МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: “Нашорегіонали” Бондаря засмічують Ірпінь листівками

06/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В ці хвилини команда екс-кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря посилено засмічує Ірпінь брехливими листівками, в яких самого Бондаря називають “справжнім чоловіком”, а новообраного Ірпінського міського голову Мирославу Свистович – сільською пліткаркою. Форма двосторонньої листівки А4 (в лівому і правому верхніх кутках фотографії опонентів, а під ними – текст), очевидно, через бідність креативу, “запозичена” в Мирослави Свистович, зміст і стиль нагадує справжнісіньку сільську плітку, суть якої в тому, що М. Свистович обманом прийшла до влади, задуривши людям голови, та обманом організувала членів територіальної виборчої комісії, депутатів Ірпінської міськради старого і нового скликань для проголошення її Ірпінським міським головою, хоча це нібито забороняв суд. Закінчується ж листівка закликом до ірпінчан “ще трохи зачекати” й набратися терпіння, бо “незабаром закінчаться суди” і “будуть призначені нові вибори”, на яких “мешканці нашого міста проявлять мудрість, виваженість і свідомо оберуть нашого керівника, нашого майбутнього міського голову, при зустрічі з яким нам не буде соромно!”

На відміну від команди Мирослави Свистович, яка завжди підписується під своїми друкованими матеріалами та розповсюджує їх відкрито – в руки громадянам та (в крайньому випадку, коли необхідно швидко поширити велику кількість листівок чи газет) у поштові скриньки, проводячи при цьому бесіди з людьми, які знаходяться у дворах та біля під’їздів, команда Олега Бондаря розповсюджує листівки по-злодійськи, вночі, причому розкидає їх тонким шаром по вулицях та сходових клітинах, засмічуючи місто. Сама листівка – анонімна, під нею стоїть підпис “Ваші ірпінчани”. При наближенні до них людей розповсюджувачі листівки стрибають в автомобіль та тікають, хоча ніхто їх не збирається ловити – на експрес-нараді, проведеній в телефонному режимі активістами створеного Мирославою Свистович блоку “За чесну владу”, було вирішено не ганятись за розповсюджувачами листівок на автомобілях, не ловити їх і не тягти в міліцію, не збирати листівки по вулицях та під’їздах будинків (зробити це, з огляду на спосіб їх поширення, можна легко і швидко), а дати людям заробити свої “срібняки”, щоб народ на ранок, йдучи на роботу чи навчання через шар розкиданих на сходових клітинах та на вулицях листівок, побачив та належним чином оцінив культурний рівень того, хто навіть в безнадійній для нього ситуації вперто прагне бути мером навіть ціною інтересів мешканців 100-тисячного регіону (наприклад, сьогодні надійшла інформація, що, поки триває період міжвладдя, вже колишній, але ще діючий міський голова В. Скаржинський ремонтує в борг дороги, до яких руки не доходили роками, і при цьому дав гарантії підприємству, де він є через підставних осіб співзасновником, що бюджет пізніше за все розплатиться).

Слід відзначити, що в голові Олега Бондаря за період його маніакальної післявиборчої боротьби з Мирославою Свистович пройшли позитивні зрушення. Так, в сьогоднішній листівці, наприклад, вже не ставиться під сумнів, що Мирослава Свистович таки перемогла Олега Бондаря на виборах. І вже не приписуються їй фальсифікації, як це було у попередніх листівках “нашорегіоналів” (так після 1 червня тепер звуть “нашоукраїнську” команду О. Бондаря після приїзду їм на допомогу народного депутата України від Партії регіонів Валерії Матюхи). Тепер секретом її успіху опонент вважає “талант і вміння обливати брудом, принижувати гідність, ганьбити і паплюжити всіх тих, хто не з нею, хто має інші погляди щодо розвитку і майбутнього нашого рідного міста”. Єдине, що “Наші регіони” зовсім “забули” вказати, що серед 16 суперників Мирослава Свистович удостоїла критичних зауважень лише двох – вже колишнього міського голову Володимира Скаржинського (посів 6 місце) та вже колишнього депутата Київської обласної ради Валерія Криворога (посів 10 місце). І жодного поганого слова не було нею сказано ні про Олега Бондаря, ні про інших кандидатів на посаду Ірпінського міського голови, які допомагають Бондарю у захоплюючій для них грі “хай хоч чорт будь-якого кольору та ідеології, аби не Свистович, з якою не можна парєшать вапроси”.

Так само “забули” вказати “нашорегіонали”, що ніяких судових заборон щодо проведення сесії Ірпінської міської ради нового скликання та оголошення на ній результатів виборів Ірпінського міського голови не було, а лист територіальної виборчої комісії щодо офіційного оприлюднення цих результатів у ЗМІ був спрямований до місцевих газет, які розповсюджуються на все Приірпіння, іще до існування будь-яких заборон на оприлюднення, і що Ірпінський міський суд заборонив оприлюднення (і це чітко написано в Ухвалі) лише газеті “Ірпінський вісник”, якій єдиній відповідну Ухвалу і надіслав. А ще “Наші регіони” зовсім “забули”, що 6 червня Апеляційний суд Київської області визнав заборону на офіційну публікацію виборів Ірпінського міського голови в “Ірпінському віснику” протиправною.

Суди дійсно ще йдуть (і навіть існує дивна заборона Ірпінського суду щодо призупинення рішень І сесії, хоча там було прийняте аж одне рішення – “закрити засідання”), і вони дійсно скоро закінчаться. Але ніяких повторних виборів вже не буде, бо ніхто навіть не оскаржує результати чи правильність підрахунку голосів. В цьому питанні ще 19 травня поставив крапку Апеляційний суд, і тепер жодну цифру вже змінити просто неможливо. А тому казуїстичні ігри ірпінських суддів навколо процедурних формальностей довго тривати не можуть. Як не може довго ховатися з печаткою і документами голова територіальної виборчої комісії Наталія Ганах, яка, до речі, 5 червня вже з’явилась на люди й давала свідчення міліції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua