МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП просить Президента не звільняти Василя Червонія

05/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Українська народна партія звернулася до Президента України Віктора Ющенка з проханням переглянути рішення щодо звільненням Василя Червонія з посади голови Рівненської облдержадміністрації, вважаючи це рішення несправедливим.

У зверненні говориться, що “за час перебування Василя Червонія на посаді в області відбулися позитивні зміни в економіці, сільському господарстві, житлово-комунальній сфері, кадровій, інформаційній політиці та духовному житті” та наводяться такі приклади:

- промисловими підприємствами області в 2005 р. вироблено продукції на суму 4 млрд. 600 млн. грн., що більше порівняно з 2004 роком на 13,2% (показник по Україні – 3,1%);

- у агропромисловий комплекс залучено 157 млн. 200 тис. грн. кредитних ресурсів, що майже в півтора рази більше ніж у 2004 році;

- на 620 км. зросла протяжність розподільчих газових мереж, газифіковано 13,5 тис. помешкань.

- розвалене підприємство “Облводоканал”, яке очолив Володимир Хомко вдалось не лише вивести з кризи, а й зробити рентабельним. Мешканці Рівного отримали цілодобове постачання якісної питної води, чого в історії обласного центру ще не було.

- у 2005 році на Рівненщині зросли надходження до бюджетів усіх рівнів, а середньомісячна зарплата збільшилася порівняно з 2004 роком на 35,3% і склала 684,6 грн.

- одним з досягнень в 2005 році стало введення в експлуатацію пускового комплексу обласного онкологічного диспансеру в м. Рівне. За рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам проводилось будівництво 69 об’єктів на суму 22 млн. 200 тис. грн.

- на сьогодні Рівненщина – лідер серед областей України за рівнем народжуваності - 12,5 народжених на 1 тисячу осіб проти 9 по Україні.

- за час головування Василя Червонія було відкрито пам’ятники національним героям України - Уласу Самчуку, Тарасу Бульбі-Боровцю, Нілу Хасевичу, впорядковано могили вояків УПА, споруджено церкви та монастирі, покращилася видавнича діяльність.

Українська народна партія вважає упередженим рішення Кабміну направити Президенту пропозицію зняти з посади Василя Червонія та “обурена також лобіюванням чиновниками Кабінету Міністрів призначення на цю посаду бізнесмена Віктора Матчука, оскільки проти очолюваної ним компанії ЗАТ “Реноме” (м.Рівне) порушено низку кримінальних справ у зв’язку з незаконним контрабандним завезенням товарів в Україну. УНП висловлює обурення тим, як Камбін виконує доручення Президента щодо розмежування бізнесу від влади та заявляє, що такі дії Кабміну перекреслюють ідеї майдану і негативно позначаються на авторитеті Президента України”.

“Українська народна партія звертається до Президента Віктора Ющенка переглянути несправедливе рішення щодо звільненням представника УНП з посади голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія та зупинити призначення на цю посаду підприємця, який своїми діями компрометує державну владу”, - йдеться у зверненні.

Відповіді

 • 2006.05.22 | Роман ShaRP

  "Де правда?" © Пророк (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.22 | Правда

   Re: "Де правда?"

   От друзей и знакомых из Ровно слышал, что там и раньше, и теперь живут гораздо беднее, чем в остальной стране.

   Что Червоний козел - сомнений не вызывает.

   Про нового губернатора-бизнесмена -- слышал от живущего в Ровно человека, что он (новый губернатор) очень порядочный человек.

   Что касается динамики в области - опять же, аборигены ею недовольны. Показатели, приведенные Червонием, не впечатляют - он в свое оправдание приводит только несколько, а их там (социально-экономических) целая куча. Раз не приводит интегральных показателей - вероятно, в целом ситуация ухудшилась.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua