МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ми йдемо !

06/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Протягом останніх трьох місяців місцеві ради ряду областей та обласних центрів України прийняли рішення про надання на своїх територіях російській мові статусу регіональної.

Згідно з висновком Міністерства юстиції від 10 травня 2006 року, рішення місцевих рад щодо надання російській мові статусу регіональної не відповідають нормам чинного українського законодавства. Відповідно прокуратурами рішення про зміну юридичного статусу мов кваліфікуються як незаконні. Проте, нехтуючи висновками Мінюста та ігноруючи попередження прокуратури, в інших обласних та міських радах цілком свідомо продовжують приймати заздалегідь незаконні рішення.

Чому в нашій країні народні обранці, депутати міських та обласних рад не поважають законів та нехтують рішеннями прокуратури?
Чому перевищення повноважень не карається законом? Чому міжнародну угоду - Європейську Хартію регіональних або міноритарних мов було ратифіковано, незважаючи на повідомлення громадськості про неправильний її переклад?

Годі мовчати! Безкарність розбещує. Всі, хто прагне жити в країні, де виконуються закони; хто хоче єдності і цілісності України; хто усвідомлює небезпеку мовного сепаратизму, запрошуються зібратися у ВІВТОРОК, 13 ЧЕРВНЯ об 11:00 біля станції метро Арсенальна. Разом ми підемо до приймальні Президента та нагадаємо йому про його обов’язки як Гаранта Конституції зупинити безлад та стояти на сторожі цілісності держави.

Представники різних політичних партій та громадських організацій зберуться в цей день як прості громадяни - не буде розмаїття різнокольорових прапорів, а буде тільки один прапор - державний прапор України. Тому що саме він, як і Конституція, є одним з символів нашої державності.

Відповіді

 • 2006.06.06 | Бевзик

  Re: Ми йдемо !

  Є доповнення до оголошення. "Представники різних політичних партій та громадських організацій зберуться в цей день як прості громадяни - не буде розмаїття різнокольорових прапорів, а буде тільки один прапор - державний прапор України." За спробу підняти партійні прапори буде робитися попередження, так само як і за спроби виступаючих "пропіарити" свої політичні сили або ж їх лідерів. За такі порушення виступаючий буде позбавлений слова.
 • 2006.06.06 | шкіпер

  Ви ще розмовляєте російською? ...

  ... ТОДІ МИ ЇДЕМО ДО ВАС
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | шкіпер

   До сих пір не можу зрозуміти

   До сих пір не можу зрозуміти причини, що штовхнули НУ грати на полі ПР.

   Можу допустити, що вирішення мовного питання через регіональний статус мая якись юридичні зачипки. Але з опусу пана угловатого сторчать тількі зачипки за слова, а не намір вирішити проблему. Якщо пан угловатий так переймаєтся цим, хай би запропонував видалити суперечні місця і замінити їх новою редакцією. Це є? Ні, чього немає.

   Замість цього НУ (точніше кажучі - верхівка, бо здається мені що в нижній ланці чієї так званої партії такої одностайності немає) прямо як домовившись с ПР вставє в позу обиженного життям, виддаючи всі лаври ПР (а їм це дуже допоможе у майбутній виборах) і починає антимовну риторіку, з якою для українською ніякої користі немає, но є поділ громодян України.

   Ситуація мені все частіше нагадує стан перед виборами 2004 року. Тількі все перевернуто ногами до гори. Тоді біло-сині вещали, які ці помаранчі страшені люди: і зомбі вони, і вс ц їхня майданутість проплачена долларами, і що як прицде Юля, до обнесуть Донбасс колючою проволокою, а жінок стерелизують ... І по ТеБе один негатив. А зараз чи не так? Зі слов політиків, що "захищають" українську мову, та багатьох журналістів (1+1, радіо Ера та інші) статус регіональної автоматично дорівнює забороні державної мови, використання російською мови в роботі державних органів антикоституційне (хоча в законах, на які посилається Конституція, це як раз в межах закону), Хартії, яку здається ніхто з коментарів так і не спромігся прочитати, трактують тількі як документ, що захищає вимираючи мови. Останні події у Харкові таке викривлення висвітлили як найкраще. Люди зібрались для протесту проти винесення вотуму недовіри губернатору. 1+1 кратко показавши це в сюжети дало трактування таке, що ці люди зібрались дл підтримки Авакова та проти наданн статусу регіональної мови.

   На цьому форумі теж якийсь незрозумілий наплив агресії що до російської мови. Якщо дві, вже минулі, виборчі компанії, це питання якось не видодило на перші сходинки рейтингу, то зараз здається ця тема найголовніша. Бачу що тут сперечатись з оппонентами безглуздо - вони не чують іншу сторону, і виглядяють дійсно як "донбаські зомбі", що боялись злих бендерівців, в даному випадку - російськомовних.

   Може мені хтось з сторонніх спостерегачів пояснить, що сталося, чому мовне питання в головах наших політиків вдруг стало чи не найголовнішим питанням сьогодення? Логіку ПР зрозуміти легко: вони хоч і обіцяли другу державну, але побачили гарне рішення, яке не надо проштовхувати через ВР, і взяли його до свого арсеналу. От чому себе так повоидть НУ, я зрозуміти не можу. Мовне питання, плюс поки що не дуже вдалі економічні досягнення призведуть, на мою думку, до результату нетаків, чи в крацому випадку - результату коммунистів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | один_козак

    Re: До сих пір не можу зрозуміти

    шкіпер пише:
    > Зі слов політиків, що "захищають" українську мову, та багатьох журналістів (1+1, радіо Ера та інші) статус регіональної автоматично дорівнює забороні державної мови...

    А це не так вже й не так. Ви сумніваєтеся, що буде тенденція використовувати російську мову не паралельно, а ЗАМІСТЬ української?
    Он у п'ятницю у Шустера регіонал висловлював стурбованість тим, як складно буде робити кар'єру його дітям без знання української мови. То я вас питаю: Він бореться за російську чи проти української? Він НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ знати української. І своїм дітям того не бажає. Тому його так і пече безваріантність офіційної мови.

    > використання російською мови в роботі державних органів антикоституційне (хоча в законах, на які посилається Конституція, це як раз в межах закону)

    Пересмикування. Антиконстуційним називають прийняття рішення про двомовність обласними радами. Хай ставлять питання у ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | шкіпер

     Re: До сих пір не можу зрозуміти (ред.)

     Пане козак, вашу думку я і так знаю. Мене не цікавить думка упередженних мовоборці, наслухався вже. Хоч ви здається останній трохи охолонули, судячи з допису, залишаєтесь в плену стереотипів про жахливих російськомовних.

     один_козак пише:
     > шкіпер пише:
     > > Зі слов політиків, що "захищають" українську мову, та багатьох журналістів (1+1, радіо Ера та інші) статус регіональної автоматично дорівнює забороні державної мови...
     >
     > А це не так вже й не так. Ви сумніваєтеся, що буде тенденція використовувати російську мову не паралельно, а ЗАМІСТЬ української?

     Сумніваюсь. На ваше гаф можу відповісти аналогічним аргументом "вот прийдут оранжевые к власти, думаете они не запретят русский язык"? Достатньо послухати Мочана, який сам російську полюбляє, і валізи з книгами з Москви возить, но інших російську пропонує забути. Зрозуміли, не? Всю силу вашої аргументації?

     > Он у п'ятницю у Шустера регіонал висловлював стурбованість тим, як складно буде робити кар'єру його дітям без знання української мови.
     Див. вище про Мовчана.

     Якого біса всю апеляції зводяться до висловів мовчанів та регіоналів?

     Я РУССКИЙ. Послушайте меня, а не регионала!

     > То я вас питаю: Він бореться за російську чи проти української? Він НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ знати української. І своїм дітям того не бажає. Тому його так і пече безваріантність офіційної мови.


     > > використання російською мови в роботі державних органів антикоституційне (хоча в законах, на які посилається Конституція, це як раз в межах закону)
     >
     > Пересмикування. Антиконстуційним називають прийняття рішення про двомовність обласними радами. Хай ставлять питання у ВР.

     Не бачу пересмикування. Що порушує рішення харківської міської ради про використання російської мови в її роботі? А опусі угловатого посилання саме на це рішення, а не на рішення Донецьокої міської ради (якого на тей час ще не було). Пересмикуєте ви і пан угловатий - питаєтесь видати свої страхи за дійсність.

     По суті питання в маєте що сказати? Яка дурна корова бодала Юща сотоваріщі, що він тепер захворів російськомовнофобією?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | один_козак

      Re: До сих пір не можу зрозуміти (ред.)

      шкіпер пише:
      > судячи з допису, залишаєтесь в плену стереотипів про жахливих російськомовних.

      Мені ці "СТЕРЕОТИПИ" ЗА 20 РОКІВ ТАК ВСТРОМИЛИ У СВІДОМІСТЬ, ЩО КРАЩЕ НЕ ЗАЧІПАЙТЕ ЛИХО, допоки тихо. "Стереотипи"...

      Це - УКРАЇНА. Я люблю всяко-мовних. Хай дякують за це, а не випихають мене з власної хати.

      Може ви ще не помітили, то я знову повторю, що сам з задоволенням користуюся російською і маю жінку - справжню етнічну росіянку, і всю її рідню на додачу. Тому чудово знаю всякі особливості міжнаціональних стосунків. Можна жити в мирі і в любові. Але для цього требв поважати одне одного, а не ігнорувати. До речі, до чого вже тесть був морально неблискучий, але поважав моє право бути українцем.

      > На ваше гаф можу відповісти аналогічним аргументом "вот прийдут оранжевые к власти, думаете они не запретят русский язык"? Достатньо послухати Мочана, який сам російську полюбляє, і валізи з книгами з Москви возить, но інших російську пропонує забути. Зрозуміли, не? Всю силу вашої аргументації?

      Це не серйозно. Якщо все, що досі всіляко тут говорилося вам не здається переконливим, то більше говорити немає про що. Я перед вами більше не розпинатимуся. Боріться за своє - а я буду за своє.

      > Якого біса всю апеляції зводяться до висловів мовчанів та регіоналів?
      >
      > Я РУССКИЙ. Послушайте меня, а не регионала!

      На дідька ви мені здалися, як у мене росіянка жінка вдома? Вона радіє, що я їй допомагаю призвичаюватись до української, і це не дивина. А що я колись писав про молоду маму "Я не хочу, чтобы моих детей называли жлобами!", то це я про неї писав. І інша дівчина мені колись казала ТІ САМІ СЛОВА! Це - закономірність. Щоб це подолати, і було зроблено особливий статус для укр. мови. Вийшло. А тепер - назад??? Дулю! Треба битися - будемо битися.

      > Не бачу пересмикування. Що порушує рішення харківської міської ради про використання російської мови в її роботі?

      Я бачу, що мушу це дослідити краще. Не знаю.

      > А опусі угловатого посилання саме на це рішення, а не на рішення Донецьокої міської ради (якого на тей час ще не було). Пересмикуєте ви і пан угловатий - питаєтесь видати свої страхи за дійсність.

      "Угловатий" свого часу теж натерпівся такого, як ви й не пробували. Це теж треба враховувати. Наші страхи не з нічого з'явилися.

      > По суті питання в маєте що сказати? Яка дурна корова бодала Юща сотоваріщі, що він тепер захворів російськомовнофобією?
      Та сама, що й мене й Головатого.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.07 | шкіпер

       Re: До сих пір не можу зрозуміти (ред.)

       один_козак пише:
       > шкіпер пише:
       > > судячи з допису, залишаєтесь в плену стереотипів про жахливих російськомовних.
       >
       > Мені ці "СТЕРЕОТИПИ" ЗА 20 РОКІВ ТАК ВСТРОМИЛИ У СВІДОМІСТЬ, ЩО КРАЩЕ НЕ ЗАЧІПАЙТЕ ЛИХО, допоки тихо. "Стереотипи"...
       >
       > Це - УКРАЇНА. Я люблю всяко-мовних. Хай дякують за це, а не випихають мене з власної хати.

       Знов за рибу гроші. Я не збираюсь тут обговорювати знову підходи до мовної проблеми/ Питав зовсім інше. Леше маленька ремарка. Чим саме, якою дієї (може присутністю?) російськомовні виштовхутють ваз с хати? Ви не бажаєте позбутися цих стереотипів, вірете у страхітливих східняків і тут же кажете що їх любите. Дивна любов.

       > ... Але для цього требв поважати одне одного, а не ігнорувати.
       Гарні слова.

       > ... Якщо все, що досі всіляко тут говорилося вам не здається переконливим, то більше говорити немає про що. Я перед вами більше не розпинатимуся. Боріться за своє - а я буду за своє.
       Теж саме, буква до букви, можу повторити вам.

       > > Якого біса всю апеляції зводяться до висловів мовчанів та регіоналів?
       > >
       > > Я РУССКИЙ. Послушайте меня, а не регионала!
       >
       > На дідька ви мені здалися, як у мене росіянка жінка вдома?
       То кожний свій допис з мовної теми перед публікацією покажить їй. Бо хоч ви і не Хвізик, і пишете іноді добрі речі, ви також часто даєте волю своїм емоціям. Якщо для вас російськомовні насамперед будуть не регіонали? а ваша жінка - переконаний, ви не будете вважати, що російськомовні збираються знищити українську мову та викинути вас з хати. В мене, до речі, жінка - українка.

       > > По суті питання в маєте що сказати? Яка дурна корова бодала Юща сотоваріщі, що він тепер захворів російськомовнофобією?
       > Та сама, що й мене й Головатого.

       То, що ви можете перебупати під дією стереотипів про комунистів-російськомовних (чи бандитів-російськомовних) я можу припустити. Що в полоні цих самих міфів перебуваю Ющ - не можу. Бо він у 2004 році у Харкові (і не тількі тут) розповідав? що не вважає російську мову ворожою, видава "указ" про обов'язок держслужбовців знати російську.

       Як так сталося, що для нього російська знов ассоціюється не з громодянами його країни, а на сам перед з волохатою рукою Кремля - для мене загадка. Про це і питаю. Що сталося?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.07 | один_козак

        Re: До сих пір не можу зрозуміти (ред.)

        шкіпер пише:
        > один_козак пише:

        > Чим саме, якою дієї (може присутністю?) російськомовні виштовхутють ваз с хати?

        Давайте для кращого розуміння почну так. Коли я жив (тимчасово) у Литві, то вивчав Литовську мову. Якби жив у Таджикістані, то вивчав би таджицьку. Чому? Краса світу полягає в його розмаїтті. Я б ніколи не хотів, щоб ціла земна куля розмовляла українською мовою. Бо жаль втрачати красу. Різні мови - це цікаво. Я хочу, щоб кожен народ плекав власну своєрідність.

        2.Як відбувається "виштовхування". Якщо нас, російськомовних, припустімо, 10-ро приїхало до 4-мільйонної Литви, то це ніяк не загрожує місцевій мові. Якщо ж нас у цій країні зібралося вже процентів 40, то це - трохи проблема. А як 60, і ми вимагаємо для своєї зручності, щоб нам усе було по-російському, то етнічно-культурне середовище цієї країни зазнає загрозливого впливу. Мені подобається, що литовці в подібній ситуації себе поводять як "негостинні" націоналісти. Подобається, бо інакше з ними зробилося б те саме, що з білорусами або, наприклад, ірландцями, які героїчно відстояли свою незалежність, але продовжують втрачати мову. Отже, щоб я своєю російсьвомовною "присутністю" не витискав мову корінного населення, я мав засвоювати мову корінного населення. Доречі, як вам, мабуть, відомо, в тих краях є чимало українців, але вони в більшості ідентифікуються не як українці, а як "русскоязичноє насєлєніє". "Чомусь". Так, як в Україні поляки, греки, болгари...

        Між іншим. Коли прожив у Литві, у радянській казармі, років 1,5, і вже навчився спілкуватися литовською в побуті, в магазині тощо, мені дуже цікаво було побачити мітинг руху "Єдінство". Це такий "антисаюдіс" там був. І там людина перед площею кричала: "Мы здесь не гости! Мы здесь прожили по 40 лет! Здесь выросли наши дети!.." А в чому, власне, проблема? Їх же навіть не виганяли, як окупантів. Єдине питання - мова. Вся справа в тому, що за ті 40 років вони не сподобилися навчитися литовської мови. І готові були ВІЙНУ РОЗВ'ЯЗАТИ, аби їх до того не примушували!

        Але литовці знали, що роблять, і вже десь у році 88 чи 89-му наш майор пішов на курси. Зараз я впевнений, що він не жалкує, що зробив саме так, а не почав пакувати валізи. А сотні років до того там жили російські старовіри. Жили собі й нікому не заважали. І ніхто не вважав їх окупантами, і не казав їм: "чемодан-вокзал-Росія". Бо вони, живучи своїм життям, не намагалися переробити під себе народ, до якого прийшли, тікаючи від переслідувань.

        А що ми маємо в Україні? Більшість населення, всяких національностей, спілкується російською. Цікава річ: для когось це означає, що російську треба робити другою державною... Для мене - навпаки!

        > Ви не бажаєте позбутися цих стереотипів, вірете у страхітливих східняків і тут же кажете що їх любите. Дивна любов.
        Не маю я ніяких стереотипів. А систему виживання "зайчика" з хати я вам примітивно, але пояснив. Буде можливість і ваше бажання - розповім ще всякі лукаві механізми, які поступово роздивився ще при СРСР.

        Я виріс у Києві, навчався в російській школі, і з Західною Україною не мав ніколи стосунків. Ні я, ні мій рід. І був там за все життя 1х4 дні. То що ви мені нового розкажете про східняків?

        ДАЛІ БУДЕ, бо час вимикати комп'ютера. ))
   • 2006.06.06 | catko

    назвіть мені істинно-російськомовного що поважає українську

    шкіпер пише:
    > До сих пір не можу зрозуміти причини, що штовхнули НУ грати на полі ПР.

    при чому тут ну?

    >
    > Можу допустити, що вирішення мовного питання через регіональний статус мая якись юридичні зачипки. Але з опусу пана угловатого сторчать тількі зачипки за слова, а не намір вирішити проблему. Якщо пан угловатий так переймаєтся цим, хай би запропонував видалити суперечні місця і замінити їх новою редакцією. Це є? Ні, чього немає.

    чия проблема - той хай і рішає. регіонали дуже захотіли стати регіональною нацменшиною? прапор в руки! але й тим хто з протестом проти цього йде - теж прапор в руки. демократія, мать її. бо інакше
    якось дуже дивно в деяких озабочєних виходить - коли говоримо про російську мову то в контексті толерантності і хартії. а коли про українську - то зразу фашизм і нацюки. ви хоч з логікою дружіть коли по московським інструкціям лабаєте.


    >
    > Замість цього НУ (точніше кажучі - верхівка, бо здається мені що в нижній ланці чієї так званої партії такої одностайності немає) прямо як домовившись с ПР вставє в позу обиженного життям, виддаючи всі лаври ПР (а їм це дуже допоможе у майбутній виборах) і починає антимовну риторіку, з якою для українською ніякої користі немає, но є поділ громодян України.

    антимовну риторіку почала пр ще задовго до виборів.

    >
    >
    > На цьому форумі теж якийсь незрозумілий наплив агресії що до російської мови. Якщо дві, вже минулі, виборчі компанії, це питання якось не видодило на перші сходинки рейтингу, то зараз здається ця тема найголовніша. Бачу що тут сперечатись з оппонентами безглуздо - вони не чують іншу сторону, і виглядяють дійсно як "донбаські зомбі", що боялись злих бендерівців, в даному випадку - російськомовних.


    спочатку назвіть мені хоч одного істинно-російськомовного який з повагою ставиться до української мови а тоді будете вчити хто кому толерантність та шовінізм.

    >
    > Може мені хтось з сторонніх спостерегачів пояснить, що сталося, чому мовне питання в головах наших політиків вдруг стало чи не найголовнішим питанням сьогодення? Логіку ПР зрозуміти легко: вони хоч і обіцяли другу державну, але побачили гарне рішення, яке не надо проштовхувати через ВР, і взяли його до свого арсеналу. От чому себе так повоидть НУ, я зрозуміти не можу. Мовне питання, плюс поки що не дуже вдалі економічні досягнення призведуть, на мою думку, до результату нетаків, чи в крацому випадку - результату коммунистів.

    наївний. москва дала відмашку що пора мочити україну ззовні та з середини - і понеслось: газ, мова, церква, нато, крим...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | casesensitive

     я русскоязычный, уважаю украинский (и свои права)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | catko

      і в чому ж ваша повага проявляється?

    • 2006.06.06 | шкіпер

     Re: назвіть мені істинно-російськомовного що поважає українську

     catko пише:
     > шкіпер пише:
     > > До сих пір не можу зрозуміти причини, що штовхнули НУ грати на полі ПР.
     >
     > при чому тут ну?

     Дивне питання. При тому, що влада зараз у НУ: президент + Кабмін.

     > > Можу допустити, що вирішення мовного питання через регіональний статус мая якись юридичні зачипки. Але з опусу пана угловатого сторчать тількі зачипки за слова, а не намір вирішити проблему. Якщо пан угловатий так переймаєтся цим, хай би запропонував видалити суперечні місця і замінити їх новою редакцією. Це є? Ні, чього немає.
     >
     > чия проблема - той хай і рішає.
     От Харків і вирішив. Маєте деяки технічні зауваження? Будь ласка, слухаємо. Но чутно тіки "калавур, русские идут".

     > якось дуже дивно в деяких озабочєних виходить - коли говоримо про російську мову то в контексті толерантності і хартії. а коли про українську - то зразу фашизм і нацюки. ви хоч з логікою дружіть коли по московським інструкціям лабаєте.

     А в вас з кармана долари стирчать ;) Ви, коли інструкцію в мене побачити, тоді брехати будете. Повернемось до теми. В чому неузгодженність? Не заперечую право україномовних розмовляти українською. Не заперечую право російськомовних, бажаючих розмовляти українською, розмовляти нею. Я хочу гарантувати своє право розмовляти російською (на русском, а не на российском), бо дуже багато всяких мовчанів, що бажають мене навчити жити. Ось і все.

     > > Замість цього НУ (точніше кажучі - верхівка, бо здається мені що в нижній ланці чієї так званої партії такої одностайності немає) прямо як домовившись с ПР вставє в позу обиженного життям, виддаючи всі лаври ПР (а їм це дуже допоможе у майбутній виборах) і починає антимовну риторіку, з якою для українською ніякої користі немає, но є поділ громодян України.
     >
     > антимовну риторіку почала пр ще задовго до виборів.

     Це їй мало допомогло. А ось на наступних виборах їм буде чим похизуватись - вони ж "боролісь за російську мову, проти цих страхітливих бандер". Створення цього іміджу без узгодженної гри НУ просто б не відбулося.

     > > На цьому форумі теж якийсь незрозумілий наплив агресії що до російської мови. Якщо дві, вже минулі, виборчі компанії, це питання якось не видодило на перші сходинки рейтингу, то зараз здається ця тема найголовніша. Бачу що тут сперечатись з оппонентами безглуздо - вони не чують іншу сторону, і виглядяють дійсно як "донбаські зомбі", що боялись злих бендерівців, в даному випадку - російськомовних.
     >
     >
     > спочатку назвіть мені хоч одного істинно-російськомовного який з повагою ставиться до української мови а тоді будете вчити хто кому толерантність та шовінізм.

     Я ставлюсь з повагою до української мови і до тих, хто розмовляє українською мовою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | catko

      я вже сто раз казав - хоче харків

      шкіпер пише:

      > Дивне питання. При тому, що влада зараз у НУ: президент + Кабмін.

      а більшості у всіх радах в бют і пр куди подіти? чи це не влада?


      > От Харків і вирішив. Маєте деяки технічні зауваження? Будь ласка, слухаємо. Но чутно тіки "калавур, русские идут".

      я особисто не маю. я вже сто раз казав - хоче харків замість другої культурно-наукової столиці україни бути російською нац.меншиною - прапор в руки, горн в зуби і вперед з преведом. це їхній місцевий бюджет і вони вирішують куди грошики тратити - на переклад всіх документів з української на російську чи на ремонт дахів і вивіз сміття. тому що регіональна хоч китайська хоч молдавська хоч російська української державної не відміняє і кожна сука яка спробує не дати мені україномовної копії (чи точніше оригіналу - бо державна) буде засуджена в суді не менш по-дорослому ніж зараз з президентом судяться.

      > А в вас з кармана долари стирчать ;) Ви, коли інструкцію в мене побачити, тоді брехати будете.

      зачепило? значить вгадав.

      >Повернемось до теми. В чому неузгодженність? Не заперечую право україномовних розмовляти українською. Не заперечую право російськомовних, бажаючих розмовляти українською, розмовляти нею. Я хочу гарантувати своє право розмовляти російською (на русском, а не на российском), бо дуже багато всяких мовчанів, що бажають мене навчити жити. Ось і все.

      по перше - хто ви такий щоб заперечувати чи не заперечувати МОЄ право розмовляти українською. по-друге - моя мова прописана як державна - а ваша прописана від сили в статуті партії регіонів.
      а по-третє - ну то велкам в росію - там російська конституцією гарантована. а в нас в україні гарантована в першу чергу українська а вже потім всі інші. ви можете хоч на ідіші розмовляти і регіональною мовою його визнавати - але українську знати і визнавати зобовязані бо так написано в конституції. не подобається - міняйте конституцію. а не можете поміняти ну то я тоді не лікар.

      > Це їй мало допомогло. А ось на наступних виборах їм буде чим похизуватись - вони ж "боролісь за російську мову, проти цих страхітливих бандер". Створення цього іміджу без узгодженної гри НУ просто б не відбулося.

      фігня. після того як регіони за два місяці знову як в 2004 розкололи країну на три сорти - їм така сама жопа буде як януковичу від яйця.
      і взагалі почитайте свої московські інструкції - там чорним по-білому написано: всє разгаворі о препятствованію закрепленія доминирующего положения русскаго язіка в украінє пєрєводіть в плоскость украінского націоналізьма которій суть рєакціонний шовінізьмь и протівопоставлять єго мірной альтєрнатівє толєрантності к русскаму язіку па схємє "а іначе што - война?"

      > Я ставлюсь з повагою до української мови і до тих, хто розмовляє українською мовою.

      наприклад - в чому повага ваша виражається?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.07 | шкіпер

       Брехати не гарно (с) не мій

       catko пише:
       > шкіпер пише:
       >
       > > Дивне питання. При тому, що влада зараз у НУ: президент + Кабмін.
       >
       > а більшості у всіх радах в бют і пр куди подіти? чи це не влада?
       Ради на місцях і тількі місяць як. Мінюст, прокуратура і вся ця хвиля боротьби з мацкьвським впливом - справа рук верхівки НУ.

       > > От Харків і вирішив. Маєте деяки технічні зауваження? Будь ласка, слухаємо. Но чутно тіки "калавур, русские идут".
       >
       > я особисто не маю.
       От на цьому і зупинимся.

       > > А в вас з кармана долари стирчать ;) Ви, коли інструкцію в мене побачити, тоді брехати будете.
       >
       > зачепило? значить вгадав.
       Дурень думкой богатіє.

       > >Повернемось до теми. В чому неузгодженність? Не заперечую право україномовних розмовляти українською. Не заперечую право російськомовних, бажаючих розмовляти українською, розмовляти нею. Я хочу гарантувати своє право розмовляти російською (на русском, а не на российском), бо дуже багато всяких мовчанів, що бажають мене навчити жити. Ось і все.

       > по перше - хто ви такий щоб заперечувати чи не заперечувати МОЄ право розмовляти українською.
       А я не заперечую Ваше право. Вам ще раз написати? Я НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВИ. Я проти, коли МЕНІ кажуть, якою мовою мені розмовляти, і змішують з брудом МОЮ МОВУ.


       > по-друге - моя мова прописана як державна - а ваша прописана від сили в статуті партії регіонів.
       Брешете. Мабуть більше ничього не вмієте.

       > а по-третє - ну то велкам в росію
       гоу ту жопа.

       > ... а в нас в україні гарантована в першу чергу українська а вже потім всі інші. ви можете хоч на ідіші розмовляти і регіональною мовою його визнавати - але українську знати і визнавати зобовязані бо так написано в конституції. не подобається - міняйте конституцію. а не можете поміняти ну то я тоді не лікар.

       Див. вище. Мене знання української зовсів не обтяжує. Але ви (великий борець з засланцями Кремля) мабуть краще за мене знаете, що в мене в голові. Нащо тільки писати - наслали б команду у мозок.

       > > Я ставлюсь з повагою до української мови і до тих, хто розмовляє українською мовою.
       >
       > наприклад - в чому повага ваша виражається?

       Вчить мову, якщо не знаете тлумачення слова - повага.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.07 | catko

        це ви не брешіть

        шкіпер пише:

        > Ради на місцях і тількі місяць як. Мінюст, прокуратура і вся ця хвиля боротьби з мацкьвським впливом - справа рук верхівки НУ.

        ніфіга. вся бодяга з натами і федерастичними мовами почалась саме коли нові місцеві ради до влади прийшли.

        > А я не заперечую Ваше право. Вам ще раз написати? Я НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВИ. Я проти, коли МЕНІ кажуть, якою мовою мені розмовляти, і змішують з брудом МОЮ МОВУ.

        раз ви приїхали в цю державу і живете в ній з українським паспортом в кишені то ви зобовязані знати українську принаймні на тому рівні щоб останню сторінку власного паспорта прочитати. і ніхто вам не каже якою мовою розмовляти і ніколи вам не казав. але й посягати на державність української теж не дозволяв. навіть в окремо взятих регіонах.

        > > по-друге - моя мова прописана як державна - а ваша прописана від сили в статуті партії регіонів.
        > Брешете. Мабуть більше ничього не вмієте.

        отож і воно - ви навіть конституції україни не читали. напевне тому що її російською не переклали? ну тепер за гроші добкіна точно перекладуть.

        > > > Я ставлюсь з повагою до української мови і до тих, хто розмовляє українською мовою.
        > >
        > > наприклад - в чому повага ваша виражається?
        >
        > Вчить мову, якщо не знаете тлумачення слова - повага.

        судячи з вашого правопису ви українську мову в житті ніколи не вчили і навіть її існування не зауважували аж поки вітрянка на трибуну не вилізла.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.07 | шкіпер

         Re: це ви не брешіть

         catko пише:
         > шкіпер пише:
         >
         > > Ради на місцях і тількі місяць як. Мінюст, прокуратура і вся ця хвиля боротьби з мацкьвським впливом - справа рук верхівки НУ.
         >
         > ніфіга. вся бодяга з натами і федерастичними мовами почалась саме коли нові місцеві ради до влади прийшли.

         То 6 березня - це вже опісля завершення виборів? ;) Дивно, дивно. То, що ініциативу перехопили ПР, а НУ її віддали - я це не заперечую. У НУ за рік була можливість підготуватись до віришення питання, задекларувати це на виборах, і на решті при отриманні влади здійснити це. Вони віддали це поле ПР, та щей підігрюють їм, виконую роль "страхітливих бендер". НАТО, то окрема пісня, давайте не мішати все до кучі.

         > > А я не заперечую Ваше право. Вам ще раз написати? Я НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВИ. Я проти, коли МЕНІ кажуть, якою мовою мені розмовляти, і змішують з брудом МОЮ МОВУ.
         >
         > раз ви приїхали в цю державу

         Я здесь народився. Щоб не чипати назву сусідньої держави, перейду на рідну мову. Я русский, мой язык русский. Я родился здесь и такой же гражданин, как возможно и вы (я не знаю, живете вы в Украине или нет). Имею теже права, что и другие граждане Украины и требую что бы эти права уважали так же. Моя право на родной язык закреплено в Конституции и законах. Що до української. Здається мені не треба нікого (крім параноїків, шукачів агентів кремля) переконувати, що я знаю цю мову.

         > і ніхто вам не каже якою мовою розмовляти і ніколи вам не казав. але й посягати на державність української теж не дозволяв. навіть в окремо взятих регіонах.

         Ну, якщо б верхівка влади тако ж толерантно ставилась до визнання російською мови регіональною, як ставитесь ви, то мабуть ми взагалі не обсуждали це зараз - бо небуло б самої теми дискусії.

         > > > > Я ставлюсь з повагою до української мови і до тих, хто розмовляє українською мовою.
         > > >
         > > > наприклад - в чому повага ваша виражається?
         > >
         > > Вчить мову, якщо не знаете тлумачення слова - повага.
         >
         > судячи з вашого правопису ви українську мову в житті ніколи не вчили і навіть її існування не зауважували аж поки вітрянка на трибуну не вилізла.

         От якого біса ви напрошуєтесь на те, щоб я післав вас кудись далеко-далеко? Оскількі в іншій гілці ви написали цілком нормальні речі, я утримаюсь. На майбутне - слідкуйте за висловам.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.06.07 | catko

          ви не розумієте кількох речей або свідомо підміняєте поняття

          аналогічно вважаючи вас розумною людиною будемо вважати що ви все розумієте. значить маніпулюєте.
          1. ніколи ніхто не ущемляв в україні російської або ще якої іншої мови. тому ваш постулат "не дамся заборонити мені мою мову" - надуманий і є звичайною підміною понять що в математиці називається "довести теорему відштовхуючись від хибної аксіоми"
          2. всі дискусії федерастів навколо російської зводяться до одного - вона ними представляється опонентам як де-факто друга державна що не відповідає фактам тобто конституції. тому велкам у верховну раду.
          відповідно спроба регіоналів свої місцеві рішення змалювати так ніби "от тепер нам тут вже української не треба" теж є підміною понять.
          3. поняття громадянин держави тісно і завжди повязане з поняттям державна мова завжди і всюди в будь-якій державі. і представлення канади чи ще там когось типу "ось є країна з двома державними мовами то чим ми гірші" є теж великою підміною понять бо "дві державні мови" рівнозначне "знаю і володію ДВОМА державними мовами" а не "одною з них на вибір". принаймні для державних службовців або для конкретного регіону. не вірите - зайдіть в любу контору торонто і заговоріть французькою.

          робіть висновки.

          пс. а стосовно незнання вами української - може й погарячкував. але знання мною російської не заважає мені відстоювати права україни на українську мову (зауважте не мого права на українську а права моєї держави мати українську державною) і не погоджуватись щоб державна мова сусідньої держави узурпувала це право в моїй державі. наприклад поголовне знання французами англійської ну аж ніяк не приносить їм в голову думку зробити англійську державною. а у вас які проблеми?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.07 | шкіпер

           Re: ви не розумієте кількох речей або свідомо підміняєте поняття

           catko пише:
           > аналогічно вважаючи вас розумною людиною будемо вважати що ви все розумієте. значить маніпулюєте.
           > 1. ніколи ніхто не ущемляв в україні російської або ще якої іншої мови. тому ваш постулат "не дамся заборонити мені мою мову" - надуманий і є звичайною підміною понять що в математиці називається "довести теорему відштовхуючись від хибної аксіоми"

           Я не буду перелічювати в чому ущемляли російську мову, бо знов почнеться флейм. Давайте про інше. Згідно українського законодавства крім державною мови в окремих випадках можливо використання інших мов. Рішення про регіональний статус (якщо брати ключову ідею, а не деякі відхілення типу Донецька) закріплять це. Російську мову не треба захищати, треба втілити в життя надані їй (як і іншим мовам національних меншин) права.

           > 2. всі дискусії федерастів навколо російської зводяться до одного - вона ними представляється опонентам як де-факто друга державна що не відповідає фактам тобто конституції. тому велкам у верховну раду.
           Я не підтримую ідею другої державної. І перечивавши у свій час закони і Конституцію (ще до ратифікації Хартії) прийшов до висновку що використання мови, відмінної від державної, можливо. Проблема - в деталях, які не виписані в законодавстві і не дозволяють цими правами скористатись. Що продемонстрували рішення місцевих рад: з одного боку використовувати іншу мови (поряд з державною) можно, з іншого - закон не каже чітко, як ще має відбутись.

           > 3. поняття громадянин держави тісно і завжди повязане з поняттям державна мова завжди і всюди в будь-якій державі. і представлення канади чи ще там когось типу "ось є країна з двома державними мовами то чим ми гірші" є теж великою підміною понять бо "дві державні мови" рівнозначне "знаю і володію ДВОМА державними мовами" а не "одною з них на вибір". принаймні для державних службовців або для конкретного регіону. не вірите - зайдіть в любу контору торонто і заговоріть французькою.
           Див. вище - мені не потрібна друга державна. Я зовсім не переймаюсь тим, чи знають російську мову десь у Прикарпатті. Все що мені потрібно, щоб мене, як російськомовного громадянина, не вважали другосортним. Роман Шарп краще за за мене сформулював тези що до російської мови, тому не буду повторюватись.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.06.07 | catko

            без проблем

            шкіпер пише:

            > Я не буду перелічювати в чому ущемляли російську мову, бо знов почнеться флейм. Давайте про інше. Згідно українського законодавства крім державною мови в окремих випадках можливо використання інших мов. Рішення про регіональний статус (якщо брати ключову ідею, а не деякі відхілення типу Донецька) закріплять це. Російську мову не треба захищати, треба втілити в життя надані їй (як і іншим мовам національних меншин) права.

            без проблем. але це означає російську мову як ДОДАТКОВУ в даному регіоні а не ЗАМІНУ нею державної. хто вам заважає все ДУБЛЮВАТИ російською?

            > Я не підтримую ідею другої державної. І перечивавши у свій час закони і Конституцію (ще до ратифікації Хартії) прийшов до висновку що використання мови, відмінної від державної, можливо. Проблема - в деталях, які не виписані в законодавстві і не дозволяють цими правами скористатись. Що продемонстрували рішення місцевих рад: з одного боку використовувати іншу мови (поряд з державною) можно, з іншого - закон не каже чітко, як ще має відбутись.

            не можете ви використовувати ІНШУ мову там де передбачено використання ДЕРЖАВНОЇ законодавством. тому що ПОРЯД з державною не означає ЗАМІСТЬ державної - а ОДНОЧАСНО з державною. а там де не передбачено - і так всі використовують яку хочуть мову.


            > Див. вище - мені не потрібна друга державна. Я зовсім не переймаюсь тим, чи знають російську мову десь у Прикарпатті. Все що мені потрібно, щоб мене, як російськомовного громадянина, не вважали другосортним. Роман Шарп краще за за мене сформулював тези що до російської мови, тому не буду повторюватись.

            вас до цього часу ніхто другосортним не вважав. все що від вас вимагається це ВИЗНАТИ українську державною що на практиці означає КОРИСТУВАТИСЬ українською там, де це передбачено законодавством. все. це абсолютно нормальна, корисна і практична норма, яка діє у ВСІХ державах. ця норма влаштовує китайськомовних і негромовних - чому ж вона не влаштовує російськомовних яким це в 1000 раз простіше виконати? принаймні з ПОВАГИ до держави україна та її суверинітету, однією з ознак якого і є наявність державної мови.
            а от після того як згідно хартії російськомовні регіонали САМІ записали себе в мовні меншини - то які тепер претензії стосовно другосортності? якби той хто дав вказівку регіоналам мутити мовну воду добре подумав і почитав закони+хартія - він би ніколи на це не пішов.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.07 | шкіпер

             Re: без проблем

             catko пише:
             > шкіпер пише:
             >
             > без проблем. але це означає російську мову як ДОДАТКОВУ в даному регіоні а не ЗАМІНУ нею державної. хто вам заважає все ДУБЛЮВАТИ російською?

             Без рішення місцевої ради цього видбутись не може. Ось вони і вирішили. В жодному рішенні не йдеться про заміну, у всіх йде мова про використання разом з державною. Деталі торкаються тількі сфери використання. Харківська міська каже про використання російської тількі в роботі ради. Здається про те саме йдеться у решіннях Севастопольскої міської и Луганської обласної рад. Донецька (здається міська, вибачте, по пам'яті) вже каже про російську в роботі судів, навчанні та інше. Тобто з початку саме так, як ви кажете й було. Но ПР, перехвативши ініциативу потрохи діскредитує ідею.

             > не можете ви використовувати ІНШУ мову там де передбачено використання ДЕРЖАВНОЇ законодавством. тому що ПОРЯД з державною не означає ЗАМІСТЬ державної - а ОДНОЧАСНО з державною. а там де не передбачено - і так всі використовують яку хочуть мову.
             А де я казав замість? Поряд і тількі так. Наприклад я приходжу до міськради і розмовляю з чиновником російською. Хтось інший приходить і розмовляє українською. Свої рішення міськрада публікує двома мовами. Все це вкладається в поняття "використання разом"?

             П.С.
             Здаеться вжито тому, що повні тексти рішень ніде, наскільки мені відомо, не опубликовані. Тому більшою частиною я спираюсь на інформацію ЗМІ, та частково на цитати з опусу угловатого.
    • 2006.06.07 | So_matika

     назву

     catko пише:
     > спочатку назвіть мені хоч одного істинно-російськомовного який з повагою ставиться до української мови
     Ітс майселф. У житті майже абсолютно російськомовна, як і все місто, звідки я родом.
     Щодо поваги до української: чи будеш ти заперечувати? І таких, як я - мільйони в Україні живуть.


     > москва дала відмашку що пора мочити україну ззовні та з середини - і понеслось: газ, мова, церква, нато, крим...
     Відмашка Москви і російськомовні громадяни України - це різні речі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.07 | catko

      Re: назву

      So_matika пише:

      > Ітс майселф. У житті майже абсолютно російськомовна, як і все місто, звідки я родом.
      > Щодо поваги до української: чи будеш ти заперечувати? І таких, як я - мільйони в Україні живуть.

      так тому і не заперечу що а)ти вільно спілкуєшся, пишеш і т.п коли це треба українською б)не лізеш на трибуну з претензіями про ущемлення твоїх мовних прав і вимогою визнати російську регіональною/державною.

      оце і є вже повага.

      > Відмашка Москви і російськомовні громадяни України - це різні речі.

      це різні. а от російськомовні які на відмашки москви реагують - ні.
   • 2006.06.06 | Василь Сивий

    А якої неупередженості ви хочете

    від нас, українців, шкіпере? Відрізати нам язика й запитувати неупередженої думки? Та ви оригінал.
    Якщо ви росіянин то пишіть російською. Або вивчіть українську. Чи у вас проблеми з обома.
    Вже набридло пояснювати, що в Україні українці жодної мови за всю її історію не заборонили. Росіяни в Україні українську забороняли. І не раз.
    Згідно діючого законодавства в Україні якою мовою звертаєтесь до державної установи такою вам повинні відповісти. Хоч китайською.
    З Вами буде важко. Бо не зрозуміло якою ви пишете :).

    "Що порушує рішення харківської міської ради про використання російської мови в її роботі?"
    А що, буде здійснюватися синхронний переклад виступів, роботи сесії. Будуть перекладатися з російської на українську протоколи, рішення і т.п. Буде забезпечено автентичність перекладу. Кошти на це виділено. І т.д і т.п. Ціла низка проблем двомовності. Що, про таке навіть ніхто й не задумувався. Отже, мова йде про відверто антидержавне, антиукраїнське рішення.
    ЯКЩО КОРОТКО ТО ПОРУШУЮТЬСЯ ЖИТТЄВІ ПРАВА УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ. ЦЕ Є ПРАКТИЧНА ДІЯ ДО ПОРУШЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ.
    Це лише якщо не зважати на втручання Росії у внутрішні справи сусідів. Про російський спецназ у Києві в 2004 знаєте. Чи ви такий простий і наївний що навіть "нє в курсє" про Придністровя і частину Грузії. Яка там регіональна мова? Ще запитайте до чого тут мова і такі як ви ... З Україною цей сценарій реалізувати набагато важче, але й зиску більше. Та от біда, не дай бог до НАТО приєднаються.
    От якби прийняли "данєцкий язык" то проблем було б значно менше.

    "Я РУССКИЙ. Послушайте меня, а не регионала!"
    А в чому, власне, різниця? І чому ви вирішили, що це для українців краще?
  • 2006.06.07 | Забойщик

   Пане шкіпер ! Ми ще розмовляємо російською....

   ... ТОДІ МИ ЇДЕМО ДО ВАС

   -------Поэтому приезжайте к нам. Давно у нас цирка не было. Мы посмеемся, а вы выполните поставленную задачу. Донбасс ждет вас!

   От себя могу добавить:я свободно владею украинским. Но разговаривал и до конца жизни буду разговаривать на русском.

   P.S.Привет Тягныблохам!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.07 | шкіпер

    Эт была ирония ...

    ... возможно не хватило смайликов для передачи моей мысли.

    Моё отношение к русскому (как антитеза одному заявлению в этом форуме) есть в моём профайле
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.07 | Забойщик

     Звиняй! Мабуть мені "голову надуло"... ;)

 • 2006.06.06 | Kohoutek

  Та пішли ви...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.06.06 | Ivan66

  Re: Ми йдемо !

  Я готовий прийти. Підтримую ідею. Одне лиш питання: хто саме організовує захід? От пишеться, що когось за щось буде позбавлено права виступу. ХТО САМЕ позбавлятиме? Якщо це чергова авантюра сайту МАЙДАН типу безграмотних наліпок з "новою назвою" на історичній вулиці Московській - єдиному справді історичному з усіх "московських" топонімів Києва - то я відверто побоююсь вплутуватися. Надто безвідповідальні організатори. Якщо організовує хтось серйозніший - я активно "за!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.07 | Sean

   Re: Ми йдемо !

   Ivan66 пише:
   > Я готовий прийти. Підтримую ідею. Одне лиш питання: хто саме організовує захід? От пишеться, що когось за щось буде позбавлено права виступу. ХТО САМЕ позбавлятиме? Якщо це чергова авантюра сайту МАЙДАН типу безграмотних наліпок з "новою назвою" на історичній вулиці Московській - єдиному справді історичному з усіх "московських" топонімів Києва - то я відверто побоююсь вплутуватися. Надто безвідповідальні організатори. Якщо організовує хтось серйозніший - я активно "за!"

   Буде час і натхнення, напишіть бласка (краще на admin@maidan.org.ua, або і тут і тудой, бо роздиратися на хворумі ні часу ні натхнення нема), у чому полягала "безграмотність" тих наліпок, бо ми ж висвітлювали ту акцію і ніц такого не побачили. Крім того, які ще "авантюри" сайту Майдан Ви знаєте.
 • 2006.06.06 | один_козак

  Дурне діло, друзі...

  Вам ніколи не доводилося виступати проти ненависних, поганих законів? А не думаєте, що для когось (підозрюю, що для багатьох) закони, дотримування яких ми будемо вимагати, є поганими законами - законами, які треба міняти?

  Не можна легковажити тим, як нас сприймає південно-східна Україна.

  Ми будемо тиснути на дотримання/недотримання законів щодо встановлення регіональних мов, а "вони" будуть тиснути на дотримання/недотримання законів щодо заходу американського "з понтом невійськового" судна...
  Дотримуватися законів треба в першу чергу тоді, коли виникає спокуса їх порушувати. А вже в другу вимагати того ж від інших громадян.

  І саме про мови. В першу чергу треба говорити про те, що є позитивним і що негативним, а в другу - про те, що "положено" і що "неположено". Педалювання "неположено" в ситуації, коли опоненти переконані, що роблять явне благо, є дуже слабкою, дуже непривабливою позицією. Багато хто захоче стати героєм боротьби за свободу проти примусу "свідомих нацюків". У цій ситуації краще бути м'якотілим, ніж держимордою. Це - значно перспективніше.

  Законів треба дотримуватися, але гасла краще хай би були по суті проблеми.

  Ще одне. Чи правда, що ради нижчого рівня (районні, міські) МАЮТЬ право приймати подібні рішення? Чи звертатися про прийняття таких рішень до ВР? Перевести рішення на інший рівень? Це все, чого ви хочете домогтися?

  І останнє. А чому у вівторок в робочий час? Чиновники будуть на місці, так. І потенційні демонстранти - теж будуть прив'язані десь до певних місць.
 • 2006.06.06 | Предсказамус

  Простите, а "вы" - это кто?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | casesensitive

   форумные фашики - судя по аналогичной акции в ЖЖ

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | Cold

    пачти угодали

    тока пра фашистаф нинада. ани абижаюцца, када их так называть. ни абижайте малиньких.

    >КМО ВО "Свобода"

    ултрапоцреоты ближе к шавинистам, староники ачистки Украины ат "ниправильных национальнастей".

    >КМО ВМО "Патріот України"

    неанацисты, любители маршей протифф "нилигальнай имиграции", и "власти ниправильной национальнасти".

    >"головне завдання, яке повинно стояти перед нами - знищення ліберального політичного режиму демократії."
    , эта ани сами пра сибя написали на http://patriotukr.org.ua/

    >КТК

    токих низнаю. но па саабщениям источникафф, близких к Йоке, ента азначаит "культурнае тавариство (Леся) Курбаса" или типатаго. фуйегознает, шо ано такое. в интырнете такова вроди нима.

    >МНК

    маладежная насионалистицкая тусоффка. известные мине члены и членки такжи склонны к насионал-радиКАЛизму.

    >КУН

    скарее всиго, МКУН, маладежка. примерно тожи, шо и МНК.
    =======================================================
    шобы узнать, хто настаящий арганизатар, нада читать каменты у Йоки.


    вот на пример:
    http://users.livejournal.com/_yoko_/97610.html?thread=1776202#t1776202
    Семен...ну він типу з "Патріоту України", шалений прихильник Каганця. Такий низький, з чубом. Його фан-клюб - це всілякі там свободівці і деякі інші білі і пухнасті націяналісти.
    Були ми з Соколом на типу засіданні, коли обговорювалась ця акція.....більше, чим впевнений, що з цього нічого не вийде.
    =================================================

    странна, кстати, шо ана ни знает, хто арганизатар. арганизация акции тожи шла чириз нийо:
    http://users.livejournal.com/_yoko_/96556.html

    Після - розпивання безалкогольних (слабоалкогольних) напоїв десь на набережній чи десь ще з важливою метою=)). А саме - тре подумать з приводу дуже нездорової російсько-української теми. і придумать шось. не акцію, не мітинг, не пікетування. Щось набагато прямодійніше і крутіше.=)) Буде брейнстормінг за всіма законами жанру. Сірйозно.

    Запрошуються всі ЖЖшники і не ЖЖшники патріотичного спрямування. Попереджаю - буде фейс-контроль! Якщо все-таки вийшло так, що вас ніхто не знає, але ви хочете бути і не образитесь, як вас перевірятимуть, заявляйтесь заранєє мені по телефону(80675971997), асці(235218828), представляйтесь і називайте тих людей(з ЖЖ чи громадських організацій, просто патріотичних тусовок ітд), які можуть за вас поручитись. Навмисно не вішаю у френдз-онлі, щоб приходили всіх, хто вважає за потрібне, але зрозумійте мене правильно і дайте мені попараноїдальнічати - перевірка буде=).
    ====================================================

    причом, абратите внимание:
    http://users.livejournal.com/_yoko_/96556.html?thread=1753644#t1753644
    круто, а ви не боїтесь?=))
    я тіпо натякаю, що там контінгентік буде такий, що першою пропозицією на брейнстормінгу буде депортувати рос посольства, а східні кордони і силові відомства в криму посилити бандерівцями. А я вчергове пропонуватиму послати в рикм шось на кшталт унсовського поїзда 92-го року=)
    ====================================================

    такшо если будут какиета биспарядки, и Луценка или Дрижчаный будут интирисавацца, хто за ними стаит, - атправляйте их к Йоке, ана далжна знать. кантакты указаны.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | casesensitive

     ну я по шевелению френдленты так и понял

     а почему "почти"? обычная фашня без всяких "почти", идейноблизкие майдану видать - вон и новость на гл странице стоит.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | Предсказамус

      Насчет близости "Майдану" - я бы не сказал

      Людей, имеющих право ставить новости, довольно много. Среди них вполне хватит одного, достаточно бессовестного для того, чтоб не сообщить, кто проводит акцию и тем самым создать впечатление, будто ее проводит "Майдан".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | Cold

      вы ашипаетесь

      casesensitive пише:
      > идейноблизкие майдану видать - вон и новость на гл странице стоит.

      сайт майдан ни являится идейна йидиным. тут многа и разных. кроми таго, насионал-поцреоты часта маскируюцца.

      ===================================================
      вот на пример, пасматрите такую новасть:

      http://www.untp.kiev.ua/index.php?id=105

      Єврейське ТОВ „Емос” знов намагається виселити ветерана Дивізії SS "Галичина" та УПА Ореста Васкула з його помешкання шляхом незаконно підробленої приватизації.

      Будинок сім'ї Васкулів знаходиться на території колишнього санаторію „Лісова казка” (с. Ясногородка Макарівського району Київської області). Разом з Васкулом хочуть вигнати ще 19 сімей, що проживають в цьому домі.

      Фонд державного майна підтвердив, що у нього немає жодного документа про передачу санаторія „Лісова казка” у приватну власність.

      Завтра, 26 квітня, відбудеться суд. Шевченківський суд. Львівська площа. вул. Смірнова-Ласточкіна 10-б. На 14:00.

      Збираємось на 13:00 біля станції метро "Золоті Ворота".

      Орест Васкул - ветеран, полковник Дивізії "Галичина" і УПА, нині очолює Київський осередок "Всеукраїнського Братрства Воїнів ОУН-УПА".

      Захистимо Українського Героя від злочинців!
      ==================================================

      типерь вспомните, как йийо падавали на сайте майдан. савсем другой тон, ни правда ли?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.06 | casesensitive

       я помню как новость подавали здесь

       может, перейдете с падонкафскага на обычный - а то глаза болят.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.06 | Cold

        Re: я помню как новость подавали здесь

        casesensitive пише:
        > может, перейдете с падонкафскага на обычный - а то глаза болят.

        извените, я и правда не очень грамотно пишу. падонкафским мне легче и прикольнее.
    • 2006.06.07 | Василь Сивий

     Я так розумію, що премодерація тут існує

     задля того, щоб забезпечити комфорт Шаріковим. Для чого Ви таке лайно вивішуєте (II.0, II.1)? Оскільки я погодився дотримуватися правил, то не буду продовжувати.
     Бо правила, здається, написані лише для українців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.07 | Sean

      Зареєструйтеся і залогіньтеся

      відчуйте різницю.
  • 2006.06.06 | Бевзик

   Re: Простите, а "вы" - это кто?

   Пробачаємо, "ми" - це КМО ВО "Свобода", КМО ВМО "Патріот України", КТК, МНК, можливо КУН... перші три організації є ініціатарами акції. АЛЕ акція буде відбуватися без партійної символіки, бо не розрахована на рекламу тієї чи іншої партії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | Предсказамус

    Спасибо, что простили. А у меня вот претензии

    Бевзик пише:
    > Пробачаємо, "ми" - це КМО ВО "Свобода", КМО ВМО "Патріот України", КТК, МНК, можливо КУН... перші три організації є ініціатарами акції.
    Дело в том, что я тоже "Майдану" вроде не чужой, поэтому очень прошу впредь не давать подобных объявлений от имени "Майдан-Информа" без указания конкретных политических сил, явившихся инициаторами. Иначе получается, что инициатором стал Альянс "Майдан", что не соответствует действительности.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | Cold

     вы хатите ат них слишкам многаго.

     учитывая опщий уравень кампутрнай граматнасти и проста граматнасти в сриде насианал-поцреотав ани часта сами панятия ни имеют хто арганизовывал их агции.

     главнае - шоб "наши"
    • 2006.06.07 | Sean

     Overruled, Предсказамусе

     Предсказамус пише:
     > Дело в том, что я тоже "Майдану" вроде не чужой,
     Вам видніше. Я у цьому питанні не є компетентний.

     > поэтому очень прошу впредь не давать подобных объявлений от имени "Майдан-Информа" без указания конкретных политических сил, явившихся инициаторами.
     Ні. З кількох причин, з котрих наведу лише одну (самодостатню) - ініціятори ініціюють цю акцію як безпартійну.
     Тому подібні оголошення на Майдані дуже можуть бути і у подальшому.

     > Иначе получается, что инициатором стал Альянс "Майдан", что не соответствует действительности.
     "А я бачу те
     те, чого нема"

     І.Білик

     Ніхто, крім Вас, не відповідає за те, як Ви що розумієте.

     Ні, Альянс "Майдан" не став ініціятором. На мій приватний погляд - на жаль. Якщо ми самі будемо організовувати акції на захист Конституції, про це буде прямо зазначено. Щоправда, напевно не всі прийдуть.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.07 | Предсказамус

      Рассмотрим варианты

      Sean пише:
      > Предсказамус пише:
      >> поэтому очень прошу впредь не давать подобных объявлений от имени "Майдан-Информа" без указания конкретных политических сил, явившихся инициаторами.
      > Ні. З кількох причин, з котрих наведу лише одну (самодостатню) - ініціятори ініціюють цю акцію як безпартійну. Тому подібні оголошення на Майдані дуже можуть бути і у подальшому.
      То есть, через новости "Майдана" можно анонсировать в таком стиле любые акции, если они инициируются как беспартийные? "Мы идем, тема такая-то, сбор там-то". Правильно?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.07 | Sean

       Розглядайте

       Ви, безперечно, маєте право (і знаєте це без мене) на власну думку, власну позицію, ставлення і таке інше. І обговорювати те, що Вам хочеться обговорювати.
       Тільки знайдіть собі будь ласка, для обговорення цього питання когось іншого з адмінгрупи. Можливо і матимете консенсус. А я і небагатослівний і не маю на те часу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.07 | пан Roller

    А чему вы скрываете вашу партийную символику? (-)

  • 2006.06.07 | Бєлочка

   Нє прастім .Ви хто такий

   щоб це знати? :) :) Сидите тут на форуме - і сидить собі. Не виходьте на вулицю бо там вітер, дощик, сонечко...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.06.06 | Александр

  Re: Ми йдемо !

  Не тратьте куме сили, спуськайтеся на дно.
  Пока будут уголовники в Генпрокуратуре дело с места не сдвинится, причем, уголовники под крышей Государства. Видимо, Президенту выгодно, когда братва в прокуратуре.
  35-й месяц без суда и следствия, без возбуждения уг. дела согласно ст.94 УПК Украины находится в заточении Москаленко Алексей в СИзо №5 г.Донецка. А обращаться не к кому, создается впечатление, что Президенту выгодно, когда его и Украину дискридитируют...
 • 2006.06.07 | спіндохтур

  інформзабезпечення

  спробуйте зробити, щоб про цю акцію якось наперед сказало телебачення, особливо у Києві, в Центрі та на Заході. Щоб зналине тільки ті, хто інетом користується. Можливо, для цього потрібна чи пресконференція, чи що. Прес-релізи на телеканали, може, попередня міні-акція-анонс. Причому робити це треба вже!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.07 | casesensitive

   марш фашистских организаций в Киеве

   прекрасный повод для рекламы на ТВ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua