МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слово Україні!

05/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Cьогодні міністр закордонних справ України Борис Тарасюк відбув до Французької Республіки з метою участі у 52-й сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка пройде у Парижі.

Як повідомилиу прес-службі МЗС, Б.Тарасюк візьме участь у роботі сесії як повноважний представник Президента України, від імені якого він зачитає звернення до учасників цього важливого міжнародного форуму.

ПА НАТО виконує роль міжнародного форуму, на якому парламентарії країн-членів НАТО розглядають актуальні питання діяльності Альянсу. Україна має статус асоційованого члена у цій міжпарламентській організації і на сесіях Асамблеї її представляє постійна делегація Верховної Ради України, зазначили в МЗС.

За даними прес-служби, парламентський вимір співробітництва України з НАТО набуває особливої ваги саме зараз, коли Україна впритул наблизилась до отримання запрошення приєднатися до Плану дій щодо членства. Свідченням прагнення Парламентської асамблеї перевести відносини з Україною на більш високий рівень та поглибити міжпарламентське співробітництво стали візити до нашої країни голови ПА НАТО П‘єра Лелюша у жовтні минулого та березні поточного року.

Джерело: УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua