МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слухай українське прямо з мережі!

05/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Хвиля української музики "Молоде радіо" почала мовити в інтернеті
Київ, 22 травня. Перша і єдина у Києві радіостанція української музики "Молоде радіо" запустила власне мовлення в інтернеті.

Відтепер "Молоде радіо" стало доступним не лише для мешканці в України, а й всього світу. Послухати музику та програми радіостанції тепер можна у будь-який час доби за власним комп'ютером із сайту радіо – www.molode.com.ua.

Звук подається 2-ма потоками різної якості: 32 кбіт/сек. та 128 кбіт/сек. Обидва потоки доступні як для українських, так і закордонних відвідувачів. Інтернет-мовлення "Молодого" здійснюється спільно зі Студентським Інтернет-центром НаУКМА та компанією "Ґолден Телеком" за підтримки Міжнародного благодійного фонду "Відродження Києво-Могилянської Академії".

"Молоде радіо" розглядає інтернет-мовлення як самостійний (на рівні з ефіром) канал зв'язку зі слухачами. У планах радіо низка промо-заходів та рекламних кампаній інтернет-мовлення як серед киян та мешканців інших міст України, так і серед українців, які вчаться чи працюють за кордоном, діаспори та іноземців.

"Молоде радіо" вийшло в ефір 28 квітня 2005 року. Воно стало першою і досі залишилося єдиною радіостанцією столиці, в ефірі якої – 100% української музики. Причому більшість із неї – пісні молодих та невідомих виконавців. Радіо створила група студентів та випускників Києво-Могилянської академії. Це спільний проект з ТРК "Люкс" – мовлення ведеться на нижній частоті радіо "Люкс" у Києві – 69.68 МГц.

Із самого початку на радіо принципово відмовилися від ді-джеїв: в ефірі або музика, або тематичні передачі. Зараз на радіо виходять програми "Хочу ще!" (про музику, популярну у світі й невідому в Україні), "Модні шмотки" (про одяг та стиль не лише на подіумах, а й в житті звичайних людей), "Джаз на Молодому" та "Політична реформа: що відбувається".

У планах радіо – запуск літературних, мистецьких, спортивних та дитячих передач та перехід до повноцінного громадського мовлення. Адже мета "Молодого" – стати цікавим та різнобічним україномовним джерелом інформації для всіх, кому близьке гасло радіо: "Свіжий погляд на цікавий світ!"

Відповіді

 • 2006.05.27 | Сергій Кабуд

  ЧУДЕСНЕ українське раді-о прямо з мережі!

 • 2006.05.28 | Eagle

  Re: Слухай українське прямо з мережі!

  А yak stchodo ukrajinskogo TV v interneti?
  Chi isnuyut TV kanaly yaki mojna divitis po internetu okrim 5go kanalu???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.28 | Сергій Кабуд

   так, державне, безкоштовне лінк

   http://www.utr.tv/efir/
 • 2006.05.28 | Andrij

  Молодці! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua