МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдан 2, на этот раз “бандеровский”.

06/08/2006 | Soft
Я уже раньше указывал на ошибки Степана Бандеры – это человек, желавший великой независимой Украины, но добивавшийся этой благородной цели слишком радикальными методами.

Теперь рассмотрим факты:
1) На фоне слабого Президента и отсутствия любой реально работающей ветки власти происходят антиукраинские (против украинского языка) и антиНАТОвские демонстрации, спонсированные Москвой. Все это направлено на дестабилизацию обстановки в Украине.
2) Демонстрации, как уже упоминалось на фоне слабого Президента, переходят к издевательству над государственной символикой и противоположным проукраинским мнением, как использование флага “Поры” в качестве коврика для ног или выкриками про “собачью мову”. Причем еще не полностью забыты выходки “голубых”.
3) Расцвет и признание праворадикальных националистических организаций по типу УНСО, ВО “Свобода” и др.
4) Разрушение экономики Украины спровоцированное Россией, которая спонсирует антиукраинские демонстрации. Причем об этом явно говорится государственными лицами России.
5) Явная демонстрация на фактах превосходства уровня жизни в станах Евросоюза и членов блока НАТО.

С очень высокой вероятностью возможна активизация праворадикальных националистических организаций по “бандеровскому” варианту, причем в этом сегодня им уже не будут мешать советские войска, а луценковские клоуны, просто побояться сюда влезать. Президенту, скорее всего, будет “ все фигня кроме пчел”.

Тоесть, Партия Регионов с Россией, а они уже не раз прокалывались, создает все условия для “нацистского” сценария в Украине.

Скажите где я ошибаюсь, так как становится мрачно и страшно от выводов?

Відповіді

 • 2006.06.08 | Moro

  Це ваш страх чи ваша мрія? (-)

 • 2006.06.08 | Sean

  Провокувати не гарно

  Хву.


  Soft пише:
  > Я уже раньше указывал на ошибки Степана Бандеры – это человек, желавший великой независимой Украины, но добивавшийся этой благородной цели слишком радикальными методами.
  ...
  > Тоесть, Партия Регионов с Россией, а они уже не раз прокалывались, создает все условия для “нацистского” сценария в Украине.

  Підкреслення моє.

  Бандера до нацистів, пане, не має жодного стосунку, окрім того, що сидів у нацистському концтаборі. Напевно, Ви це знаєте не гірше за мене. Нащо така термінологія?
 • 2006.06.08 | catko

  блін вам що спеціально за провокації саме на майдані доплачують?

 • 2006.06.08 | настрадамус

  Много полезных идей и мыслей вы указали, (-)

 • 2006.06.09 | jz99

  не такий слабкий Ющ, як його малюють

  (НМД)

  Він добре має пам’ятати і Романа Козака, і обіцянку Корчинського (на 5-му), коли той був ще серед кандидатів у претенденти: "Нехай прийде Ющенко до влади, а тоді ми його скинемо".

  Вже раз було кота Леопольда розізлили, коли гидоту підсипали, може розізлитися ще. А в такі моменти він красень :) Ні, "нацисти" не зберуть Майдан-2. Народ не дасть їм матеріялів для стійкої самопідтримуваної термоядерної реакції ;)
 • 2006.06.09 | один_козак

  Єдине -

  ця радикалізація далеко не зайде, я так думаю. А в якійсь мірі нам корисно стати менш лагідними до яних ворогів держави й української культури.
 • 2006.06.09 | Михайло Свистович

  Re: Майдан 2, на этот раз “бандеровский”.

  Soft пише:
  > Я уже раньше указывал на ошибки Степана Бандеры

  В Бандери не було помилок

  > это человек, желавший великой независимой Украины, но добивавшийся этой благородной цели слишком радикальными методами.

  Якби не ці методи, не мали б ми сьогодні незалежності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.10 | Soft

   Во-во, вот про это я и говорил...

  • 2006.06.10 | ЖАК

   Re: Майдан 2, на этот раз “бандеровский”.

   Бандера не допускал ошибок, потому, как был не столько человеком, сколько... И методы были "красивые", ну что поделаешь- время такое было... Не так ли, г-н Свистович? Красивые методы- соответствующая слава. Ну а Вы пару тысяч У.Е. на охрану получили?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.10 | Михайло Свистович

    Re: Майдан 2, на этот раз “бандеровский”.

    ЖАК пише:
    > Бандера не допускал ошибок, потому, как был не столько человеком, сколько..

    великим человеком

    > И методы были "красивые"

    адекватні часу

    > Красивые методы- соответствующая слава

    яка переживе століття

    > Ну а Вы пару тысяч У.Е. на охрану получили?

    Так, але ще не заплатив, бо раптом на голову звалились інші витрати
  • 2006.06.10 | stefan

   Re: Майдан 2, на этот раз “бандеровский”.

   Михайло Свистович пише:
   > Soft пише:
   > > Я уже раньше указывал на ошибки Степана Бандеры
   >
   > В Бандери не було помилок
   >
   > > это человек, желавший великой независимой Украины, но добивавшийся этой благородной цели слишком радикальными методами.
   >
   > Якби не ці методи, не мали б ми сьогодні незалежності.
   ***
   І Богдан Хмельницький, і Петро Сагайдачний, і Симон Петлюра, і Українська Галицька Армія, і пан Грушевський, і ОУН, і УПА, і дисиденти-шестидесятники, і багато інших відомих і невідомих героїв заклали свої цеглини в фундамент Української Державності.Одним із найяскравіших імен в 20-му столітті, серед цих борців за незалежність України, є Степан Бандера.
   Тільки подальша історія України по-справжньому оцінить його заслуги перед Вітчизною, коли він стане національним героєм не тільки частини українського народу а і всeї України.
 • 2006.06.10 | keymaster

  Помиляєтесь Ви в оцінці можливостей безконечно крутити один сцен

  один і той самий сценарій.

  Ця класна ідея - створити псевдонаціоналістичну структуру із зовнішніми однаками бандерівського руху - прийшла КГБ СССР ще в кінці 80-х. Але ця пара вже вийшла, бо агентура, на базі якої вони робили цей псевдонаціоналістичний рух - Вітович, Корчинський та ін - спалились. Бо такі акції як косіння під адольфа алойзовича на масових заходах чи показування, як будуть рубати пальці в Севастополі (ми все пам"ятаємо) є одноразовими. І тому, скільки би зараз вони не підскакували, переконати народ в тому, що вони дійсно за народні інтереси йдуть - їм не вдасться.

  Дуже поміг Роман Козак своєю рекламою псевдооун в Україні - люди, які цікавляться політикою, почали розбиратись, що це таке.

  Стосовно Свободи, то я думаю, що, незважаючи на певне число безбашенних та спеціяльно засланих туди, партійну масу вони не перетягнуть.

  Взагалі, спроби КГБ (ФСБ по теперішньому) маніпулювати ніби націоналістичними організаціями в результаті призводить до пропаґанди націоналізму. І розуміння політиками й народом відмінностей між нацизмом і українським націоналізмом. Так що прапор їм в руки


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua