МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свой проект коалиции подал дон Педро Симоненца. (/)

06/11/2006 | Роман ShaRP
http://gpu-ua.info/index.php?id=115815

(11:42) 11.06.2006
Симоненко пропонує створити антикризову коаліцію в парламенті

Лідер українських комуністів Петро Симоненко сказав, що Україні потрібна антикризова коаліція. Про це повідомляє прес-служба КПУ.

- Тільки об'єднавшись навколо загальнонаціональних інтересів, ради реалізації антикризової соціально-економічної програми можливо подолати і економічну, і суспільно-політичну криза в державі, - йдеться в заяві прес-служби КПУ.

Симоненко вважає, що розроблений комуністами законопроект щодо основних принципів внутрішньої і зовнішньої політики, має всі шанси бути основою при формуванні антикризової коаліції.

- Наш законопроект передбачає, перш за все, тісну і рівноправну співпрацю у рамках єдиного економічного простору, узгоджену політику відносно цін і тарифів на енергоносії, безперешкодне переміщення товарів і послуг через митні кордони країн-членів ЄЕП, - сказав лідер КПУ.

Він переконаний, що програмні основи антикризової коаліції повинні базуватися також на необхідності інтенсивного розвитку і державної підтримки вітчизняної економіки і сільського господарства, збереженні суверенітету і територіальної цілісності України, на ухваленні закону про позаблоковий статус держави, на розширенні можливостей місцевих общин за умови збереження унітарного пристрою, на рішенні мовного питання і наданні російській мові відповідного статусу.

- Я закликаю лідерів політичних партій і блоків, які представлені у Верховній Раді, народних депутатів України об'єднатися навколо пропозицій комуністів, створити антикризову парламентську коаліцію, сформувати керівництво Верховної Ради і уряд. Час працювати!, - сказав Симоненко, пише Інтерфакс.

Відповіді

 • 2006.06.11 | stefan

  дону Педро Симоненца

  Роман ShaRP пише:
  > http://gpu-ua.info/index.php?id=115815
  > (11:42) 11.06.2006
  > Симоненко пропонує створити антикризову коаліцію в парламенті
  > Лідер українських комуністів Петро Симоненко сказав, що Україні потрібна антикризова коаліція. Про це повідомляє прес-служба КПУ.
  >
  > - Тільки об'єднавшись навколо загальнонаціональних інтересів, ради реалізації антикризової соціально-економічної програми можливо подолати і економічну, і суспільно-політичну криза в державі, - йдеться в заяві прес-служби КПУ.

  > Симоненко вважає, що розроблений комуністами законопроект щодо основних принципів внутрішньої і зовнішньої політики, має всі шанси бути основою при формуванні антикризової коаліції.
  >
  > - Наш законопроект передбачає, перш за все, тісну і рівноправну співпрацю у рамках єдиного економічного простору, узгоджену політику відносно цін і тарифів на енергоносії, безперешкодне переміщення товарів і послуг через митні кордони країн-членів ЄЕП, - сказав лідер КПУ.
  >
  > Він переконаний, що програмні основи антикризової коаліції повинні базуватися також на необхідності інтенсивного розвитку і державної підтримки вітчизняної економіки і сільського господарства, збереженні суверенітету і територіальної цілісності України, на ухваленні закону про позаблоковий статус держави, на розширенні можливостей місцевих общин за умови збереження унітарного пристрою, на рішенні мовного питання і наданні російській мові відповідного статусу.
  ***
  В Європі є багато національних Компартій.
  Чому дон Педро Симоненца (пан Петро Симоненко) боїться більш близько співпрацювати з нмим, коли Україна ввійде в ЄС?
  ...
  комуністичний рух зародився не в ЄЕП(Росії)...
  виходить, що дон Педро Симоненца є тормоз до "міжнародної солідарності
  трудящих."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua