МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зацініть Садового. (/)

05/15/2006 | Роман ShaRP
Це свіжі цитати з новообраного львівського міського голови Андрія Садового. Джерело - сайт www.razom.org.ua


http://www.razom.org.ua/ua/news/10894/

Андрій Садовий: Місцева податкова має бути підпорядкована місцевому голові

“Коли ми сьогодні говоримо про адмінреформу, це дуже добре. Що заважає на сьогоднішній день поміняти пропорції відрахування? Давайте поміняємо. Давайте з тих грошей, які збирає місто, не будемо лишати йому 20 відсотків, щоб місто жевріло разом з мешканцями. Чи це є Донецьк, чи Харків, чи Львів, чи Маріуполь. Давайте ми зробимо хоча би 40-50 процентів”, – заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV мер Львова, “нашоукраїнець” Андрій Садовий. “Друге питання на сьогоднішній день – місцеві податки і збори. Хто їх контролює? Їх контролює державна податкова. Це абсурдна ситуація. Міському голові має бути підпорядкована місцева податкова. Так є у всіх країнах світу, – сказав Андрій Садовий. – Сьогодні призначення начальника податкової, начальника міліції відбувається взагалі без інформування міського голови. Просто призначають. Є своя вертикаль.

“Сьогодні є розбалансованість влади. А для мешканця України – чи донеччанина, чи з Луганська – для нього влада є – це і уряд, і ЖЕК, і міський голова, і міліція, і навіть суд. Він не ділить, що є судова гілка влади, а що законодавча. Для нього це все є влада, – підкреслив Андрій Садовий. – Тому влада повинна зрозуміти: або вона сконсолідується і буде думати про громадянина, або її виметуть назавжди”.

http://www.razom.org.ua/ua/news/10892/

Андрій Садовий: Міські голови повинні брати владу в свої руки

“Враховуючи те, що половина населення України живе в містах, Президент та прем’єр-міністр України разом з міськими головами мають думати над тим, що і як робити, – заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV мер Львова, “нашоукраїнець” Андрій Садовий. – Тому що сьогодні діалог є заочний. Уряд говорить: так ви ж на місцях там, ви винуваті. Міста говорять: ну так уряд винуватий. А я б хотів, щоб ми сьогодні думали, як спільно вирішувати ситуацію в країні”.

“Це наша країна, нас обрали мерами, обрали сьогоднішній парламент, є обраний президент. Ми повинні на місці дійсно розбиратися, находити мудрі варіанти і консолідовано тримати свою позицію. Це є основна задача, на мою думку, – на це сьогодні треба тратити час, а не говорити, яка партія краща, а яка гірша, – сказав Андрій Садовий. – Я переконаний, що ми дійсно сконсолідуємо наші зусилля. І мер Харкова, і мер Донецька, і мер Одеси, і мер Львова – як регіональні великі столиці – чи мер Луцька, чи мер Маріуполя – ми всі повинні бути як одна команда. Тоді й реформа піде”.

“Нас постійно ділили. Ті – одна партія, ті – друга партія. Але нам нічого ділити, – переконаний Андрій Садовий. – Ми сьогодні в Україні маємо дуже хороший склад міських голів. Я думаю, нарешті, почнеться ситуація, коли мери скажуть своє слово, тому що вони законно обрані: їх обрала громада. Вони сьогодні представляють більшість населення України. І сьогодні міські голови повинні брати владу в свої руки”.

http://www.razom.org.ua/ua/news/10891/

Відключення води за борги – техногенна катастрофа – Андрій Садовий

Техногенною катастрофою, надзвичайною ситуацією назвав член партії «Наша Україна», мер міста Львів Андрій Садовий відключення води у населення за борги. Про це він сказав в ефірі програми «Свобода Слова», присвяченій комунальним тарифам.

«Весь уряд, усі мають працювати над тим, щоб цього не було. Держава має переглянути своє відношення до міст та регіонів», - сказав він.

Садовий підкреслив, що «в першу чергу треба піднімати якість послуг».

«А сьогодні з бюджету, з податків, які збираються в місті, лишається тільки 20 відсотків, 80 забирає держава», - зазначив він.

Також мер міста Львів сказав, що йому важко уявити що дійсно справдяться прогнози фахівців і на початок опалювального сезону газ буде коштувати 230 доларів за метр кубічний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua