МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наслідки дворічного "чаепития".

06/07/2006 | rais
Повна відсутність позитивної дінамики в справах нової влади тягне за собою великі проблеми для України...

... дворічна безпокараність Кучми та його холуйського оточення...

... залишені на ключових посадах як в Києві так і в регіонах представники кучмівського кумобандитського режиму та перефарбовані парт пристосуванці...

... Кушнарьов вже пропонує міністру МВС Ю.Луценко декламувати "Енеіду" Котляревського...


... виступи зРадників безпеки України - Крючкова, Горбуліна та інш. Затулін, Російські війська у Криму, НАТО, комунальні, залізничні тарифи, регіональні демарши...

... кришування судами та прокурорами злодіїв та зневага законних прав громадян...

... посилення регіоналів та СДПУ - нетаківців...

... переслідування та репресії активістів подій 2004 року...

... невпевненість влади і "лаконічність" ВР...

... зростаючий маразм приватних інтересів і нагліючи комунобандити...

... прогнозоване соціальне напруження і національна безпека ...


Додайте, шановні майдановці, за що ще подякувати нашим толерантним переможцям перегонів 2004 і 2006 років?

Відповіді

 • 2006.06.07 | Забойщик

  За МемодряНЬдум, за "слив" Востока Украины донам-янучарам,

  за предательство на Востоке своих сторонников,за то,что на выборах 2004 и2006 нгаплевали на Восток и,как следствие просрали его.За то, что янучарам дали время и возможность объединиться и провести реорганизауию своих рядов. За то,что дали возможность конотопськой видьме не кануть в Лету и выиграть местные выборы на Востоке.За полный разром и дискредитацию НСНУ на Востоке.......

  ------За "игры" а Раде....

  Эт сетера,эт сетера......
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.08 | Степан

   И за Сибирь, и за Кавказ, и за Херсон, и за Донбас!

   Слили не только Восток, но и Юг. Херсонщина стонет под гнетом кучмистов 15 лет. Новая власть полностью игнорирует обращения людей. На местах остались те же сторонники, как вы пишите, кумобандитского режима Кучмы. Их слияние с криминалом и закрепление в местной власти дискридитирует победителей памаранчевой революции.
   Здесь судьбы людей по прежнему вершат Иванищуки и Кузьменки с Бордачевыми... Правовой беспредел и ейфория безнаказаности местной воровитой елиты. В регионе 4 случая самосажжения. 5 канал - 0!
   Сдаете Херсонщину Янучарам, панове демократична коалиция?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.08 | нтв

    Re: И за Сибирь, и за Кавказ, и за Херсон, и за Донбас!

    А я считаю,что надо было после президентских выборов Ющу,в тех областях,которых победили регионалы, назначить губернаторов от Партии Регионов.Я,думаю,года хватило бы.И на парламентских выборах оранжевые взяли бы процентов 80.А так получилось ни вашим ни нашим.Правда,кДонецкой и Луганской областям это не относится-там клиника.Но,сейчас это еще не поздно сделать.Надо, умникам с Харьковской,Херсонской,Запорожской и т.д. областей, ставить губернаторов тех которых предложит лично Янукович.А то они до сих пор думают,что люди на Майдане стояли за наколотые апельсины и американские валянки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.09 | rais

     Re: И за Сибирь, и за Кавказ, и за Херсон, и за Донбас!

     А може Ви й дійсно праві. Я це стосовно призначень в такий час янучар на посади в регіонах і наслідки які ми на сьогодні маємо... І то така тактика, щоб у всіх терпець урвався. Щоб регіонали почали виходити з рівноваги. Екстремали всіх кольорів себе проявили на всіх рівнях і екранах. Рейтінг помаранчевий досягне рівня 2004 року? Але... Але при чому тут більшисть порядних, простих громадян, головною провиною яких є те, що вони за 15 років нічого не вкрали, не сіли на електро, комунальні, газові та нафтові мережи, не розпродали державну землю, майно КПУ, профспілок, не розкрали БЛАСКО і за 15 років, працюючи по Турціях та Польшах не стали володарями швейцарських хатинок та шоколадних фабрик? При чому тут всі ці люди - Український Народ, які згідно Конституції є єдиним джерелом влади в Україні? Народ, який доречи реалізував це своє право, двічи голосно заявивши у 2004 і 2006 році, що не бажає жити в принизливих, нелюдських умовах за межею малозабезпеченості. Цей Народ, пане Президенте, ще пам'ятає Вашу передвиборчу заяву про те, що перебудову ні що не зупинить, не хватить куль і яду, про те, що Ви не козел лунало на майданах України і Ваш народ не проголосував за козлячого президента... То що трапилося за два роки? За що цей народ повинен дивитися на наглючи бандитськи морди по всіх каналах? Чому вони й далі знущаються на людьми? Хто дозволяє грабувати людей підвищенням тарифів та ціни на життєво необхідні речи? Чому право Українського Народу на гідні умови життя (а воно за Конституцією є найвищою цінністю держави), не захищає Президент? Люди не обирали владу, яка буде іх і далі знищувати. На цій гілці відгуки лише з півдня та сходу, бо Київ вже за часів кучми Європейська столиця. А в регіонах за 15 років нічого не змінилося. Покрадені і знищені, прихватизовані і розпродані всі державні ресурси. Та ж корумпована злочинна і клептократична кучмівська еліта в місцевих радах і тікає до Києва. Клерки навіть не допускають до Вас листи зі скаргами...
     То Вам подякувати за вибачення комунобандитів чи за ігнорування знедолених людей на Луганщині, Донеччині, Херсонщині - людей, які в важку годину відстояли Ваше право стати Президентом України?
     Станьте нарешті на Захист права свого Народу на гідні, Європейські умови життя. Виконайте свою головну обіцянку.
     Бандити і ті, хто їх прикривав всі ці роки повинні сидіти в тюрмах! Їх призвища озвучені не лише на Майдановських сторінках. Чаї з ними пити небезпечно - перевірено історією.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.21 | rais

      И за то что творится сегодня, и за то что будет завтра...

      Народ отблагодарит безмежно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.21 | Сергій Кабуд

       немаю сумнівів і сподіваюся прийняти участь

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.22 | Степан

        Боюсь Серега ты прав...

        И последствия после такого двухгодичного запора, даже при видимо созданой коалиции, могут быть печальными. Регионалы окрепли в своей безнаказанности и достаточно агресивно настроены. Всплеск криминала при очередных хронически затянувшихся переходных положениях в судебной да и во всей правоохранительной системе лишь цветочки. Перераздел без стрльбы не обойдется и тут резинкой в попе не отделаться. После признания Приднестровья нам еще могут раздуть тлеющий Крым... И представь себе, это все при ехидных ухмылках комунобандитских рож успишных володарив шоколадных хатынок, заводов и параходов, да все это при дальнейшем обнищании людей.
        Так что при всей своей несдержанности, Серега, ты к сожалению прав - Народ перестанет наступать на грабли и возьмется за вилы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

         емоційне сприйняття дає адекватнішу картину

         якщо комбінувати його з кількісним аналізом

         :) :)

         звідки ми про те знатимемо? настрої людей навіть знаходячись в Україні важко всі знати- бо регіональні всякі особливості мають розбіжності до диаметтрльно протилежних

         Галичина і Київ переважно тепер налаштовнаі однаково, лише Київ більш просунутий, а Галичина краще дисціплінована. І Волинь теж.

         А про решту теріторій нічого не знаю.

         От нам потрібно таку мережу шоб збирали настрої людей.
        • 2006.07.04 | rais

         Re: Боюсь Серега ты прав...

         Доречі про вила. До межи соціального вибуху дуже активно підштовхують саме залишені безпокараними кучмівські негідники. Ще не вщухла по Вкраїні хвиля вчорашніх тарифних підвищень, як вже на порозі чергові новини про цінові стрибки. Заспокоєння Пензеннників не переконують нікого. Занепокоєння і обурення громадян зрозуміло. Десь тиждень тому по ТБ давали репортаж з тієї ж Херсонщини. Там обленерго відключило насоси і перекрило подачу води людям. Все це на фоні спекотного літа та багаторічного знедолення і неплатоспроможності людей у цьому регіоні. Більше 40 тисяч людей лише в Херсонських багатоповерхівках залишилися без води. Наслідки вам відомі. Тому і висловлювання літнього чоловіка по 5 каналу було однозначним - влада не захищає право людей на гідні та безпечні умови життя і люди будуть змушені взятися за вила.

         Залишені на своїх місцях старі кучмівські кадри роблять все, щоб збурити народ. І це теж наслідки дворічної бездіяльності толерантних переможців. Доля України буде вирішуватися не на футбольних майданчиках. Чи розуміють це Роми і Петі, Юлі і Віті?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.05 | Степан

          Re: Боюсь Серега ты прав...

          Конечно надо знать авторов создающих невыносимые условия жизни для людей в Украине. Тут недавно ТВ намекало виновно де правительство, не предупредившее заранее. Росияне и марсиане. Ну а конкретно знать негодяев в своей области. Например той же Херсонской. Кто так не любит людей и защищает свои интересы отключая свет, воду, газ в домах где живут люди? Ну например первый зам главы облгосадминистрации Беспалов, владелец акций Херсонобленергно, мер города Сальдо, сам губернатор, руководитель антимонопольного комитета, прокурор, пред обласного суда... Кто из них поинтересовался на какие средства выживают жители херсонской области? В Киев летят только радужные отчеты и планы - сделать область центром барановодства, а может и виноделия. Местные ученые спорят. А областью руководят безнаказанные кучмовскме прохиндеи.
          И сейчас в результате бездеятельности Президента эта банда противопоставляет область Украинскому законодательству.
     • 2006.06.21 | Сергій Кабуд

      ющенко є перефарбоване комунацьке чмо, клоун, шахрай, брехун,

      і цілком вирогідно що й учасник змови проти Гонгадзе

      ще треба додати що він є безбожник
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.06 | Степан

       А Сергій Кабуд був правий!

 • 2006.06.08 | Семен

  Re: Наслідки дворічного "чаепития".

  Південь теж дякуе за безпокараних кучмістів, залишених шоколадними зайцями при владі. Особливо Херсонщина дякує за махрових прибічників правового безладу та кучмівської стабільності - Іваніщука, Кузменко, Бардачова, Сальдо, Довганя, Селенкова. Дякуємо за підвищення цін на транспорт, житло, хліб і цукор, за мізерні зарплати і несправедливий суд, відверте знущання над людською гідністю та подальше знедолення людей в наших районах. Дякуємо за залишених при владі місцевих бандитів. Дякуємо за майбутню з ними коаліцію у ВР! Дякуємо за те, що Ви почали цуратися всього помаранчевого.
 • 2006.06.09 | Максим

  Прівєд помаранчеквим большевикам-чекістам

  Мене завжди найбільше дивує дивитися на цих злобних помаранчів, коли їх ковбасить від того, що "чому нікого не посадили!?!"

  Чому бандити не втюрмах!?????
  Тобиш: "Крові мені - крові!!!!!"

  Їм мало, що з їх вини загинув один з кращих топменеджерів сучасної Європи і людина, яка одна була здатна підняти пів економіки України - Григорій Кирпа.

  Їм мало цього. Їм мало тої шкоди, якої завдало Україні двохрічне перебування при владі безголових помаранчів і юльків. Ні вони грізно запитують: Чому бандити не втюрмах!?

  Де єдрьона вош гільйотина!!!???

  Чому вона не на Майдані Незалежності?.... Чому там денно і нощно не рубають голови тим, хто два роки тому не стояв на майдані і не кричав: Ю!ЩЕН!КО!

  Що це за неподобство з судами, з необхідністю щось доводити, відкривати якісь непотрібні кримінальні справи?.....

  Чому їх усіх прпосто не ставлять до стєнки, а трупи не вивозять у яри на околицях обласних та районних центрів?....

  Про яку перемогу помаранчевої революції можна говорити, якщо все це не робиться!!!!

  Ви ж подивіться як усіх тих героїв революції ковбасить не по-дєтскі.

  Може вони просто вампіри які?

  Може їм по бідону крові свинячої видати, щоб вони в ній заспокоїлися нарешті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | Сергій Кабуд

   Вихід- не просувати до влади начальство--> а найкращіх з нас

  • 2006.06.09 | Timeo

   Прєвід і вам, прекраснодушний ви наш.

   > Мене завжди найбільше дивує дивитися на цих злобних помаранчів, коли їх ковбасить від того, що "чому нікого не посадили!?!"
   > Чому бандити не втюрмах!?????

   Коли вашу машину підрізає "шумахер", якому раптом захотілося розвернутися через подвійну осьову - а дайці тим часом дуже зайняті: дбайливо досліджують у когось наявність вогнегасника, ви, мабуть, кажете "чому ж його не оштрафують?".
   Коли злодії крадуть ваше майно, а ті, хто мав би їх шукати, замість цього відповідають вам: "ну подумаєш!", ви теж, мабуть, скажете "чому ж їх не знайшли і не покарали?"

   Але коли славетні самі-знаєте-хто крали навіть не вагонами, у державних масштабах і люди на це кажуть: "чому за це нікого із них не посадили?" - тут ви чомусь проти. Чи не дивно?

   > Тобиш: "Крові мені - крові!!!!!"

   Ні, то біш: красти - негарно. "Вор должен сидеть в тюрьме."

   > Їм мало, що з їх вини загинув один з кращих топменеджерів сучасної Європи і людина, яка одна була здатна підняти пів економіки України - Григорій Кирпа.

   Тільки не траба розказувати нам про найдивовижнішого топменеджера Кирпу. І з чиєї саме вини він загинув - теж здогадатися неважко...

   > Їм мало цього. Їм мало тої шкоди, якої завдало Україні двохрічне перебування при владі безголових помаранчів і юльків. Ні вони грізно запитують: Чому бандити не втюрмах!?

   Так ото ж: перша шкода - це те, що бандити не у тюрмах, а продовжують свою активну діяльність, і діяльність та аж ніяк не на користь Україні. А головна вада привладних помаранчових - що вони на це неподобство дивляться крізь пальці та дозволяють, щоби шкода Україні була заподіяна.

   > Де єдрьона вош гільйотина!!!???
   > Чому вона не на Майдані Незалежності?.... Чому там денно і нощно не рубають голови тим, хто два роки тому не стояв на майдані і не кричав: Ю!ЩЕН!КО!
   > Що це за неподобство з судами, з необхідністю щось доводити, відкривати якісь непотрібні кримінальні справи?.....
   > Чому їх усіх прпосто не ставлять до стєнки, а трупи не вивозять у яри на околицях обласних та районних центрів?....

   І ще: коли засіб не діє, то зазвичай використовують більш сильний засіб. Коли мирна безкровна революція закінчується нічим - наступна революція може бути вже не така мирна :(

   > Про яку перемогу помаранчевої революції можна говорити, якщо все це не робиться!!!!
   > Ви ж подивіться як усіх тих героїв революції ковбасить не по-дєтскі.
   > Може вони просто вампіри які?

   Бажати, щоб людину, яка вас обікрала, було за це покарано - вампіризм!? Да ви просто Христос Спаситель, якщо самі таких бажань не маєте!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.10 | Максим

    Так ось, товаріщі пролетарі і незаможні селяни!

    Як показала практика "злочинний режим" був просто скопищем наївних дітлахів у порівнянні з тіє бандою, яка прийшла до влади разом із Тимошенко і Ющенком.

    Ви хочете садити злодіїв?...........

    Тгоді посадіть тих, хто просрав перлтину української економіки - КРИВОРІЖСТАЛЬ.

    Це унікальне системотворчий гірно-металургійний комплекс, який виявився визначальним не лише для України, але й для цілого світу. Придбавши Криворіжсталь за ці убогі і смішні чотири мільярди доларів Міттал по-перше:

    * знищив Україну як гравця на ринку металургії. Забрав у нас будь-які шанси закріпити за собою хоч якусь нішщу у світовому розподілі праці.
    З подачі Тимошенко, Юща і ко - нам визначено місце сировинного придатку та дешевої обслуги

    По-друге. Міттал автоматично став компанією №1. Саме дякуючи за БЕЗЦІНЬ придбаній Криворіжсталі цей сраний Міттал поставив раком Французів і трахкає їх тепер як німий.

    Але найцікавіше, що фі ці так істерично оспівувані хохлобидлом 24 мільярди, здобуті ними на тупому розпродажу дідівської та батьківської найдорожчої спадщини.... Де вони?.....

    Альо гараж?....

    24 мільярди.....

    Юлькі і помаранчі.... Прошу пана до гілляки.... Куди ви сцуки гроші діли?.... Нє дєтскі....

    Як могли вони - ось так - БЕЗДАРНО - і абсолютно беззслідно зникнути?.........

    Чи уявляєте ви собі щось подібне при Кучмі?......................

    Ви скажете Кучма віддав Криворіжсталь Піні-Ахмету ще за дешевше. Але робяти, не дуріть самі себе. Кучма таким чином просто страхував Криворіжсталь від потрапляння в ІНОЗЕМНІ руки. Принциповим було те, що це СТРАТЕГІЧНЕ залишалося українським. Воно працювало на всю українську металургію та вугільну галузь. А сьогодні Міттал срати хотів на українські інтереси, на десятки тисяч родин, які через нього втрачають роботу чи не доотримують зарплат.

    Наших - УКРАЇНСЬКИХ - родин. А в них діти, батькі, різні хвороби та потреби.

    Хто за все це відповість?... За горе і сльози цих людей. Бо я не бачу, щоб Ахмет і Піня особо страждали.

    Да, вам здається, що саме Ахмета і Піню треба було б розстріляти першими.

    Канєшна. Залишити тільки придурків типу Івченка та сумашедших типу Тимошенко. І бджолярів немєряно. А всіх інших розстріляти. Навіщо нам свої - капітану бізнесу. Як на заході.

    Хай сюди приходять їхні - іноземні олігархи - і трахають нас в усі дири. Ми ж ні на що не преьтендуємо. А тих із наших, хто пробує боротися і конкурувати з іноземними олігархами, ми самі здамо і розстріляємо. Щоб ніхто не заважав Білам Гейтсам, Кока-Колам, Проктерам і Гемблам, Мітталам і ДеБірсам грабувати цих тупих хохлів і наживатися на них. На їх меткомбінатах, газотранспортній системі, на Полтавській нафті та на шельфі Чорного моря.

    КОМПРАДОРСЬКА БУРЖУАЗІЯ - от хто править Україною сьогодні. Ось хто такі помаранчі і ющі, які прийшли до влади.

    Вони хочуть лише бути тут управителями і допомагати іноземному капіталу визискувати Україну. Виступати тут наглядачами - у завойованій колонії.

    --------------

    Прокиньтеся, товаріщі.
    Хто не годує свою армію, той годує чужу.
    Ви мало того, що збройні сили довели до повної ручки. Ви ще й не розумієте, що в сучасному світі головними арміями є - ТРАНСНАЦІОНАЛЬНІ КАМПАНІЇ.

    І або ми створюємо свої - Українські - Транснаціональні кампанії, або ми свідомо йдемо в сад... і город - копати картоплю для хаазяїв жизні - американців, бритосів, росіян і прочая.

    Ви взагалі собі розумієте що це значить, коли....
    Коли виявляється, що в Донецькій області присутність російського та будь-якого іншого іноземного капіталу є найменшою в Україні?.....
    Ви розумієте, що це значить?....

    Це значить, що саме там живуть найбільші і найрозумніші ПАТРІОТИ України.
    Ті, хто не захотів годувати ЧУЖУ АРМІЮ
    Не захотів іти до загарбників - ПОЛІЦАЯМИ

    Як Тимошенко і Ющенко.
    -----------
    До речі. Я сам із родини, де були і бандерівці і бульбівці. Але, коли я дивлюся на Тарасюка, на його заступника, на речника МЗС, на Івченка і ще там кількох, хто ходить до Шустера, я ловлю себе на відчутті, щось - саме такими вони і були... Ті поліцаї. Які за кусок сала йшли служити будь-кому. Лизати чоботи німецької влади

    Ні, я знаю, що багато хлопців йшло в поліцію за наказом, щоб отримати зброю і т.п. Але ж були й інші. Ось ці інші - ось вони. І той з жовтої пори - поліцай типовий. І Андрій Шевченко. Цей типу такий щирий бютівець.

    Не смішіть мене. Циніки і комерсанети. Готові гамерику цілувати в дупу та й ще прицмакувати
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.11 | Степан

     Re: Так ось, товаріщі незаможні майданівці.

     Так, я до тих, кого тут зачепили щоколадні хатинки. До прихильників Порошенко, та гуманістів-пацифістів... Вважаю тут намагаються обговорювати не особисті та морально-вольові якості представників минулого режиму чи сучасної влади. Мова принципово повинна бути в площині питання відповідальності за злочини. Безпокараність стимулює злочинців і породжує рецедиви.
     Тож визначимо злочин. 15 років в Україні в наслідок штучно створених умов стрімкого падіння прожиткового рівня населення, правового безладу був встановлений режим масоового порушення прав людини. В наслідок цього до стану фізичного знищення доведені 80 відсотків українців. З 1996 року кучмівських негідників примушували зробити перепис населення. Результат цього перепису виявився жахливим. Скільки нас залишилося з 52 мільйонів? Такий злочин проти людства зветься геноцидом. Прикриття авторів та виконавців цього злочину також є злочином. Люди використали своє природнє право на захист власного життя і вийшли на майдани не за валянки та апельсини, не за Юлю і Вітю. Люди вийшли за звільнення з бандитської катівні. І логічним продовженням їх перемоги повинні бути гарантії неповернення до кучмівських часів. Такі гарантії повинен дати закон, який однозначно визначає - бандитам тюрми. І це гасло ніхто насильно не виривав з вуст майбутнього президента. І Юля і Ющенко для людей є демократичним інструментом звільнення і захисту. Де захист де звільнення? Людям не цікаво що Рома хитрожопий, а Порох - діловий... Люди не бачать кого привела до влади в регіони Юля і які картини розглядає Президент в голандських галереях. Люди повинні бачити щоденні позитивні зміни у власному житті. Де ці зміни?
     Відсутність цих змін прямо пов'язують з тим що непокарані злочинці досі залишені на впливових посадах. Злочини ці системні і маштабні - їх наслідки загрожують національній безпеці України.
     Позиція Максимів зрозуміла - баранів в стойло, амністія тим, хто заповнив колодці Донеччини і Луганщини трупами, пограбував Кировоградчину та Херсонщину, розпродав Україну росіянам, каламутить Крим і пересилився в Київські кабінети. Карати треба лише Луценко через позови Кушнарьова з сином до суду. Суди , прокуратура, міліція - то взагалі окрема тема. Достатньо оцінок надано цим кучмівським стркутурам на всіх рівнях. Сабатаж, кришування, репресії ось головне завдання цих установ. Новий час, нові вимоги, нова влада - потрібні принципово оновлені структури забезпечення Конституційних і громадянських прав громадян України. Злочинці повинні нести відповідальність. Бандити повинні сидіти в тюрмах, незалежно від кольору кроваток.
    • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

     о, а шо це з лісу виповзло?

     хто колгоспник?
     я колгоспник?
  • 2006.06.11 | Дядя Вова

   Поддерживаю. Не только как христианин, а также:

   1) «ПодрЕзать на Мерсе» вас может не только «бандит», но и любой из родственников Ющенко. Кстати, его родной племянник, абсолютное бревно, на секундочку(!) заместитель губернатора 3-миллионной Харьковской области.
   2) Посмотрите французские фильмы 30-летней давности. Там были те же проблемы с пренебрежением законом богатыми людьми. Исторический процесс. Обошлись без тюрьм и расстрелов.
   3) Продолжаю утверждать, что порошенки и ахметовы – это цвет нации. А в тюрьмах безболезненно для страны могут посидеть пока маргиналы, если им этот слоган так нравится. Утверждение спорное для некоторых, но мы, вроде, не на пикник здесь собрались.
   4) Головы летели после всех революций, вы помните. Сначала у врагов, потом у их палачей, потом у палачей их палачей. Так что, любители крови, вам тоже в перспективе светит гильотина.
   5) Согласен, что жесточайшие репрессии в СССР 20-30-х годов заткнули оппозицию и сделали тихим и покорным народ. Если вы ЭТОГО хотите, то так и скажите по-мужски, и нечего лукавствовать про Демократию.
   6) Проблема Украины ИМХО не «Святые vs Бандиты», а «Запад vs Восток».

   Наконец, главное. Посадить Кушнарева – значит сделать из него героя, икону для юго-востока. А этот человек вам не косноязычный и прямолинейный Янукович. И вообще, в политике, прежде чем делать импульсивный эмоциональный шаг, никогда не мешает хорошо подумать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | Степан

    Тьотям и дядям, христианам и не только

    Всепрощение по логике должно оставить безработными милицию, прокуратуру и суды. Правильно дядя Вова? Или эпоха всепрощения закончится после прихода донов к власти и резать будут не на площадях а в подворотнях?

    Ответственность за 15 летнее физическое уничтожение украинского народа полностью лежит на кучмобандитском режиме. Какие последствия плохой командной игры помаранчевой команды ждут нас 20 го числа? Какие цифры покажет следующая перепись населения? Что вместо дудок и барабанов возьмут в руки украинцы, послезавтра защищая свое природное право на достойную и безопасную жизнь?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.15 | ОРИШКА

     Re: Тьотям и дядям, христианам и не только

     Дядь Вов, а зачем тогда пацанов 18-летних садить, которые кошельки стянули?
     Ну где логика, гражданин?
     ТО, что сделал Кучма с его камарильей - преступление против народа Украины и прямая угроза нац.безопасности. Туда же рулят и Янукович сотоварищи. До этого - то же самое к большевикам.

     А тут кишка тонка поставить точки над і.

     Немножко беременные демократией, да?
  • 2006.06.15 | Кравчук

   Re: Прівєд помаранчеквим большевикам-чекістам

   Про Кирпу "кращого менеджера Європи (без коментарів)" - ти друже, перепутав з адресою - хто його при житті понівечив і відправив на той світ - це до "синіх".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | Семен

    Та не лише про Кирпу...

    ... але й про те що лише Криворіжсталь сама найцініша спадщина. незабудьте при цьому про демпінг цін на метвлеві вироби при пшиковій ціні на газ. А вивіз капіталу в офшори. А вільний і "непомітний" переїзд негідників з всіма паспортами (від панамських до російських). А роздані російському криміналу Крим, та інші стратегічні підприємства? А надані їм інші стратегічні ресурси і преференції? Тут можна додавати багато і всі ці додатки знаходяться у площині зради національних інтересів. Тож ігнорування відповідною службою такого рівня злочинів вказує на систему і зацікавленість у створенні колопсу в державі. Сьогоднішні танці в Українському політикумі пояснюють, що саме заважає танцорам. А заважає їм всеж таки бути з своїм народом. Не сторонник емоцій, Єхануров, наприклад, взагалі "не вкурсі" про платоспроможність свого народу, і як цьому народу місцева мафія нараховує субсидії. Тож за що їздити потягами було начхати не лише Кирпі (нам пояснюють що виною всім нашим бідам - єдиний Майбах та НКРЕ)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

     нам треба брати цю справу в свої руки

     потрібно діяти ще вчора,
     найкраще це було б робити на Помаранчову Революцію,
     але коли я про це заікнувся- мені просто заткнули рота

     Тепер я розумію що це робили елементарні ворожі агенти, стукачьо.
     Ще невідомо що вони ЩЕ робили,
     але я знайду і це.

     Не завадило б збирати імена всіх починаючи від слідчих кгб і до сьогоднішніх олігархів,
     їх адреси, імена родичів, тощо.
     Це допоможе майбутньому слідству і вилученню краденого.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.06 | rais

      Re: нам треба брати цю справу в свої руки

      Настільна книга майбутнього Генерального Прокурора України. При Кучмі активно розкручена номінація "Золота Фортуна", як тема прикриття маленькими шахраями. Щомісяця під ТБ фанфари, за бабки додавалися до книги "Золота Фортуна" та їй аналогічній призвища десятків "успішних" мільйонерів. Що ім тільки не чипляли і хрусталеві роги і різноманітні банти, видавали грамоти і дипломи, медалі і ордени всіх проб і розмірів. Але головне ця книга розповсюджувалася і має тираж. Там не лише володарі шоколадних хатинок, БЛАСКО, та іншого великого державного майна, там є і невеличкі шахраї . Ось ця книга дійсно може стати на користь слідчим НБР України. Взагалі нагородотворення благодатна, невмируча і інформативна тема. В останні часи в галузі розробки нагород та геральдики відзначилася Генеральна Прокуратура України. Тут введено корпоративний орден "Чисті руки" трьох ступеней. Догадуєшься на що цей нагородний ремікс? Безумовно перший номер (хто ж сумнівався) у М.Потебенько. Дуже перспективна справа - експлуатувати вислів Президента про руки, які нічого не крали, поки його малий не стовбанув це як помаранчеву символіку. Тому цю справу, Сергію, дійсно можна взяти у свої руки. Пропоную тобі виступити ініциатором.

      Наприклад, ввести подібні нагороди в наступних державних установах:

      1. МВС - Медаль "Руки які нікого не посадили"

      2. Суди - Орден трьох ступеней (місцевий, апеляційний, косаційний)
      "Руки які ніколи не брали"

      3. Фонд держ майна - Орден "Із рук в руки"

      Ну і так далі, з різними модифікаціями, бантами та ступенями.

      Спробуй офіційно звернутися до секретаріату Президента з цією пропозицією. Гадаю повинні підтримати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.11 | Степан

       Re: нам треба брати цю справу в свої руки

       Дозвольте внести і свій вклад в цю Майданіську майстерню почесних відзнак та нагород для тих, хто відзначився на буд майданчику незалежної України. Сподіваюсь ця тема отримає розвиток і підтримку.

       Тож пропоную для трудяг:
       1. ЄЕСУ та Нафтогаз України - почесну медаль "Руки , які не відмити"
       2. Депутатам багатостаночникам - відзнака "Швидкі Руки"
       3. ДПІ - орден трьох ступеней "Рука берущего"
       4. Таможня - "Наши руки не для скуки"

       Можна не зупинятися лише на руках і ввести анлогічні нагороди - "Очі , які нічого не бачили", "Ноги, які ніколи не розгиналися" і таке інш. Ну, а для відзнаки найкращого спікера у ВР України можна заснувати орден "Державного зрадника" з жолудями в ноздрях та обов'язковим персінгом самі знаєте де.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

        найкраще- всім 450 депутатам і діючим політикам - 5 років табору

 • 2006.06.16 | Степан

  Дефлорація принципів.

  Загальновідомо, що політика то є закамуфльований під змагання ідей та принципів конфлікт інтересів. Тож мабуть існують потужні непереборні сили впливу на принципи помаранчивої команди. Сили ці як зовнішні та і внутрішні - Росія і злитий з комуністами кримінал. Все що відбувається на очах всього світу у ВР України це і ганьба, і зрада національних інтересів, і визнання себе нікчемними політиками. Все це затягнута комедія, яку ломають ще вчора шановані люди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.16 | rais

   Дефлорація принципів, або суб'єктивні враження.

   Поведінка "переможців" дійсно обурила всіх безмежно. МЗС, національно демократичні сили, іноземні політики...
   Так впасти в ейфорію пофігізму за долю України. З таким ліцимірством і далі сприяти продовженню політики геноциду проти власного народу... А навіть тішитися думкою про співрацю з тими, хто сприяв фізичному знищенню семи мільйонів українців? Як дійсно треба змінитися щоб зрадити принципам власним і народженим Майданом...

   За короткі засідання ВР побачив багато нових депутатів. Серед нашоукраїнців помітив наприклад О.Герасемюк. Ту саму Герасемюк, яка за кучмівскі часи мала сміливість написати відомий нарис "Чао бамбіно" про таке масове явище, як заробітчанство, та про знедолених дітей... Ця стаття, як верхівку айсбергу викривала страшні наслідки знедолення і фізичного знищення українців... Потім була інша стаття "Твір учня сьомого класу" на цю ж тему...

   Створення для 80 відсотків українців за 15 років таких умов життя, що призвели до фізичного знищення великої кількості людей в Україні є злочином скоєним кучмівським режимом - системою державного терору. Нащадки цієї злочинної, комунобандитської системи намагалися перемогти на виборах 2004 року. Через бездіяльність помаранчевих переможців ці злодії знов при владі у 2006...

   Нас закликали не зрадити Майдан? Народ примусить поважати себе, панове еліта - не важливо яка ви ділова чи хитрожопа... Наслідки вашої недолугості будуть не добрі в першу чергу для вас.

   І Юля і Вітя - вас народ взяв на роботу керувати державою, а не скубтися під ворожий сміх. А ваша заява, пане Президенте, відносно всієї України, то так, але Ви не Президент бандитів і тих, хто нищить і гнобить цю Україну. Будьте переможцем а не Англійською королевою. Будьте Президентом міцної і незалежної України. Будьте мужнім - відгоніть від себе клептократичних холуїв!
   Не зрадьте Майдан!

   Майдановець, скажи владі все, що ти думаєш про неї!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.17 | Степан

    Re: Дефлорація принципів, або суб'єктивні враження.

    А майдановці по всім гілкам тільки про це і говорять.
    І знають вони, що саме морально-вольові якості фігурантів переговорів є основою наявності головного чинника політика - відповідальності. Відповідальність за свій народ, за свою країну завжди була причиною єднання. Єднання довколо ідеї. Ідеї, як дороговказу до мети. І розуміння цієї ідеї єднало націю і робило щлях до мети не таким важким. І в комплексі все це давало підтримку провіднику нації. А ми нажаль є свідками чогось іншого...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.18 | rais

     Відносно зламаних принципів, моральних основ та об'єднання нації

     Про все це мені здається дуже добре висловився присутній тут Максим:

     "... бачите, що якась халепа має статися, кажете про це людям, а вони вас слухати не хочуть, і потім та халепа трапляється, то невже та халепа це - по-вашому?
     Навіщо мені взагалі халепа?... І як я можу убезпечити себе від нових халеп, якщо вас так багато, що вас не подолати, але при цьому ви мізки вмикати не хочете. По-справжньому.

     Ось зараз, здавалося б. Дуже такий непоганий момент, щоб поговорити з людьми. Коли у них мало щось промакітритися. Я ж тут ще до виборів преза писати перестав. І до сих пір усю дорогу мовчав. Бо ясно було, що ніхто просто не здатен слухати і ЧУТИ.

     Нині ось це затишшя. Розчарування, втома, образа. усе це ясно. Але з одного боку - піна зійшла. З іншого - ми не знаємо що нас чекає. Ніхто не знає.

     були б ми трохи розумніші, то збагнули б, що увесь цей період за Ющенка це як вчорашня поразка збірної. Позорна, безхарактерна.

     І проблема збірної не в грошах. пробема всього нашого футболу у - надмірі грошей. У тому, що гроші там тепер - пралять бал. Як і в укрполітиці.

     Так само як у спорті головне - психологія. Так само і рузвельт сказав, коли його обрали у часи великої депресії: "будь-яка криза є перш за все криза - психологічна". І моральна. Додам я від себе.

     І питання не в тому, щоб шукати моральних людей чи змагатися у моральності. Це точно так як коли ти кидаєш курити. Не про цигарки треба думати. Треба думати про - інше. Захопитися цим - іншим. Тоді і про цигарки забуваєш.

     Так само і нам. Нам треба добре розібратися в собі. Чому ми несемо загрозу власній державі? Чому недоукраїнці, москалі, жиди і татари виявляються кращими будівничими України, ніж типу чистокровін українці. Ніж гуцули Івченки та "козацького роду" Ющенки.

     Чому, все таки,ми так радісно побігли на Майдан валити власну державу? Державу, яка реально мала найвищі темпи росту економіки у Європі. Просто спокійно визнаймо це.

     Адже, послухайте. тут сидять не останні люди. Практично кожен - лідер і авторитет для якоїсь групи, як мінімум, із десяти осіб. практично всі з вищою освітою. тобто всі ми відносимося до того інтелектуального ґумусу нації, який породжує всі ідеї, і який, насправді, відповідає за вибір своєї нації.

     Чому ми так тупо повелися на мякині і так масово не відчули, що Ющ, і Юля, і Мороз, що все це - не те.

     Адже вдумайтеся. Швидше за все, що серед 24 кандидатів на посаду Преза у 2004 дійсно був той хтось, хто міг стати ідеальним презом. Я пригадую, що там і академік якийсь був, іще хтось.

     Але ж ніхто з нас і думати у тому ключі не хотів.

     Тільки Юща подавай
     -------------
     Я тут дворкіна питав - чому єдності нема. Він мовчить.
     Я думаю, що єдності нема, бо немає того чогось, що могло б усіх об'єднати. Як ідеаліст (на противагу матеріалістам), я вважаю, що немає - Ідеї. Точніше- Ідеології.

     Чогось такого, що б могло захопити більшість. Щось таке, що почувши його, у людини дух запирало б. І в плані мети, і в плані - задач та цілей. І в плані рішень та підходів.

     Нових, але чітких зрозумілих. І начебто - очевидних.

     Бо що таке ідеологія. Це - бачення.
     Бачення чого? бачення - шляху.
     Шляху до чого?...
     Шляху до мети.
     Мабуть національної нашої мети, але такої, що вона відлунювала б і в душі Донецького шахтаря, і Закарпатського русина, і Тягнибока, і Вітренко.

     Так. Ви можете мене звинуватити у пошуку якогось неземного ідеалу.
     Але ідеї і мають стреміти до ідеалу.
     І, зрештою, я точно знаю, що ми таку ідею бачили і "мали". Неусвідомлено. У 1990-91 роках. Коли виходили на ті перші мітинги і вперше піднімали прапори. Я точно знаю. Це було розвіяно в повітрі. Це була ідея - Слави і Перемоги.
     Це в жодному разі не була ідея плазування перед вашінгтоном, заглядання до рота варшавам і Брюселям.

     І це стопроцентно була ідея - справедливості. А не розпродажу всього за безцінь і спокійного споглядання як порядні люди бідують і мучаться лише тому, що вони "зануди, бо бояться вкрасти".

     По-суті. Ми вже давно втратили і зрадили свою національну ідею. І саме тому весь шлях, яким ми йдемо останні 14-15 років це шлях у нікуди. У болота, в каналізацію.

     І, якщо ми дійсно хочемо вийти з цього порочного кола тонам потрібна саме така нова ідея - Ідея великої і блискучої національної Перемоги. Ідея Успіху. Успіху - усупереч Вашінгтону, Брюселю і Москві. Або завдяки - умілій грі на суперечностях між ними. Але - власній грі.

     І мало тгго, що нам потрібна така ідея. Нам потрібна іще людина/група лдей/партія, яка буде не просто закликати, а чітко показувати - шлях. З етапами. Так, щоб ми глянули, послухали/почитали і сказали: "Але ж точно. Ось так це, дійсно, спрацює."

     Шлях з орієнтовними датами і проміжними показниками.

     Ось кого треба шукати і чекати.
     І якщо суспільні очікування стануть - ПРАВИЛЬНИМИ. І - масовими. То очікуваний лідер чи група - прийде.

     А поки ви маєте НЕправильні очікування. Допоки ви підходите НЕкритично до того, ЩО вам кажуть лідери. Допоки ви підходите до всього по-жіночому інтуїтивно, абсолютно не включаючи аналіз, не вимагаючи від своїх лідарів: доказів (реальними справами), планів, програм, Доти наші шанси - примарні.

     Доти, ми маємо робити ставку на краще з гіршого. І Регіони тут краще. Бо вони забезпечують певний гарнтований рівень. Розвитку держави. А не її розвалу. У той час як ваші лідери це повна поразка здорового глузду, лінь і безхребетність в одному флаконі.

     За винятком Юлі. Вона не лінива. Але ж вона явно - не в собі. І результати її діяльності на посту ПМ просто печальні. Якщо е сказати - трагічні.

     Трагічні, бо показали, що їй - абсолютно пофіг. На економіку. Їй головне - тактичний результат.

     А нам має бути головним - стратегія."

     З всім цим ми маємо погодитися, але проблема відповідальності за злочини залишається. І рушити назустріч своїй меті з злочинною спадщиною минулого значить занести метастази цієї зарази в майбутнє.
     Саме про це треба говорити і попереджати. Безпокараність породжує ейфорію вседозволеності.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.19 | rais

      Відповідь на безпринципність

      Заява членів Політичноі партії "Народний Союз Наша Україна", вірних ідеалам Майдану.

      Ми творили "помаранчеву революцiю", повіривши в те, що в Україні можливо утвердити демократію, свободу та відповідальність влади перед народом.

      В 2006 році під час парламентських виборів ми агітували співгромадян
      голосувати за партію "Народний Союз Наша Україна" під гаслом "Не зрадь Майдан!".

      Ми глибоко обурені поведінкою центрального керівництва блоку "Народний Союз Наша Україна", яка спрямована на створення парламентської коаліції з Партією Регіонів.

      Ми вважаємо таку позицію центрального керівництва НСНУ зрадою "ідеалів
      Майдану", зрадою членів партії та зрадою виборців, які голосували за "Нашу Україну".

      Ми не допустимо знищення демократичних здобутків "помаранчевої революції"!

      В разі, якщо центральне керівництво НСНУ продовжить займати зрадницьку
      позицію та творитиме коаліцію НСНУ з Партією Регіонів, ми вимагатимемо від Президента України Віктора Ющенка відректися в╕д посади почесного голови блоку НСНУ.

      Також, в разі створення коаліції з політичною силою В.Януковича, ми готові заявити про вихід з лав "Народного Союзу Наша Україна" та приступити до створення нової партії, вірної ідеалам Майдану - політичної партії "Сила Народу"

      19 червня 2006 року

      Члени НСНУ Чернігівської області
      Члени НСНУ Миколаївської області
      Члени НСНУ Харківської області
      Члени НСНУ Львівської області
      Члени НСНУ Чернівецької області
      Члени НСНУ Тернопільської області
      Члени НСНУ Київської області
      Члени НСНУ Житомирської області
      Члени НСНУ Кіровоградської області
      Члени НСНУ Волинської області
      Члени НСНУ Хмельницької області
      Члени НСНУ Херсонської області
      Члени НСНУ Рівненської області

      Отримано з адреси andre2001@gala.net
  • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

   краще ніж Ви сказали- не сказати

   не можна вірити екс-комуністам та близьким до них соціально бандитам
   як лєнін використовував урлу так і ющенко-янукович-тимошенко просякли звязками з криміналом за свою постсовкову карєру особистого збагачення і брехні
 • 2006.06.20 | rais

  ... і наслідки.

  "...Президент не усвідомлює подібної можливості і не враховує ризиків. «Президент сьогодні дезінформований. Самостійно на макрорівні він не бачить ситуації в Україні і, відповідно, не може прорахувати ризиків і наслідків" — В.Полохало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.20 | Степан

   Re: ... і глобальні наслідки також.

   Після парламентських виборів минуло вже майже три місяці, а політичні партії досі не спромоглися утворити правлячу коаліцію і сформувати новий уряд. Експерти застерігають навіть перед загрозою перетворення України на кризовий регіон. Такий розвиток подій дедалі більше турбує західних політиків, адже Україна є безпосереднім сусідом Європейського союзу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.21 | Сергій Кабуд

    як в Іпріні- затягують шоб більше встигнути вкрасти

    і шоб утаємничити політично-грабіжницький 'працес'
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.24 | rais

     Re: як в Іпріні- затягують шоб більше встигнути вкрасти

     Процес вже не буде таємничим. Протистояння з минулим буде відкритим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

      ми готові і прагнемо цього

      на будь якому рівні і в будь який спосіб,
      бо переможемо
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.25 | rais

       Готовність просунутого Києва і прагненя дисціплінованої Гиличини

       ... кажете що потрібна мережа для з'ясування настроїв. Так вона існує давно - ТБ, газети, FM... Хвилею катяться в регіонах демарши кучмівських злочинців. То Дніпропетровщина, то Запоріжжя, то Луганщина... Там вимкнули світло там воду. Все це разом створює соціальне напруження веде до конфлікту з владою центральною. Кому все це вигідно? Хто за рахунок знедолених громадян робить такий тиск?
       Скоріше за все це тіж прихватизатори різноманітних обленерго та інших так званих природніх монополій, народжених часами кучмівського розкрадання України. То і без всяких мереж ми знаємо що 80 відсотків громадян України виживали за межею малозабезпеченості. І зараз їх стан не покращився. Їх настрої відомі. Негідникі досі непокарані за 15 річні злочини. Негідники залишені р областях на своїх посадах. Негідники продовжують створювати умови що ведуть до подальшого фізичного знищення українців. То як поділяє долю цих регіонів продвинутий Київ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

        продвинутий Київ- то я про Майдан, Опору, подібне

        і про галичан теж, лише в сенсі напів-підпільної боротьби за національне самовизначення, яку приспали футболами і блядськими спектаклями всякі відьми в білому чи товтозаді костюматори.

        Якщо українці захочуть- вони ці залишки кремлівського контролю у вигляді як ПРУ так і НСНУ, БЮТ, СПУ---

        зметуть за кілька годин по всій країні.

        Скоріше б вже захотіли.
       • 2006.07.13 | Степан

        Re: Готовність просунутого Києва і прагненя дисціплінованої Гиличини

        Подивимось на цю готовність в реаліях.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.30 | rais

       Re: ми переможемо

       Спостереження за двома видовищами світового рівня займає не лише українців. Не визначеність розвитку подій на полях Німеччини та у залі Верховної ради. Сергію, яка передача має вищий рейтінг, на вашу думку - засідання ВР чи чемпіонат з футболу? І де саме нам важливіше перемагати?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

        футбол є розвага плебсу і брудна комерційна оборудка

        хоча з огляду на плебсократичну владу в малоросії-
        це закономірно.

        Певний плюс у футболі є- закордон згадує Україну, але чи це добре?

        В її теперішньому стані Україна є сором для українмців, то краще шоб Світ не згадував чи згадував?

        Шкода ж від футболу величезна:

        алкоголь, бійки, ідіотизм, відволікання долбаків від думок про реальне поліпшення життя, тощо.


        А у ВР в цей час крадуть міліардами, планують поділити залишки малоросії і знищити залишки малоросів.

        Така от сумна картина повної відсутності в малоросів ВОЛІ і ПРАГНЕННЯ.

        Спянілі кугути :(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.01 | ОРИШКА

         Re: футбол є розвага плебсу і брудна комерційна оборудка

         Сергію, не шуткуй. У нас довжелезні руки. Футбол в Україні - святе. Дочекаєшся...:-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

          футбол є розвага для самих тупих і спянілих казлів

          і джерело збагачення для

          САМИХ МЕРЗОТНИХ:

          абрамович, суркіс, тощо.

          І НЕ СОРОМНО?

          схаменись
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.01 | ОРИШКА

           Re: футбол є розвага для самих тупих і спянілих казлів

           Слухай, мені не соромно, я до сього часу у неділю з друзями та однокашниками м'яча ганяю, і чихати мені на Суркіса та Абрамовича.
           Футбол - це не вони. Це - поезія рухів. А якщо якась мара прилипає, так вона й відлипає.

           Суркіс - тимчасовий, футбол - вічний!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

            інколи здається що оришка це робот

            який вміє реагувати лише на прості сигнали:

            харашо-плоха

            футболлл-хакеййй

            тощо...

            І шо? Я теж регулярно граю у футбола. Також граю у валейбола, теніса, пінгпонга, плаваю, бігаю і сьогодні вранці проїхав 10км ровером з манхетену в Нюджерсі, а увечорі піду на танці)))

            Але мої спортові захопплення не повязані з:

            абрамовичем, суркісом, перекупленими гладіяторами з 2ма ізвілінами в голові, з бичою рекламою гидотного блювотного пива і відповідно натовпом рогів на стадіонах.

            Бо це не спорт а процедура масової зомбіфікації долбаків.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.01 | ОРИШКА

             Re: інколи здається що оришка це робот

             Сергій, можеш приїхати і подивитись на мене зблизька. Навіть дам помацати пульс. :-). А ще пригощу смачними стравами і дам стусана. Тоді подивимось, хто тут робот, хлопче. :-).

             А ти, а ти, а ти ... Ну, манхетенский заяц на роликах, погоди!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.02 | Сергій Кабуд

              як з всім вищевикладеним співіснує захоплення бидлохвутболом...

              ровер - це лісапєд
          • 2006.07.02 | rais

           Re: футбол є розвага для самих тупих і спянілих казлів

           Головна думка зрозуміла. Використання будь яких людських вад та пристрастей завжди було безпрограшним. До переліку наведених захоплень додайте доміно в перервах по всьому колишньому союзу - дуже корисна річь і ніяких думок окрім як забити чергового КОЗЛА...
           А ще на Донеччині будують найбільший в світі стадіон...
           І як в таких ситуаціях не показати свою близість до народу. Як не попіарити в пабах перед футбольбним екраном. І потяглися репортажи з Зваричами та Шкілями, Порошенками та Лісовськими. Дивись вони ж такі з нами захворіли на футбол, ну наші хлопці... А що в цей час з країною? Та не заважайте з дурницями, коли такі справи на кухні і 1/4 фіналу... Ось і виходить що політики наші кращі знатоки в спорті, а спортсмени кращі політики. Тому мабуть і результати такі.
           Вірно сказано що змінювати треба координально кадрову політику. І як що, наприклад, Порошенко ближче футбол, то може нехай вони з тренером збірної поміняються посадами. Країною повинні керувати порядні, професійні та патріотичні люди, чи не так Ви казали, Вікторе Андрійовичу? Поважаючи прихільників теж саме можна сказати і про футбол.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.03 | Степан

            Негілізм влади

            Кучмівські часи випестували недовіру до спроможності та доцільності правової системи в Україні. У людей не користуються авторитетом ні суди, ні прокуратура, ні МВС.
            Наслідки сучасної штовханини у парламенті логічно приведуть до недовіри та неповаги до влади. Дійсно авторитет до інституту президенства катострофічно падає. Це також наслідки бездіяльності помаранчевої команди.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.03 | Сергій Кабуд

             за цих умов ми маємо унікальний шанс довести національну революц

             революцію до перемоги, встановити тимчасове правління всеукраїнського Майдану і вичистити люстрацією всі антиукраїнські елементи з системи державного управління, впровадити

             1.справжню Конституцію, а не брехливо-декларативне лайно яке маємо зараз

             2.закласти фундамент Української Держави

             3.забеспечити справжній захист національної безпеки

             4.опублікувати ВСІ архіви : нквд-кгб-сбу, кпсс-кпу, державні, не для друку, тощо

             5.сказати народу правду про існуючий на теренах України прокремлівський режим який поневолює нас з 1918 роклу і до тепер,
             з усіма детальними прикладами як масового знищення українців режимом так і сучасними злочинами світового масштабу які кояться в Україні:

             нафто, газо, аміако, героїно транзит.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.04 | rais

              Re: за цих умов ми маємо унікальний шанс довести національну революц

              Саме з цією метою (для реалізації вами перелічених пунктів 1-5, та 10 кроків назустріч..., оголошених переможцями Майдану) Народ України прийняв на роботу Президентом України В.Ющенко і видав мандат довіри помаранчивій коаліції. Народ має право спитати що зроблено, як ім працюється і чи не муляють їм крісла? Поки наслідки цієї роботи не задовільні. Народ України має багато обгрунтованих претензій до своїх слуг-обранців.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.05 | Сергій Кабуд

               народ чомусь мовчить, думаю совятня вміло замилює очі

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.07.05 | rais

                Думаю це не добре мовчання.

                Погляньмо на це мовчання. Люди відстоюють своє право на виживання - Донецький ринок, Херсонські оселі, Луганські, Кримські, Зак5арпатські... П'ять відсотків негідників з своїми кланами панують за рахунок українців. Конфлікт кланових інтересів видається за політику. Людей дійсно намагаються оболванити. За нас по 5 каналу говорять що ми не розуміємо чому не працює ВР. За нас вирішують що десятки мільйонів Ларис Іванівних восені таки вже будуть сплачувати вдічи більше за комунальні, газ, електрику, транспорт. Це нагадує Кучмівське ТБ 97 року, яке грізно з екранів щодня запитувало - ти заплатив за газ, за елктрику? І ніхто з екрану до цього часу не спитав, а ти, негідник, заплатив людям зарплату, з якої можна нагодувати дітей і сплатити все інше? З того часу нічого не змінилося. Народ не об'єднанний національною ідеєю мовчить. Але знедолення його таки об'єднає і він скаже... Думаю це не добре мовчання. Хто на цей раз скористається енергією спротиву брехні і гнобленню? Може як у 17 році народ знов поведуть на обслуговування якоїсь комунобандитської ідеології? Думаю народ вже не повернути в стойло минулого. Ваші думки з цього приводу?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.05 | ОРИШКА

                 Re: Думаю це не добре мовчання.

                 1. Суспільне телебачення - як і УТ 1 - охоплення всієї України.
                 2. Заохочення розумної та активної молоді, в першу чергу - до роботи на цьому телебаченні, бо до влади їх не беруть. Тільки якщо весь час нагадувати українцям, що повинні бути зроблене, чому, і як поводить себе влада - тільки тоді можна очікувати розплющення очей. Кількість та якість нового укр. НТВ (згадайте Гусинського) повинна бути моцна.
                 3. Для цього - створити Центр по координації. На базі БЮТ - там Шевченко.
                 4. Гроші - звідки? Це вже питання до всіх свідомих (в нормальному сенсі цього слова). Якщо справа піде (а, незважаючи на стогін песимістів, талановита молодь є), придуть і гроші.

                 Концепція такого телебачення - нагальна справа.
                 Іншого виходу не бачу. Ще розрнутися повинні - \"журналістські морди\". В країні стільки детективних історій - є де показати свій талант. Але потрібна зубаста, кликаста, гостра на язик, розумна та мобільна свора (звиняйте за порівняння, але я так бачу - журналісти повинні рвати на шматки, це - комплімент).
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.07.05 | rais

                  Кроки до перемоги

                  Дійсно надія на нашу молодь. Україна і розбудовується заради неї. Їм жити і будувати нову Україну. Тому вірно зроблений акцент на такому напрямку як просвіта, інформаційні технології. Це важлива частка такого стратегічного ресурсу, як інформаційний простір України. Починати треба з ревізії джерел фінансування цього важливого ресурсу. Хто фінансово впливає на формування свідомості українців? Хто маніпулює настроями цілого народу? Дуже важливе запитання.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

                   думаю цього замало: потрібна мережа інформування паралельна ТБ

                   ТБ і радіо, включно з Свобода, Бібісі - просякнути стукачами і різними сволочами, які постійно вліплюють заліпухи а головні канали так просто брешуть не зупиняючись

                   Картина житта України абсолютно спотворена. Еліта в постраху мутить воду у ВР щоб під шумок винести останнє.

                   Схоже шо бздющєнкі та тимошенки з януковичами реально бояться народних вил.

                   Це- єдине що дасть нашому народу Незалежність-

                   КІНЦЕВА і ОСТАТОЧНА розправа над совєцьким режимом, який вміло перефарбувався.

                   Так, це, вирогідно за все, буде кривава ситуіація можливо з вторгненням кацапні, але іншого шляху не буде. Інше- це зникнення нашої мови, культури, населення в проваллі поновленого совка, який все меньше турбується про збереження 'демократичного' фасаду.
                 • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

                  утопія

                • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

                 моя думка- совок залишився, вміло перефарбувавшися

                 і всі ці ющенки-тимошенки були і є діючими агентами фсб-гру

                 їх треба арештовувати
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.07.07 | rais

                  Cовок залишився не перефарбованим

                  И все що діється зараз в парлементі України це теж наслідки дворічних інтриг та злочинної бездіяльності тих, кого ми вели до влади ці два важких роки. Небажання поступитися власним цяцькам заради держави. Все ми бачили. Дай боже нам всім помилитися в намірах лідера СПУ. Дай Морозу порядності і відповідальності перед знедоленою Україною. Майбутнє України вирішується сьогодні.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

                   дивлячись на недолугість та хахлізм усвідомлених товаріщєй

                   крім суму та туги за навік втраченими сподіваннями про Волю в Україні-
                   не маю що й сказати

                   Путін та Ющенко повернуть за пару років нам СССР. Дай Боже шоб ще Захід зберігся, бо кремлюки тягнуть криві волохаті пальцовки і сюди

                   Не мають українці критичної маси героїв чи хоча б тверезих та твердих борців. Нації не існує.
         • 2006.07.11 | Степан

          Re: футбол є розвага плебсу і брудна комерційна оборудка

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

           коротко: Абрамович(доречі фінансіст путіна, розбагатівший з допо

           з допомогою кучми на реекспорті нафти,, тощо.

           нерухомість Шевченко,

           Суркіс,
           пиво,
           відволікання від пограбування країни,

           хлєба і зрєліщ.

           ТАк, телеграфним стилем.

           Неначасі дивитися футбол, коли в країні нема конституції
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.12 | Степан

            Re: коротко: Абрамович(доречі фінансіст путіна, розбагатівший з допо

            Тобто, цій зграї є заради чого битися у Верховній Раді.
            Історичне злиття комуністичних клерків з криміналом породили кучмівську елітну - зграю яку народ окристив комунобандитами.
            Не даремно Мороз вже вільно перейшов на російську мову. І це доводить, що важливим є те, що висловюється мовою, а не сама мова.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

             ще лєнін залучив бандитів до керівництва совком

 • 2006.07.07 | rais

  Re: Наслідки дворічного "чаепития".

  Остання пропозиція Президента стосовно широкої коаліції лише підтверджує, що ініциатором знищення досягнень Майдану не є Мороз. На це ж вказує і бездіяльність президентської команди на протязі цих 2 років і забалакування коаліції, з ліцемірством Роми і шампанським Рибочука. Тому думка про те, що Мороз вийшов їз засади і засадив всім - некоректна. Наслідки або як хочете досягнення бездіяльності помаранчевих переможців можуть маюти і ось таку оцінку -

  "... Всі їхні сварки між собою з приводу "коаліцій", посад та іншої фігні нагадують мені мордобій дикунів за розсипані скляні буси. Тому що вони БІЛЬШЕ НЕ ЗМОЖУТЬ напряму конвертувати посади в бабло, що, власне кажучи, і є глибинним сенсом всього іхнього існування. А не зможуть тому, що одне одному натхненно заважатимуть.

  У всіх цих уїбанів немає ані децла переконань, шляхетності, любові до країни чи бажання розрулювати проблеми. Їх взагалі нічого не цікавить, крім дерибану. А покоління "нормальних людей", які бажали б вирішувати проблеми суспільства, а не красти, до політики ще не дійшло, але вже на підході.

  Так що особисто мені пох, хто там обійме яку посаду, бо насправді особливого значення це не має. Акі сколопендри в банці, інші не дадуть квазіщасливчикам здійснити конвертацію влади в бабло по звичному та прийнятному для них курсу.

  І це насправді - головне досягнення Помаранчевої (квазі)революції"


  То яку довіру ми можемо мати до людини, яку обрали Президентом?
  Хіба такого провідника очикувала Україна?

  Наслідки такої перемоги для України не можуть бути добрими.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.07 | ОРИШКА

   Re: Наслідки дворічного "чаепития".

   Полиси за "на хрен" президента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.08 | Степан

    Як ми всі вдячні цим любителям почаювати.

    від души і чесно.

    " ... ПРЮВЄТ ПОМАРНЧЕВИМ ДОЛБОЙОБАМ!!!! Яким ну так хотілося побільше влади урвати, ну так хотілося - і пашла вєлікая гамномєтальная. Рєзультат - абсолютно непердбачливі долбойоби, а з ними і вся країна - вчергове в задниці.

    Велике спасибі їм за все це! "
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.11 | rais

     Наслідки. 11.07.06 - День ганьби в Україні.

     Цей день є закономірним наслідком бездіяльності помаранчевих сил.
     Історичну відповідальність за цю ганебну подію несе в першу чергу Президент Віктор Ющенко. Ганьба безвідповідальним політикам, які власні інтереси поставили понад державними. Сьогоднішній день знов відкинув Україну у мряку комунобандитизму. Біля корита тіж свині, і чхати їм на Україну. Запитання до шоколадних зайців - так хто ж зрадив Майдан?
 • 2006.07.11 | Артур-Фіцжеральд Джміль

  Re: Наслідки дворічного "чаепития".

  Питання після засрання.
  ======================

  1. Яка буде подальша доля "ПАМ'ЯТНИКА ЯЙЦЮ"
  у місті Івано-Франковську ?

  2. Чи поверне пан Ющенко Філадельфійську
  МЕДАЛЬ СВОБОДИ "в зад" до Америки ?

  3. Коли почнеться всенародний збір коштів на МИЛО
  для ЮЛЕНЬКИ ? Бо ж ГУБИ ПЕЧЕ після того, як вона
  цілувалася у червні 2006 року із Морозом та Ющенком
  перед Нарадою за круглим столом в Адміністрації Президента,
  а потім, 08.07.2006, Мороз перед усім світом цілувався
  на сцені Палацу "Україна" із Януковичем !

  4. Коли в Україні розпочнеться Відкритий тендер
  "ГІЛЛЯКА для ЗРАДНИКА" ?

  5. Коли, нарешті, поети-депутати Яворівський та Драч
  не будуть розумними, "Як моя Ціля ПІСЛЯ ТОГО", а
  чутимуть і поета Артура Джміля, який ще 13.09.2005
  декларував, ЩО ПРЕЗИДЕНТ ВЖЕ РОЗМИНУВСЯ із НАРОДОМ ?

  АНАЛЬНІ ІДЕАЛИ
  ==============

  Які, в СРАЦІ, ідеали,
  Пане Президенте,
  Як, на ділі, крадуть й крали
  Ваші протеже-нти !

  Більше "ВАШИМ", трохи - "нашим",
  А НАРОДУ - ДУЛЮ.
  Ваші граблі - обминемо,
  Вже набили гулю !

  Повилазили гадюки, показали жала ...
  Що їм Ненька Україна ?!!
  Матір обікрали, розпродали ...
  Та й поклали все найкраще
  По всіх заграницях.
  А народу що ви дали ?
  "У руці синицю" ??!

  Олігархам вже вклонились,
  Самі до них претесь,
  ВИ З НАРОДОМ РОЗМИНУЛИСЬ,
  НАЗАД - НЕ ВЕРНЕТЕСЬ !

  Артур Джміль, дата 13.09.2005
  ---------------
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | rais

   Морозне літо 2006. Історичні паоралелі.

   Десять років тому в цей самий день на посаду Прем'єр-міністра був обраний П.Лазаренко, черговий представник комуністичної номенклатури.
   Взагалі з жодним з прем'єрів Україні не поталанило. Для утримання ситуації під контролем комуністична еліта вже не вперше вдається до послуг криміналу. Амністія 1956 і шабаш 2006 лише підтверджують спадкоємність заходів. Це також наслідки Вашої толерантної бездіяльності, шановні.
  • 2006.07.11 | Степан

   Як угнать Україну, або повернення мАДАМ Мартинюк.

   Комуністи у руля. У Руля покинутого Президентом та його недолугим оточенням такого красеня як Україна. Така машина безхозною півроку стояла без руху на уздоріжжі. Стояла поки господарі займалися з'ясуванням стосунків, розповідали про дружбу, вчили всіх мові, та розповідали про шампанське. Стояла ціла держава без руху, без розуміння що робить керівник. Стояла не довго бо за кермо такої красуні дуже хотіли сісти інші. Угнати таку державу для уркаганів виявилося просто - допоміг господарь. Подякуємо йому і за це.
   Моразм крепяал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | rais

    Головним наслідком є те, що

    Народ сьогодні знов примусять вийти на Майдани. Вкотре безглуздя "політикив" зіштовхнуть людей лбами? І все це страшні наслідки бездіяльності переможців перегонів 2004, 2006! Це є найстрашніми подіями, пане Порошенко. Розуму Вам!
    На ваших очах бандити руйнують нашу перемогу - дякуємо Вам, доземно.
 • 2006.07.12 | Степан

  Російські трьоколори над Україною, як наслідки державної зради.

  За державну зраду вже не дякують.
  Мабуть дуже тяжко бути Президентом комунобандитів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | rais

   Скажи владі все що ти про неї думаєш!

   Люди, скажить цій владі все. Ви чуєте? Ні, ви чуєте, нас знову просять. Лягли і просять. І це не лише до Юлі. Коли тяжко, коли переслідують, давлять КАМАЗами, пресують. Коли обісралися. Вони нас просять. Просять БЮТ і НСНУ. Вони нас просять заради нас, наших дітей, нашого майбутнього. Ми їх підтримали у 2004, 2006. Ми сподівалися дійсно що вони не зрадять Майдан і виконають наши накази. Ми перетерпіли те, що коілося в регіонах при парт розбудові НСНУ і БЮТ. Це ви бачили самі. Приїзди васалів Федорчука і розправа над справжніми майдановцями пройшла по всій Україні. В регіонах на всіх посадах опинилися СДПУшники, Регіонали та фальсифікатори виборів. ЦЕ ж сталося і при формуванні НСНУ. Для прикраси та статистики набрали артистів. Така ідеологічна несумісність принесла плоди. Порушення головного принципу 3-х П при кадровому формуванні нової регіональної влади і безпокараність злочинців мали наслідки. Головний з них це різке зменьшення довіри. То кого ви просите? Тих, хто купив депутатські мандати всіх рівнів? Ви дійсно вважаєте що Баграєв стане пекетувати ВР, колишній СДПУшник сяде у наметі з прапором "Батьківщини"?

   Народ може допомогти лише дулями баби Параски. Народ розумніше ніж думає Рома, Петя, Юля. Народ не любить бандитів и комуністів. Народ не має довіри вам, кричащим - калавур. У народу від ваших полуторарічних байдиків дипресія. Саме на цю апатію і розраховували аналітики проплачені комунобандитами. Тому неприкриті та жлобськи власні інтереси треба забувати коли йдете до політики. Головна причина низького рівня довіри до сучасних політиків це корупція. Це стосується всіх фігурантів сучасного українського політиКУМА.

   Політик, або державний службовець, який є власником бізнесу, або володарем акцій, (або як деякі хитрожопі передав свою власність в управління іншим) - є людиною зацікавленою, корупційно небезпечною, не ефективною і непридатною патріотично працювати в інтересах держави. Така людина не має право обіймати жодної посади незалежно від кольору краватки, або кримінального минулого. Жодної в державних установах всіх рівнів влади. Влада і бізнес повинні бути розмежовані.
   В країні повинні бути приоритети лише для бізнесу, який працює на користь України. Не бізнес повинен керувати Україною. Це повинно стати державною доктриною. Пріорітетом повинні бути національні інтереси і безпека України. Бізнес, який працює проти власної країни повинен бути забороненим. Лише тоді повернеться повага до власної Армії і Флоту, до судів і прокуратури, до Порошенко і БЮТ, до мови, держави і Президента. І тоді ми вже ніколи не почуємо - КЛАВУР від переможців виборчих перегонів!!!
 • 2006.07.13 | Степан

  Вміємо ми собв створювати проблеми.

  Чи пробачить нам це Україна?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.17 | rais

   Наслідки всепробачення. Вартість питання?

   Новий Майдан, як наслідок безвідповідальності політиків. Знову не ті у ВР. Ми в черговий раз в центрі подій. Коли і чим закінчиться це? Які наслідки це може мати? Для тебе, для нього, для Держави? Наслідки бездіяльності і всепробачення завтра 18.08.06 або 25.08.06?
   Україна для бізнесу чи бізнес для України?
   Вартість питання - українська державність!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.18 | Степан

    Дочаювалися, блін.

    Не знаю які Радники оточують Президента, але нічого доброго за останні 2 роки вони йому не порадили. Прошляпити "подвиг" Мороза і грюкаючи кастрюлями піти в опозицію до СРАКи? Солідно, по-дорослому віддати комітет по боротьбі з оргзлочинністю Р.Ахметову. А всю України віддати комунобандитським кланам - добра робота. Все це наслідки дворічного чаювання, пане Луценко. Це наслідки дворічного бджолярства, різби по дереву та подорожування на Гаверлу, пане Ющенко. Не можна не погодитьися, що:
    будь який варіант розвитку нинішньої політичної кризи, крім розпуску ВР, на яке повне право має президент вже 25 липня, це продовження обману виборців. Це влада політиків, а не влада народу. Це – не демократія. Це зрада Майдану, пане Президент!

    В 2004 році український народ на тодішніх Майданах (всіх кольорів) нарешті здав екзамен на атестат зрілості.

    Український народ виріс. І вже може оцінити реально вартість як власної праці, так і праці інших. Особливо якість праці політиків.

    Народ вже розуміє, що якісна демократія нам на шару не впаде. Що за неї треба платити, і виборцям, і політикам. До наступних виборів громадяни ставитимуться набагато більш серйозно, і не забудуть, і не вибачать політичним силам вже нічого! Шари більше не буде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.22 | rais

     Головний наслідок бездіяльності влади ми побачимо 25.07.06

     За яку шару ви кажете? Перемога 2004 року над комуністичним криміналом була результатом важкої боротьби, була вистраждана обуреним і нескореним українським народом. А ви кажете шара.
     Шара те, що останній два тижні відбувається у ВР. Оце шара!
     За таку шару комунобандити дійсно повинні подякувати Президенту.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.22 | пан Roller

      Re:подякувати Президенту.А почему не народу?

      rais пише:
      > За яку шару ви кажете? Перемога 2004 року над комуністичним криміналом була результатом важкої боротьби, була вистраждана обуреним і нескореним українським народом. А ви кажете шара.
      > Шара те, що останній два тижні відбувається у ВР. Оце шара!
      > За таку шару комунобандити дійсно повинні подякувати Президенту.

      А почему не народу?

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.23 | Степан

       Re:подякувати Президенту.А почему не народу?

       Народ не уполномачивал Ющенко быть Президентом бандитов и предателей Украины. И не давал разрешения самоотстраниться либо работать против задач, для решения которых его приняли на работу Президентом!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.25 | rais

        Подякувати всім

        Народ дивується - кому дякувати? Крім того він дуже здивований промовами комуністів і соціалістів. Останні звинувачують справжніх народних обранців у небажанні поєднатися з бандитами та знайти спільну мову із зрадниками. Соци Мороз і комі Симоненко закликають об'єднати Україну. Україну, 15 років поділену на обкрадених і тих, хто розкрадає. Ліцеміри, брехуни і злочинці в черговий раз і дійсно нашару, намагаються залишитися при владі. То ж кому подякувати за те, що від імені Народу нами знов будуть керувати комунобандити? Міліонеру Морозу? Шоколадному зайцю з Юлею?Президентським бджолам?

        Дивується, прапорами маше. Сьогодні вирішальний день.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.27 | Степан

         Вирішальний не день, а два роки злочинної бездіяльності !

         Очикувані наслідки - соціальна напруга, політична криза і бардак. Корч говорить про бардак, як добробут нації і вважає що лише комунобандити з ляхами та німцями можуть дати ладу Україні. А ми все чекаємо що бардак завершить Президент. Два роки очикування і спостереження за "діями" президенської команди примушують багатьох з нас робити не втішні висновки. Забойщик мабуть таки правий -
         "... Наблюдая за политическим бардаком в Киеве невольно вспоминаешь эти слова Достоевского. ПРУ надеются на чудо в виде восстановления Янука. Помаранчевые тоже очень надеются на чудо возвращения себя во власть. (Хотя помаранчквых стало очень мало. Юля сменила помаранчевый флаг на сердечно-белый)

         При этом и те, и другие свято блюдут ТАЙНУ переговоров. При этом члены ПРУ (да и всей КРС) тупо повторяют то, что сумели запомнить из слов пахана. Зато помаранчи несут такую "пургу", что и сами вероятно уже запутались в своих брехнях.

         А главный мудроносец Украины,он же Всеукраинский Мудрак,делает всё, лишь бы избежать импичмента.

         В результате взаимоБЕЗдействия и взаимоГОВНОметания Всеукраинского Мудрака и мудрачков из зРАДЫ ,в Украине нет АВТОРИТЕТА, т.е. власти."
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.30 | rais

          Наслідки кравчуковської еволюції.

          Гасла Майдану на наших очах трансформуються від -

          Бандитам тюрми!
          Відокремити бізнес від влади!
          Не зрадь Майдан!
          Не відривайся від корита!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.30 | ОРИШКА

           Re: Наслідки кравчуковської еволюції.

           Блін, свиней же можно і треба виховувати. До корита - тільки за хорошу поведінку.

           Де карикатурист, який би оце кругле корито с п'ятачками навколо намалював би?

           Де вітчизняні Кукринікси?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.30 | Степан

            Гадаю, веселі яйця вже малюють сценарій.

            Та хіба нам буде веселіше від того що Україну відкинуть на довгі роки в комунобандитську темряву?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.08.02 | rais

             Наслідки і великі проблеми.

             Для України саме сьогодні можуть розпочатися проблеми, до яких привели своєю бездіяльністю переможці 2004, 2006 року.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.08.03 | Степан

              Все. Наслідком чаєпиття стала зрада Україні.

              Тож шановні обирайте з ким чаювати. Наслідки можуть бути несподівані.
              Україні і не снилося що на 15-му році незалежності Ющенко пригорне до української яблоні свиней елітних і не зовсім.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.08.05 | rais

               Ми помилялися всі. Огляніться назад. Зради немає.

               Пам'ятаєте перші дні після перемоги? А наступні тижні? Місяці? Пам'ятаєте не послідовність і не логічність дій нової влади? Пам'ятаєте зростаюче розчарування, апатію і діпресію людей, які виборювали право України вирватися з кучмівського табору? Пам'ятаєте прикриття злочинців, сварки між переможцями, відставки і поставки, пропозиції і коаліції, істерікі і спектаклі у Верховні Раді? Пам'ятаєте як не подобалося оточення Юлі і Ющенка. Ну просто подсвідомо не подобалися чомусь. А вчорашнє потискання рук, які нічого не крали і рук які крали все? Ще не вмерла в україні... Пам'ятаєте?

               То мені чомусь здається що ми всі помиляємося. Нас ніхто не зраджував. Нас просто дурили. Для сбереження своїх здобутків система тактично перебудовується. На наших очах комунобандити просто перебудувалися і продовжують нас тримати за дурнів.

               Як ви гадаєте, шановні?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.08.05 | Олексій.

                Так, зради не було.

 • 2006.08.06 | Степан

  Наслідки дворічного "чаепития" - Універсальна підстава.

  Головним наслідком стануть вікриті і таємні репресії комунобандитів.
  Вони не пробачать нікому. Універсальною підставою Ющенко здав всіх!
 • 2006.08.06 | Карт

  ... моральне спустошення суспільства, втрата почуття перспективи

  ... активізація асоціального стереотипу (грубість, жостокість, зневаження до прав людини)
 • 2006.08.06 | Юрій Шеляженко

  Конституційна "реформа"...

  яка перетворила Парламент на верховний сходняк комуно-бандитських свор, склад яких, себто партійні списки, абсолютно не піддається народному контролю...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.07 | Степан

   А згодом цей сходняк перетворить під себе Конституцію.

   І все це відбудеться під патронатом сраного онука льоні б.
   І улюбленого татка-льоні к. сцикуна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.07 | НТВ

    Re: А згодом цей сходняк перетворить під себе Конституцію.

    А вы мне объясните,чем Ющ отличается от Сталина?Тот расстрелял всех своих соратников,а этот хочет сделать то же но чужими руками.Кто у него остался в друзьях из тех,кто стоял на Майдане?Сдал всех с потрохами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.07 | Степан

     Про це й розмова. Ющенко - продукт комунобандитської системи.

     Система спрацювала на самозбереження .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua