МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Скільки буде ще ганьбитись “Наша Україна”?

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майже три тижні пройшло з того часу, як Президент України та Почесний голова Народного союзу “Наша Україна” Віктор Ющенко під час зустрічі з новообраним Ірпінським міським головою Мирославою Свистович задав голові Політради НСНУ Роману Безсмертному питання: “Чому Вадим Литвин ще й досі в партії, яку дискредитує?”

Це питання так і залишилось без відповіді. Вадим Литвин і надалі продовжує не тільки очолювати Київської обласну організацію Народного союзу “Наша Україна”, але й дискредитувати партію та її Почесного голову.

Рейтинг Президента України, який в Ірпені почав підійматися після зустрічі Віктора Ющенка з Мирославою Свистович, зараз знову стрімко падає через дії місцевої та обласної організації НСНУ. 1 червня 2006 року в Ірпені саме “Наша Україна” намагалася не допустити проведення сесії міської ради нового скликання, чим давала шанс старій владі й надалі правити регіоном. А намагання нашоукраїнців через зовсім не ідеологічні домовленості з головами місцевих партійних осередків організувати відкликання неугодних їм членів територіальної виборчої комісії навіть без їх заміни на інших осіб іще збільшували цей шанс, оскільки наслідком такого відкликання став би параліч ТВК, яка і так часто працює на межі кворуму.

В цьому ганебному дійстві брали участь не лише місцеві нашоукраїнці, а й депутати Київської обласної ради – голова Ірпінської міської організації НСНУ Олег Чернецький та заступник Вадима Литвина по обласній партійній організації Володимир Федосєєв. А на допомогу собі вони покликали народного депутата від Партії регіонів Валерію Матюху. Продовжується також подача формальних судових позовів, хоча Апеляційний суд Київської області вже, здавалось би, поставив крапку у виборах Ірпінського міського голови. процесі.

Голосуючи за різні політичні сили, переважна більшість виборців Приірпіння з нетерпінням чекали зміни влади, бо стара влада та міський голова не користувалися їхньою довірою. Тому навіть позитивні зрушення у виборчому процесі після зустрічі М. Свистович з В. Ющенка не можуть перебити той негатив, який посилено продукується Ірпінською та Київською обласною “Нашою Україною”. Адже багато виборців, маючи інформацію, що Віктор Ющенко в тій розмові відмежувався від Литвина, не бачать цього на ділі. Натомість вони спостерігають, як колишній міський голова Володимир Скаржинський виносить папки з документами разом з адвокатом Анатолієм Краєвським, який захищає в судах інтереси підтримуваного “Нашою Україною” екс-кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря. А коли після цього В. Скаржинського не пускають у вихідний день до зачиненого виконкому, цей колишній регіонал кличе собі на допомогу саме “нашоукраїнця” О. Бондаря.

Народ не розуміє причин, чому партія Народний Союз “Наша Україна” досі не очистилась від таких одіозних осіб, і поки що ніхто з її чільників навіть не намагався йому цього пояснити. На тлі таких дій (а точніше бездіяльності) щодо чистоти партійних лав, не дивно, що люди сприймають слова Віктора Ющенка як обман і окозамилювання, оскільки їм важко повірити, що вказівки голови держави не виконуються без його на те президентської згоди.

Відповіді

 • 2006.06.05 | 6601/8

  Re: ІРПЕНІАДА: Скільки буде ще ганьбитись “Наша Україна”?

  Ющенко не дурний, давно він уже зрозумів хто є хто!!! Він знає всю правду про Мирославу, Михайла та про їх діяльність, спрямовану проти НСНУ!!! Люди, які дискридитують його партію на місцях, не заслуговуюють поваги!!! ГАНЬБА таким "патріотам"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Albes

   Re: ІРПЕНІАДА: Скільки буде ще ганьбитись “Наша Україна”?

   Милый,
   тАк как ОН сАм и его окружение дискредитирует НСНУ и себя, ни Свистовичи, ни все участники сайта "Майдан" вместе взятые, не смогут.
   Он и его команда умудряются дискредитировать себя даже в тех случаях, когда действия других людей объективно "играют в их корзину". За слова отвечаю. Личный свежий опыт.
   Так что "не надо ля-ля".
  • 2006.06.05 | Михайло Свистович

   Re: ІРПЕНІАДА: Скільки буде ще ганьбитись “Наша Україна”?

   6601/8 пише:
   > Ющенко не дурний, давно він уже зрозумів хто є хто!!!

   Звичайно. Тому він і на нашій стороні :)

   > Він знає всю правду про Мирославу, Михайла та про їх діяльність

   На жаль, не всю. Але з кожною зустріччю дізнаватиметься все більше.

   > спрямовану проти НСНУ!!!

   про це він знає, як ми боролися проти перефарбованого ірпінського і обласного НСНУ, і схвалює це

   > Люди, які дискридитують його партію на місцях, не заслуговуюють поваги!!! ГАНЬБА таким "патріотам"

   З цим не можу не погодитись


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua