МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова ВР Криму вибачається за "протестні настрої" перед США

06/11/2006 | Andrij
Голова кримського парламенту відзначив, що протестні настрої населення стали наслідком непродуманих дій з боку Міністерства оборони України і Міністерства закордонних справ, які проігнорували необхідність своєчасного інформування і роз`яснення мети і завдань цих навчань кримським органам влади і широким верствам громадськості.

Голова ВР АРК підкреслив, що в ситуації, що склалася, військові діяли відповідно до раніше підписаних міжнародних угод про проведення навчань. Керівник парламенту автономії зазначив, що такі заходи повинні проводитися в суворій відповідності з чинним законодавством України і лише після ухвалення відповідних нормативних актів органами влади країни.
http://www.unian.net/ukr/news/news-157365.html

Тепер в "гостинному" Криму залишились лише війська Росії. Спікер вибачився за місцеве хамство, звалив відповідальність на уряд України, завтра поїде отримувати "зірочку" від Путіна?

Відповіді

 • 2006.06.11 | Хвізик

  це вообщє анекдот

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.13 | один_козак

   Ніякий не анекдот

   Очевидне і, ніде правди діти, заслужене паплюження владної (київської) команди. Але уявляю собі, як "аффтари" того "вибачення" сміялися, коли його стряпали.
 • 2006.06.11 | Роман ShaRP

  Нац-поп-агитпроп.

  Andrij пише:
  > Тепер в "гостинному" Криму залишились лише війська Росії. Спікер вибачився за місцеве хамство, звалив відповідальність на уряд України, завтра поїде отримувати "зірочку" від Путіна?

  Крымский спикер в данном случае совершенно прав. Назюзюнал-патриоты могут кричать про "пятую колонну", но отвечает за проведение международных мероприятий и политики - президент и правительство.

  И отсутствие обеспечивающих действий может и должно рассматриваться как вселенский позор и повод для ухода в отставку если не преза лично, то некоторых министров уж точно.

  Спасти их в этом случае может только документ, в котором будет сказано, что они предупреждали о возможных негативных последствиях незаконных действий. Но что-то я сомневаюсь, что у Тарасюка и Гриценко таковые документики имеются. Кинаху повезло - ушел в депутаты. Его тыква в этом случае должна была лететь первой, и пусть не говорят, что никто не понимал, что Кинах не имеет отношения ни к "Б", ни к "О".

  Но вместо "разбора полетов", и кадровых решений опять раздается плач яНУславны: "Ах, почему они не любят НАТО". А они его любить и не обязаны.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.11 | observer

   банальна брехня як і у випадку з кушнарьовим

   Роман ShaRP пише:
   > Andrij пише:
   > > Тепер в "гостинному" Криму залишились лише війська Росії. Спікер вибачився за місцеве хамство, звалив відповідальність на уряд України, завтра поїде отримувати "зірочку" від Путіна?
   >
   > Крымский спикер в данном случае совершенно прав.

   він збрехав. бо чудово знав про навчання і як представник влади МАВ забезпечити їх проведення або попередити про негативні наслідки
  • 2006.06.11 | Englishman

   Почитайте це (л)

   Як на мене, доказ у формі листа датованого 23 травня, від ВМС України до органів влади АРК (був лист до місцевої ради та уряду Криму) доволі переконливий:

   http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/600/53574/

   http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/53574_f_1.jpg
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.11 | Роман ShaRP

    Почитал. (+)

    Як на мене, доказ у формі листа датованого 23 травня, від ВМС України до органів влади АРК (був лист до місцевої ради та уряду Криму) доволі переконливий:
    http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/600/53574/

    Не произвел на меня этот дядя плохого впечатления по данному интервью, хоть убейте. Может, я мало про него знаю. От провоцирующих вопросов интервьюрера отбивается грамотно, на вид - сама лояльность. "Вы только в центре определитесь, и будем работать..."

    http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/53574_f_1.jpg

    Это письмо в Феодосию (на него же ссылается и статья). Спрашивать за него надо с феодосийских же властей и силовых структур.

    Что касается письма центральным властям Крыма, - то кому оно было адресовано, и кто его получил? По феодосийскому письму я этого сказать не могу.

    Я все-таки считаю, что провал учений, как и другие провалы в регионах - вина больше центральной власти, чем местных.

    Хотя главный виновник, несомненно, Путин. Вот я уже и список обвинений ему подготовил в посте
    11-06-2006 21:30, Роман ShaRP
    Разумеется, во всем виноват Путин.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1150050633
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.11 | Englishman

     Re: Почитал. (+)

     Роман ShaRP пише:
     > Як на мене, доказ у формі листа датованого 23 травня, від ВМС України до органів влади АРК (був лист до місцевої ради та уряду Криму) доволі переконливий:
     > http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/600/53574/
     >
     > Не произвел на меня этот дядя плохого впечатления по данному интервью, хоть убейте. Может, я мало про него знаю. От провоцирующих вопросов интервьюрера отбивается грамотно, на вид - сама лояльность. "Вы только в центре определитесь, и будем работать..."


     В принципі, так. "Мойо дєло малєнькоє".


     >
     > http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/53574_f_1.jpg
     >
     > Это письмо в Феодосию (на него же ссылается и статья). Спрашивать за него надо с феодосийских же властей и силовых структур.
     >
     > Что касается письма центральным властям Крыма, - то кому оно было адресовано, и кто его получил? По феодосийскому письму я этого сказать не могу.

     У друкованій версії газети (не на сайті) було сказано, що такого самого листа було надіслано до уряду АРК (я так розумію, що журналіст має докази). Але у будь-якому разі прес-служба МО мала би активнише використовувати це як аргумент, і не підставлятися під подібні закиди.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.11 | Роман ShaRP

      Re: Почитал. (+)

      Englishman пише:
      > У друкованій версії газети (не на сайті) було сказано, що такого самого листа було надіслано до уряду АРК (я так розумію, що журналіст має докази).

      Кажется, это правительство недавно поменялось. Шумиха-неразбериха, то-се... если вопрос существеннно важнее постройки "туалета типа сортир" - почему бы трубочку не снять на телефончике, и не позвонить, проверить, проконтролировать, направить?

      > Але у будь-якому разі прес-служба МО мала би активнише використовувати це як аргумент, і не підставлятися під подібні закиди.

      Слишком что-то много "подстав". См. опять же пост насчет вины Путина.
   • 2006.06.12 | alx_1904

    Вот объясните мне, каким образом

    Englishman пише:
    > Як на мене, доказ у формі листа датованого 23 травня, від ВМС України до органів влади АРК (був лист до місцевої ради та уряду Криму) доволі переконливий:
    >
    > http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/600/53574/
    >
    > http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/53574_f_1.jpg

    письмо из минобороны может ОТМЕНИТЬ ЗАКОН УКРАИНЫ?????
    Кстати уже ведь признали, что без разрешения ВС низзяяя было, даже американцев отправили обратно, и груз кстати тоже, хотя обещали, что он тут останется в любом случае, и Феодосия готова была забрать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | observer

     елементарно

     alx_1904 пише:
     > Englishman пише:
     > > Як на мене, доказ у формі листа датованого 23 травня, від ВМС України до органів влади АРК (був лист до місцевої ради та уряду Криму) доволі переконливий:
     > >
     > > http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/600/53574/
     > >
     > > http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/53574_f_1.jpg
     >
     > письмо из минобороны может ОТМЕНИТЬ ЗАКОН УКРАИНЫ?????
     > Кстати уже ведь признали, что без разрешения ВС низзяяя было,

     хто визнав?

     > даже американцев отправили обратно,

     відправили, бо ВР не дала дозволу на військові навчання. на перебування ж американців без зброї довзолу не треба. зброя не розмитнювалась, отже закон формально не порушено
   • 2006.06.13 | один_козак

    Всеодно програли

    Бо роззяви.
  • 2006.06.11 | Moro

   Re: Нац-поп-агитпроп.

   Ти прогнозований, як вечірній експрес на Львів :-)
   Говнюк цей "кримський спікер, в чому він щойно жалюгідно і розписався.
   10 РОКІВ йшли навчання - і все було ОК.
   А тут раптом трах-бах - вазнікла праблєма!
   То шо ти пишеш, ще якось проканає для бабєц з почту Вітрянкі, Але ніяк нє проканає - ДЛЯ КОЖНОЇ НОРМАЛЬНОЇ ЛЮДИНИ.
   Якщо ж подумати більше двох раз :-) - то "пратєсти" створили деякій напряг по лінії Вашінгтон-Москва. А чи це було потрібно Москві? - скоріше "ні", ніж "так".
   Так що - всядеться дим від цієї "войни в криму, всьо в диму", і за безпосредніх оранізаторів цих "пратєстав" ніхто не дасть ламаного шєляга. Ні Москва, яку "падставілі", ні - ясне діло - Вашінгтон.
 • 2006.06.11 | Moro

  Ето очінь харашо

  Варто нагадати деякі тези :
  1. В навчаннях "Сі бриз" мали приймати участь американці - а ніяке не "НАТО". Наїзди натоазабочєних були чіста канкрєтна проти американців - хто би шо щас не говорив.
  2. Начання проходили вже 10 років, і це треба було спеціально постаратись виразити свою неприязнь АМЕРИКАНЦЯМ, аби влаштувати цю виставу.
  3. Варто також нагадаьи, що РФ, під прапорами якої активно виступали "дємансттранти", активно співпрацює з НАТО - фактично набагато більш активно, аніж Україна. Тож "общславянскім", блін, патріотом, варто біло би в першу чергу вспучіть пратєстами простори РФ. Але дулі! Вони шукають загублену річ - звісно під ліхтарем.
  4. Американців можна вважати ким завгодно - але не ідійотами. Ідіоти не винаходять атомну бомбу, кібернетику, генетику і не висаджуються на Місяці. І - поєліку вони не ідійоти - вони чудово розуміють, чиї вуха стирчать за "пратєстамі".
  5. Варто також нагадати, що вищим чиновникам Білорусі було заборонено в'їзд до США та Європи. А це вже БЕЗПОСЕРЕДНЬО стосується прямих організаторів "пратєстав". І означає це, що хлопчики запраста можуть стати казлами атпущєнія, в випадку здійснення хоч якихось спроб ділової активності як безпосередньо ними самими, так і афілірованими їм особами - наприклад їх же дітьми.
  P/s/ А ваабщє інтерєсно, шо ентот керівник так злякався, що з перепугу почав перводить стрілки, шо мол "нє так понялі" і т.п. Всьо так понялі, всьо так понялі! І - якщо ти сповідуєш примат сили - а не справедливості - то варто прорахувати всі варіатнти заранє, аби потім про то гірко не пожаліти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.11 | настрадамус

   Киев показал бездарность как столица державы а виноват Жирин(-

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.11 | Moro

    РАНО робити висновки

    Почекайте, шановний. У всьому цьому явно є подвійне дно. Якщо не потрійне.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.11 | Хвізик

     Re: РАНО робити висновки

     Moro пише:
     > Почекайте, шановний. У всьому цьому явно є подвійне дно. Якщо не потрійне.
     абсолютно точно
     той факт, що всяка промосковська шпана почала вертіти дупами та вибачатися, про щось да говорить.
     щось не те зробили
     або не туди
     або не в тому місці
     ....

     корочє, самі попалися на власний гачок.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.13 | один_козак

      Ой, та вони просто помаранчевих "опускають"

   • 2006.06.11 | Хвізик

    ні.думаю, аналіз моро ближчий до істини.хай би він розкрив думку

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | AxeHarry

     Re: ні.думаю, аналіз моро ближчий до істини.хай би він розкрив д

     Nu, napryklad "tavarisham" skazaly - "V XX-dennyj strok maete normalizuvaty obstanovku i vidpravyty v sad Vitryanku z "kazachkamy", inakshe ... "
     Ne normalizuvaly i ne vyslaly v sad. Tobto zaraz vony dumajut "A sho take oto "inakshe"..."
   • 2006.06.13 | один_козак

    А чого "Київ як столиця"?

    Тут що, доморощені царі-бояри, чи що? Вся Україна товчеться тут.
    Давайте зробимо столицю в Кобеляках...))
  • 2006.06.13 | один_козак

   Відомо, проти кого. США - другі в черзі.

   Moro пише:
   > Варто нагадати деякі тези :
   > 1. В навчаннях "Сі бриз" мали приймати участь американці - а ніяке не "НАТО". Наїзди натоазабочєних були чіста канкрєтна проти американців - хто би шо щас не говорив.

   Ні, проти України. Проти її подальшого унезалежнення від Росіії. Проти помаранчевої влади.

   > 2. Начання проходили вже 10 років, і це треба було спеціально постаратись виразити свою неприязнь АМЕРИКАНЦЯМ, аби влаштувати цю виставу.

   Див. вище.

   > 3. Варто також нагадаьи, що РФ, під прапорами якої активно виступали "дємансттранти", активно співпрацює з НАТО - фактично набагато більш активно, аніж Україна. Тож "общславянскім", блін, патріотом, варто біло би в першу чергу вспучіть пратєстами простори РФ. Але дулі! Вони шукають загублену річ - звісно під ліхтарем.

   Отож бо...

   > P/s/ А ваабщє інтерєсно, шо ентот керівник так злякався, що з перепугу почав перводить стрілки, шо мол "нє так понялі" і т.п. Всьо так понялі, всьо так понялі! І - якщо ти сповідуєш примат сили - а не справедливості - то варто прорахувати всі варіатнти заранє, аби потім про то гірко не пожаліти.

   Тю... Ви шо, не понялі? Гра йде все в ті ж ворота: "Помаранчева влада - неспроможна."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua