навіть послом може бути зовсім некультурний персонаж. І диплома в них теж не питають.

          > Космополітичний молодняк, виходить, мало себе ідентифікує з Україною, хіба як із роботодавцем, згадувати якого й не обов*язково. На всі країни Павличків не вистачить... Про Україну говорити бояться, як і мовою українською - а раптом росіяни образяться. Культура таких "дебло-матів" аж через край.

          Молодь з годящими для дипломатів даними, але без потрібних для призначення на дип.роботу кінців на сьогодні скоріше працюватиме на міжнародні організації, ніж на батьківщину.

          > Отакоє от.

          Може ми трохи різно дивимось на ситуацію, але гірших укр. дипломатів для Праги ніж там є треба довго шукати. Навіть серед випускників ПТУ.
          Оце наш міжнародний імідж (пропущено самоцензурою)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.17 | karmeluk

            чехам потрібні безпосередні інтелектуали, на зразок гавела (-)

  • 2006.05.15 | karmeluk

    У Празі подію рекламували українські дипломати

    У Празі був "Слов'янський вечір": виступав Сєрьога з піснею "Чорний бумер", подію рекламували українські дипломати
    Надіслано 08 Тра, 2006 г. - 14:43
    Надіслати На друк На друк

    [ Редагувати ][ Видалити ]

    посольство Павел Маша, сам колишній посол Чеської республіки в Києві, в інтерв'ю Радіо "Свобода" дав таку пораду українським дипломатам: "Гадаю, що вони мали перевірити, хто є організаторами. Те, що серед них є якийсь український студент, іще недостатньо. Режисура зрозуміла: з огляду на фірми, які там були і яких запрошували, – це класичне коло російських і чеських фірм, які мають величезний політичний інтерес у тому, щоб до Росії в нас ставилися позитивно. А оскільки використовується бренд слов'янства, то думають: давайте ще когось залучимо, захистімося тим, що там є ще хтось інший". Таким чином, каже Павел Маша, коли Україна підтримала "Слов'янський вечір" у Люцерні, то добровільно зіграла роль другої скрипки за Росією.

    Мар’яна Драч

    Прага, 6 травня 2006 (RadioSvoboda.ua) – Що таке слов'янська культура? Над цим запитанням замислилася кореспондентка Радіо "Свобода", яка в суботу в Празі побувала на "Слов'янському вечорі". Вечір відбувся у славетному концертному залі "Люцерна", що його збудував дід колишнього президента Чехії Вацлава Гавела. Концерт і дискотеку, які зібрали майже півтори тисячі людей, влаштував український студент. Головною родзинкою події став виступ співака Сєрьоги з піснею "Чорний бумер". А провели вечір під егідою посольств України, Росії і Казахстану в Чеській Республіці.Євгенові Колеснику 23 роки, він колишній киянин. Цього року закінчує в Празі Вищу економічну школу. Євген розповів Радіо "Свобода", що все своє студентське життя у Чехії йому бракувало виступів сучасних виконавців "із дому". Це й спонукало його організувати великий концерт, над назвою якого довго думав: "Якби назвали російський вечір, то не прийшли б українці. Український, то не прийшли б росіяни. Вечір СРСР чи СНД? Врешті-решт зупинилися на Слов'янському вечорі".

    Хоча вечір не назвали "російським", концертний зал "Люцерни" оздобили двома прапорами Росії, а публіку вітав представник російського посольства. Напівпорожній зал розважав переспівами популярних російських пісень Кріс Кондор, інший гурт переспівував пісні гурту "Бітлз", танцювали дівчата з Казахстану. Зіркою вечора, який по-справжньому розігрів публіку, був співак із Білорусі Сєрьога з піснею "Чорний бумер":

    "Я вырос на окраине рабочей городской –
    Парнишка в модной кепке, зуб потёртый золотой.
    Парнишка – вид простой и вовсе не красавец я,
    А мне навстречу все девчонки улыбаются…
    Ведь у меня есть чёрный бумер, он всегда со мной,
    Ведь у меня есть чёрный бумер быстрый и шальной…"

    Зустрічаю знайомого празького галериста Мирослава Зузука. Він веселий, але налаштований критично: "Російські прапори. Слов'янський вечір. Це однозначно державна політика Росії – все повернути собі і все зробити як було, не втратити імперії. Популярною музикою вони приваблюють людей. І як на такого середнього обивателя воно, звичайно, приємно".

    На плакатах, розклеєних Прагою, можна побачити, що "Слов'янський вечір" підтримує Посольство України в Чехії. Ось як це пояснив у розмові з Радіо "Свобода" радник посольства України в Чеській республіці Андрій Стативка: "Ми не могли просто залишитися осторонь цього заходу. До нас звернулася група українських студентів, які навчаються в Чехії. І ми вважали, що ми маємо підтримати цю групу і тим самим підтримати такий український елемент у цьому заході".

    А підтримка полягала у тому, що українське посольство поширювало інформацію про вечір, щоб, за словами Андрія Стативки, "якомога більше людей, якомога більше українців прийшли на цей захід і створили певний, так би мовити, фон".

    Українські дипломати порадили запросити до участі в концерті гурт чеських українців "Іґніс". У цьому фольклорному колективі співають і грають голова "Української ініціативи" в Чеській республіці Віктор Райчинець і його син Богдан. Публіка в "Люцерні" тепло підтримувала українців.

    Про враження після виступу запитую у соліста гурту "Іґніс" Віктора Райчинця: "Добре!"

    А що для Вас слов’янська культура? – "Для мене слов'янська культура, що збираються всі слов'яни, танцюють, гуляють і співають", – із посмішкою відповідає Віктор Райчинець.

    Хто ж гуляв на "Слов’янському вечорі"? Середня ціна квитків 600 крон, це приблизно 25 доларів. Для студентів – скидка наполовину. Але й це немалі гроші для пересічних пражан, незалежно від національності.

    В очі впадає те, що на вечір в "Люцерні" зібралася грошовита публіка. Серед гостей 22-річний Роман, який нещодавно переїхав до Праги з Одеси. Роман вечором задоволений: "Атмосфера дуже гарна. Тим паче, що на фоні останніх нестиковок України з Росією це дуже гарно, коли люди з України і Росії збираються під одним дахом і проводять дуже гарно свій час". Щоправда, Роман хотів би бачити в Празі й українських зірок, таких, як "Океан Ельзи".

    Чому ж на "Слов'янський вечір" не запросили нікого зі співаків з України? На це організатори відповідають, що не було спонсорів, готових оплатити їхні гонорари. Євген Колесник каже, що за виступ співака Сєрьоги – 10 тисяч доларів – заплатив його батько-підприємець. Перевезення оплатила українська компанія "Аеросвіт". Крім цього, допомагали численні спонсори – переважно російські фірми.

    Організатори сподівалися, що "Слов'янський вечір" у Празі збере 3 тисячі людей, проте прийшло вдвічі менше. Євген Колесник трохи розчарований, але готовий і далі влаштовувати подібні події, розширивши географію музичних груп – до Грузії, Вірменії та Азербайджану.

    Що ж для нього означає слов'янська культура, запитую в організатора празького "Слов'янського вечора". Євген Колесник: "Я живу в Чехії і трохи не відчуваю ту слов'янську культуру, в якій я ріс на Україні. Для мене все-таки слов'янська культура – це більше така російська культура, українська культура і трохи незахідна культура. Гадаю, що такими святами, коли виступають колективи зі Сходу, то ми маємо шанс хоча б на вечір повернутися до себе додому, тому що всюди одні росіяни, дівчата гарні, хлопці в піджаках, і всім весело".

    Натомість для чеського журналіста і колишнього дипломата Павла Маші "Слов'янський вечір" був передовсім піар-акцією російської держави. Павел Маша помічає, що останнім часом Росія пропагує свою культуру в Чехії під маркою слов'янcтва. Чехам хочуть пригадати 19-те століття, коли в моді були слов'янофіли, а з іншого боку, притлумити біль, що його завдала окупація в радянські часи.

    А Україну, на думку чеського оглядача, організатори "Слов'янського вечора" до певної міри використали. Павел Маша, сам колишній посол Чеської республіки в Києві, в інтерв'ю Радіо "Свобода" дав таку пораду українським дипломатам: "Гадаю, що вони мали перевірити, хто є організаторами. Те, що серед них є якийсь український студент, іще недостатньо. Режисура зрозуміла: з огляду на фірми, які там були і яких запрошували, – це класичне коло російських і чеських фірм, які мають величезний політичний інтерес у тому, щоб до Росії в нас ставилися позитивно. А оскільки використовується бренд слов'янства, то думають: давайте ще когось залучимо, захистімося тим, що там є ще хтось інший".

    Таким чином, каже Павел Маша, коли Україна підтримала "Слов'янський вечір" у Люцерні, то добровільно зіграла роль другої скрипки за Росією.

    У понеділок, 8 травня, під вечір тут буде опубліковано і фотографії до цієї статті.



    Зауваження: До речі, низку проектів від громадської організації "Форум Українців ЧР", у тому числі відомий усьому світу український футбольний клуб, українські представники в посольстві ігнорували...
  • 2006.05.15 | QuasiGiraffe

    То він з Росії чи з Білорусі? Чи вже однаково?



    Karmeluk цитує:
    >Зіркою вечора, який по-справжньому розігрів публіку, був співак із Білорусі Сєрьога з піснею "Чорний бумер">
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.16 | Kohoutek

    Он беларус по происхождению и паспорту (-)

  • 2006.05.16 | Englishman

    странно

    "Нам потом пассажиры, которые с ним одним рейсом летели, руки жали и спасибо говорили, — рассказали таксисты. — Девчонки рассказывали, как эти поп-звезды весь рейс полуголые по самолету скакали и орали. Все спиртное выпили и стюардессу до слез довели".

    уже за это их можно было брать тепленькими с трапа самолета и заводить дело. Было бы желание. Конечно, если милиция будет говорить быдлу, ставящему под угрозу жизни пассажиров "добро пожаловать" вместо "пройдемте, разберемся", чего можно ждать от быдла? Уважения к закону?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.16 | ans-mo

      Питання не в міліції, а в тому, хто запрошує та розкручує таких

      "артістав" в Україні через концерти, ТБ, Радіо та інше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.16 | Englishman

        можете не продовжувати, винувата Тимошенко

        а міліція- "жєртва обстоятєльств".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.16 | ans-mo

          Може ЮВТ не має жодного відношення до цього, але

          "команду" БЮТ треба контролювати та робити зауваження.
          Хоча дійсно можна казати, що то "любі друзі" через "злочинну схему" РУЕ ввезли на неньку Україну невихованого Сірьогу, потім дали особисту вказівку міліції не чипати цього персонажа.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.16 | Englishman

            маєте докази, що вказівки міліції давав БЮТ? Цікаво побачити (-)

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.16 | ans-mo

              До чого тут міліція? Міліція в нас працює "як завжди"(-)

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.16 | Englishman

                а до чого тут "любі друзі" з БЮТом?

                я писав виключно про міліцію і їх ігнорування грубого порушення правил поведінки окремими пасажирами у літаку, а ви на політику намагаєтеся стрілки перевести. Бо бачте Баграєв Сірьогу пару тижнів назад запрошував.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.05.16 | ans-mo

                  Якщо б Сірьогу не пригрівали деякі місцеві діячи, то він би не

                  поводив себе, як хамло. Але про те, що "винувата Тимошенко" я не писав.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.05.16 | Englishman

                    Re: Якщо б Сірьогу не пригрівали деякі місцеві діячи, то він би

                    ans-mo пише:
                    > поводив себе, як хамло. Але про те, що "винувата Тимошенко" я не писав.

                    угу. зате ваше патетичне заламування рук "Дбає ж команда ЮВТ про українську національну культуру..."- ніякого відношення до Тимошенко не має.

                    Ще раз- з конкретної проблеми (відсутність наслідків для порушників правил безпеки на літаку) ви верто переводите стрілки якщо не на Тимошенко, то на "її команду". При цьому навіть до Баграєва у цьому випадку можна було б висувати претензії лише якщо б 9 травня Сірьога приїхав саме на Таврійські Ігри, і йому б дали на них виступати. Але ж ні- приїхав він не на них, чи не так?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.05.16 | ОРИШКА

                      ans-mo, звиняйте, це вже клініка.

                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.05.16 | ОРИШКА

                        Re: ans-mo, звиняйте, це вже клініка.

                        А де ж друзяка котяра Том? В підробицях про те, як коварна Юлька заманювала Сірьогу та вливала в вуха таємні накази..
                    • 2006.05.16 | ans-mo

                      Питання про присутність Сірьоги як хедлайнера

                      другого дня Таврійських ігор виникло ще під час саміх ігор. Потім, коли виник цей скандал, це питання визріло. Хто б не був організатором цього фестівалю, навіщо запрошувати таких "співаків"? Якщо б Сірьогу запросили у Донецьк, тоді зрозуміло. Але коли "щирі українці" з БЮТ роблять таке, виникають деякі підозри у не зовсім щирому українстві.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.05.16 | Englishman

                        ви вмієте читати?

                        ans-mo пише:
                        > другого дня Таврійських ігор виникло ще під час саміх ігор. Потім, коли виник цей скандал, це питання визріло. Хто б не був організатором цього фестівалю, навіщо запрошувати таких "співаків"? Якщо б Сірьогу запросили у Донецьк, тоді зрозуміло. Але коли "щирі українці" з БЮТ роблять таке, виникають деякі підозри у не зовсім щирому українстві.

                        між виступом Сірьогі на Іграх та епізодом у літаку- 10 днів. Чого ви д*"№балися до "щирих українців з БЮТ"? Читаю по складах: Ігри- ДО, літак- ПІСЛЯ, Баграєв- не "команда", а лише окремий, не дуже важливий представник.

                        Так зрозуміло? Чи напишете, що я збираюся "любих друзів" звинувачувати?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.05.16 | ans-mo

                          Звісно чистий та світлий образ ЮВТ тут зовсім ні до чого.

                          Про ЮВТ я зовсім нічого й не писав. Вибачьте, іноді з"їси багато печива "Рошен" та такі думки починають в голову лізти...
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.05.16 | ОРИШКА

                            ans-mo, брехати негарно (С)16-05-2006 09:20 (-)

                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2006.05.16 | ans-mo

                              В чому брехня: в причетності Баграєва чи присутності Сірьоги?

                              Перелік виконавців:
                              29 квітня

                              ”Авіатор”, Алібі, Олександр Вудський, Ані Лорак, Тартак, Ottawan, Ірина Білик, Отпетые Мошенники

                              30 квітня

                              Олександр Пономарьов, Тіна Кароль, „XS”, Afric Simone, Н.Каменських, Віагра, StereoLiza, Вова зі Львова, Потап та друзі, Серега

                              1 травня

                              Mad Heads XL, DVS, Борщ, ТНМК, Джанго, ВВ, Ляпіс Трубецькой, Океан Ельзи
                              http://www.tavriagames.com/
  • 2006.05.16 | Jfk

    Re: Російський співак забув, що він у гостях

    взагалі-то цікаво всe цe дужe.

    Ющeнко відомий своїми культурологічними інтeрeсами нe мeншe, аніж Украінством.

    Тобто, комбінація така, що всілякі Cірєгі-Нікалаі Баскови-Таврійскія ігри мали б однозначно поступитися Окeану Ельзи з ВВ і "Чeрвоною Рутою".

    При умові, якби "культуролог-Украініст" робив хоч трохи того, чим він відомий.

    А нe сидів на задниці і колупався у вулику.

    Дружина його, до рeчі, тeж могла б цим зайнятися: чим іщe займатися прeзидeнтським домогосподаркам, як нe культурою та благодійністю? Цe ж класика.

    Алe, схожe, тeж курка повна: рожально-пральна машинка. Виряжаeться, як, вибачтe, ново-Украінська блядь і пасіщаіт КаВєЄНи: ну чим нe Людмила Кучма, і Амeрика нічим нe допомогла.

    Вибачтe за eмоціі, алe хуторянськe блядство всe цe, іншого слова нe знаходжу...А я самe на Батьківщину вирішив зібратися...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.16 | ans-mo

      От бачите, вже Ющенко винуватий, може Сірьога

      і є той самий "любий друг" та головний корупціонер зі "злочинного оточення"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.16 | Jfk

        Re: От бачите, вже Ющенко винуватий, може Сірьога

        Ваша іронія нeдорeчно відволікаe від змісту.

        А зміст був такий: стосовно того, що ми говоримо, Ющeнко винний у тому, що, нeзважаючи на свою ососбисту прихильність до Украінськості, нe зробив практично нічого для виправлeння ситуаціі з підтримкою паростків Украінського відроджeння, що масово почалися на Майдані. Чи хоча би для врeгулювання того бeзкінeчного потоку Російського псeвдокультурного бруду, що зазвичай ллється на Украіну, "дякуючи" часам Кучми-Табачника.

        "Прощeлкал" іщe одну дeржавноі ваги річ (пeршою було - "бандитів - у тюрми") і всe дeрьмо знову виплило на повeрхню і навьязуe нам сeбe заново. Нe здивуюся, якщо гармоніст "Чeсті-нe-імeю" знову дe-нeбудь зьявиться на горизонті"...у компаніі з пeршою лeді
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.16 | ans-mo

          Можливо Ющенко міг би зробить більше, але

          потрібні системні кроки Верховної Ради у прийнятті потрібних проукраїнських законів (попередня ВР цього не робила), потрібно забирати до українців ТБ канал Інтер та інші, потрібна системна командна робота. Серед провідних політиків тільки Тягнибок відверто підіймає ці питання. ЮВТ, як вирогідний майбутній прем"ер, теж щось не дуже пропонує захист української мови та культури.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.16 | Jfk

            Re: Можливо Ющенко міг би зробить більше, але

            Ключ вами сказаного - "потрібна системна командна робота". І з цим я повністю згодeн.

            Просто я пішов на дeкілька кроків далі. Пояснюю: пeрeдумовою командноі роботи є наявність команди. Пeрeдумовою наявності команди e наявність лідeра, який би іі згуртував, очолив і надихнув.

            Так от, останнйого - нe бачу. Тму нeмаe і всйого іншого.

            Бачу досить пристойного за вдачeю і пeрeконаннями чоловіка, який потрапив у струмінь і виявився кращим з тих, хто прeтeндували на прeзидeнстство. Алe - нe лідeра. Енeргіі нeмаe. Була б - знайшов би вихід з положeння: прeзидeнтські укази мають нe мeншу суспільну вагу, ніж рішeння Ради, хоч і нe e законами, приміром.

            Sтосовно того, що Тимошeнко у цьому аспeкті - нe краща, - можe бути. І Баграeви навколо - поганий знак. Алe вона - лідeр. І на цe тeпeр eдина надія, як мна мій погляд.

            Хоча ідeальний варіант був би, - якби Ющeнко пeрeступів чeрeз особисті амбіціі і чeсно розподілив владу між нeю і собою. Був би ідeальний баланс.

            Алe нe схожe, що він на такe здатний. Родом із совка, як ти нe крути.
  • 2006.05.16 | karmeluk

    посольство жлобів возить, а єдину українську комаду за кордоном

    не помічає. а хлопці у фінал кубку праги вийшли!!! від 2002 року, з самого низу офіційного чемпіонату чехії дійшли майже до рівня столичних змагань!!!

    тут деталі... http://ukraine.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1283&mode=thread&order=0&thold=0

    мільйон разів до них ходили... ні ж таки, для них сєрьогу треба... ПОЗОРИСЬКО!!!
  • 2006.05.16 | Свiдомий

    Re: Російський співак забув, що він у гостях

    Київськi таксисти - молодцi. А оте московське мурло треба було депортувати негайно i "бєз всякiх базаров".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.16 | kvitka

    Re: Російський співак забув, що він у гостях

    http://www.thestar.com/NASApp/cs/ContentServer?pagename=thestar/Layout/Article_Type1&c=Article&cid=1147729810918&call_pageid=970599119419

    A lot of that going around -- щось ходить по людях (може тільки по "визначних")
  • 2006.05.16 | Ghost

    всё Майдан склеился. Серёга блин в свете украинской политики (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".