МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Мирославу Свистович викликали до прокуратури

05/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Новообраного Ірпінського міського голову Мирославу Свистович викликали до прокуратури, оскільки судді Ірпінського міського суду, які ось вже два місяці як перебрали на себе функції територіальної громади та вперто намагаються замінити волевиявлення виборців своєю волею, написали листа до Генпрокуратури, де звинувачують її в тиску на суд та просять порушити кримінальну справу.

"Тиском на суд" виявились організовані народом (не Мирославою Свистович і навіть не блоком "За чесну владу") акції протесту під міським судом, працівники якого оголосили Мирославі Свистович та виборцям справжню війну, щоб не допустити несистемну людину до посади мера.

Показовою є і швидка реакція прокуратури, що, не зважаючи на численні подання з боку територіальної виборчої комісії, не поспішає, наприклад, боротися з відвертими порушеннями виборчого законодавства з боку голови тервиборчкому Наталії Ганах, яка зачинилась у себе вдома з печаткою і документами та вперто не бажає ні сама відвідувати засідання комісії, ні віддавати документи і печатку членам комісії. І навіть рішення суду для неї не Закон. Також прокуратура м. Ірпеня досі не відреагувала на заяви членів дільничної виборчої комісії №1, які ще 6 травня написали заяви про той фізичний тиск, який здійснювався на них з боку команди кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря та особисто самого кандидата у день виборів.

Мирослава Свистович розповіла працівникам прокуратури про ті порушення виборчого законодавства, які мають місце у Приірпінні, та застерегла, що в разі зриву бюджетного процесу та підготовки до зими через затягування її вступу на посаду міського голови відповідальність за можливий Алчевськ в Ірпені ляже на бездіяльні правоохоронні органи.

А спраглі війни судді Ірпінського суду таки її отримають. Адже самі вперто напрошуються. Тим більше, що сумнівних справ (не тільки і не стільки виборчих) у їх активі більш ніж достатньо.

Зараз блок "За чесну владу" готує для вручення Президенту України "літературно-публіцистичний твір" під умовною назвою "Чи можна назвати правосуддям те, що коять ірпінські судді?"

Відповіді

 • 2006.05.30 | Мартинюк

  То потрібно запроваджувати в Україні суд присяжних ?

  Чи надалі будем намагтися витягати з болота українську судову систему методом барона Мюнххаузена - який витяг сам себе з трясовини за волосся ? Я абсолютно перконаний що ніякі способи навести лад в суддівській системі корумпованими руками самого суддівського корпусу ні до чого не приведуть, які б химерні схеми "самоконтролю" не придумувалися.

  Всі потуги будуть розбиватися об елементарне людське бажання отримати особняк в ірпінському лісі, круту тачку і можливість відпочити в Іспанії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.30 | Предсказамус

   А от геморроя он тоже лечит?

   Мартинюк пише:
   > Чи надалі будем намагтися витягати з болота українську судову систему методом барона Мюнххаузена - який витяг сам себе з трясовини за волосся? Я абсолютно перконаний що ніякі способи навести лад в суддівській системі корумпованими руками самого суддівського корпусу ні до чого не приведуть, які б химерні схеми "самоконтролю" не придумувалися.
   А вот как только к одному взяточнику по должности прибавятся 6-9 малообеспеченных средних украинских граждан - сразу будет Эвропа...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.30 | Мартинюк

    Суд Присяжних моментально вилікує геморой у дуже багатьох суддів

    Тому що система Суду Присяжних дуже незручна для хабародавців.

    Велика кількість присяжних майже гарантує що інформація про підкуп чи спроби підкупу швидко пошириться серд громади і врештій дійде до тих хто постраждає від неправильного рішення і відповідно до правоохоронних органів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.30 | Предсказамус

     Блажен, кто верует

     Мартинюк пише:
     > Велика кількість присяжних майже гарантує що інформація про підкуп чи спроби підкупу швидко пошириться серд громади і врештій дійде до тих хто постраждає від неправильного рішення і відповідно до правоохоронних органів
     Спросите с десяток первых встречных и наверняка двое-трое знают тарифы суда, а 9 из 10, если не все 10, что суды берут бабки напропалую. И что дальше?
    • 2006.05.31 | Михайло Свистович

     Re: Суд Присяжних моментально вилікує геморой у дуже багатьох су

     Мартинюк пише:
     > Тому що система Суду Присяжних дуже незручна для хабародавців.

     З цими незручностями можна боротися. Як навчилися боротися з тим, що земельні ділянки виділяє рада, а не одноосібно її голова.

     >
     > Велика кількість присяжних майже гарантує що інформація про підкуп чи спроби підкупу швидко пошириться серд громади і врештій дійде до тих хто постраждає від неправильного рішення і відповідно до правоохоронних органів

     В Ірпені зараз швидко поширюється серед громади і доходить до тих, хто постраждає від неправильного рішення і відповідно до правоохоронних органів не лише інформація про підкуп чи спроби підкупу, але й про тих, хто привозить гроші для підкупу. І нічого.
  • 2006.05.30 | Kohoutek

   Суд присяжных НЕ ЗАНИМАЕТСЯ административными делами

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.30 | Мартинюк

    Це не адміністративна справа - це інтереси місцевих громадян.

    Суд Присяжних займається найважливішими справами.Це Вам так дуже хочеться аби він займався чимось обмеженим.

    Якщо до цього Суд Присяжних за пару сот років настільки видресирував суддівський корпус, що він боїться і глянути в сторону хабародавців, то можна тому корпусу дозволит деякі речі робити самому.

    Дійсно на заході зараз суд присяжний в силу великої відповідальності та повільності використовується не у всіх випадках.Наприклад у кримінальних справах.Але завжди можна сформулювати позов та звинувачення таким чином що певне питання підпаде під розгляд суду присяжних. Наприклад претензії ірпінських громадян до тих , які саботують роботу законно обраної влади вже можна формулювати у термінах кримінального правопорушення яке підпадає під розгляд суду присяжних.

    Сама можливість переходу справи до розгляду залежного від громади Судом Присяжних моментально обмежує апетити суддів і змушує їх думати про закони та кодекси , а не про прибутки та хабарі.

    Суд Присяжних був впроваджений в Росії тоді коли було ліквідоване кріпосне право. Це й же Суд Присяжних був ліквідований тими, які це кріпосне право у різних формах ( колгоспи, трудові табори) відновили.

    Подумаєте хто Ви і з ким Ви.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.30 | Предсказамус

     Мля. Спор этот относится к административным отношениям

     Или Вы хотите, чтоб присяжные были везде?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.30 | Мартинюк

      Не треба аби присяжні були всюди.

      Але повинна існувати можливість у випадку серйозних справ одній із сторін вимагати суду присяжних.
      В даному випадку можна сформулювати подання як кримінальний позов ( брутальне порушення прав громадян) чи іншим чином і і таким спобом первести справу до компетенції суду присяжних.

      Суть полягає в тому що суди присяжних повинні бути уповноважені до вирішення справ які безпосередньо зачіпають громадян тої місцевості чи адміністративної одиниці , в якій цей суд присяжних формується.
      Суд присяжних не повинен розбирати конституційні подання чи апеляції, і не повинен вирішувати справи, зацікавлені особи по яких не проживають в даній місцевості.

      Обидві сторони процесу можуть за взаємною згодою відмовлятися від суду присяжних, з метою прискорити процес чи скажімо залагодити справу шляхом якогось компромісу.

      Але розгляд навіть невеликого відсотку справ у суді присяжних з одного боку дисциплінує суддівський корпус, з другого підніме рівень участі громадян у справах місцевої громади, підніме рівень правової освіти та відповідальність громадян. Коротше те що називають зміцненням громадянського суспільства.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.30 | Предсказамус

       А может, вообще? Ну, типа ну их?

       Мартинюк пише:
       > В даному випадку можна сформулювати подання як кримінальний позов ( брутальне порушення прав громадян)
       В принципе, на этом можно было бы поставить точку. Уголовный иск - это почти как гражданский расстрел, т.е. то, чего не существует в природе. В связи с чем, может пусть все-таки сапоги тачают сапожники, а пироги пекут пирожники? Я не для того, чтоб кого-то обидеть, есть тьма вопросов, в которых я дилетант, но тем не менее участвую в обсуждении. Но все-таки не нужно быть категоричным в вещах, которые Вам не до конца понятны.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.30 | Мартинюк

        Так можна і кріпосне право відновити - щоб все було як колись

        Звичайно я не можу гарантувати юридичну бездоганність термінів, але навіть при обмеженні застосування суду присяжних адвокати завжди можуть сформулювати судовий позов так аби добитися проведення суду присяжних.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.30 | Предсказамус

         Я предлагал сделать, как когда-то? Покуда этого хотите Вы

         Мартинюк пише:
         > Звичайно я не можу гарантувати юридичну бездоганність термінів, але навіть при обмеженні застосування суду присяжних адвокати завжди можуть сформулювати судовий позов так аби добитися проведення суду присяжних.
         Иск (позов) - инструмент сугубо гражданского права, а суды присяжных практически повсеместно рассматривают только уголовные дела, причем далеко не любые.
         Может, для начала хоть что-то почитаете, а?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.30 | Мартинюк

          Кримінальна справа була відкрита за заявою громадянки С

          Надіюся таке можливе в Україні?
          Якщо ж ні то треба суттєво перешерстити весь той репресивний хлам, який під іменем судової системи зостався нам в спадок після СРСР.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.31 | Предсказамус

           Иск != заявление

           Мартинюк пише:
           > Надіюся таке можливе в Україні?
           В современной Украине возможно все!

           > Якщо ж ні то треба суттєво перешерстити весь той репресивний хлам, який під іменем судової системи зостався нам в спадок після СРСР.
           Нужно, только Вы почему-то решили шерстить не с того конца.
  • 2006.05.30 | Albes

   Что, уже кого-то судят за убийство 1-й степени ?

  • 2006.05.30 | Tatarchuk

   І виборність окружних прокурорів також

  • 2006.05.31 | Михайло Свистович

   Re: То потрібно запроваджувати в Україні суд присяжних ?

   Потрібно, але в цій новині йдеться про інше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | SpokusXalepniy

    Re: То потрібно запроваджувати в Україні суд присяжних ?

    Михайло Свистович пише:
    > Потрібно, але в цій новині йдеться про інше.
    Потрібно, але після того, як буде наведен самий елементарний порядок в звичайному судовиробництві.
    Інакше, окрім невиправдених витрат, в народі буде ще й суд присяжних дискридитований.
 • 2006.05.30 | Хвізик

  чи є де кінець цьому безладу?

 • 2006.05.30 | Мартин

  Re: ІРПЕНІАДА: Мирославу Свистович викликали до прокуратури

  Безладдя в місті на плечах Мирослави, яка боїться перевиборів бо знає про свої фальшування. Вибори були брудні. Мирослава лила бруд на свіх. Прийшов час і за це потрібно їй відповідати. Люди за неї не проголосують. Це факт. Мої знайомі ніхто за неї не голосував.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.30 | Мартинюк

   І не набридає все нові та нові ніки вигадувати?

   І все для того аби зайвий раз повторити одну й ту саму брехню.

   Цікава ви публіка - у Свистовичів часу неміряно, а ресурс у них невичерпний - тому цей ресурс не є грошима.
   У грі на час ви програєте однозначно.
  • 2006.05.31 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: Мирославу Свистович викликали до прокуратури

   Мартин пише:
   > Безладдя в місті на плечах Мирослави

   Брехати не гарно. Не Мирослава підкуповує суддів, членів ТВК та працівників Секретаріату Президента (їм буде дуже погано, повірте), не вона будує спільні плани зі Скаржинським, щоб не допустити новообраного мера до влади.

   > яка боїться перевиборів

   Ні, не боїться. Просто знає, що, по-перше, ви по-бєспрєдєлу за допомогою бабла, виготовляючи фальшиві листівки, намагатиметесь зняти її з реєстрації, а, якщо не вийде, то просто знову зробите на кількох дільницях чергову лажу, щоб знову мати підстави оголосити вибори недійсними. І Скаржинський ці послуги вам оплатить.

   > бо знає про свої фальшування

   Вона не може знати про те, чого не було. І ви чудово знаєте, що вона не мала можливостей для фальшування навіть, якщо б захотіла їх робити.

   > Вибори були брудні.

   Не дуже. Трохи бруду було від вас та інших кандидатів, але він ні вам, ні їм не допоміг.

   > Мирослава лила бруд на свіх.

   На всіх чи на своїх? На своїх не лила, на всіх також. І взагалі не лила бруду, просто казала правду, підписуючись, а не ховаючись.

   > Прийшов час і за це потрібно їй відповідати.

   Помрійте.

   > Люди за неї не проголосують. Це факт.

   Не проголосують, звичайно, бо перевиборів не буде. А так би проголосували. І набагато більше, ніж перший раз. Це факт.

   > Мої знайомі ніхто за неї не голосував.

   Не вистачало ще, щоб отакі за неї голосували. Вона б від сорому крізь землю провалилася.
 • 2006.05.30 | Tatarchuk

  Справді, де в біса той Ющенко

  Як не дивно, це той самий випадок, коли не потрібне ніяке особливе (та протизаконне) втручання презідента в судови справи.
  Йому, нашому новому прибічникові (якщо вірити протоколам зустрічі з Мирославою), достатньо лише сказати своїй власній партії, щоб припинили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.30 | Хвізик

   думаю, члени його партії якраз і виконують його пряму вказівку

  • 2006.05.30 | Мартинюк

   Партія то вже давно припинила

   Не припинили "члени" які стають членами тих партій в яких їм вигідно.

   Он наприклад нижче задемонстрований Soft з ірпінських країв декларує одночасну підтримку і Юлії Тимошенко і тіпа "нашоукраїнцю" Бондарю.

   Справа у судах і суддях, в справи яких Президентові втручатися негоже.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.30 | Хвізик

    а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Мирослав

    щоб не допустити Мирославу до влади.
    То він про людське око говорить ніби правильні речі, а потім тихенько роздає абсолютно протилежні вказівки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.30 | Мартинюк

     Безрадичі знаходяться з другого боку Києва

     Якщо Ви про те.Там він тримає свою пасіку. Біля Ірпіня мед не такий хороший.
    • 2006.05.31 | Михайло Свистович

     Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

     Хвізик пише:
     > щоб не допустити Мирославу до влади.
     > То він про людське око говорить ніби правильні речі, а потім тихенько роздає абсолютно протилежні вказівки.

     Насправді все не так. Він дуже навіть зацікавлений в її приходу до влади. Після зустрічі з нею він сказав у колі своїх: "Якби в мене буди всі такі люди, як ця жінка, яка зробила себе сама, в Україні не було б проблем".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.31 | Пані

      Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

      Михайло Свистович пише:
      > Хвізик пише:
      > > щоб не допустити Мирославу до влади.
      > > То він про людське око говорить ніби правильні речі, а потім тихенько роздає абсолютно протилежні вказівки.
      >
      > Насправді все не так. Він дуже навіть зацікавлений в її приходу до влади. Після зустрічі з нею він сказав у колі своїх: "Якби в мене буди всі такі люди, як ця жінка, яка зробила себе сама, в Україні не було б проблем".

      Краще б він цього не казав... Бо вся х..ня після цього і почалася. Наскількі я розумію. Зітри, якщо не в тему.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.31 | Хвізик

       Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

       > Краще б він цього не казав... Бо вся х..ня після цього і почалася. Наскількі я розумію. Зітри, якщо не в тему.
       а в мене враження, що початку ніколи не було
      • 2006.05.31 | Михайло Свистович

       Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

       Пані пише:
       >
       > Краще б він цього не казав... Бо вся х..ня після цього і почалася. Наскількі я розумію. Зітри, якщо не в тему.

       Та ні, в тему. І шанувальники Бога Жаби тяжко постраждають, якщо продовжать страждати х..нею :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.31 | Хвізик

        Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

        а хто такий бог жаби?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.31 | Михайло Свистович

         Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

         Хвізик пише:
         > а хто такий бог жаби?

         Не бог жаби, а Бог Жаба - тотемна тварина деяких українців.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.31 | Хвізик

          Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

          Михайло Свистович пише:
          > Хвізик пише:
          > > а хто такий бог жаби?
          >
          > Не бог жаби, а Бог Жаба - тотемна тварина деяких українців.
          ясно
       • 2006.05.31 | Пані

        Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

        Михайло Свистович пише:
        > Пані пише:
        > >
        > > Краще б він цього не казав... Бо вся х..ня після цього і почалася. Наскількі я розумію. Зітри, якщо не в тему.
        >
        > Та ні, в тему. І шанувальники Бога Жаби тяжко постраждають, якщо продовжать страждати х..нею :)

        А може пора про це писати в новинах? Що втрачати?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.31 | Михайло Свистович

         Re: а я не виключаю, що ющ має особисту зацікавленість, щоб Миро

         Пані пише:
         >
         > А може пора про це писати в новинах?

         Ще рано.
 • 2006.05.30 | Soft

  Свистовичей в тюрьму! ТАК Ющенко!

  За что боролись - то и получили, полностью, согласно своим желаниям. Ну кто еще здесь Ющера считает мессией?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.30 | Майдан

   Дивіться собі тюрму не накаркайте.

   А то схоже є серйозні причини боятися нового голови.
  • 2006.05.31 | Михайло Свистович

   І не мрійте про таке задоволення Re: Свистовичей в тюрьму!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua