МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ірпінський суд рятує Бондаря від кримінальної відповідальності

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Не зважаючи на те, що згідно п. 11 ст. 172 Кодексу адміністративного судочинства України “Особливості провадження у справах щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності виборчих комісій, комісій з референдуму, членів цих комісій”, “суд вирішує адміністративні справи, визначені цією статтею, у п’ятиденний строк після надходження позовної заяви”, в Ірпінському суді вже 7-й день іде розгляд адміністративного позову екс-кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який вперто прагне визнати протиправним рішення Ірпінської міської територіальної виборчої комісії, яке оголосило виготовлену головою ТВК Наталією Ганах фальшивку недійсною. З дня ж подання О. Бондарем позовної заяви минуло 11 днів.

Третя особа у цій справі – новообраний Ірпінський міський голова Мирослава Свистович на стадії судового розгляду вступила у справу з самостійними вимогами, вимагаючи визнати недійсним протокол-фальшивку від 19 травня. Суд, задовольнивши це клопотання й чотири дні слухаючи справу по фактах, у ньому вказаних, сьогодні, коли, згідно показів свідків, в діях екс-кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря та голови територіальної виборчої комісії Наталії Ганах неозброєним оком стали помітні ознаки криміналу, закрив провадження по справі, задовольнивши відповідне клопотання представника О. Бондаря К. Карєва.

Провадження було закрито на тій підставі, що Мирослава Свистович нібито прострочила терміни оскарження цього рішення. Незрозуміло, чому ж тоді суд прийняв його до розгляду та слухав чотири дні.

Цікаво, що оригіналу фальшивого протоколу від 19 травня в суді досі ніхто так і не побачив. Команда Олега Бондаря, яка спочатку радісно показувала цей оригінал усім, тепер не прагне його пред’являти. Навіть той примірник, який був переданий Мирославі Свистович представником Наталії Ганах Миколою Яценком, згодом було викрадено.

Відповіді

 • 2006.06.05 | 6601/8

  Re: Ірпінський суд рятує Бондаря від кримінальної відповідальності

  Бондар - наш мер!!!
  А Мирося наша дурочка,
  Хоче влади, як зими снігурочка!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Михайло Свистович

   Re: Ірпінський суд рятує Бондаря від кримінальної відповідальнос

   6601/8 пише:
   > Бондар - наш мер!!!

   Вам ще не набридло мріяти?

   > А Мирося наша дурочка,
   > Хоче влади, як зими снігурочка!!!

   Влади хоче саме невдаха-Бондар, бо з маніакальную впертістю готовий аки Герострат знищити місто, але ту владу отримати.

   Пора вже зрозуміти: він пролетів. І хай не витрачає гроші. А хоче - хай витрачає. Його вибір.
  • 2006.06.05 | Albes

   Re: Ірпінський суд рятує Бондаря від кримінальної відповідальнос

   Это что, очередная реинкарнация набрыдлого всем друга Бондаря ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua