МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Регіони" втаємничують свою коаліційну угоду

05/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відсутність тексту коаліційної угоди, про який повідомив лідер ПРУ, на електронній сторінці фракції ПРУ може означати, що "регіонали" змінили свою інформаційну тактику і пішли по стопам "НУ"?

Хоча чого простіше - лист голови фракції на ім’я керівника апарату ВРУ про розміщення заяви фракції й тексту угоди на електронній сторінці інформаційного серверу ВРУ та розсилка тексту угоди через "Розсилку новин" для журналістів, які акредитовані у ВРУ, та на адреси всіх нардепів 4 скликання. І всі все знають.

Уже, не говорячи про розміщення тексту угоди на сторінці фракції , яку взагалі було б доцільно перевести на сторінку ВРУ і діяльність якої все рівно фінансується за кошти ВРУ. Або, як мінімум зробити там відсилку на сторінку партії, якщо вже не можна забезпечити актуальність усієї інформації. Але подібна мовчанка - це, напевно, співпадіння позиції В.Януковича В.Ющенка не дивитись в Інтернет, як працюють їхні електронні сторінки та наслідування публічних заяв та В.Литвина, що Інтернет непотрібен, бо його ніхто не дивиться.

Хоча, наприклад, внаслідок вищенаведених зауважень, це вже почали робити навіть комуністи. Правда за кошти ВРУ. І правильно, бо на сторінку ВРУ щодня заходить до 20 тисяч чоловік.

Євген Георгійович Костенко

+38(044) 255-26-90

+38(044) 255-24-51

електронна адреса: kostenko.evgen @ rada.gov.ua

http://dovidka.com.ua/cgi-bin/bio/aaa.exe?72632380644109829304

Європа, Україна, 01008, м. Київ, вул. Шовковична, 2, к. 207

Відповіді

 • 2006.05.22 | Лариса

  Re: "Регіони" втаємничують свою коаліційну угоду

  Костенко-хвора божевільна людина.І це не тільки із особистого досвіду, але й з написаного тексту випливає. Кому тепер служитиме Євген?Хто із шизів візьме тепер в помічника "паровозика", який всі набрид в ВР?
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Відсутність тексту коаліційної угоди, про який повідомив лідер ПРУ, на електронній сторінці фракції ПРУ може означати, що "регіонали" змінили свою інформаційну тактику і пішли по стопам "НУ"?
  >
  > Хоча чого простіше - лист голови фракції на ім’я керівника апарату ВРУ про розміщення заяви фракції й тексту угоди на електронній сторінці інформаційного серверу ВРУ та розсилка тексту угоди через "Розсилку новин" для журналістів, які акредитовані у ВРУ, та на адреси всіх нардепів 4 скликання. І всі все знають.
  >
  > Уже, не говорячи про розміщення тексту угоди на сторінці фракції , яку взагалі було б доцільно перевести на сторінку ВРУ і діяльність якої все рівно фінансується за кошти ВРУ. Або, як мінімум зробити там відсилку на сторінку партії, якщо вже не можна забезпечити актуальність усієї інформації. Але подібна мовчанка - це, напевно, співпадіння позиції В.Януковича В.Ющенка не дивитись в Інтернет, як працюють їхні електронні сторінки та наслідування публічних заяв та В.Литвина, що Інтернет непотрібен, бо його ніхто не дивиться.
  >
  > Хоча, наприклад, внаслідок вищенаведених зауважень, це вже почали робити навіть комуністи. Правда за кошти ВРУ. І правильно, бо на сторінку ВРУ щодня заходить до 20 тисяч чоловік.
  >
  > Євген Георгійович Костенко
  >
  > +38(044) 255-26-90
  >
  > +38(044) 255-24-51
  >
  > електронна адреса: kostenko.evgen @ rada.gov.ua
  >
  > http://dovidka.com.ua/cgi-bin/bio/aaa.exe?72632380644109829304
  >
  > Європа, Україна, 01008, м. Київ, вул. Шовковична, 2, к. 207
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.22 | Людмила

   замість звинувачувань у хворобливості, УГОДУ - В СТУДІЮ!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua