МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

притирок нестар шуфрич який краде кримську нафту влазе в кримськ

05/15/2006 | Сергій Кабуд
в кримську облраду!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ця сволоч накоїть величезної шкоди і висмокче нашу нафту!!!!!!!!!!!!!

Може стати 2ю людиною в кримській раді!!!!

Це як гебельса призначити чи гірше

який бруд в вашій уркаїні .............

Відповіді

 • 2006.05.15 | Englishman

  A scho take "kryms'ka oblrada"? (-)

 • 2006.05.15 | Сергій Кабуд

  Верховна Рада АРК(гидотна, навязана назва)

  http://radiosvoboda.org/article/2006/05/0DC1E854-8B14-42C3-8F24-EA0F6AA60A47.html

  там малюнки його свинячого рила кумедні є. рило просе кирпичини.канкрєтно.


  Кримський депутат Нестор Шуфрич ще не визначився, чи переїзджати до Сімферополя.
  Володимир Притула

  Колись впливові київські політики
  Нестор Шуфрич і Дмитро Табачник
  принишкли у парламенті автономії
  (rfe/rl)
  Сімферополь, 15 травня 2006 (RadioSvoboda.Ua) – Депутат Кримського парламенту Нестор Шуфрич ще не визначився, чи переїзджати до Сімферополя. Наприкінці минулого тижня він уперше взяв участь у сесії Верховної Ради Криму, але вже претендує на посаду віце-спікера парламенту автономії.
  Нестор Шуфрич на першій сесії кримського парламенту вів себе дуже тихо, приглядався до колег та загальної атмосфери у сесійній залі. До Верховної Ради АРК він потрапив за списком блоку “Не так!”, який ледь подолав 3%-ий бар’єр. Нестор Шуфрич каже, що його дуже тепло прийняли на півострові, і він здивований своєю високою популярністю серед кримчан: “Рівень довіри в Криму до мене особисто мене вражає, але це також викликає підвищену відповідальність з мого боку”.

  За словами Нестора Шуфрича, хоч він і не кримчанин, але дуже добре знає Крим і збирається працювати в автономії так, щоб підтвердити тезу, що політики з-за меж півострова, які стали депутатами Верховної Ради АРК, також самовідданно піклуються про кримчан: “Я вісім років був одним із керівників Бюджетного комітету Верховної Ради України і мені досконало відомі проблеми Криму”.

  Новообраний депутат кримського парламенту каже, що поки що житеме в готелі, на державну кватриру в Сімферополі не претендує: “Пленарні засідання Верховної Ради АРК проводяться раз на місяць. Якщо я буду більш активно задіяний в організації роботи парламенту автономії, або інших органів Криму, то я не виключаю, що придбаю житло в Сімферополі і житиму тут. Я ніколи не приховував свої статки. Моя декларація дозволяє мені придбати тут житло”.

  Джерела у кримському парламенті повідомляють, що кандидатура Нестора Шуфрича справді реально розглядається на посаду заступника голови Верховної Ради автономії. Кримський оглядач Микола Семена каже, що це і диктує зміну іміджу Нестора Шуфрича: “Зараз, коли він претендує на посаду віце-спікера, Шуфричу, як політику доводиться міняти свій імідж, відходити від радикальних дій і демонструвати себе як виваженого політика”.


  Депутат кримського парламенту Нестор
  Шуфрич на першій сесії ВР Криму
  (rfe)
  І сам Нестір Шуфрич уже приміряє на себа новий імідж “виваженого політика”: “Сьогодні в Криму слід забезпечити стабільність. А стабільність починається з налагодженої роботи вищих державних установ, зокрема, Верховної Ради та уряду Криму ”.

  Втім, той же Микола Семена вважає, що незабаром ми побачимо у кримсь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua