МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дитяча бібліотека у Полтаві під посиленою охороною

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Приміщення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного цілодобово охороняється працівниками міліції.

Раніше, коли головою облдержадміністрації був соціаліст Степан Бульба, працівників міліції не було не тільки у приміщенні, а й на вулиці, на якій розташована бібліотека.

З приходом на керівну посаду Валерія Асадчева відношення влади до бібліотеки різко змінилося у кращу сторону. З появою міліціонерів колектив бібліотеки почав відчувати увагу до себе. Більшість працівників бібліотеки вірить, що за допомогою В.Асадчева їх заклад у найкоротші терміни відновить роботу. Тим більше, що зараз у школярів почалися канікули і вони вже «атакують» двері бібліотеки, які продовжують бути закритими.

Місцеві активісти Громадянської мережі ОПОРА вимагають від сумнозвісних керівників Управління культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Володимира Годзенка і Геннадія Фасія скасувати дії двох наказів, якими винесена догана директору дитячої бібліотеки і припинена робота цього закладу.

Як переконаний активіст ГМ ОПОРА, ініціатор створення обласного комітету «Повернемо бібліотеку дітям» Тарас Токар, обласна влада зі зміною керівника області має змінити своє відношення до дитячого закладу культури і за короткий час відновити її роботу. Місцева ОПОРА має намір звернутися до міжнародних установ і організацій за допомогою, щоб зробити бібліотеку ім. Панаса Мирного відкритим взірцем боротьби добра зі злом.

Джерело: http://www.opora.org.ua/

Відповіді

  • 2006.06.06 | __

    Re: Дитяча бібліотека у Полтаві під посиленою охороною

    Треба діяти


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua