МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Екс-мер намагався пройти до міськвиконкому

06/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні екс-мер Ірпеня, колишній регіонал Володимир Скаржинський намагався пройти до міськвиконкому, однак, його туди не допустила громадська охорона, виставлена новою владою. Після цього екс-мер зателефонував до підтримуваного “Нашою Україною” екс-кандидата на посаду міського голови Олега Бондаря, який приїхав поскандалити та познімати на камеру, як попереднього міського голову не допускають на робоче місце.

Обом пояснили, що сьогодні – вихідний, і у виконкомі немає жодного працівника. А, як вчора пояснював новому міському голові Мирославі Свистович сам Володимир Скаржинський, всі справи роблять різноманітні служби, а він лише підписує. Тому нічого такого, що мало б бути конче потрібно місту, він сьогодні зробити не зможе. Виставлення ж громадської охорони необхідно для того, щоб забезпечити збереження документації та матеріальних цінностей, оскільки вчора, не зважаючи на домовленість цивілізовано передати владу, скориставшись тим, що нова влада не стала забирати ключі та займати кабінет до оформлення всіх необхідних документів, Володимир Скаржинський разом з адвокатом Олега Бондаря Анатолієм Краєвським винесли чимало папок.

А найбільше в цій історії розчулює вже неприховане єднання старої влади та “нашоукраїнців”, які вже навіть не приховують цієї спілки.

Відповіді

 • 2006.06.03 | Град

  Евакуація ?

  Або хапай мішки, вокзал рушає!
  Із цього витікає,що зустріч колишнього кандидата Бондаря із головою Київського обласного Апеліційного суду Ю.Нечипоренком, про яку повідомляв Майдан,
  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1149262200.html
  бажаного результату не принесла.
  У понеділок перший справжній робочий день нового голови міста Ірпінь, на протязі якого звільнення Скаржинського має бути офіційно оформлено!
  Мабуть, не обійдеться без письмових пояснень останнього.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua