МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Луценко. “Як вкрасти …будинок 2”

05/27/2006 | ГРАД
На початку травня 2006 р.на Майдані було оприлюднено листа мешканців приватного будинку ДЛЯ ЛУЦЕНКА.Чи розуміють Закон у міліції? Як вкрасти...будинок!!
http://www.maidan.org.ua/static/news/2006/1146944339.html
Я вже можу передбачити відповідь ЦОС МВС, типу – “…факти викладені у листі НЕ ПІДТВЕРДИЛИСЬ.., “, або у найкращому випадку “…ПІДТВЕРДИЛИСЬ ЧАСТКОВО…”.
І не завдяки своїм винятковим парапсихологічним якостям.
А через те, що за час, який пройшов від публікації, під особистим керівництвом начальника Шевченківського РУГУ м. Києва П. Мірошніченко було проведено ряд “оперативних заходів” щодо захоплення гр. Василюк З.В. двох квартир у приватному будинку по вул. Отто Шмідта 20 та проведенню там “будівельних” робіт, які взимку неминуче приведуть до обвалу інших помешкань.
Якщо ви вважаєте, що міліцією були розіслані запити, вивчені документи та інші докази, опитані свідки, допитані підозрювані, і нарешті, захищені мешканці цього будинку й ЗАКОН ДЕРЖАВИ, то ви глибоко помиляєтесь.
Новітній досвід реагування Шевченківського РУГУ полягає у тому, що мати Василюк З.В., пенсіонерка Василюк Л.К., була у пожарному порядку зареєстрована паспортним столом Шевченківського району , який, до речі теж є органом МВС, за адресою вул. Отто Шмідта 20. Правда, без указаня квартири. І без реєстрації у подворній книзі. Із грубими порушенням Правил реєстрації. Навіть всупереч відповіді Голови адміністрації Шевченківського р-ну, мешканцям цього будинку, про те, що питання реєстрації буде вивчатися ТІЛЬКИ після рішення суду.
Але це ще не все. Ідуть суди. Що буде, якщо суд керується Законом та раптом прийме рішення на користь позивачів?
І начальник Шевченківського РУГУ, П. Мірошниченко, надає до суду ДОВІДКУ, що мешканець і власник квартир 4а та 5, Бондар В.А., які захопила “будівельниця” Василюк за адресою Отто Шмідта 20 НЕ ПРОЖИВАЄ із 1992 року ! Не зважаючи на реєстрацію Бондаря В.А.. Не опитавши сусідів. Та навіть, не звернувши увагу, що син Бондаря В.А., Бондар А.В. 1988 року народження отримував паспорт, що зареєстрований за цією ж адресою у 2004 році !
До речі, довідка видана на запит гр. Василюк З.В. – саме тієї особи, на яку мешканці будинку скаржились до РУГУ.
Шановні мешканці Шевченківського району м. Києва. Йде період відпусток. Настійно рекомендую вам – проведіть опис та оцінку свого майна у присутності свідків. Запасіться довідками та показами знайомих, що ви проживаєте саме у тих квартирах де ви мешкаєте.
Інакше, якщо ви кудись поїдете а ваше помешкання вже комусь сподобалось … читайте публікацію “Як вкрасти будинок”.
Шановний Юрій Віталійовичу ! Ви теж не завжди будете міністром. Поки є можливість, запасайтесь довідками. Бо до того часу, як Ви зміните посаду або підете на пенсію, П. Мірошніченко може стати начальником Київського ГУ МВС !
Або призначте службове розслідування у Шевченківському РУГУ та паспортному столі Шевченківського району.
Навіщось була створена Громадська комісія у якій Ви є Головою? То доручіть “комісарам”.
Це вже на ваш смак.
P.S. Випадково продивися звернення громадян із поміткою “Для Луценко”.
Вже прийшов час створювати громадську організацію із громадян, що потерпіли від свавілля або бездіяльності співробітників МВС. Не говорячи про інших “правоохоронців” – суди, прокуратуру . То на наступні вибори будемо мати справжню ПАРТІЮ.
Завдяки Вам, Юрію Віталійовичу ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua