МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну хоч одна добра новина сьогодні

06/13/2006 | Shooter
Бандюк Мішаня Бродський нарешті склав з себе повноваження голови фракції БЮТу в Київраді. Може хоч тепер БЮТу буде легше порозумітися з "помаранчевими соратниками" (хоча цю фразу вже, виглядає, можна брати у подвійні лапки...)

Відповіді

 • 2006.06.13 | observer

  Він там ще щось про "Любих друзів-2" казав

  Shooter пише:
  > Бандюк Мішаня Бродський нарешті склав з себе повноваження голови фракції БЮТу в Київраді. Може хоч тепер БЮТу буде легше порозумітися з "помаранчевими соратниками" (хоча цю фразу вже, виглядає, можна брати у подвійні лапки...)

  не знаю щодо порозуміння, але те що підтримав одарича в його конфлікті з бютівськими осикогубськими есдеками - молодець
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.14 | ІІ Михайло Волошин

   Він тормоз

   Це сьогодні на УНІАН (13.06.2006 15:23):

   ...М.БРОДСЬКИЙ також повідомив, що припиняє своє членство в партії «Батьківщина» і Блоці Юлії Тимошенко у зв`язку з тим, що керівництво БЮТ не відповіло на відкритий лист Сергія ОДАРИЧА, якого Черкаська міська організація партії «Батьківщина» виключила зі своїх лав. Він нагадав, що С.ОДАРИЧ «у 1988 році розпускав комсомол, у 1991-у очолював штаб Чорновола, в цю людину стріляли, він був керівником виборчого штабу БЕЗСМЕРТНОГО».
   «Це мій друг - він був моїм заступником у партії «Яблуко», я разом з ним і 14 тисяч членів «Яблука» вступили до БЮТ. Тому я сьогодні припиняю своє членство доти, доки не почую відповідь на питання - чи може БЮТовець ГУБСЬКИЙ виключати з «Батьківщини» ОДАРИЧА? Або, може, це була помилка, за яку вже Юлії ТИМОШЕНКО потрібно відповідати. Я не можу дивитися, як у БЮТ створюються «любі друзі-2», друга серія. Революція ніколи не закінчується. Вона тільки починається. Але революції роблять герої, а її результатами користуються мародери», - сказав М.БРОДСЬКИЙ.

   А це поза вчора на сайті БЮТ (11 червня 2006 15:24:58):

   Президія політради ВО «Батьківщина» під головуванням Юлії Тимошенко 10 червня скасувала рішення Черкаського обласного бюро про виключення Сергія Одарича з лав партії. Політрада також ухвалила рішення направити до Черкас для з’ясування ситуації партійну комісію, яку очолює народний депутат України Любов Стасів.
   Рішення про виключення з партії «Батьківщина» кандидата від Блоку Юлії Тимошенко на посаду Черкаського міського голови, депутата міськради від БЮТ Сергія Одарича було прийнято близько 21-ї вечора 10 червня на закритому засіданні бюро обласної організації ВО «Батьківщина».
   Прес-служба БЮТ уповноважена заявити, що єдиним кандидатом від Блоку Юлії Тимошенко на посаду Черкаського міського голови є Сергій Одарич.
 • 2006.06.13 | TrollSeeker

  Найдобріша - НУжники кидаються в обійми ПРУ. "Тому що"© "Так!"©Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua