МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В центрі Києва відбувається"профсоюзна акція протесту"

05/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 10 тисяч людей з регіонів, поїздку яких організували профсоюзи, протестують стосовно підвищення цін на комунальні платежі.

Зранку виступають багаточисельні оратори. По вулицям Хрещатик та Грушевського ходить духовий оркестр, що грає радянські патріотичні пісні. ("Всьо више і више і више..." та інші )

Міліція організувала ряди охорони вздовж Хрещатика, щоб не виникало ДТП. Присутні декілька автобусів з "Беркутом".

Багато людей, що приїхали на акцію, ходять по навколишнім вулицям в режимі вільної прогулянки.

А ще в самомому центрі міста нам також вдалося зазняти чоловіка, який спокійно походжав з косою в одній руці, та мішком з накошеною травою в іншій. Мабуть, людина сильно дбає про свого хом"ячка.

Відповіді

 • 2006.05.24 | Oleksiy_M

  Акція проти підвищення тарифів - комуняцька propaganda

  Принаймні саме такі настрої та прапори я побачив на Майдані. Прийшло бидло невдоволене черговим підвищенням цін. І жодного конструктиву.
  А конструктив мав би полягати в розумінні того, жо ЖЕК - це монополіст і комунальні платежі є де-факто формою податку на власність / на душу. Але на відміну від інших податків, комунальні платежі мають складову собівартості, яка в свою чергу залежна від інших монополістів - постачальників електроенергії, газу, тепла ПЛЮС плата за сервіс (зарплата персоналу ЖЕКІВ) ПЛЮС прибуток, який закладений для того, хто всім цим керує і який відмивається через "благоустрій території", ремонти водогонів, доріг тощо.
  І як в будь-якій політичній справі - або ти є джерело влади, або хтось інший це робить за тебе. І в останному випадку - нефіг скаржитись. Або бери в свої руки влаштування всього господарства, організацію постачання послуг, ремонти - або мовчи "в тряпочку". Або спілка власників будинку - або ЖЕК.
  І не треба жодних майданів і червоних правпорів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.24 | Kronk

   Я став випадковим свідком їх приїзду

   Спочатку подумав, що це данецкіє приїхали знову :), але потім зрозумів, шо наче нормальні люди. Їх культуренько зібрали біля входу в Центральний вокзал, а потім повели. Все досить нормально організовано - куча однакових прапорів, табличок тощо. Але написи на них - так, трохи радянські.
   Що цікаво - по дорозі від вокзалу в центр, один спікер в матюгальник кричав здивованим киянам: "ФСЄ НА МАЙДАН!!!". А люди в колоні кричали: "Ура!!!" ;)) Аж не вірилося, їй-богу :-)
   Але іноді звучали і досить лайливі вигуки, але то вже була отсєбятіна ;)
 • 2006.05.24 | catko

  там черговий цирк а-ля вітренко відбувається а не протест

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.24 | нтв

   Re: там черговий цирк а-ля вітренко відбувається а не протест

   Представляете,что русский телевизор покажет?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua