МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Район університету дуже щільно забудують

05/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Згідно проекту, що потрапив до нас в руки, на території що належить київському університету планується побудувати десятки свічок-багатоповерхівок. Так, спеціальна фізико-математична школа опиниться за парканом з цих висотних будинків.

Цікаво, чи дістанеться хоч гривня з коштів від відведення цієї землі на потреби університету? Скільки буде придбано нового обладнання, створено лабораторій? Скільки зрештою квартир отримають працівники універу, що стоять в безнадійних чергах, після цієї угоди?

Одна картинка краще ніж сто слів. Нижче ви самі можете порівняти стан справ зараз (космічний знімок) і проект забудови, де вказані десятки нових будинків.

Відповіді

 • 2006.05.24 | Vik

  Re: Район університету дуже щільно забудують

  привіт, хлопці,
  що вам сказати, схоже на те, що університет не отримає за цю забудову жодної копійки. в стосунках з забудовниками йдеться лише про бартерні схеми, за якими університет має отримати 1) квартири для викладачів 2) роботи з будівництва нових корпусів та гуртожитків.

  незабаром вийде програма "Закрита Зона", присвячена цьому питанню.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.25 | Софія Ковалевська

   Re: Район університету дуже щільно забудують

   В тому то й справа, що коли керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка зверталось до Київради за дозволом надати землю, то мотивувало це своїми потребами в подальшому розвитку університету. Насправді ж на цих відведених землях тепер стахановськими темпами будують комерційне житло.
   Найстрашніше те, що ніхто не вступився за дітей, які навчаються в фізико-математичному інтернаті: натомість по-звірячому знищеного саду, що раніше оточував інтернат, тепер там будуть стовбичити монстри-багатоповерхівки комерційної забудови. Знищуються зелені насадження (для забудови) зі сходу та північного сходу по вул. Ломоносова, що набагато зменшує показник зеленого насадження (менше за 6 м2 на одну людину). А це порушує вимоги п. 3.15 ДБН 360-92**.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.25 | ОРИШКА

    Люди, швидко, давйте щось робить.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.25 | ОРИШКА

     Куди звертатись? Чи є яка-небудь

     ініціативна група? Як до вас долучитися?

     Омельченка - до відповідальності, якщо він не сяде - Києву кінець - всі виблядки побачуть, що можна спустити всю красу та зелень міста на ніщо.

     Давайте повторювати приклад Ірпеня - відстоювати наші права.

     Омелю та чинуш, що спотворюють місто - на нари!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua