МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Матвієнко каже, що в ірпінських подіях зберігатиме нейтралітет

05/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Української республіканської партії “Собор” Анатолій Матвієнко сказав одному з майданівців, що в ірпінських подіях зберігатиме нейтралітет, не втручатиметься і не коментуватиме рішення Київської обласної партійної організації про відкликання члена Територіальної виборчої комісії Віталія Савенка. Він заявив, що ця ситуація в Ірпені буде розглянута на Центральному проводі партії, який відбудеться аж у вівторок, якщо хтось винесе це питання на Провід.

Ми сподіваємося, що серед членів Центрального проводу знайдуться люди, здатні прямо поставити питання, з ким сьогодні є партія – зі злочинцями чи з чесними людьми.

Що ж стосується пана Матвієнка, то мусимо йому нагадати, що відсутність позиції – теж позиція. Особливо у ситуації, коли кожна порядна людина мала б давно сама стати на захист справедливості. Проте, спонсорські гроші Олега Бондаря, очевидно, заважають проявити на ділі те, до чого так часто і так патетично (з цитуванням Василя Стуса або Василя Симоненка) закликає Анатолій Сергійович.

Відповіді

 • 2006.05.31 | Роман ShaRP

  Матвієнко - політична хвойда.

  Протягом останніх місяців він встиг:
  - висловитися за коалицію з ПРУ.
  - з*їздити на Донеччину на "переговори з місцевими елітами" (і згадайте, кого потім призначили головою ОДА).
  - зайняти так само "нейтральну" позицію у справі з депортацією узбеків всупереч нормам українського та світового законодавства.
  - а тепер ще й позиція в "Ірпеніаді".

  Якщо це не скурвився, - ну тоді вибачайте, я не знаю, що таке скурвився.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | Михайло Свистович

   Re: Матвієнко - політична хвойда.

   Роман ShaRP пише:
   > Протягом останніх місяців він встиг:
   > - висловитися за коалицію з ПРУ.

   Це вже цікаво. Хочу лінк.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | damoradan

    Будь ласка (л)

    Ющенко хочет «оранжево-голубую» коалицию, но без БЮТ
    Фраза
    28.03.06 || 13:05

    Президент Украины Виктор Ющенко дал очередной сигнал о необходимости формирования "оранжево-голубой" коалиции между "Нашей Украиной" и Партией Регионов, но без Блока Юлии Тимошенко. Об этом во вторник, 28 марта, на пресс-конференции заявил заместитель руководителя Секретариата президента Анатолий Матвиенко.

    "Не нужно дальше раскалывать Украину. Коалиция не должна быть определенного цвета, а желто-синей, цвета национального флага. Необходимо задуматься всем силам в Украине о том, куда приведет политическая агрессия. Нам необходимо разработать определенные принципы, которые устранят раскол страны на Восток и Запад", - сказал он, сообщает Новый Регион.

    Комментируя позицию БЮТ, он отметил: "Не нужно бороться за определенные должности, заявляя, что объединение невозможно никогда. Политическая сила, которая якобы вырвала сердце и несет его людям, на самом деле еще больше разделяет общество и объявляет новую войну. Возникает вопрос: чье сердце вырвала эта сила? Президент не хочет войны. Украине нужна консолидация общества", - подчеркнул Матвиенко.

    http://kontra.net.ua/print.php?news=/news/2006/03/28/130503-4.html

    Интересно, что Ющенко из кожи вон вылез для того, чтобы опровергнуть эти заявления писаря, но что-то я не могу найти цитаты :)...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.01 | samopal

   Матвієнко - політична хвойда.

   Роман ShaRP пише:
   "Протягом останніх місяців він встиг:
   - висловитися за коалицію з ПРУ.
   - з*їздити на Донеччину на "переговори з місцевими елітами" (і згадайте, кого потім призначили головою ОДА).
   - зайняти так само "нейтральну" позицію у справі з депортацією узбеків всупереч нормам українського та світового законодавства.
   - а тепер ще й позиція в "Ірпеніаді".


   Ще до усіх переахованизх Вами подвигів цей підставний патріот і "ненайгірший чиновник" встиг обхезатися в Криму, демонстративно напередодні виборів розвалити УРП і заховатися під крило "патрона"
   - у Сікрітаріат. А Свистович тепер хоче через його голову догребтися
   до того "патрона" і виканючити "справедливість".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.01 | Михайло Свистович

    Re: Матвієнко - політична хвойда.

    samopal пише:
    >
    > Ще до усіх переахованизх Вами подвигів цей підставний патріот і "ненайгірший чиновник" встиг обхезатися в Криму

    І на чому він там обхезався?

    >
    > демонстративно напередодні виборів розвалити УРП

    такого не було

    > А Свистович тепер хоче через його голову догребтися
    > до того "патрона" і виканючити "справедливість".

    Я догрібаюсь якось без Матвієнка і ні в кого нічого не збираюся канючити. Не судіть усіх по собі. Зробіть краще щось корисне.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.03 | samopal

     НУ, добре, Матвієнко - "ненайгірший чиновник"

     Михайло Свистович пише:
     І на чому він там обхезався?
     такого не було

     Навіщо тут знову розмотувати усю оту смердючу ковбасу.
     Чи не Матвієнко після кількох місяців "переможного і результативного" перебування у Криму написав заяву "за власним бажанням"? Ба, навіть не одну... Може то Лук'яненко щось там силоміць вигрібав із штаб-квартири УРП? Чи просто мутіт воду, правакатар едакій (стукач і бивший камсюк).
     А після усього отого шкандалю героїчно сплив у Сікрітаріаті із виглядом чєсна випалнівшива заданіє...
     А навіщо Вам така демонстративна підтримка лузерів? Тобто тих, хто круто пролетів на виборах. Та ще й після того, як Ви вже догреблися до "самого верху" отієї купи (тобто, коли вже стало зрозуміло, що Вас так просто не об'їдеш, і шо вже можна, не ризикуючи, паддєржать барца). Вам просто приємгно було зробити "хвото на память"? Чи Ви вже щось чули про майбутні вибори?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.03 | Михайло Свистович

      Re: НУ, добре, Матвієнко - "ненайгірший чиновник"

      samopal пише:
      >
      > Навіщо тут знову розмотувати усю оту смердючу ковбасу.

      То не розмотуйте

      > Чи не Матвієнко після кількох місяців "переможного і результативного" перебування у Криму написав заяву "за власним бажанням"?

      Написав. Бо янучари наступного дня мали відправити його у відставку. Ви з ними солідарні? Бо як на мене, якщо синьо-біла стара влада так прагнула відставити Матвієнка, то він робив, напевно, щось хороше. І я навіть знаю що.

      > Може то Лук'яненко щось там силоміць вигрібав із штаб-квартири УРП?

      Було і таке.

      >
      > А навіщо Вам така демонстративна підтримка лузерів?

      Ми приймаємо будь-чию підтримку, якщо вона не обумовлюється порушенням наших принципів. Бо ті, хто не пролетів на виборах, чомусь більше спостерігають збоку.

      >
      > Чи Ви вже щось чули про майбутні вибори?

      Ні, це лише Ваші мрії
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.04 | samopal

       Мрії про підтримку

       Михайло Свистович пише:
       "Написав. Бо янучари наступного дня мали відправити його у відставку. Ви з ними солідарні? Бо як на мене, якщо синьо-біла стара влада так прагнула відставити Матвієнка, то він робив, напевно, щось хороше. І я навіть знаю що."

       НУ-ну, і що ж він там такого наробив "хорошого". А ще цікавіше питаннячко - якщо янучари його могли отак запросто відправити у відставку, то хто його туди призначав? І де тоді були янучари?
       Тіпа, "шоб ізбєжать пазора, я лучше атважно сліняю пєрвим"...

       Якщо "помаранчеві" ("не зрадь на майдан", котрі) так прагнуть недопустити "бєсцвєтнава" мера до влади, то що?

       А що там отой бувший камсюк, зек і пр. і пр., котрий Лук'яненко, таке "виривав із мужніх, але вже не таких міцних рук" багаторічного патріота Матвієнка? Партквиток? А заяву пан Матвієнко для чого "писав" (ще й так демонстративно). Теж для того, щоб "яеучари не звільнили"?

       Михайло Свистович пише:
       "Ми приймаємо будь-чию підтримку, якщо вона не обумовлюється порушенням наших принципів. Бо ті, хто не пролетів на виборах, чомусь більше спостерігають збоку."

       Цікаво, цікаво... А чому ж оті "підступні переможці" отак відмовчуються? Може вони, гади, хочуть побачити, до чиєї підтримки апелюватимуть "Ваші принципи"? До речі, а чому Кармазін не вступивсь за Вас, коли виступав у хорі з Богословською, Супрун та Вітренко проти спроб "найбільшої в історії України хвальсифікації" виборів? Тоді у нього була можливість повиступати на "республіканській" сцені?

       НУ, нічого, нічого... Я знаю, що Ви не перебірливі у засобах, якщо вважаєто, що Ваші цілі достатньо "світлі" (Ви про це самі якось заявляли).

       samopal пише:
       "Чи Ви вже щось чули про майбутні вибори?"
       На що депутат Свистович у запалі:
       "Ні, це лише Ваші мрії"

       Пане Михайле, схаменіться. Я ж не писав "дострокові"...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.04 | Михайло Свистович

        Re: Мрії про підтримку

        samopal пише:
        >
        > НУ-ну, і що ж він там такого наробив "хорошого".

        Точно такі питання задають янучари ;) А щодо хорошого, то може він ще нічого зробити не встиг (часу було небагато), окрім призупинення земельного дерибану, але наміри мав непогані. Тут є такий Пауер, він може розповісти багато. Я ж, за браком часу, лише зазначу, що як питання відставки Матвієнка ВР Криму постало відразу і швидко, коли всім стало ясно, що програма "відкритий бюджет" почнеться прямо на днях втілюватися в життя.

        >
        > А ще цікавіше питаннячко - якщо янучари його могли отак запросто відправити у відставку, то хто його туди призначав? І де тоді були янучари?

        Призначав його Ющенко, коли янучари були перелякані та ще не знали, чого чекати від нового прем"єра. На момент відставки вони мали вже знання і не мали страху.

        > Тіпа, "шоб ізбєжать пазора, я лучше атважно сліняю пєрвим"...

        Тіпа такого. По суті це нічого не міняло. Якби він не пішов, наступного дня його б відставила ВР Криму.

        >
        > А що там отой бувший камсюк, зек і пр. і пр., котрий Лук'яненко, таке "виривав із мужніх, але вже не таких міцних рук" багаторічного патріота Матвієнка?

        Там усі виривали все один в одного.

        >
        > А заяву пан Матвієнко для чого "писав"

        Бо психанув.

        >
        > Цікаво, цікаво... А чому ж оті "підступні переможці" отак відмовчуються?

        Це в них треба питати.

        >
        > Може вони, гади, хочуть побачити, до чиєї підтримки апелюватимуть "Ваші принципи"?

        Ні, просто вони самі не відповідають тим принципам, які проголошують. Бо принципи не апелюють ні до чиєї підтримки. Вони просто є, а підтримувати їх чи не підтримувати, то справа совісті кожного.

        >
        > До речі, а чому Кармазін не вступивсь за Вас, коли виступав у хорі з Богословською, Супрун та Вітренко проти спроб "найбільшої в історії України хвальсифікації" виборів?

        Ні, тоді не вступивсь.

        >
        > НУ, нічого, нічого... Я знаю, що Ви не перебірливі у засобах, якщо вважаєто, що Ваші цілі достатньо "світлі" (Ви про це самі якось заявляли).

        Ми перебірливі у всьому до певної межі.

        >
        > Пане Михайле, схаменіться. Я ж не писав "дострокові"...

        То навіщо взагалі згадувати вибори, які будуть не скоро? В цьому немає ніякого сенсу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua