МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Авторитеты Одессы и Львова поделили Украину

06/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
28 мая уве Львове собрали большой хурал портреты из львовской и одесской мишпухи. Информ-агенциям стало известно о существовании тайной карты-приложения с линией раздела Украины, согласованной членами делегаций

Майдан-Львів/Майдан-Одесса уповноважені розповсюдити наступну інформацію, отриману з перевірених Майдан-Інформом джерел:

Информагенства Северного Причерноморья сообщают

В последнее время в прессу стали просачиваться слухи о том, что якобы видный общественный деятель Одессы и Маййдана SD якобы посетил с неофициальным, но очень дружественным визитом определенные регионы Западной Украины. Особенно преуспели в распространении этих непроверенных провокационных слухов вполне определенные журналистские круги Львова.

В связи с этим считаем необходимым заявить, что распространяемая информациия об этом якобы "событии" полностью соответствует действительности. Невзирая на это, также отметим, что визит прошел в теплой конструктивной обстановке. В то же время, в ходе него было безвозвратно растрачено некоторое количество энергоносителей (бензин типа "А-95", топливо дизельное типа "ДТ", спирт этиловый типа "Хортица" и "Немиров" и др.). В процессе визита велась фотофиксация происходящего силами принимающей стороны и гостей. По всей видимости, произошедшая утечка информации в СМИ также была тщательно спланирована.

Так, Замарстинівська Інформаційна Корпорація Львова повідомляла, що в днях 27 і 28 травня у Львові перебував відомий громадський діяч Одеси і Майдану SD. В часі свого перебування він побував на розкопках площі Ринок, у "Світі кави" зустрівся з президентом „Фонду збереження історико-архітектурної спадщини Львова» Андрієм Салюком та фіґурантом архівної справи, борцем за збереження архівної спадщини Львова Галиною Сварник, иншими громадськими активістами та відбув сепаратні внутрішньомайданівські переговори з особами з середовища maidan.org.ua

Відповідно до програми візити, відомий громадський діяч Одеси і Майдану SD відвідав Білогорщу, де є музей Головного Командира УПА "Тараса Чупринки" - Романа Шухевича та Личаківський цвинтар – музей.

Екскурсію в Білогорщі для гостя провів Володимир В’ятрович - неформальний керівник Львівської "Опори" і кандидат історичних наук зі спеціалізацією "ОУН-УПА". Мусимо зазначити, що визначному одеському діячеві везло, як утопленикові. Екскурсію в Каплицю Боїмів, пам’ятку ЮНЕСКО, йому провів теж один з найкращих фахівців Львова у даній тематиці - Андрій Салюк.

В рамках програми навчання сталому і несталому розвитку (і не розвитку теж) відомий громадський діяч Одеси і Майдану SD відвідав Личаківський цвинтар-музей у Львові. Навчання виявилось успішним. SD відвідав польський військовий меморіял, ознайомився з символікою польського меча-"Щербця" - як символа завоювання Києва Польщею, про що львівські міські депутати марно намагаються втовкмачити впродовж кількох каденцій президентам і прем"єрміністрам України, пробачив різницю в ставленні українських урядовців до польських завойовників Львова і українських оборонців - воїнів Української Галицької Армії.

Крім того SD, відвідав могили відомих українських діячів, похованих на Личакові - Володимира Івасюка, Станіслава Людкевича, Соломії Крушельницької, Івана Франка, Ігоря Білозора, Сашка Кривенка, провідних діячів ОУН-УПА братів Миколи і Петра Дужих, Катерини Зарицької (голови Червоного Хреста УПА), Михайла Сороки. Відвідання було непротокольне (муніципальною поліцією протоколу не складено). Також велася фотофіксація подій.


Кроме того, Підзамчівсько-Знесенська Інформаційна Аґенція повідомляє, що 28 травня зранку SD в рамках програми ознайомлення з замками і фортецями Львівщини відвідав Олеський замок, де згідно з твердженнями українських істориків народився Богдан Хмельницький.

Відомий громадський діяч Одеси і Майдану SD в другій половині дня 28 травня відвідав батьківщину засновника ОУН, полковника армії УНР, командира київського корпусу Січових Стрільців, Команданта Української Військової Організації, засновника і першого Провідника Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця.

SD та члени одеської делегації ознайомились з садибою Коновальців у селі Зашкові Жовківського району на Львівщині, відвідали могили батьків, дідів і прадідів засновника ОУН на сільському цвинтарі. Чомусь їм знову повезло: на час їх перебування в Зашкові припинився дощ. А екскурсію і розповідь про Коновальця їм провів відомий знавець історії ОУН, автор книг "Євген Коновалець - творець ОУН" і "Місія Бандери" Ярослав Сватко.

Втретє гостям повезло, коли відомий львівський автогонщик Тарас Гаталяк завіз їх за 20 хв. з Зашкова на львівський двірець (що це таке див. тут: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1148807701.html) зіхер до відходу гайцовні.

Затримка гостей в Зашкові була викликана гостиною в першого голови сільської "Просвіти", ініціятора створення пам"ятника Коновальцеві в селі ще у 1990 році, Юрія Подільчака. Згідно з погодженим протоколом, меню не розголошується. Проте, за інформацією, отриманою Майдан-Інформом з достовірних джерел, цвібак не встигли подати - час вийшов.

Під час гостини на обійсті в п. Ю. Подільчака було прийнято сепаратний львівсько-одеський комунікат про регіональні ґвари (говірки) та їх захист, виходячи з основних положень Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин (пп. а, b ст. 1) Комунікат про сепаратні переговори Львова і Одеси в рамках Майдану не розголошується, але Майдан-Інформу стало відомо про існування таємої карти-додатку з лінією поділу України, погодженою членами делегацій. З абсолютно достовірних джерел Майдан-Інформу стало відомо, що карту буде парафовано на Великому Збіговиску Майдану, яке відбудеться найближчими днями.

В заключение хочется особо подчеркнуть, что одним з наслідків сепаратних переговорів стала спільна програма дій Львова і Одеси у справі Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин, опублікована тут: http://maidanua.org/static/mai/1149152757.html

Відповіді

 • 2006.06.02 | ulianna

  Re: Авторитеты Одессы и Львова поделили Украину

  а рибу одесити дуже смачну привезли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.03 | keymaster

   Велика пожертва: я віддав свою половину ляща Марцинякови

   Як гонорар за Лямент
   Бодько, як справжній волонтер і парійота, написав цей твір ґратіс, хоч газета, в якій він працював, накрилась мокрим рядном.
   Якщо хтось хтось може підсобити Марцинякови - не фатиґуйте си, поможіт. Він мобілки не має, так що пишіть на lviv@maidanua.org
 • 2006.06.02 | stefan

  Львів+Одеса=Кохання,

  черга за Донецьком та Луганськом...
  ***
  і всі проблеми "ригіонально" мови будуть вирішені.
  назавжди.
  forever.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.03 | keymaster

   Кажут, щось таке буде писав Жадан в Харкови

   І було б добре Чучку заґітувати на хороший твір, але я не маю контактів :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua