МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокурор Київщини Гайсинський безпідставно "наїхав" на Луценка

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні електронними засобами масової інформації розповсюджено матеріали прес-конференції прокурора Київської області Юрія Гайсинського, в яких останній вмотивовує свої заяви щодо можливості порушення кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за статтею 387 Кримінального кодексу України „Розголошення даних досудового слідства або дізнання”.

Не вдаючись до переказу подій, які стали причиною настільки бурхливої реакції прокурорського керівника обласного рівня, яким є Юрій Гайсинський, звернемось до названої саме ним статті Кримінального кодексу.

В частині першій вказаної статті йдеться про розголошення даних досудового слідства або дізнання „без дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила дізнання...в установленому законом порядку” – читай, письмово. Такого попередження ні громадянин, ні міністр Луценко не отримували.

Частина друга цієї статті визначає „особу”, яка підпадає під покарання за розголошення вищеперерахової інформації. В переліку – „розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене (!) суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно-розшукового органу...” Тобто, про що б не йшлося далі, ні до громадянина, ні до міністра Юрія Луценка ця стаття ніякого відношення не має. І це об’єктивно.

Тому Департамент зв’язків з громадськістю МВС України просив би засоби масової інформації не акцентувати уваги на інформації, яку охарактеризувати інакше ніж „скандальною” аж ніяк не можна.

А працівників правоохоронних органів, які проводять прес-конференції для журналістів, „освіжати” в пам’яті свої юридичні знання шляхом гортанням сторінок Кримінального кодексу, аби в подальшого не вводити в оману «довірливих» представників засобів масової інформації.

5.06.06р.
ДЗГ МВС України

Відповіді

 • 2006.06.05 | Александр

  Re: Прокурор Київщини Гайсинський безпідставно "наїхав" на Луценка

  Бог шельму метит! ДЛЯ ЛУЦЕНКО: Что посеешь, то и пожнешь!
 • 2006.06.06 | BIO

  Re: Прокурор Київщини Гайсинський безпідставно "наїхав" на Луценка

  >В частині першій вказаної статті йдеться про розголошення даних досудового слідства або дізнання „без дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила дізнання...в установленому законом порядку” – читай, письмово. Такого попередження ні громадянин, ні міністр Луценко не отримували.

  дозвол = попередження ?

  >Частина друга цієї статті визначає „особу”, яка підпадає під покарання за розголошення вищеперерахової інформації. В переліку –розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене (!)суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно розшукового органу...” Тобто, про що б не йшлося далі, ні до громадянина, ні до міністра Юрія Луценка ця стаття ніякого відношення не має. І це об’єктивно.

  Для більшої об’єктивності треба ще внести у цей перелік особу
  добровільного адвоката та за сумісництвом міністра ВС і просто
  громадянина...Щоб не було з чого цьому лапотнику викручуватися.

  ПС Краще б розповіли як там днепровский опель - вже зізнався у
  скоєному чи знов все вередюк заплутав ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua